Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Tak- od tego jest straż miejska
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    pani ze strazy powiedziala ze o ile wlasscicieli prywatnych maja mozliwosci scigac o tyle te podjazdy o ktorych wspomnialam naleza do miasta i na tym skonczyla rozmowe twierdzac ze odnotowala sprawe. no coz nikt przeciez sobie sam mandatu nie da a przeciez straz miejska to wspolnota z urzedem miasta badz co badz :confused:
    szkdoa tylko ze ja musialam 20 schodow wtachac wozek ze dziecku glowa az podskakiwala :|


    dziewczyny a slyszalyscie ze w stanach odkażaja kurczaki chlorem a krowy dostaja hormony?? :shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Pati ja również jestem z Tobą - oby wiadomości na które czekasz Cię uspokoiły.
    Dziewczyny u mnie też okropna szaruga i bleee za oknem ...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    AniaM: ANd to jak jedziesz jutro po Tosie??
    Będę wiedziała jutro rano dziś nie ma naszej pani dr i nawet nie wiem czy Antosik ma jakieś badania czy coś bo lekarz który odebrał tel nie udziela informacji o pacjentach pani dr.
    Pielęgniarka powiedziała mi tylko tyle że mała ładnie je i śpi. Przed 9 rano jutro mam dzwonić do pani dr
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Jejku laski czytałyście o tym 1,5 rocznym dziecku, masakra co to się dzieje
    Pati mam nadzieje że bedą dobre wiadomości
    --
  2.  permalink
    Znowu się wkurzyłam, dzisiaj szefowie zgarnęli 10 tyś. zł, a mi dali aż 400 zł aż mnie coś bierze, po 3 tyś. do kieszeni zgarnęli, a nam takie ochłapy, moja mama się znowu do biura wybiera, ja już nie mam nerwów na tych gnojków, zwłaszcza na tego ochlapusa grubego....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    dotarłam do domu
    dzisiaj byłam po prostu wszedzie,wrócilismy ,wykąpałam dziecko i ono juz spi a ja teraz usiadłam
    Aga postaram sie aparatem zrobic tylko musze poszukac tej kartki co dostalismy od projektanta jako wstepny projekt-duzo sie nie rózni od tego włąsciwego,bede rozmawiac na skypie z M to zapytam gdzie to wetknał
    chyba mnie cos bierze bo czuje kazda kosteczke
    Myszorka nie słyszałam a co sie stało????????
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    o fuck :/
    nieciekawie She... :(
    oby Twoja mama im coś dogadała!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Sheh ja bym nie wysylala juz mamy tylko PIP a jak masz haka to nawet US. z takimi to z grubej rury trzeba :|
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Kolezanka wlasnie mi podeslala:


    Modlitwa wieczorna kobiety:

    Ojcze nasz, który jesteś w niebie
    Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
    Daj mi faceta i ma być bogaty
    Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
    Duze mieszkanie, a najlepiej willę
    Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę
    Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
    śniadanie mi robić- nie tylko w sobotę
    Oglądać romanse, biżuterię kupić
    W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
    Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki
    Ja wydaję kasę - on płaci podatki
    On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
    Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
    Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
    Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    dobre :D :swingin:

    aż to przeczytałam R. :rolling::rolling::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Ciacho facet sie tzn ojciec dziecka 1,5 rocznego sie powiesił a dziecko zmarło z głodu prawdopodobnie, a sąsiedzi zadzwonili po straz jak juz im smierdziało na klatce. Normalnie szok, nie wierze ze nikt nie słyszał jak dziecko płacze przez dłuzszy czas.
    Na dodatek jest wkur... bo ktos kradnie nam kwiatki na korytarzu, wczoraj ukradli kilka a dzis mi taki zdechły bo 4 liście były no ale zawsze cos.
    Dupki wredne, łapy poucinać, na sybir zesłać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    She ja też bym mamy nie wysyłała ... Są od tego organy państwowe - po co obie macie sobie nerwy szarpać ...
    Ania fajna ta modlitwa :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Kurde Myszorka nie słyszałam ... straszne! Ja też nie wierzę, że nikt nie słyszał płaczu tego malucha!
    Jesssu aż mi serducho ścisnęło ... jestem bardzo wrażliwa na takie sprawy ... :cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Izunia ja tez byłam w takim szoku ze szkoda gadać, cały czas o tym myślałam w pracy.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Ja nie wiem co to się dzieje na tym świecie - jakaś znieczulica czy co! :devil:
    To ja Ci coś jeszcze opowiem, mojego znajomego kolega miał 3 dzieciaków najmłodsze 2 latka, mieszkali na wsi, w domu mieli taką niebieską beczkę plastikową ... no i jak to dzieciaki bawiły się i włożyły tam tego małego i zakręcili - ale wiesz nie spodziewali się, że tak guma złapie i nie mieli sił odkręcić! No i koniec mały się udusił ... Tamci nie mieli jak wezwać pomocy bo mama ich zamknęła w domu a sama poszła po zakupy :sad: Cały dzień po tych wieściach chodziłam jak struta :shamed::confused:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Straszne... :sad:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    O matko, Myszkorka co to za horror? to u ciebie w miejscowosci??

    mezu wlasnie jakies tabelki znowu poprawia i wcina kolacje. kurde ten to ma przerob - 5 kromek chleba przez caly bochenek zjesc potrafi a przytyc mu sie nie udaje. tez bym tak chciala!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Iza te wydarzenie u znajomych tez koszmarne :sad:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Rany Izunia okropne
    Aniu to nie u mnie tylko w Gdansku albo Gdyni, nie chcą nagłasniac ze wzgledu na to że matka dziecka jeszcze nic nie wie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Mówię Wam dziewczyny, że nie mogłam do siebie dojść, a jak spojrzałam na mich Juniorów to łzy mi płynęły same ...
    Boshe nigdy bym nie chciała usłyszeć takich wieści! NIGDY!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Myszorko a gdzie o tym bylo mowione? kurcze to dziwne ze matka niepoinformowana jeszcze...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Izunia dokładnie tak samo potem patrze na Matusia, potem długo mam jakies czarne wizje
    Dobra uciekam spac, dobranoc dziewczyny
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Aniu na necie czytałam, gdzies w wiadomosciach, ale na razie tylko lakoniczne info własnie dlatego ze nie wiedza co z matka dziecka, bo skoro 2 tygodnie juz nie żyli, to albo za granicą albo nie wiem co.
    --
  4.  permalink
    co za facet-powiesił sie i nie pomyslał co sie stanie zjego dzieckiem-Boże co sie dzieje na tym świecie -te dziewczyny co u nas zgineły tez sie same zabiły-co tymi ludzmi kieruje??? biedne maleństwo:cry::cry::cry::cry:
    ja tez tak mam jak Wy dziewczyny ze potem tak mocno sie przytulam do Piotrusia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    wydaje mi sie ze i mlodziez i ludzie dorosli sa bardzo przytloczeni zyciem i nie potrafia sobie poradzic z wlasnymi emocjami. u nas w krotkim okresie ja wiem miesiaca moze poltorej powiesilo sie 4 licealistow m.in jedna maturzystka a tydzien pozniej jej chlopak bo czul sie winny jej smierci :| wydaje mi sie ze mlodziez zwlaszcza powinna miec lepsza opieke psychologa szkolnego czy cos w tym rodzaju bo latwo ten kluczowy moment przegapic jak rodzice czasu nie maja albo za granica mieszkaja
  5.  permalink
  6.  permalink
    codziennie słysze jakas informacje ze albo pobite dziecko albo zmarło...obojetnie na jakim portalu zawsze znajdzie sie jakas patologia z udziałem dzieci
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Czesc dziewczyny!!!Ja sie zalamalam!!!Bartek znowu chory dzis przez caly dzien mial goraczke!!!Jutro idziemy do lekarza i zobaczymy co to znowu!!!Ja mam jutro rozmowe o prace ale nie wiem czy zdaze dojechac na czas bo rano ten lekarz!!!Poza tym w sobote mamy miec ta imprezke roczkowa, nic konkretnego ale chrzesni i dziadkowie maja przyjsc wiec cos trzeba przygotowac!!!Nie wiem kiedy to wszystko zrobie!!!A do tego wszystkiego mam problemy ze spaniem, A RANO NIE MOGE SIE DOBUDZIC!!!Normalnie mam dosc!!!:cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Te historie sprawiaja ze mam dreszcze!!!To jest nie do pomyslenia!!!!:cry::cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    Marta zdrówka dla roczniaka Twojego! Przytulam Cię :hugging:
    Dobrej nocy - ja już idę spać.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    jezu drogi!
    co tu za historie!!!! :////
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 22nd 2009
     permalink
    :cry: nie wyobrażam sobie takiej tragedii...

    Spokojnej nocy Babeczki i duzo zdrówka dla Choraczków
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Dziś znów tragiczna wiadomość.
    Katowana przez konkubenta matki 4-letnia dziewczynka jest w szpitalu na Traugutta. Nie wiadomo, czy przeżyje.

    Taki dobór newsów pewnie nie jest przypadkowy. Federa może zbierać się do kontrataku w sprawie aborcji po nieudanej sprawie 14-latki z Lublina.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    dzien bry... no to co mamy piatek w koncu :))
    ciesze sie baaaardzo bo u nas od poniedzialku ferie i nie bedzie trzeba rano wstawac bo Gabrysia do przedszkola nie bedzie chodzila :swingin:

    And masz jakies wiesci odnosnie Tosi i jej wyjscia do domu?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    Boże drogi, ale miałyście temat wczoraj, albo raczej - ale nas raczą wiadomościami w mediach, albo raczej - w jakim my społeczeństwie żyjemy.........................................................szkoda słów!!!!!!!:cry::cry::cry::cry:

    Nareszcie piętek - jestem zrąbana jak koń po westernie.
    Już od kilku dni - dziwię się dlaczego jeszcze nie ma soboty, normalnie już we wtorek czułam się jakby byl piątek, buuuuu:sad::sad::sad::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Cześć na kawie

    Aniu wiem tyle że o 8,30 pani dr nie dotarła jeszcze do pracy z niewiadomych powodów "proszę zadzwonić za godzinę" :neutral: Czy ktoś inny jest w stanie podjąć decyzję czy mogę zabrać Antosika - nie wiem a nie będę na razie dzwonić na komórkę pani dr. (nie)cierpliwie poczekam do tej 9.30 i będę dzwonić na szpital

    Ferie u nas są w połowie - i bardzo szybko minął ten czas :/ Ania dzisiaj jedzie, wraca w środę i znika na weekend, Kuba miał pojechać z dziadkami ale nie pojadą. Generalnie ja jakoś niespecjalnie odczułam ich ferie
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Iwa ja również nie mogę się doczekać końca dnia. jestem jakaś zmęczona tym całym tygodniem. dzisiaj w dodatku zaspaliśmy z m - on spóźnił się do pracy a ja "łapałam" autobus na drodze ubrana w dzinsy i jakąś rozciągniętą bluzkę bez makojażu. i tak siedzę w pracy i nawet nie wychodzę z pokoju bo wstyd się pokazać wrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    dziewczyny jakiej witaminy brakuje w organizmie jesli peka skora? nigdy nie mialam problemow ze stopami ani rencamy a tu nagle szorstki naskorek i pekajaca skora sie pojawila. i to nie tak ze troszeczke ale b.mocno i gleboko az do krwi :((
    smarowalam roznymi mazidlami (krem z wit A, dove do bardzo przesuszonej skory, oliwa z oliwek) i nie ma poprawy a boli jak jasna cholera :cry:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Jutro Antosia będzie w domu !! :cheer::clap::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    No proszę ,a ja akurat pod wykresikiem pytałam!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    No to super AND - a co lekarz powiedziała???
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Iwa mała jest zakwalifikowana do zabiegu, na luty dokładny termin podadzą mi telefonicznie bo gdzieś z kimś muszą go ustalić. Stan dziecka dobry i bez zastrzeżeń
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Mnie pomogły tabletki z wit. A + E. Pękająca aż do krwi, wysuszona skóra na rękach.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    cześć Wam!
    my wczoraj byliśmy w Gdyni no i R. ma w końcu umówiony egzam na prawko!
    20.02 ;-)))):clap::clap::clap:
    --
  7.  permalink
    witam i ja piatkowo prawie weekendowo...

    czekania na list ciag dalszy...(to ma byc na razie list z data wizyty i tego specjlnego rtg wiec wiadomosci ani dobre ani zle...poprostu info...ale mimo wszytko mogliby sie troszeczke z tym pospieszyc...)

    pogoda u nas dzisiaj fatalna od rana leje i leje...nic mi sie nie chce...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    u nas też pogoda nie jest extra... ale nie pada chociaż :)))
    --
  8.  permalink
    Hej dziewczyny, wiem już, kiedy mam obronę - 5 lutego, liczę na Wasze wsparcie kciukowe:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Powodzenia. Skup się na przygotowaniach.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.