Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aga ten pierwszy jest swietny. tez bym w takie cos sie wdziala :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Ania, co jest?
    Aga 1 zdecydowanie lepszy.
  1.  permalink
    Aga, śliczna ta bielizna:))
    Aniu, co się stało?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    patrycja219: tak samo jak pralka ciagle mi zjada skarpetki...i wiecznie mam nie do pary...
    a szczególnie skarpetki dzieci :/ widzę że polskie pralki też tak mają :confused:

    Widzę że ostatnie dni nie tylko na mnie mają zły wpływ :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    szkoda slow... maz sie wpienil bo dzieci marudzily a ja poszlam z sasiadka do reszty sasiadow pukac po skladke na wieniec (zmarla sasiadka przy ktorej pomagalam czasami) no i Krzysko rozwyl sie mama i on jest zly ze mnie nie bylo a dzieciak plakal. no to powiedzialam co mysle i jest afera za huk wie co :devil:

    poza tym mielismy dosc ambnitnie zaplanowane jutro a tu ten pogrzeb "wypadl" i albo wpadne tylko do kaplicy a nie pojde na pochowanie albo bede musiala zrezygnowac z poszukiwania drzwi wejsciowych (minimalne przesuniecie w czasie 2tyg) albo trzeba by odwolac Gabrysine wyjscie na lodowisko ktore miala obiecane z 3tyg. na kazdej z tych rzeczy mi szalenie zalezy (no wiadomo Gabrysia no 1)
  2.  permalink
    Aga, a jaka to firma, jeśli mogę spytać?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    And- czy jestes przygnębiona tylko Antosią, czy coś jeszcze się dzieje?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    O kurczę, a myślałam, że to moja wina, że zawsze wkładam sparowane skarpetki, a po praniu jakoś część ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.
    --
  4.  permalink
    Aniu- Roberto ma zwykłego facetowego focha. Nie martw się tym :)

    Co do pozostałej czesci- mysle,że jeszeli pójdziesz pożegnac sasiadkę tylko w kaplicy to tez bedzie ok. Nie było by fajnie, gdybyś jeszcze rozłożyła się po staniu na cmentarzu :/


    SH:
    1- konrad
    2 kris line - w realu jest dużó ładniejszy
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Ania, chyba ta sąsiadka nie była Ci szczególnie bliska? Myslę, że nic się nie stanie jak pójdziesz tylko do kaplicy.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Agu Antosik to nr 1 ale to nie tylko to... śmierć mamy i Antosik to było przelanie sie wody w dzbanie... tak mi się wydaje
    --
  5.  permalink
    Przykro mi :(
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    aga mnie podoba sie ten czarny, ten drugi nie w moim stylu, za bardzo nabrzdżone!
    --
  6.  permalink
    And przytulam mocno i trzymam kciuki, żeby teraz już wszystko się dobrze układało
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Hello!
    Widać, że weekendu początek bo produkcja postów w toku :P
    ~
    Aga podoba mi się ta pani nr 1 i jej bielizna też :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    She a co Ty masz w stopce napisane - po rosyjsku? :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Jemma z ta bliskoscia to hmmm od paru tygodni chodzilam pomagac jej corce przekladac matke na lozku, czasami i 2 razy dziennie. kiedys jak ta Pani starsza byla jeszcze zdrowa a my sie tylko wprowadzilismy to zawsze siadala do nas na lawke i zagadywala, czasami przychodzila cukru pozyczyc... jej corka jak wyjezdzamy "Zwraca uwage" na nasze mieszkanie, wiesz na zasadzie zeby nikt sie nie krecil i czy ulotki nie zostaja i takie tam

    And czasami w zyciu jest tak ze jak sie wali to wszystko na raz, wierze jednak ze pozniej musi byc lepiej i ze lada moment zaczna sie "tluste lata"
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    AND - kochana trzymaj sie, będzie lepiej - zaświeci słoneczko - zobaczysz!
    --
  7.  permalink
    Aniu, ja myślę, ze jak pójdziesz do kaplicy i pomodlisz się w jej intencji to wystarczy, ważne, że o niej pamiętasz.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Ja zmykam dziewczyny, bo normalnie oczy sami mi sie zamykaja.
    Uwielbiam kłaść się do łóżka w piatek, ta świadomość, że nie trzeba rano wstawać do pracy jest boska - nie do opisania:cheer::cheer::cheer:
    --
  8.  permalink
    Aga- mam nadzieję,że najbardziej wspiera Cię Twój maz ..........
  9.  permalink
    Izunia, ostatnio dopadłam "Poemat bez bohatera" Anny Achmatowej i zaczęłam się językiem rosyjskim interesować. Znam jego podstawy, bo w liceum miałam
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Słodkich snów Iwo:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    glupio to moze zabrzmi ale wlasnie sasiadka i jej pozegnanie jest na koncu moejj listy. rano MUSIMY po prostu znalezc drzwi i nie ma ze boli... nie pisalam wam ale wprowadzilo sie nam na klatke kolejne "towarzystwo" i troche zaczynam miec obawy o nasze mienie. ciagle sie paletaja jakies dziwne typy i mimo ze NOWI mieszkaja na 3 pietrze (w moim pionie) to ciagle ktos sie myli i do nas sie dobija a wczoraj byla akcja z goscmi sasiada z gory jak probowali sie do nas dostac (szarpiac za klamke) w srodku nocy. boje sie ze te nasze 30letnie drzwi w koncu nie wytrzymaja a ze mezu co i rusz wyjezdza na szkolenia to najzwyczajniej w swiecie chce spac spokojnie.

    wymieniala ktoras z was drzwi ostatnimi czasy i orientuje sie moze w cenach?
  11.  permalink
    Aniu, Ty ostatnio masz strasznie dużo na głowie i praktycznie żyjesz cały czas sprawami innych, więc ja na Twoim miejscu nie miałabym wyrzutów, tylko wybrała z Twojej listy te rzeczy, które są priorytetowe, czyli Gabi i drzwi.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    aniu- nie mam pojęcia jakie sa koszty- ale wybór chyba jest spory wiec mam nadzieje ,ze bez problemu cos wybierzecie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    a propos zycia na zakrecie - wczoraj mama dala mi wolne i w ogole u nich nie bylam a dzisiaj dyzur tylko 3godz wiec udalo mi sie w koncu dom doprowadzic do uzywalnosci. mam nadzieje ze uda sie u siebei pomieszkac na dluzej bo juz wariuje na tym wygnaniu
  13.  permalink
    To fajnie, że są jakieś pozytywne zmiany:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    aga1976: Aga- mam nadzieję,że najbardziej wspiera Cię Twój maz ..........
    wiesz nie powiem ze nie wspiera ale nie najbardziej... fakt - to wszystko co teraz się dzieje jakoś nas lekko zbliżyło do siebie ale największym wsparciem jest ... chrzestny Weroniki... który codziennie ma czas zadzwonić, wysłać sms i "przytulić" wirtualnie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    aga1976: wybór chyba jest spory


    no wlasnie nie wiem jak z wyborem bo u nas nie ma marketow budowlanych a tylko pare tyutejszych firm i gerda. do salonu gerdy to sie nawet nie wybieramy a te lokalne to niestety miewaja ceny z kosmosu. nic najpierw jedziemy do sklepu gdzie sasiad pracuje a pozniej do jakiejs bylej klientki R, moze jakies rabaty beda ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    And najwazniejsze ze masz w kims bliskim wsparcie. samemu przez takie rzeczy szalenie trudno przejsc. mam nadzieje ze i z mezowskim wsparciem oparciem i pomoca sie polepszy
  14.  permalink
    A nie lepiej przez net?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    wpadam na chwilke
    Aga bielizna nr 1 śliczna
    Aniu ja płaciłam za wymiane i drzwi około 1600zł i jestem super zadowolona.
    A mam problem z Matusiem bo ma jakies uczulenie na dloni i nie wiem co z tym zrobić
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    She bede za Ciebie trzymać kciuki a ja mam nadzieje ze Wy za mnie w czerwcu lub lipcu tez bedziecie trzymać
    Iwa fajnie się masz ze jutro wolne , ja kolo 6-20 pobudka
    Lady to ciekawa jestem co to będzie z pracą
    A tak w ogóle to dziś miałam kryzys w pracy, no ale juz pomału dochodze do siebie.
    Chociaz kolezanka mi zas straszne rzeczy opowiadała co jej sis okulistka robi, jaki miała w tym tygodniu przypadek jak 6 letnia dziewczynka w czasie zabawy wbiła nozyczki w oko bratu niecałe 2 latka, no i niestety dziecko oczka juz nie ma, albo jak wykryto u maluszka nowotwór oka. Masakra.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aniu a jeszcze odnosnie drzwi ja mam z fimy porta czy jakos tak i kupiłam w sklepie gdzie była drogeria, farby i zamki do drzwi.
    --
  15.  permalink
    Myszorka, pewnie, że będziemy trzymać kciuki:)
    Straszne te historie Twojej kolezanki:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aniu zobacz sobie
    http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Myszorka ehh ... przykre.
    Nic ja już uciekam - dobranoc.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Izunia dobranoc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aga jak zamowie przez net to kto mi to zainstaluje???

    Myszorka dzieki za linka. tyle ze u nas nie ma tej firmy :(
  16.  permalink
    Aniu- myslę,że chyba można zamóic sam montaz, nie?
  17.  permalink
    Dobranoc Izuniu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    ja też uciekam. kończę pić wstrętne Karmi i idę spać Może rano wpadnę na kawę ale to zależy o któej mnie budzik obudzi :/
    --
  18.  permalink
    Iza- kolorowych snów :) Niech Ci się przyśni tłum przystojniaków ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    aga1976: Aniu- myslę,że chyba można zamóic sam montaz, nie?
    Aga u nas są firmy w których jak zamawiasz rzecz (okna, drzwi) z chwilą gdy nie bierzesz od nich montarzysty masz o wiele krótszą gwarancję... Ja zamówiłam okna bez montarzu i gwarancja była 2 lata a nie 5

    Ps a sam montarz jest sporo droższy niż z zakupionym w firmie artykułem
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    kurde to chyba zmęczenie - sorki za te ortografy.... ale juz nie poprawiam :shamed: wstyd mi jak nie wiem co
    --
  19.  permalink
    A może- nie znam się dziewczyny :( Do poprzedniego mieszkania kupiłam drzwi z ościeżnicami i zamontowała mi firma, która robila nam remont.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aga no wlasnie nie wiem jka z montażem jest. wiem ze jak bierzesz u tych lokalnych to montaz w cenie a jak sam to jakeis bajonskie sumy wychodza. np okna u nas w niektorych firmach jak sie bierze to za montaz sie nie placi bo pokrywa to spoldzielnia...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aniu ale moze w takim zwykłym sklepie wlasnie będą drzwi, a montaz miałam tez z tego sklepu i powiem Ci raz dwa wstawili, a sąsiadka miala firmę która tylko drzwiami się zajmuje i caly dzien jej wstawiali.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Aga a no jak jakas firma remontowala to nie problem a my remont przewidujemy na wakacje i to tez sami bedziemy robic.
    sasiadka z klatki od rodzicow mowila ze drzwi z jakimis bolcami w dol i gore gutryny wchodzacymi plus 2 zamki gerda na jesieni kosztowaly ja 1500zl. hmm w ogole na co patrzec kupujac drzwi wejsciowe???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.