Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    Agi a no te 180 to faktycznie duuuzo. my bysmy chcieli tak ok 130m zeby sprzatania za wiele nie bylo :D
  1.  permalink
    130 to wg mnie za mało na dom
    nasze 180 wystarczy a sprzatania pewnie tyle samo-tylko do ogrzania wiecej i Aga ma racje-nas na wiekszy juz by nie było stac
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009 zmieniony
     permalink
    Ciacho na naszej dzialce nei wiem czy taki 180 by wlazl. my jesli bedziemy sie chcieli pobudowac na swoim to musimy stawiac pol blizniaka, innej opcji nie ma
    poza tym mieszkalismy przez kilka lat w domu siostry wlasnie ok 130m uzytkowanych i bylo ok. dla mnie wszystko ok 100 byloby juz ok po tych obecnych 44m :D
  2.  permalink
    no chyba ze tak:) my mieszkalismy najpierw w bloku 60 mkw a teraz w domu 100 m sama góra wiec mam przestrzeni troche
    ale nasz znajomy ma dom o pow 80 m i ma tez poddasze! jakie klitki masakra i jeszcze skosy
    --
  3.  permalink
    Ja mysle,że wiele zalezy od zagospodarowania powierzchni. Dom może miec i 250 m - i nie byc w ogóle funkcjonalny.

    Cioasteczko- kiedy ruszacie? Macie ekipę?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 23rd 2009
     permalink
    ehhh takie 60m to juz bylby rarytas...
    w wakacje okaze sie czy sasiedzi ktorzy maja dzialke obok naszej sprzedaja swoj dom czy nie. jesli by sprzedawali to bysmy zobacyzli czy nas okredytuja na tyle zeby to odkupic od nich. wtedy ich dzialka z polblizniakiem i nasza to bylby juz ladny kawalek ziemi zeby jakiegos grilla zrobic, nasza dzialak ma ok 480m2 tylko ale jest w b.dobrym punkcie. fakt nie bylby to dom marzen ale lepsze to niz te nasze dotychczasowe metraze
  4.  permalink
    Zmykam
    Dobranoc
  5.  permalink
    tez zmykam... stosunkowo udanej nocy zycze....
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Cześć na kawie
    za jakieś ponad 3 godziny będę u Tosi :cheer: normalnie cieszę się tak jak zabierałam ją od nas ze szpitala a może i ciut bardziej
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Za nami ciężka noc, chłopcy marudzili, co chwila się budzili a na dodatek tego wszystkiego około 2h pojawiła się gorączka. Jestem taka umęczona – oczywiście Juniorzy spali ze mną. Teraz jest ok, nie gorączkują (odpukać!) wypiły butlę 260ml, no i bawią się. Łapię jakiegoś doła bo już widzę czarne wizje, że nie pojadę do mamy a tak się cieszyłam na ten wyjazd …
    Sąsiadka mi jeszcze wczoraj przysłała esa, że u niej wszyscy chorzy i ona źle się czuje … matko oby to nie było jakieś wirusowe – dziewczyny trzymajcie kciuki … ja mam już serdecznie dość :|
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    cześć wam!
    zaczynam dziś dietę!!!!

    trzymajcie kciuki :D
    --
  6.  permalink
    no to witam i ja...

    izunia i talka trzymam kciuki za obie....:) dobrze ze mam dwa hehehehe:)

    u nas nocka tez nie najlepsza...maly od 3 dni budzi sie w nocy i pozniej laduje w naszym lozku...mysle ze to przez zeby...ida mu 4 na raz...mam nadzieje ze jak juz wyjda to znowu bedzie przesypial spokojnie cala noc w swoim lozeczku...
    --
  7.  permalink
    AND ciesze sie razem z Toba.....ogromnie:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Jestem... zmęczona ale szczęśliwa ! Dzieć całą drogę słodko spał, na tyle że skręciliśmy na kawę :) ale dla mnie 4 godz w aucie to ciut za długo
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    no sporo, AND ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    AND - super - Tosia w domku - brawo!:clap::cheer::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    :crazy:

    cholera, nie doczytałam!

    brawo :clap:
    --
  8.  permalink
    ciesze sie And razem z Toba
    Aga nie mamy ekipy tak naprawde bo ostatni nam odmowili a inni zazadali ponoc sumy z kosmosu wiec szwagier szuka dalej,mysle ze zaczniemy juz w lutym cos robic jak pogoda pozwoli a Wy?

    ja czekam włąsnie na tesciów-Piotrus spi od 2 godzin bo jego popołudniowa drzemka skonczyła sie po 40 minutach z płaczem-nie wiem co sie dzieje,tez tłumacze to dzis zebami bo nie da sobie posmarowac nawet żelem

    narobiłam sie w kuchni ,ale wszystko juz mam gotowe i moga sie przyjechac najesc -byle mi tego traktora nie przywieźli :shocked::shocked::shocked:
    --
  9.  permalink
    AND super ze malutka jest juz z Wami...
    ciasteczko zdaj relacje co z traktorem hehe....
    --
  10.  permalink
    no pewno ze jak pójda to wpadam tu na ploty-tylko włąsnie mam nadzieje ze nie rozsiada sie Bóg wie do której,ja o 21 ide kąpac dziecko i juz laduje w sypialni a oni niech ze szwagrem dalej siedza.
    dzisiaj zaszalałam- a w zasadzie to dałam sie poprostu przekrecic-zawsze kupowałam tusz Rimmel który kosztował w granicach 20-25 zł a jakis diaeł w postaci sprzedawcy wcisnał mi Max factor za 42zł i widzicie jaka ja jestem! działam pod wpływem chwili a potem myśle!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Ciacho, ja też ostatnio wydawałam w YR więcej niż zamierzałam :confused: ale mam za to b. fajny tusz do rzęs - wreszcie widać, że mam rzęsy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Kolorowych i spokojnej ;)
    --
  11.  permalink
    And- super wiesci :D

    Ciasteczko-my w zasadzie mamy ekipę, ale dzis mielismy spotkanie z inspektorem nadzoru i ma jeszcze zorientowac sie co do ceny u swojej znajomej ekipy- wiec pewnie decyzje podejmiemy nie wczesniej niz za tydzien. Ja bym chciala zacząc juz :(
    Jak to nie tajemnica to powiedz mi - ile u was chcą za stan surowy?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    And ciesze sie ogromnie ze Tosia jest juz w domku!!!
    Izinia oby chłopcy nie zalapali tego wirusa!!!Teraz wzyscy dookola choruja!!!
    U nas nadal zle!!!Bartek nic nie ja bo strasznie boli go ta warga i boje sie ze sobie urazi, pije bardzo malo bo go szczypie, dzis zaparzylam mu rumainek i jest lepiej!!!Nocka byla ciezka oby dzis bylo lepiej!!!Czym moglabym mu ta warge jeszcze posmarowac, czy znacie jakas masc na tego typu rany/???
  12.  permalink
    Marta a zapytaj o tribiotic-ja tym smarowałam rane po kolczyku
    Aga za stan surowy chcieli 12 tys o ile sie nie myle -na poczatku-potem cena wzrosła-nie chca na godzine miec płacone tylko za cała zrobiona robote-jak na nasz rejon to b.duzo a u Ciebie pewnie wiecej

    tesciowie pojechali-traktor mam w domu-jak to mówi mój brat"gadaj z dupą to cie osra"
    no i stoi na korytarzu i zastawia drzwi jutro go wywoze do cioci do piwnicy
    Pietruszka jeszcze nie spi-miał dzis ciezki brzuszkowy dzien i jak sobie kupke zrobił to mu ulzyło bo i humor wrócił i przed tesciami zrobił furure bo wszystko co umie im pokazywał a oni sie nadziwic nie mogli.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009 zmieniony
     permalink
    wlasnie wylazlam z goracej kapieli, sacze sobie drinka i stwierdzam ze nieiwele mi jednak do szczescia potrzeba :))

    And super ze Tosia juz w domu, cieszcie sie teraz malizna no i niech rosnie w sile przed kolejna eskapada. kiedy macie jakas kontrole okulistyczna?

    Aga podejrzewam ze im wieksze miasto tym wieksze koszty.. moja fryzjerka zaplacila 30tys za robocizne (postawienie chaty z roznymi wykonczeniowymi pracami hydraulika elektryka etc). no ale u nas duzo jest roznych fachowcow i cenowo nie az tak strasznie. swoja droga to szwagier mojego R jezdzi i remontowke strzela w wawce - jemu sie oplaca a i klienci sie ciesza bo duzo taniej.

    Marta nie wiem co mozna przylozyc takiemu maluszkowi, on to ma od srodka czy na zewnatrz bardziej? jak kiedys rozcielam sobie dosc gleboko usta (niemadrze oblizujac noz!!) to stosowalam solcoseryl jell ale nie wiem czy dla dziecka sie nadaje, Gabrysi smarowalam nim policzek jak miala cos ok 2 lat i sobie paskudnie zdarla.

    Ciacho jak tam posiadowa minela? EDIT - pisalysmy w tym samym momencie :D
  13.  permalink
    Jak to 12 tys????? Kurcze- moze daj mi na nich namiar??????? MI za stan suroiwy otwarty powiedzieli 90:shocked:( bez materiałów ofkors)
  14.  permalink
    no tyle chca robotnicy okoliczni za stan surowy bez materiałów
    i taki urok wielkiego miasta chyba bo u nas ta cena jest dosc wygórowana
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Aga no widzisz nie tylko u mnie jest tak tanio :P
    gdyby ktos ze znajomych sie budowal tym systemem co wy chcecie to z pewnoscia bym ci podrzucila namiary na nich. wiem ze za remont mieszkania nasi biora niewiele wiecej niz polowe tego co spiewa ekipa ze stolicy
  15.  permalink
    Rany- zazdraszczam :shamed: Przy takich cenach nie stresowałabym sie budową............
  16.  permalink
    aga no to wierze faktycznie ze mozna sie nabawic wrzodów
    tylko ze my narazie bedziemy budowac z oszczednosci bo jeszcze nie mamy kredytu i w sumie nie wiadomo jak to z nim bedzie
    --
  17.  permalink
    No nic- staram sie myslec optymistycznie- w koncu załozyłam plan zamieszkania u siebie w grudniu, wiec musze go wykonac :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    nie chce cie dobijac ale u nas cena w miesice za metr działki to ok 150zl a tak 7-10km od miasta to juz za 60zl kupisz z niezla lokalizacja
  18.  permalink
    Cenę dziawłek jestem w stanie zrozumiec- nie bardzo jednak rozumiem 8-krotnie wyzsze wynagrodzene budowlanców
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Aga no ja mam nadzieje ze wykonasz ten plan bo w przyszlym roku wybieram sie na przeceny poswiateczne do warszawy (u nas kijowe) to bym chciala odwiedzic juz wasza rezydencje :D
  19.  permalink
    Będzie gotowy- zobaczysz:) Czuj sie zaproszona :)Tylkko pamietaj, ze bede mieszkała 40 km za wawą :) Na wiosce :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    eee no dla tych odiwedzin i wiecej przejade. zreszta mam nadzieje ze wczesniej niz w grudniu uda mi sie sprawdzic jak sie synowa zajmuejsz :P
  20.  permalink
    To co? Jutro obiad u mnie? :)
  21.  permalink
    Kurcze fajnie macie ze sie odwiedzicie
    Aga mam nadzieje ze zawitasz w tym roku w wwakcje do Boszkowa-napewno wtedy sie spotkamy!
    my tez mamy taki plan zeby w grudniu zamieszkac ale co bedzie nie wiadomo tym bardziej ze dopiero bedziemy załatwiac kredyt
    --
  22.  permalink
    Ciasteczko- wątpie, zebysmy pojechali na wakacje:( Poza tym Hania chyba jest za mała na podróż 400 km:( Wiesz- my mamy nad morze blizej niż do Boszkowa ( no ale ja uwoielbiam tamte klimaty- wiec moze na kolejne wakacje sie wybierzemy)
    Ale gdybys wybierała sie do stolycy to tez Cie serdecznie zapraszam :) Chętnie poznam tego małego łobuziaka:)

    A kredytem sie nie martw- nie taki diabeł straszny... A chcecie w złotówkach czy w CHF?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    AGa gdyby nie jutrzejszy dyzur to nie wiem czy bym tego zaproszenia na powaznie nie wziela :P
    a swoja droga pod koniec lutego mamy wizyte z Gaba wiec uwazaj na nalot o ile sie starszyzna zgodzi :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    Aga ile jest od was do Gdanska? od nas ok 365 km...

    kurcze skonczyl mi sie drink a maz mowi ze mi wiecej nie zrobi :devil: a dupy mi sie ruszyc samej do kuchni nie chce bo jeszcze sie obale po drodze :wink:
  23.  permalink
    To buło na powaznie :)Ze mną jak z dzieckiem- chcesz i masz:)
    Chyba juz czas na mnie- dobranoc:*
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 24th 2009
     permalink
    taa jaaaasne czas na ciebie.. ale chyba nie do spania :wink:
    ja po wczorajszych nocnych poszukiwaniach online i dzisiejszym doczytaniu chyba tez zaraz zgasze kompa i przytule sie do poduszki.
    jeszcze tylko maly apel

    czy ktoras z was ma drzwi do mieszkania/domu firmy DELTA?? szukam opinii z w miare sprawdzonej reki :P
  24.  permalink
    czesc w niedziele
    pierwszy raz w zyciu wyspana,syn mi spał od 22 do 8 rano bez pobudki
    jakby tak było codziennie to byłabym szczesliwa na maksa
    Aga nie iwem w czym weźmiemy- zawsze M mówił ze w frankach a teraz to juz sam nie wie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    I ja witam na kawusi
    Moja Mała Dziewczynka pokazała dziś mamusi różki w nocy :/ i budziła się kilka razy tylko dla tego że wypadł jej smoczek Kilka dni wystarczyło by się do niego przyzwyczaiła :/

    Aniuu okulisty wg wypisu mam być 29.01 ale nie wiem jeszcze gdzie pójdę. Jutro będę szukać zalecanej przez W-w okulistki a jak się do niej nie da to do tego co chodziłam chyba pójdę .... nie wiem jeszcze
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    cześć Wam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    jak tam obiady juz pogotowane? u nas jeszcze na garze pyrkocze ale my jadamy obiady dosc pozno bo sniaanie ok 10 :P
  25.  permalink
    ja dzis nie gotuje-mam mnóstwo od wczoraj a poza tym ide do chrzesnicy wiec tam nas o pustym żoładku nie beda trzymac
    --
  26.  permalink
    My juz po obiedzie :) mam ochote gdzies wybyc, ale adam oglada szoguna i zapowiedzial ,ze do 16,40 nie rusza się z fotela :(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.