Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Czesc wam!!!Dziec spi a ja delektuje sie chwila spokoju!!!Nocka byla tragiczna, spal moze w sumie 2 godziny!!!!Od rana placz.Najgorsze jest to ze on jest glodny a nie chce jesc bo sie boi!!!Do tego pic tez juz nie chce ale laze za nim ze szczykawka od lekarstw i wciskam choc troche rumianku!!!!Jestem zalamana i zmeczona!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:Jutro idziemy do lekarza bo ta rana wyglada jeszcze gorzej a tez ile mozna nie jesc!!!Strasznie mo go zal i becze razem z nim!!!
  1.  permalink
    Ojej- Marta- niewesoło... MOże niech Twój M sie pozajmuje młodym, a Ty się polóz na godzinkę?
  2.  permalink
    witam i ja...gryzaca od rana...sama ze soba wytrzymac nie moge...i oczywiscie wszystko odbija sie na polowku...:( obiad jeszcze nie gotowy i w ogole nie wiem czy bedzie...cholera jak ja nie lubie niedziel...wrrrr

    marta nie zazdroszcze..przytulaj duzo maluszka...i ucaluj go ode mnie...no i mysle ze dobry pomysl z tym jutrzejszym lekarzem...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    And i Ja odczytałam w końcu, że Tosieńka mała w domku już jest :)) rewelacja - dużo zdrówka dla Niej :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    u mnie rodzice juz obsluzeni, ciocia wyszykowana na studniowke (trzeba ja bylo na ludzi przerobic i mejkapa strzelic) no i teraz jeszcze tylko ziemniaki sie dogotuja i tez bedziemy ucztowac.
    na wieczor Mloda zamowila gofry z bita smietana wiec tylko zjemy i zaczne dzialac bo ok 18tej znowu na dyzur do rodzicieli lece
  3.  permalink
    Studniówka w niedzielę? To jakies nowe zwyczaje chyba...

    A co dobrego na obiad zrobiłas?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009 zmieniony
     permalink
    Aga w tymze elytarnym lycum studniowki od zawsze byly w niedziele (moja tyz) i zawsze jest to pierwsza niedziela przerwy zimowej (u nas dopiero od jutra ferie). w sumie u mnie w miescie tylko w 2 szkolach tak jest, inne maja w soboty. w ogole u nas tylko 4 licea pozostaly pzry s100dniowkach w szkole, reszta wyniosla sie do lokali.

    a na obiad ogorkowa, roladki kurczacze i duszona marchewka :)
  4.  permalink
    A z czym te roladki kurczacze?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Ania macie jakieś potrawy niedzielne np jak na śląsku - kluski, kapucha i rolady :) a do tego rosołek
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    reflektuje ktoras na gofry z bita smietana? maz zaszalal i juz nie ma amatorow na nie :P
    Krzysiowi z tego wszystkiego najbardziej smakuje bita smietana :D

    Aga nic nadzwyczajnego bo papryka i ser :P

    Lady powiem ci szczerze ze nie mam pojecia czy sa jakies regionalne potrawy niedzielne. ja robie zawsze to co mi wpadnie do glowy lub na co rodzinka ma ochote. teraz musze wymagania kulinarne dwoch rodzin realizowac wiec glownie sa to dania neutralne
  5.  permalink
    Ania biore dwa gofry-lubieeee
    wróciłam z wojazy po rodzince-chrzesnicy bardziej od ciastoliny przypadła do gudtu pizama frote bo ubrała sie w nia i za zadne skarby zdjac nie chciała
    ja jakas wzdeta dzisiaj jestem ,nie wiem po czym
    dzieciaczek zasnał a ja mam relax:cool:
    --
  6.  permalink
    chcecie zobaczyc nasze dzieciaki z dzisiaj?
    pokaze wam a potem ususne bo nie wiem czy szwagierka zyczy sobie zeby jej dziecko było na jakiejs stronie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    wooow ale ona ma sliczne wlosy!!!!
  7.  permalink
    nooo kłaczki ma po mamie-grube świecące i mocne
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    dzieciaki chyba tak maja z tymi blyszczacymi wlosami. moja chrzesniaczka tak przez pierwsze 7 lat miala mega blyszczace i gladkie a teraz jej zmatowialy... U nas Mloda tez ma takie z polyskiem fajne ze tylko pozazdroscic
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Ania - daj no tego gofra, albo ze trzy na pocieszenie. Handra mnie złapała z powodu jutrzejszej konieczności wyjścia do pracy buuuuuuuuuu:cry::cry::cry::cry:

    ciasteczko - ta mała faktycznie ma boskie włoski!:bigsmile:
    --
  8.  permalink
    Iwa a co sie tam dzieje ze masz doła?
    wkurzaja Cie?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    a ciasteczko - szkoda pisać.
    może mam dość ludzi z którymi przyszło mi ostatnio pracować, może to chwilowy dołek, a może straciłam serce do tej roboty - nie wiem, muszę przeczekać jeszcze troszkę i zobaczyć czy minie. Jak za długo to będzie trwało to pomyślę poważnie o zmianie pracy!
    Jestem padnięta - zmykam się położyć i poczytać książkę o pozytywnym nastawieniu :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    poszerzyłam się o 2 kilosy i czuję się jak beczka nadęta wrrr - nie będę nic jadła - nie będę. Zrobię sobie tygodniową dietę oczyszczającą jak mnie coś napadnie. Laska z pracy robiła takie przed zawodami ( mistrzyni polski ) więc i może mi się uda zbić coś niecoś!

    Aga1976 jak tam tablety o których kiedyś pisałaś? pomogły coś???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    IWA Ja właśnie zastanawiam się kto ode mnie tę książkę pożyczył na wieczne nieoddanie wrrr nie znoszę tego a mój błąd, że nie zapisałam sobie w kalendarzu buuuuuu i albo się znajdzie albo przyjdzie mi kupić nową bo ostatnimi czasy potrzebuję w celu pozbycia się wagi mojej a raczej jej nadmiaru :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    IWA pracę stałą masz to może zmień sobie dział...

    Jutro po mojej pracy idę na tę rozmowę do Toyoty i jestem ciekawa co będzie i jak będzie i jakie zarobki proponują!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    laski to chyba zły objaw kiedy siedzę i patrzę na film, mąż je a mnie dobija jego przeżuwanie wrrr i odgłosy jakie za tym idą, i to tak od dłuższego czasu wrrrrr nie mogę znieść tego! Poza tym oczywiście standardowo niedziela w kłótki i kiedy z Adą naleciałyśmy na niego bo nie miał racy to wkurzony wyszedł sobie do firmy ha ha ha Kiedy Ja siedzę dłużej to zaraz mam to wygarnięte i telefony non sto.... śmiechu warte przy tym to pestka!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Iwa praca w budzetowce jednak ma sporo zalet. moja kolezanka zrezygnowala z pracy w szkole i przeszla do prywatnej firmy i w prawdzie troche wiecej zarabia (cos ok 400zl) ale zaczela znowu szukac pracy w szkolnictwie tyle ze nie ma etatow...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Lady czytajac o tym jezdeniu na poczatku myslalam sobie ze napiszesz ze cie ssie w zoladku przez niego...echhh mialam nadzieje ze juz u was lepiej bo ostatnio rzadko zagladasz to sadzilam ze sie zyciu rodzinnemu oddajesz.
    Mam nadzieje ze toyOta rzuci niezla oferte i bedziesz miala mozliwosc wyboru cy mesio czy oni :)

    btw - te tabletki to meridia, kolezanka niedawno skonczyla drugi miesiac na nich i nic nie schudla za to kolega po 4miesiacach kuracji zgubil 30kg. ponoc dzialaja u osob ktore sie nigdy nie odchudzaly bardzo dobrze a u tych co probowali z dietami niebardzo. nie mam kasy na taka inwestycje bo bym z rodzinnym zagadala o ewentualnym przepisaniu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Ania z tym, że nie każdy nadaje się do budżetówki.... mi znajoma zus odradzała!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    a u nas do ZUSu, US, Urzedu Celnego i Urzedu MIasta mozna dostac sie tylko jak ma sie dobre plecy. daja dobre warunki pracy no i swietne zarobki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    jak sie wam podoba moj wspollokator?
    ds
  9.  permalink
    Fajny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    Witam
    Znów weekend minał jak szalony :(

    lady- mówiłam Ci juz jakiś czas temu, ze te tabletki u mnie spowodowały chwilowy spadek wagi- pewnie woda przestała się zatrzymywac . I tyle :( Dupa blada
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Yasmin podobnie działa. ;-)
    --
  11.  permalink
    Nie zauwazyłam
  12.  permalink
    Dziewczyny a to lekarz pzepisuje te tabletki...dobra to moge obejść a ile kosztuje taka kuracja?
    Ania wspólokator superowy
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Ania lokator super :) Mam takie 4 hihihi największy ma około 10cm długości moze ciut więcej
    --
  13.  permalink
    Ciasteczko- one maja sporo efektów ubocznych. Głownym składnikiem jest pochodna amfetaminy.
    U mnie 80 zł
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Hmm Aniu a co to za muszle pływają w Twoim akwarium? i plastikowe roślinki?

    Muszli nie powinno być w akwach bo zmieniaja wodę i jest za duzo wapnia czy czegoś tam... jedna mała może być ale nie więcej
    --
  14.  permalink
    Ja jestem chyba dziwna- ale ja nie lubie ryb. Nie relaksuję sie patrząc na nie. One sa ... hmmm... no głupie
  15.  permalink
    a te skutki uboczne to jakie np? spróbowałabym...ale nie powiedziane ze beda działac prawda? pewnie sa tylko na recepte a podacie mi dokładna nazwe to poszperam o nich
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 25th 2009 zmieniony
     permalink
    U mnie Meridia spowodowała "zaburzenia psychiczne" więc ostrzegam :wink: A co do nadprogramowych kilogramów to niewiadomo kiedy dostałam dodatkowych 5 :devil:
  16.  permalink
    Na mnie nie zadziałała odchudzjaco. Jedyne co- to potzrebowałam strasznie mało snu- chyba wystarczyły by mi 3 h na dobę. Pewnie na dłuższa mete to dośc wyniszczajace dla organizmu
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    aga1976: Nie relaksuję sie patrząc na nie. One sa ... hmmm... no głupie
    Aga dla mnie też były głupie ale jak juz są w domu i człek zaczyna o nie dbać to zaczyna się niemi fascynować... W tym akwarium pomimo że to samo i te same ryby itd codziennie dzieje sie cos innego :) i lubię na nie patrzec (podziwiajac choćby swoją pracę hihihi)
    --
  17.  permalink
    o kurcze czyli zadnego cud środka ni ma
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Aga u nas ryby sa mega radocha dla Krzysia, Gaba juz nie wgapia sie tak jak wczesniej

    And roslinki i muszle ze sklepu zoologicznego takie sa od zawsze. na zywe roslinki ze wzgledu na slimaki i koniecnzosc czestej zmiany wody bysmy sie nie zdecydowali z lenistwa najzwyczajniej :P a rybom chyba zle nie jest bo czesc z nich (glonojad kirysek klinki) zyja od zakupienia czyli ok 2 lat juz :)

    Ciacho kolezanka kupowala opakowanie 30tabletek za ok 100zl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    aha jest jakis polski odpowiednim ZELIXA i on za 60tabletek kosztuje niecale 100zl ale wiem ze u nas bylo go szalenie trudno dostac bo w hurtowniach braki byly. z tego co pamietam to lekarz kolezance powiedzial ze jesli bo jednym opakowaniu meridii nic nie schudla to juz jej nie wolno tego dalej przyjmoawc i nie dal recepty na zelixe
  18.  permalink
    And- ja miałam ryby. To były pierwsze "zwierzeta" Michała. Mnie nie zafascynowałay- a roboty przy akwarium szczerze nie znosiłam. Brrrrrrrr........ Ja chyba lubię zwierzęta z którymi można nawiązać kontakt wzrokowy, przytulić , pogłaskać, wziac na kolana.
  19.  permalink
    po przeczytaniiu opinii uzytkowniczek Meridi mam juz troche mniejszy zapał
    ja i tak nie moge spac prze Piotruszke a jeszcze mam nie spac z powodu tabletek? i ja bym chciała schudnac ok 7 kg wiec to chyba nie dla mnie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    no ja mam żywe rośliny... akwarium 100l i lubię przy nim robić... choć tej roboty nie ma znów aż tak wiele, pomijam takie sytuacje jak teraz gdy Gabi zasypała akwarium żarciem :/

    No ale każdy lubi coś innego :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Aga no ja ze wzgledu na alergie i mozliwosci lokalowe innego zwierza w domu miec nie moge. my mamy akwarium 25l a filtr do akwarium 120. wode zmieniamy raz na rok :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    :shocked: Aniu już nic mi nie mów hihihi

    Ja mam wszystko już dobrane do 100l... wodę podmieniam co m-c (tak około 1-2 wiader wody) Miałam krótko małe akwarium 40l i tam było więcej pracy niz przy tym :)

    Mam kota - indywidualistka którą pogłaszczesz gdy ona chce, psa - którego nie lubię głaskać bo śmierdzi (oczywiście każdy pies dla mnie śmierdzi - chodzi mi o ten "zapach wiatru" czy jak to nazwać ale każdy pies mi smierdzi i już, no i rybki które tuczę na święta :) może się to uda hihihi
    --
  20.  permalink
    ja miałam takie malutkie akwarium i cuchnelo od niego jak nie wiem. Na zapachy jestem mega wyczulona. Ale mój pies nie śmierdzi :D( oprócz sytuacji, gdy jest mokry)
  21.  permalink
    ja nie mam zadnego zwierzątka ale pies mi tez śmierdzi poprostu psem- a szczególnie collie mojej mamy to poprostu jak przyjdzie mokry jest nie do zniesienia-a jak długo schnie!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.