Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    moja przyjaciolka ma kotke, po sterylizacji ale i tak cuchnie kotem w domu... jeszcze psa sie nie brzydze ale kotow brrrr nie znosze
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    aga1976: Ale mój pies nie śmierdzi :D( oprócz sytuacji, gdy jest mokry)
    i mi o takie śmierdzenie chodzi - nie znoszę tego zapachu :/

    Idę do wanny póki dzieć śpi (pewnie jak wejdę do niej to się obudzi:/) i spać bo coś jestem skonana

    Kolorowych
    --
  1.  permalink
    Aniu- pewnie cuchnie, bo włascicielce nie chce się zmieniac żwiru w kuwecie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    Aga no ona zmienia czesto a dla mnie cuchnie nawet tego samego dnia co zwir wymieniony :P po prostu mi zapach kota przeszkadza
  2.  permalink
    Reasumujac- mi najbardziej przeszkadza zapach niektórych LUDZI ;)
  3.  permalink
    Ja mam kota, ale półpodwórkowego, więc nie ma problemu z kuwetą:D
    Od godziny przeglądam książki na stronie empiku, kuzynka wczoraj do mnie dzwoniła i pytała co chcę na urodziny, i wymyśliłam, że książkę, bo nie mam innego pomysłu, tyle, że ona zapytała jaką i zonk:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    hahaha ooo tak szczegolnie w piatki w kolejkach w sklepach... u nas w paitek (i we wtorek) dzien handlowy wiec mozna niezle sie nawachac :sleepout:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    ooo u nas wczoraj wlasnie otworzyli empik ale jak jechalismy tamtedy to az czarno od ludzia w sklepie bylo :) mam nadzieje ze bedzie mozna zdjecia wywolywac bo sie oplacalo :)

    Sheh a moze skus sie na Cobena jesli lubisz thrillery detektywistyczne?
  4.  permalink
    Może głupio to mówić, ale własnie moi teściowie smierdza :( Pala takie ilosci fajek,ze az sie niedobrze robi. Nie lubie tam chodzić, a Michał jak od nich wraca to już w przedpokoju sciąga wszystkie ubrania do prania( łącznie z kurtka, czapka itp)i leci sie kapac :(
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    cześć babeczki :-)
    wpadam na chwilę :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 25th 2009
     permalink
    ja nie lubie nawet wchodzic do palaczy do domu bo tam cuchnie. u nas w domu nigdy sie nie palilo mimo ze rodzice obydwoje popalali. jak R wroci z pracy to czesto gesto tez go gonie zeby wszystko z siebie zrzucal (szkoda ze tylko do prania hehehe) bo po calym dniu jezdzenia po klientach i przesiadywania w warsztatach tez capi jak diabli :devil:

    no nic to... lece porobic cos konstruktywnego :wink:
  5.  permalink
    nie chcem ale muszem tez isc spac
    nie wiadomo jak dzisiejsza nocka
    do zobaczyska w poniedziałkowy poranek na śniadaniu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    dzien bry...
    moje dzieci to jakies chipy maja wmontowane na pobudke o 7.30 :devil: kurcze ostatnio e mnie sie straszny spioch zrobil...
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Aniu to zmęczenie dopada chyba większość ludzi - u mnie w pracy prawie wszyscy chodzą jacyś tacy niedokręceni ze mną włącznie :bigsmile:
    muszę szybko zrobić kolejna małą czarną bo padnę na dzioba
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Hejo na kawie :)
    U mnie nocka superaśna - karmienie Małej tylko co 4 godzinki gdzie od razu zasypiała

    Co do fajek - pomimo że paliłam duuużo i teraz palę mało to papierosy mi śmierdzą ... tzn rzeczy. Nie palę w domu tylko na podwórku i sama czuję jak mi capi płaszcz. Jak posiedzę w pomieszczeniu w którym sie pali to po przyjściu do domu pranie wszystkiego łącznie ze soba i przede wszystkim z włosami murowane
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    mój ma również pali ale w domu może jedynie w kotłowni :wink::wink: na początku troszeczkę go to denerwowało ale teraz już się przyzwyczaił, nie robimy wyjątku nawet dla gości - idą gęsiego na dymka (muszę tylko ciągle tą kotłownię sprzątać). decyzję podjęlismy ze względu na małego i moje nowe śnieżnobiałe firanki, które strasznie zachodzą od dymu
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Witam poniedziałkowo dziewczynki!
    Ja już druga kawę popijam.
    Dzisiaj była fajna nocka - Oliwka zasnęla ok. 21 i spala jak zabita. My z M poszliśmy w jej ślady i spaliśmy juz o 21.30.
    Mała obudziła sie o 7, czyli 10 godzin spała beż budzenia się. W związku z tym my też wyspani.
    Wiem dziewczyny, że praca w budżetówce ma swoje plusy (i to dużo), pozatym ta praca bardzo mi odpowiada. Tylko ostatnio z ludźmi mam problem, bo po zmianie szefowej i wymianie współpracowników jest nieziekawie. Ale dzisiaj wróciła ze zwolnienia moja koleżanka z która najlepiej mi sie pracuje (obie lubimy to co robimy i dlatego sie rozumiemy) i do tego powiedziała , że narazie nie zamierza jednak na emeryture odchodzić. Może pod konoiec roku o tym pomyśli. No to podniopsła mnie na duchu i od razu lepiej sie poczułam. Dodatkowo słoneczko świeci za oknem i nie jest źle.
    Postaram sie pozytywniej podchodzić do pracy i ludzi tutaj pracujących - poświczę i postaram się wpłynąć na podświadomość hihihihihihihi:wink::wink::wink:
    Widzę, że o Meridi rozmawiałyście i odchudzaniu!?
    Ja biore już 4 tydziń Bio CLA i tylko 1 kg zgubiłąm , ale pare cm w pasie i do tego jakaś taka smuklejsza figurka sie robi. Musze tylko postarać sie więcej ćwiczyć - zakupić rowerek...! Także po Bio CLA jak narazie rewelacji nie ma, nie ma co liczyć na gubienie kg w szybkim tempie. Trzeba ćwiczyć, pocić się, a to tylko pomaga modelować sylwetkę i to jest odczuwalne!:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Hej dziewczyny, wreszcie wstałam. Koleżanka do mnie dzwoniła, że dzisiaj do pracy nie szła, bo ma dziecko chore, także zobaczą teraz cwaniaki jak to jest radzić sobie bez nas:D
    Książkę sobie w końcu Pamuka zamówilam, ale znowu dwie kolejne osoby mnie pytają co chcę - przyjaciółka i R. Jeśli chodzi o tego ostatniego, to niech sam coś wymyśli:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    cześć na kawie!
    --
  7.  permalink
    czesc na sniadaniu
    ja dopiero jem
    noicka do niczego ,krecił sie cały czas i cos miauczał nawet gadał przez sen ,i kupka jakas taka płynna...
    zobaczymy co bedzie dalej
    zaliczylismy spacerek juz wiec Piotrus juz spi zmeczony chodzeniem,jak sie obudzi jade do centrum i popłacic rachunki-i tak kolejny dzien zlecico do palenia-u nas nikt nie pali a w domu goscie wychodza na dwór-trudno nie moga nawet w kuchni czy w korytarzu na dole.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    A ja zaliczyłam dzisiaj pocztę - którą mam bliziutko od domu, ale ponieważ wózek jest w samochodzie i nie jestem w stanie go wyciągnąć przez to, że MM tak zaparkował, to poszliśmy pieszo. Oczywiście, muszę powiedzieć, że się spisał dzielnie Cyrylus :smile: i nie niosłam go dużo :tongue:
    I poszedł przelew do urzędu skarbowego z vatem :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    no jaki grzeczny chłopak! :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Zwłaszcza teraz - jak śpi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    hehe :p
    no pewnie, wtedy to dziecko zawsze aniołek :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    jak mi się nie chce robić obiadu, a trzeba, bo mężu za chwilę wychodzi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    ja już jadłam... :)
    jakieś kawałki schabu pieczonego z groszkiem zielonym :)
    --
  8.  permalink
    ja nie mam obiadu-tzn mam tylko dla Pietruszki-obżarłam sie Danio i mam dosyc
    --
  9.  permalink
    Ja czekam aż się kurczak upiecze:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    A ja testuję winiarowe "pomysły". Dzisiaj kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym - całkiem dobre.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    jeju, te mi tu smaka robią, że ślinkę mam do samej podłogi :((((

    a głodna jestem... że hej! :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    NovemberRain: Dzisiaj kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym
    ja bardzo lubię ten sos nie tylko do kurczaka, czasami i do zapiekanek czy do warzyw z mięsem i makaronem (ryżem) Tak samo lubię serowy, tylko moim dzieciakom on śmierdzi (ostry zapach sera)

    Ja mam dzis rosół ze wczoraj i zaraz obtoczę z niego udka i obsmażę to będą do ziemniaków. I powinnam już ruszyć zadek bo Małe dziewczyny się budzą więc Antosik mnie uziemi, tylko że mi się nie chce :/
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Ale cisza! Co tutaj tak pusto!??? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    :>
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    ja gdzies sie paletam ale jakas taka rozbita z deka jestem :| niby nie mam zadnych powodow a jednak z poniedzialku nic mi nie pasuje
  10.  permalink
    kurcze a ja mam stresa...kolezanka z bliźnietami 34 tc lezy w szpitalu od 2 tyg i dzisiaj mi pisze ze skurcze od samego rana i ze szykuja ja do cesarki..i zadnych wiesci wiecej !!!! nic nie wiem ,jechac nie moge do niej bo nie miałam z kim piotrusia zosatwic a ona sama biedna bo jej M tak jak mój-w Norwegii...no i mnie troche nosi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    o kurde!!!! :(
    masakra :(
    --
  11.  permalink
    ale najlepsze to ja dzisiaj wywinełam
    byłamw swojej byłej pracy z pietruszkiem,my tam gadu gadu a on sobie chodził i patrze ze zbliza sie do śmietnika wic wstałam i chciałam podbiec do niego i....nie wyrobiłam na zakrecie i sie przewróciłam na jedna noge i w zasadzie kolano...nie mogłam sie ruszyc!!!!!!! ale jak wstałam i sie pozbierałam to az sie popłakałam nie tyle z bólu co z tego wstydu ale chłopaki mnie pozałowali i nikt sie nie smiał.mam nadzieje ze teraz sie z tego nie nabijaja...jak przyjechałam do domu to dopiero zaczeło mnie ze tak brzydko powiem napier...c.ja nie wiem czy ja jutro z wyra wstane,M mówi ze mam isc do lekarza ale mi wstyd isc z kolankiem..jedyne smieszne z tej sytuacji to ze jak mi łzy leciały to mówie do nich"jeszcze mnie nigdy tak nic nie bolało" a oni "a poród?" no i mi jeszcze przypomnieli:)
    zobaczymy jak bedzie jutro
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Ciacho 34tc jak na blizniaki to juz nie jest tak zle. skoro w szpitalu jest od 2tyg to juz z pewnoscia dostala odpowiednie leki na rozwoj pluc. bedzie dobrze z Maluchami, zobaczysz!
  12.  permalink
    no ja mysle tez ze sie nia tam zajeli ale wiecie-ona nic nie pisze! moze spi...jej M dzwonił do mojego i sie nic nie przyznał ,moze nie wie??? kurde głupio tak ale w srode do niej jade-miałam jutro ale oczywiscie nie mam komu dac pietruszki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Ciacho moze byla na jakis badaniach i jest zmeczona albo w najgorszym wyapdku robili jej cc. mam nadzieje ze macie tam dobry szpital..
    '
    a co do przewracania sie to ja jestem w tym expertka chyba w szczegolnosci jesli idzie o spadanie ze schodow :) masz siniaka czy tylko na bolu sie skonczylo? na wszelkie bolesci mi sie ostatnio sptrawdzala masc DIKLONAT P. lepsza niz ketoprom wg mnie
  13.  permalink
    BRY :)
  14.  permalink
    Aniu mam mega wielkiego siniaka na kolanie i na udzie-jutro przybierze barwy pewnie-w domu mam tylko naproxen w żelu ale niewiele dało,jutro cos kupie jak bedzie dalej bolało
    a co do Pati to napisała mi ze ja szykuja do cc-szpital nasz hmmm.do najlepszych nie nalezy ale ja byłam z opieki naprawde zadowolona a poza tym chodzi do mojego gina i mysle ze tez jej nie zostawi samej.ona sie bała jak jasna cholera-płakała jakies 3 tyg temu jak sie jej jedna dziewczynka odwróciła bo powiedzieli jej ze moze rodzic teraz naturalnie a ona bardzo nie chciała-z tych nerwów miała za wysokie cisnienie i dlatego wyladowała na obserwacji.Mysle ze jak nie dzis to jutro mi napisze co i jak

    co do upadków-Aniu ja tez mam pecha ciagle...jak sie nie uderze to spadne ze schodów albo poślizgne,ale tgak jak dzisiaj to jeszcze mnie nigd nie boalło
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Aga - bry chorobzdzielu

    Ciacho no to jutro do apteki ruszaj po masc SINIAK, jest idealna i przy malych i przy olbrzymich siniakach a nawet przy wylewach podskornych. kosztuje z 6-7zl, sprawdzilam i na sobie i na dzieciakach :)

    dzisiaj w ramach rozmazania i jakis sentymentow obejrzalam po raz setny DIrty Dancing. normalnie same dupsko mi podrygiwalo :))
  15.  permalink
    Ciasteczko- skoro tak bardzo boli , to chyba warto zrobić przeswietlenie.... A Twoja mama nie moze zostać z Piotrusiem?
  16.  permalink
    A moje dziecko ma nowa milosc- sandały nabyte wczoraj. Z namaszczeniem je nosi( niekoniecznie na stopach ) i całuje namietnie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Aga rob foty
    Hanutek to jest niezla z ta miloscia do butow :D
    btw - gdzie o tej proze roku kupujesz jej sandaly???
  17.  permalink
    no włąsnie nie mam komu go zostawic bo_moja mama jest po operacji i chodzi bardzowolno-nie moze dzwigac wiec jej go nie zosatwie,Dorota chora i jej córy tez,teściowa jutro nie moze bo ma jakies zebranie,szwagierka ma nakaz lezenia z zagrozona ciaza i nie dam jej przeciez tego mojego rozrabiaki .w środe ma przyjsc chrzestny to z nim 2 godzinki posiedzi
    zobaczymy co bedzie z ta noga jutro,narazie jak za długo jest nieruchomo to mam problem zeby sie rozruszac a jak juz rusze to ide:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    pytanie blondynki - co znaczy "btw" bo niejednokrotnie go widziałam tu na forum ale znaczenia nie znam...
    --
  18.  permalink
    Jakoś ostatnio nie po drodze mi do aparatu :P Ale poprawię się :)
    Młoda z butami jest naprawde niezła. Popyla w szpilkach jak stara :D

    A sandały kupiłam w sklepie z butami ;) Mieli tylko 3 modele z dziewczecych- ale nie marudziłam :) Są ok
  19.  permalink
    And- z ang- by the way
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.