Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    By The Way- tłum "tak przy okazji"
    --
  2.  permalink
    dziewczyny a ja kupiłam sobie dzisiaj spódnice-kurde pierwszy raz taka elegancka -do kolan wąska -fajna chociaz jeszcze jej "nie czuje" jak dokupie do niej koszule jakas fajna to moze bedzie wtedy fajny komplet
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Aga u nas na haslo sandaly robia oczy jak 5zl i mowia ze to nie sezon, znalazlam w jednym sklepie fajne ale cena 120zl co 2 miesiace jest powalajaca :devil:

    And BY THE WAY - a tak przy okazji, a tak w ogole
  3.  permalink
    co do butów to dzisiaj poszlismy z Piotrusiem do centrum i on był w takich butkach szybkobiegach jak ja to mówie -ale ze juz były wysłuzone to sie zepsuło zapiecie i bucik mu z nogi spadał.weszłam do coccodrillo po body i mieli tam takie fajne tenisówki-za 17 zł.kupiłam mu bo i tak siedział we wózku ,pewnie nie maja jakiejsc tam super podeszwy czy co ale na krótkie dystanse moga byc,tez poluje na jakies sandaly co by miał po domu
    --
  4.  permalink
    Wiesz- ja mam hopla na punkcie butów, więc nie debatuje nawet nad ceną. Trzeba kupić i tyle- wole nie kupić ciucha itp
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    :) dziękuję bardzo już teraz jestem ciut mądrzejsza blondynka a i może mój słownik j.ang poszerzy sie o kolejny zwrot :P :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    skróty z gg są nieraz trudne do rozszyfrowania :D

    Polecam tą stronkę Skróty gg
    --
  5.  permalink
    Ciasteczko- ja tez kupilam takie tenisówki w cocodrillo. Były cudne i mloda je uwielbiała. Jak ortopeda je zobaczył to pierwszą reakcja było- WYRZUCIC
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Kolorowych snów i spokojnej nocy - idę do mojego małego Przytulanka (do tej pory dzieci usypiały mojego małża ale Tosia działa tylko na mnie - zasypiam w 3 minuty przy niej)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    odkad Krzysko wyrosl z sandalow bartka smiga po domu w befado. na zime tez ma ze stanow jakeis no name'y
    za jakis czas kupie mu cos w deichamnie ale to tez raczej bobbyway a nie elefanten.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Talka super ta stronka ze skrotami!! nawet sa moje ulubione (asap i g2g)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    :O dzięki - zapamiętać te wszystkie skróty to "meksyk" ale ciekawa stronka nie powiem :)

    Uciekam już na pewno
    --
  6.  permalink
    Aaa- byłysmy dzis u fryzjera. Był płacz..... jak miałyśmy wychodzic :) Nie chciała zdjąc peleryny i zleżć z krzesła :shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    I co , nie pokażesz nam jej teraz w nowej fryzurze ? ;)
  7.  permalink
    ooo mała elegantka Ci rosnie...szpilki ,fryzjer hahaha
    no te tenisówki to takie wiesz -do auta i jak do centrum jade co wiem ze mi w nich biegac nie bedzie ,w domu tez nie mam za super bo zetpol a na dwór mam Nike,na wiosen kupie mu jakies porzadne Bartki,ortopeda narazie mówił ze jest ok wszystko
    --
  8.  permalink
    jemma- no foty niet :)

    Ciasteczko- no strach się bać co z tej baby wyrośnie ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Aga no no... rozumiem ze od malego ja przyzwyczajasz do przesiadywania u fryzjera :) jak ja fryzerka ostrzygla - na pazia czy moze chlopczyca?
  9.  permalink
    yyy- jakby tu powiedzieć - po całości poleciała ;)Moje dziecko nie jest z tych bujnie owłosionych- włosiny jej rosna jakoś tak nierówno więc poszłysmy zrobić porządek :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    ja sie co wieczor przymierzam do ogolenia Krzynia na te 2mm ale ciagle albo zapomne albo daje sie Gabrysi przekonac ze jeszcze nie dzisiaj. mlody zabojczo wyglada z dziwnie odrosnietymi wlosami. a swoaj droga to jemu wlosy odstaja identcznie jak R!!! normalnie w tych samych miejscach porazka :P
  10.  permalink
    Ewakuuję sie kochane. Dobranoc
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    milych snow :)

    ja tez powinnam sie polozyc ale czekam az bede bardziej zmeczona bo inaczej siegne po ksiazke i znowu czytanie do rana :P no a jutro o 6.30 pobudka bo na wyniki jade
  11.  permalink
    ja sie czuje jak na jakis tabletach-cala noc prawie bez snu- w dzien nie mogłam zasnac ,teraz tez mi sie nie chce-kurde ale odlot
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 26th 2009
     permalink
    Ciacho to zrob cos pozytecznego - skocz zaparz herbate fusiasta (no wiesz taka z gruntem) jesli masz, nasyp tak z 2 lyzki tych trocin i zalej woda, odlej wode i zostaw wilgotne fusy i.... naloz je na siniaka. nie dosc ze daje ukojenie to jeszcze swietnie sinizne sciaga :)
  12.  permalink
    sa wiesci od Pati!!!!
    zrobili cesarke mówi ze wcale nie fajnie:) a tak chciała
    dwie dziewczynki jedna 2700 a druga 2300 po 8 pkt dostały ,do jutra sa na patologii.Boże jak sie ciesze !!!
    --
  13.  permalink
    Ania to ide robic teraz to sie juz wogóle czuje jak na haju ,nie zasne
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Witam!
    No proszę , a tutaj takie wieści od ciacha!
    Gratulacje dla koleżanki - dubeltowej mamusi !:clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    witajcie wtorkowo
    ja juz zaliczylam lab i babka mi 3 probowki krwi upuscila. brrr jak ja tego nie znsoze brrrr


    Ciacho no to najwazniejsze zeby teraz dzieciaczki zdrowe byly i szybko do mamy dolaczyly. Waga jak na wczesniacze bliznieta niezla :thumbup:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 27th 2009 zmieniony
     permalink
    witam porannie

    właśnie dostałam wersję pilota dla panów... tylko facet mógł cos takiego wymyśleć...

    http://photos.nasza-klasa.pl/1893603/16/main/4bbf0344e1.jpeg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Witajcie, u nas już lepiej.
    Ciacho faktycznie waga panienek zadowalająca jak na Twinsy :D
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ten pilot to już widziałam :D
    --
  14.  permalink
    Izunia dobrze,że juz jesteś :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ciacho super wieści :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    witajcie już wtorkowo - jeszcze trochę a PIĄTEK I WEEKENDU POCZĄTEK :))

    Siedzę właśnie z waxem na głowie hmmmm może mi szybciej włosy urosną i mniej znowu wypadnie :)) hi hi hi Mam wielką ochotę na jeden ładny kolor włosków ale kurcze nie ma dobrego fryzjera moim zdaniem co mógłby mi dogodzić. Nie chcę żadnej kurzej farmy na głowie - czyli żółtego blondu anie nie chce beżów łeee nie znoszę, chciałabym jakiś ładniutki blondzik hmmm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Izunia witaj :) tylko proszę nie gadaj, że chłopcy mają problemy zdrowotne ? :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    a gdzie Eva z Veve ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Oj Lady nawet Ci nie piszę co się działo, bo chcę szybko zapomnieć ...
    Ewa miała lecieć do PL do mamy.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Aga ostatnio zastanawiałam się jaką ja jestem mamą ... i powiedziałam sobie najlepszą dla moich dzieci - nie każda przecież może zostać dubeltową mamuśką nie ... :P
  15.  permalink
    Oczywiście- doszłaś do madrego wniosku :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Dronka jak już będę u rodzicieli to się do Ciebie odezwę wiesz :D
    Hoga a co u Ciebie? Żyjecie?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Aga, przyznaje jednak, że nie zawsze mnie taka mądrość "zalewa" :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Drona napisz coś więcej, mało Cię w ogóle i kurde jak masz czas to skrobnij jakiegoś big posta, cobyśmy miały co poczytać :P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ale jestem głodna :angry:

    idę coś upolować na śniadanie :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 27th 2009 zmieniony
     permalink
    wiecie co dziewczynki, chyba czas na kawę, taka wymyślatą ")

    http://www.pascal.pl/www_ptc/img/wiadomosci/tiramisu.jpg
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    o Boże!
    same kalorie :(
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    no coś ty sam magnezik, potrzebny do prawidłowego działania mózgu :tongue::wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Usuwający plamienia przed @.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    łykam w tabletkach ;pp
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Dziewczyny - nie wiem jak sie nazywam!?????:sad:
    Tyle roboty!
    A tutaj widzę Iza już jest - sytuacja opanowana - super! :wink::bigsmile:
    Kasia zajrzała na sekundkę - dlaczego na tak krótko!? :wink:
    Ja zaraz wychodze i z uwagi na fakt iż mój M dzisiaj szybciej pojechał do domku to wybieram sie do CH na polowanie na kozaczki!
    Nałykałam się tabletek i głowa już lepiej!
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Izunia dzięki za pamięc. U mnie wszyscy zdrowi poza mną kilka dni temu rozłozyło mnie na maksa a przy młodym trzeba chodzić od wczoraj został mi tylko potworny ból głowy i za nic sie go pozbyć nie moge a moje młode ma dzień na śpiewanie tym swoim wysoki C i weź tu żyj. Musze sie dokurować bo za 3 dni juz wyjazd.
    Ciacho gratulacje dla koleżanki , dubeltowej mamusi a waga fajniutka jak na wcześniaki. Dzis w stanach urodziły sie ośmioraczki, od ręki można żłobek zakładac i robić prawko na autobusy :bigsmile:
    And super ze Tosieńka w domu oby nastepny pobyt był równie owocny i szybko wróciła do domku.
    Zrobiłam chłopakom drożdżówki z serem a na obiado kolację dostana zapiekankę z ziemniaków , jakos nie chce mi się niczego więcej kombinować
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Hoga kuruj sie!

    ja dzisiaj musialam sie zdrzemnac w ciagu dnia. zaczelo mna telepac i czulam sie koszmarnie i przytulilam sie do Krzynia. pozniej teleportowalam sie do Gaby i jeszcze u niej pospalam z pol godziny.
    dobrze ze dzieci tez spiocha dzisiaj mialy bo bym rady nie dala
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.