Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Dobra wiadomosc dla wszystkich majacych kredyty hipoteczne

    Raty niższe o kilkaset złotych i będą dalej spadać

    ciekawe kiedy faktycznie odczuje to w splacie :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Czyżby wszystkie koleżanki mecz oglądały?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    NR ja nie, buszuję na allegro :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    szukasz czegoś konkretnego?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    a ja buszuję po domu :) mam chwilkę dla siebie więc powiesiłam pranie, wstawiłam następne, podszykowałam obiadek na jutro a teraz idę się wykąpać może zdążę zanim mały Tyran się obudzi :) od 16 do blisko 20 nie schodziła z rąk - taki pieszczoch :) a matka zamiast się zbuntować trzymała dziecia posłusznie hihihi
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Czesc wam!!!Nie było mnie tylko wczoraj i 130 postów!!!
    Bylismy u lekarza wczoraj i dostalismy masc z antybiotykiem i zalecenie smarowania riwanolem w zelu!!!Diagnoza taka ze Bartek ma zapalenie jamy ustnej ktora uderzyla w warge i te chrostki wyszly na buzi zamiast w buzi.Generalnie masakra!!!Nocka byla ciut lepsza ale i tak ciezko ma ze spaniem!!!Od czwartku biedak nic nie je tylko butle z mlekiem na spaniu rano i wieczorem (dobre i to)W czwartek do kontroli!!!
    Mam takie pytanie odnosnie ortopedy,czy ja powinnam z Bartoszem isc na wizyte bo odkad zaczal chodzic to nie bylismy nigdzie i nie wiem czy nalezaloby isc czy nie???

    Hogatka wracaj szybko do zdrowia!!!
    Ciacho gratki dla kolezanki, duze te jej pociechy!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ja troche mecz troche z mezem gadam bo mi sie pakuje na szkolenie. jak ja nie lubie jak on wyjezdza!!! mam tylko nadzieje ze sasiedzi nie zrobia imprezy i nikt sie nie pomyli i do nas nie zacznie dobijac znowu :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Marta u nas jest standardowo wizyta u ortopedy jakeis 2 miesiace po tym jak dziecko zacznie chodzic. tyle ze u nas ogolnie jest kilka tych wizyt profilaktycznie. ja bym poszla nawet prywatnie dla wlasnego spokoju


    ps. w ostatnich sekundach polacy wygrali :clap::swingin::swingin::swingin::clap:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Marta, powinniście iść do ortopedy, pediatra powinien Wam dać skierowanie.

    Tak mi wolno działa internet, że chyba zbiorę się do męża spać.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    NR nic konkretnego, wiesz poluję może coś się trafi :D
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Jak pojde w czwartek na kontrole to poprosze o skierowanie!!!Dzieki za info!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    i w ogóle nie mogę przeżyć, że mi mąż tak obciachał na krótko dziecko - wygląda jak dres z blokowiska - zwłaszcza ubrany w dres.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    NR no co ty... bierz sie za spalanie dzemu :P wyspac sie z mezem jeszcze zdazycie :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    On już śpi.
    Jutro o 5 pobudka :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Moj tez jutro o 5 rusza w trase i pozniej 9h szkolenia ma ale zeby mial spac juz... eee nie ma tak letko :P

    Marta - u nas panstwowo na ortopede trzeba czekac grubo ponad 2 miesiace takze powodzenia w kolejkowaniu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    panele w pokoju Adriany mojej popękały z radości, że POLSKA przeszła do pół finałów :)) ona też sport uprawia i też ręczną więc tym bardziej wielka jej radość była :) obiecała mi przy okazji, że też kiedyś tak zagra :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Lady to powiedz jej ze my ja tez za slowo bedziemy trzymaly:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    To jak bedzie trzeba tak dlugo czekac to pojde prywatnie.Nie ma co oszczedzac na takich sprawach!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Ania ok przekażę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Izunia jesteś najwspanialszą mamą dla swoich dzieci i nie masz prawa myśleć inaczej czy też wątpić w siebie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    wiecie co mam dwa tygodnie na zmianę popołudniową i tylko martwi mnie fakt, że nie będę kładła Julcika mojego spać buuuu. Widzimy się rano do godziny 12.40 a potem niestety jadę do pracy....

    Poza tym wczoraj się zorientowałam, że nie mam w moim portfelu karty płatniczej kiedy chciałam aby Adriana zapłaciła mi w sklepie wrrr musiałam niestety zablokować ją bo praktycznie nie wiem co się stało i dlaczego jej nie mam :((
    Wyrobienie nowej z motywem jaki miałam ( oczywiście biedronki hi hi hi ) 15złociszy...

    Poza tym czuję się dzisiaj jakoś grypowo i chyba dobrze, że piję vitabuerlecitine bo inaczej kto wie ale chyba bym obległa w łóżku....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ja uciekam do slubnego. trzeba sie przytulic jak jest jeszcze do kogo :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    a cha uczyłam wczoraj Julkę mówić TATA SZCZUR hi hi hi wredna jestem matka :P:P:P bo wiadomo co z tego wyszło ale tylko na początku bo potem mówiła TATA ŚIUL
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    Ania tul się tul :))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 27th 2009
     permalink
    ja tam idę spać :)
    pap :*
    --
  1.  permalink
    eh a ja swoje wesele ogladałam -kurde jaka ja byłam laska!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    ciacho Ja też byłam laska hi hi hi niewidka taka chuda a teraz szkoda gadać buuu
  2.  permalink
    no lady miałam całe 47 kg ...a teraz...szkoda gadac
    czesc w środe,ja juz nie spie dzis od 6 bo dziecko moje zrobiło mega kupe przez sen i go to rozbudziło,potem mi zrobił nastepna i niestety akurat przy przewijaniu wiec piore juz :/
    nie wiem czy to nie jakies rozwolnienie wiec dalam mu smecte
    teraz on sie bawi pudełeczkami na łózku ,zaraz skoczymy na M jak Miłosc do drugiego pokoju,zjemy cos i z powrotem do spania
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Witam z rana na kawce!
    ciasteczko - coś wiem o takiej boskiej wadze w dniu ślubu - kurcze, żeby teraz chociaż mieć zbliżoną do tamtej........
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Dbry!
    Ja też ważyłam całe 49kg do ślubu - nie zły kurczak ze mnie był :P
  3.  permalink
    kurcze laski czy my kiedys będziemy chociaz podobne???????????????:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Cześć na kawie
    no ja w dniu ślubu tez ważyłam 48-9 kg i niestety niewiele sie zmieniło
    --
  4.  permalink
    And ja bym Ci chociaz z 5 kg oddała jakbym mogła
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ja z chęcia też bym cos oddała!
    ciasteczko - no aja to juz na pewno nie będę ważyła 53 kg :sad:
    Ale 60kg to jeszcze będę i basta:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    dzien bry
    u nas nocka niezawesola bo Mloda caly czas kaslala a ja sie wybudzalam z obawy ze maz zaspi :P

    Iwa ale ty bys chciala znowu wazyc tyle co w dniu slubu?? moim zdaniem bylas mega chuda i teraz ladniej wygladasz :)
  5.  permalink
    moim marzeniem jest 55 kg ale jak bedzie chociaz 57-58 to juz bede zadowolona-teraz mam 62:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Bry
    Oj a mnie ostatnio znowu 60 wskoczyła ale to prze to ze przez osłabienie nie ćwiczyłam, wcale nie duzo jadłam a jak sie nie ruszam to waga robi to za mnie.
    Noc koszmarna, Hubcio spał a ja znowu zemdlałam o 8 powtórka prawie zemdlałam zdazyłam sie odpowiednio ułozyć a jak by było wzystkiego mało to chyba od zęba spuchł mi cały policzek i wyglądam jak swinka piggy. Macie jakieś pomysły jak to rozgonić, jakies okłady czy cuś.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Nie Aniu az tak mało nie chciała bym ważyć, bo tak jak napisałaś byłam bardzo chuda przy moim wzroście.
    Ale musze zgubić 5-10kg.
    ciasteczko chciałabym mieć tyle co ty teraz czyli 62kg. Ja mam obecnie 69kg.:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Hogatko - a dlaczego ty tak mdlejesz, co jest nie tak, bo chyba jestem nie w temacie??????
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Hoga moze posmaruj sobie sacholem chociaz. plukac mozesz szalwia i rumiankiem bo skoro spuchl to jest stan zapalny pewnie. a do lekarza kiedy idziesz z tymi oslabnieciami? kurcze niewesolo u ciebie :(
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ania ja z tymi omdleniami co rusz do lekarza chodzę i nic nowego nie wiem, bo wszystko jest wg wyników ok , dziś nie ruszam się z domu bo po prostu się boję o młodego w razie jakbym znowu zasłabła w drodze do lekarza.
    Sama nie wiem od czego to jest bo ja zanim urodził się Jakub , z panienki mdlałam co rusz potem cisza, jakieś 6 lat temu znowu wróciło , uspokoiło się a teraz od października znowu co jakiś czas to trzyma.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Hogatko a robili ci jakies badania hematologiczne? moze to cos z nieprzyswajaniem zelaza albo z antygenami czy jak to sie zwie... mialas chociaz TIBC zrobione??
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Tego nie miałam
    Myślałam zeby sobie zrobic na własny koszt dodatkowe badania ale nie mam pojęcia jakie bo mnie to po prostu drażni, a po wtóre strach o młodego bo po takich omdleniach jestem słaba i normalnie boję się żeby nic mi się nie stało jak jesteśmy sami w domu. Czekam az wpadną fuchy mojemu to pójdę prywatnie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    no wlasnie to torche niebezpieczne byc samemu z Hubim chcoiazby na spacerze :( pamietasz jaka masz hemoglobine i poziom zelaza? te jako pierwsze moga byc wskazaniem do zrobienia tibc.
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    No to ja mam te hemoglobinę prawie 14 a żelazo nawet sprawdzałam też w normie
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Dziewczyny zagłosujcie na mnie :-)

    I Love Milka
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009 zmieniony
     permalink
    I dobiega końca środowy dzień w pracy.
    Ja zaraz zmykam do córy!:cheer:
    --
  6.  permalink
    ale ten tydzien szybko leci- jak dla mnie to super
    byłam dzis na małych zakupach-jeszcze udało mi sie trafic na przeceny,ale powoli mi sie koncza gwaizdkowe pieniądze wiec zaraz bedzie koniec zakupów
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    ciacho - co kupiłaś?????
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Kurcze - ja wczoraj nie znalazłam kozaczków w rozmiarze 38 w fasonie który by mi sie podobał.
    Nie wiem czy już tak było przebrane, czy jakaś wybredna jestem! :sad::sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.