Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    kupiłam koszule ,bluzke no i przedwczoraj ta spódnice do kolan
    buty kupiłam sobie jak jeszcze M był-znalazłam ostatnia pare 36 i akurat mi pasowały bo ja czesto sie nie moge dopiąc w łydce-ale płaskie mam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ciacho czyli rozumiem koszula do spodnicy juz jest i mozesz isc w miasto :D :D :D

    u nas w weekend otworzyli galerie handlowa, nic duzego ale jak na nasze miasto to juz cos. czekam az tlumy przemina no i na pobory na koncie i moze sie wybierzemy bo ponoc przez pierwsze 2 tyg ceny maja byc promocyjne. w koncu doczekalam sie na empik. jest tez ccc,bartek,wojcik, venice, 5-10-15 no i jakies mlodziezowki plus monnari.
  2.  permalink
    Aniu haha no moze nie w miasto ale jak beda jakies imieniny czy jakas rodzinna nasiadówka to mam w czym isc
    bo ja ciagle raczej w dzinsach a nic z takich bardziej eleganckich rzeczy nie miałam
    no własnie u nas tez otworzyli-niby 75 sklepów ale z ciakweych to tylko coccodrillo,monari które jak dla mnie jest za drogie,ryłko,Keko,i kilka młodzieżowych których nazw nie kojarze ale sa dosyc fajne.wole jechac do Poznania no ale to juz na jakies wieksze zakupy bo sie inaczej poprostu nie opłaca
    --
  3.  permalink
    Dobry wieczór :)
    Jest ktosik?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Cześć nie mam siły czytać tego wszystkiego od piątku bo mam mały szpital w domu.mąż i Matus chorzy
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ciacho to super ze zakupy sie udaly!!!
    Myszorko nie ma nic gorszego jak chore dziecko wiec zdrowiejcie szybko!!!
    Jesli chodzi o kilogramy to ja tez jakies 7 bym oddala jesli ktos chce???
    Dzis dzien byl fajny bo Bartek wrócił do swiata zywych i dzis nie marudzil chyba pomalu przechodzi mu ta choroba, ale nocki i tak ciezkie, jutro do kontroli!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Bry
    slomiana wdowa melduje sie online
    kurde goscie sasiadow mnie znowy wyrasili... przed chwila po raz kolejny mialam tarabanke do domu... ja sobie chyba klamke kopiaca pradem zafunduje i na wieczor bede wlaczala :devil:
  4.  permalink
    Aniu- ta klamka to chyba dobra mysl... Ale masz pecha do tych sasiadów... :/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    heloł
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    tym razem pielgrzymki ludow do sasiadow co to im sie dziecko w sylwestra urodzilo... w goole co za debile odwiedzaja mlodych rodzicow po 21?????
    kurcze a taka spokojna klatka byla dopoki ludzie przebywajacy za granica nie polaszczyli sie na kase jak bum mieszkaniowy byl i nie posprzedawali pustych chat :cry:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    A biją Ci się o 3 w nocy na klatce i próbują dostać się do sąsiadki siekierą? :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Jemma no nie mam tak ekstremalnie jak ty :) z reguly haslo pomylka lub nieodzywanie sie w ogole pomaga :)
  5.  permalink
    jemma- Ty to masz w ogóle hard core:shocked:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Kolejny powód, żeby sie jednak wybudować :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    to kiedy kladziecie fundamenty? :wink:
  6.  permalink
    Mój syn upiekł pizzę. Wiem,że to grzech jesc o tej porze- ale była PRZEPYSZNA.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Aga mmmmhmmm smaka robic :) a sam piekl ciacho czy mial spody gotowe?

    a sluchaj ... czy u was w sklepach jest gdzies ten ser SORENTO teraz? bo mi tu w okoliczncyh wszystkich wpieraja ze produkcja wstrzymana i tylko capri sprzedaja :(
  7.  permalink
    witam sie i ja słomiana wdowa ,również online:)
    tez bym zjadła Aga i zadnych wyrzutów sumienia bym nie miała hahaha
    --
  8.  permalink
    sam wszystko zrobił

    Aniu- nie wiem- nigdy nie kupowałam sorento. ja lubie capri
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Eeee, nieprędko - za 1,5 roku najwcześniej.
    Oj zjadłam bym sobie taką domową pizzę. Aga, ja bym nie miała wyrzutów sumienia ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    :clap: w takim razie dla Michala. teraz sie bys tylko przepisem podzielila :P

    ja najbardziej lubie sorento - jest mniej wilgotny ehh przyjdzie mi sie na capri przerzucic
  9.  permalink
    dziewczyny lubicie białą herbate? kiedys sie zachwycałam zielona a teraz zakochałam sie w białej
    troche podobny smak maja tyle ze zielona jakby bardziej gorzkawa i cierpka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    ja bialo herbate to tylko taki napoj liptona pilam ale byl oblesny i sie zrazilam :P

    z herbat to ja ostatnio mam faze na wieloowocowa kupowana w biedronce. suuuuper aromat i smak :)
  10.  permalink
    Aniu- ciasto zwykłe drożdzowe czyli szklanka maki, 3 łyzki oleju, pół szklanki mleka, sól i 1/5 opakowania drożdzy. Na to koncentrat pomidorowy, ser i reszta :)
  11.  permalink
    a u nas za recepte w aptece daja herbate albo czekolade -ja zawsze chce herbate -mam chyba wszystkie smaki juz tak ze Aniu jakbys do mnie wpadla to Ci moge zaserwowac kazdy owoc w osobnej szklance
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Biała herbata chyba droga jest?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ciacho hehehehe doooobre :)
    u nas w aptekach nic nei daja. nawet znizek
  12.  permalink
    jemma nie wiem-dostałam(nie w aptece heheh tam daja tylko owocówki)
    a ja jestem taka sprytna ze jak dostaje recepte na mercilon na 6 op to nawet jak ide co miesiac z odpisem to mam za kazde wydane op herbate :) ale ze mnie pazerna dziołcha
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Pamiętam, jak któregoś listopadowego popołudnia w 2004 roku, mój przyszły mąż, z którym byliśmy na etapie poznawania się, zabrał mnie do herbaciarni, gdzie pan z obsługi zasugerował mi białą herbatę na pobudzenie (szłam do pracy na 17 do 24) i mnie pobudziła... Do 3 nie mogłam zasnąć.
    Ale to była prawdziwa biała herbata, nie te pomyje liptonowe.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    uciekam bo mnie zmogło masakrcznie
  13.  permalink
    fakt ! A ja sie dziwie dlaczego mi sie spac nie chce???!!!! nie wiedizałam ze tak działa hahahaha
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Lepsze niż kawa.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    slyszlam o tych wlasciwosciach bialej herbaty, podobnie ponoc z yerbamate ale ta trzeba jakos specjalnie parzyc i caly kult picia jest :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    cześć Wam - Nowożeńcy na Polsacie ;p
    --
  14.  permalink
    Cześć dziewczyny, zapraszam na imprezke urodzinową:)))martini
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    to z jessica simpson?
    --
  16.  permalink
    oooooooo She wszytskiego najlepszego,dużo miłosciii i nowej fajnej dobrze płatnej pracy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Sheh zdrowka i spelnienia marzen zycze no i oczywiscie mnoooostwo milosc :flowers::flowers::flowers:
  17.  permalink
    Dzięki ciasteczko, na co masz ochotę?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  18.  permalink
    Dziękuję Aniu:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    A ja mówię chyba dobranoc mój mały dziec jest popsuty ostatnio i urządza dzikie płacze, dziś aż mój M pytał mnie jak ja trzymam bo to była bliżej nieokreślona pozycja (oczywiscie bezpieczna dla Dziecka) ale dała mi 10 minut ciszy... nie wiem czy az tak odreagowuje czy to nie kolki - ale ze nie wiem co to kolki wiec nie wiem czy to to
    Miałam dzis ciut zabiegany dzień i jestem skonana ale mam luksus bo koleżanka dała mi do sformatowania laptopa :P powiedziałam że to potrwa do piatku na co ona się zgodziła i teraz mi wygodnie w łóżku się siedzi hihihihi jutro rano zrobię tego formacika :)

    Aga ale mi smaka narobiłaś tą pizzą ... mmmmmm zjadłabym z apetytem tylko że mam lenia do robienia i nie wiem jaką wersje bym musiała wymyśleć by Małej Zepsutej Potworzycy nic nie było
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    She najlepsiejszego z okazji "osiemnastki" :wink:
    http://www.sklep.kwiaciarnia-ligeza.pl/images/899.jpg
    --
  19.  permalink
    Dziękuję And:)

    Ale miałam dzisiaj dzień, nawet nie wiem kiedy przeleciał, dostałam słodką fioletową lampę, która pasuje mi do pokoju:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  20.  permalink
    She ja cos mocnego zeby mnie ścieło z nóg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Sheh od kogo lampa?? :)

    ANd a moze zapytaj pediatry i dawaj TOsi espumisan czy bobotic zeby sie nie meczyla dziecina?
  21.  permalink
    Bobotic fajny ja uzywałam i czasem dam Piotrusiowi np po kalafiorze zeby sobiei popurtał
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    ohoh, imprezke przegapiłam :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    wlasnie poogladalam sobie na NK foty studniowkowe moich bylych uczniow... ale rewia mody! niektore laski odkryte plecy, inny ciut nie dekolt do pepka.. no i niektore kiecki to gdyby byly biale to pod lsubne by podchodzily... echhh gdzie sie podzialy stare dobre czasy bailo czarnych strojow...
  22.  permalink
    a ja na czerwcowe weslee sobie taka odwale suknie balowa że hej! zawsze tak skromnie raczej szłam to raz w zyciu zaszaleje
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Aniu no właśnie nie wiem czy to kolki czy tylko bunt na smoczka (wyrodna matka nie dała) czy reakcja na hałas... Przy kolkach dzieć sie pręży ma twardy brzusio, jest niespokojne - z tego u nas jest to ostatnie... no nie wiem zobaczymy jak to będzie jutro (wczoraj i dziś płacze pojawiły sie w okolicach godz 16) no i ciekawe jaka dzis nocka będzie - wczoraj była płaczliwa i mało śpiaca :/

    Uciekam - kolorowych snów babeczki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.