Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    my mamy na bank wesele w ostatnia sobote sierpnia (chrzestna Krzysia) no i jesli jej rodzona siostra znajdzie gdzies sale to klejne w pazdzierniku. chociaz mi tam na reke by bylo zeby tej sali nie znalazla bo zdazylibysmy odlozyc jakas kase na weselicho zwlaszcza ze to w tej samej rodzinie i ponad polowa gosci sie pwotorzy wiec zmiana garderoby by sie przydala :confused:
  1.  permalink
    Ciasteczko, wybierz sobie:D

    vodka
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Dobranoc And:)
    Ale przesadziłam z tym obrazkiem...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeJan 28th 2009 zmieniony
     permalink
    Aniu, lampa od przyjaciółek sztuk dwie i sąsiada, czyli chłopaka jednej z nich:)
    Z prezentów rzeczowych dostałam jeszcze pościel i ręczniki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    biore mandarynkowa
    Ania my mamy w tej samej rodzinie i z tymi samymi goscmi 3.tj czerwiec,sierpien ,wrzesien
    ja tylko jedna kiecke kupuje bo ja sie nie przebieram na weselach wiec na to jedno sobie taka wystrzałowa balowa kupie a na tamte dwa pójde w tym co mam ewentualnie pozycze cos od Doroty ona niedawno tez gdzies szla to kupowała sobie kiecke,M garnitur ma nowy bo świadkował w październku wiec on moze dostac tylko nowa koszule
    --
  4.  permalink
    Ja mam na razie 2 wesela w planach, w maju kuzyna wesele, a we wrześniu przyjaciółki, i na razie planuję założyć kieckę, którą miałam u innej kumpelki, pożyczoną od kuzynki:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Sheh ale zaszalalas z iloscia alkoholu :D :D :D
    myslalam ze ta lampa to moze od R :wink:
  5.  permalink
    w zasadzie to tą ostatnia foletowa co kupiłam to nie wiem czy gdzies załoze bo strasznie ja bransoletka mi pochaczyła
    --
  6.  permalink
    Aniu, z R. się zobaczę w piątek dopiero, teraz z nim rozmawiam, ciekawe, czy mi zdąży złożyć życzenia przed północą, bo na razie się nie zanosi:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 28th 2009
     permalink
    Ciacho no ja nie mam zadnej wystrzalowej kreacji bo na ostatnim weselu bylam pare lat temu a i na chrzciny kiecke wykorzystalam juz wiec odpada. pozyczyc tez nie mam skad bo w mojej rodzinie gabarytowo mniejsi no i wszystkie dziewczyny nizsze (do 162cm a ja mam 170). zostaje mi schudnac z 20kg i pozniej bedzie latwiej cos kupic... w sumie mam czas wiec nawet przy 1kg tygodniowo dam rade :D
  7.  permalink
    Aniu, jakbyś bliżej mieszkała to ja bym Ci pożyczyła, mam kiecki w różnych rozmiarach, tyle, ze nie wiem, czy w Twoim stylu by były...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    SHeh dzieki :)
    mi sie marzy klasyczna prostota ale do takiej trzeba miec figure doskonala... teraz jak wrocilam do rudosci wybor kiecki bdzie utrudniony bo zostana brazy zielenie i czern no moze czerwien wina by przeszla ale po lecie nigdy nie jestem porcelanowo blada :)
  8.  permalink
    Aniu, mam taką czarną klasyczną, z hollywoodzkim dekoltem, tyle, ze w tym roku już na mnie za duża niestety:(, upolowałam w zeszłym na wyprzedaży w monnari
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  9.  permalink
    ja juz wiem ze fiolet nie dla mnie-jakos sie nie czułam w tym kolorze-taka balowa z gorsetem to mam w planie kupic błekitna z kremowym
    nosze rozmiar przewaznie 38-40 a ta koszule co kupiłam dzisiaj to 42 bo cycki mi sie w 40 dusiły.mam w planie schudnac,naprawde,nie wiem jak to zrobie ale musze.chce zrobic prezent M ,mam 30 dni i nawet 3 kg w dól mnie uciesza,zaczynam od poniedziałku
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    hmm ja sie chce odchudzac dla siebie przede wszystkim
    zobaczymy czy pomysl lekarki na medykamenty wspomagajace pomoze. jesli nie to juz nie bede miala pomyslu na siebie...
    znacie moze jakies cwiczenia ktore nie obciazaja stawow? brzuszkow nie znosze robic a rowerek stacjonarny niestety pozniej odpokutowac musze bolami kolan i kostek. szkoda ze orbitreki takie drogie bo tam zupelnie inaczej sie czlowiek porusza no i niesamowicie chudnie (znajoma zgubila 30kg w pol roku codziennie po godz jezdzac i nie jedzac pieczywa ciast i ziemniakow)
  10.  permalink
    Aniu ja tez dla siebie ale M napewno zauwazy a on mówił ze ostatnio nic dla samej siebie nie robie ze tylko Piotrus i sama sobie nawet nic nie kupie nowego do ubrania,no wiec nadrabiam :) ale ja nie hcce sie drastycznie odchudzic-chce zeby mi sie ten brzuch zmniejszył przede wszystkim i troche zeby kondycji nabrac bo M zwasze mowi ze szkieletów nie lubi bo chce miec za co złapac:)
    --
  11.  permalink
    dobra juz czas na mnie-o ile zasne ale postaram sie,ciagle pisze sms z ta kolezanka od Bliźniaków
    kurcze biedna sama w tym szpitalu,wejsc nikt nie moze nudzi sie ,poza tym jej mama musiała dzisiaj interweniowac u babek od noworodków bo zołzy nawet na jej dzwonki nie przychodza.no miejmy nadzieje ze nie dostana żółtaczki i szybko wyjda,to papa do jutra
    --
  12.  permalink
    Ja chcę jakieś 5 kilo zrzucić, muszę znowu zacząć chodzić na siłownię i lepiej się odżywiac i pewnie efekty będą, w każdym razie na to liczę....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    SHE DUŻO ZDRÓWKA, WIERNEGO MĘŻCZYZNY I KOCHAJĄCEGO ORAZ NOWEJ NIE STRESUJĄCEJ PRACY PŁATNEJ RAZ TYLE CO OBECNIE :)):crazy::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    no to i Ja się przyłączam do wagi 5 kilo w dół...
    Kurcze mam okazję na popołudniowej zmianie zrzucić nieco ale wracając do domu głodna sięgam do jedzenia po 21 buuu i jakoś nie mam siły z tym walczyć :((
  13.  permalink
    Dobranoc:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    aaa rano ważyłam jeszcze 69,5 i za chwilę idę się zważyć po tym jak się obżarłam kurczakem i frytami i opiłam czekoladą i late w pracy :((
  14.  permalink
    Dzięki Lady, fajnie, że jestes:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Lady jak bylo na rozmowie??

    a co do wazenia to normalne ze teraz mozesz miec i 2kg wiecej. w zaleznosci ile wypilas i takie tam. nie powinno sie wazyc czesciej niz raz dziennie a w ogole najlepiej raz w tygodniu po wstaniu z lozka :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    To ja mówię czwartkowe dzieńdobry i może uda mi sie pospać :/ chyba że głodny wyjec sie obudzi :/
    --
  15.  permalink
    wiecie co czasem nie wiem o co chodzi mojemu dziecku
    nie chcodzi mi o to ze sie budzi w nocy tylko o to ze mi breczy a ja nie wiem o co,i dzisiaj tak było-połozyłam sie tak późno a on wtedy zaczał te swoje mruki i tak ja nie spałam WCALE.teraz tez nie wyglada na zmeczonego i sie bawi a ja poprostu jestem zła na siebie i nie wiem co jest grane ze ja nie moge spac jak juz mam okazje
    dzisiaj musze z domu wyjsc bez niego bo oszaleje.Dorota ma po południu przyjsc i uwierzcie mi ze od razu jej zapowiem zeby do mnie nie dzwoniła jakby płakał
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    dzien bry
    zaliczylam niedawno szczyt blondynizmu. obudzil mnie tel, numer nieznany ale kurde odbieram, taka na wpol spiaca (albo i bardziej bo do 2film ogladalam) slysze ze gosciu mi wpiera ze mielismy sie umowic (poczatku nie slyszalam) no to ja mocno zdzwione SLUCHAM??? gosciu wiec powtarza ze mial zadzwonic i mielismy sie umowic.. no to ja cos w stylu ZE CO? NO ALE O CO PANU CHODZI??? z lekka juz wpieniona a gosciu znowu cos gada jakies nazwisko i nazwe zupelnie mi nic nie mowiacego ale tym razem dodal ze na pomiary... no i dopiero zalapalam ze to montazysta od drzwi ma przyjsc sprawdzic co i jak!!! no i od razu pytam A TO PAN OD DRZWI, TAK? a facet do mnie "taaaaak, juz pani nie spi?" Bosshhh ale sie wstydu najadlam. az mi glupio teraz a tu przyjdzie z nim jakies kwadranse spedzac :D
  16.  permalink
    Witam czwartkowo:)

    SH- spóżnione, ale szczere życzenia- miłości, zdrowia i uśmiechu:flowers:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    czesc Wam :*
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Hej czwartkowo :)
    Ania - dobre jesteś :)
    Mój M kiedyś odebrał telefon i zasnął, jak był dużo młodszy, dzwonił kolega teściowej z pracy i później się podobno nieźle z niej nabijali :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    pan moze przychodzic. doprowadzilam sie do stanu uzywalnosci. tak sie zastanawiam czy jest sens chate do stanu uzywalnosci dorpowadzac czy sobie odpuscic bo mi facio z buciorami i narzedziami zaraz wkroczy... eee... nie chce mi sie.... pozbieram tylko zabawki zeby zebow nie wybil :wink:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Aniu, a co tam niech sobie wybije zęby, przynajmniej nie będzie się chichrał z waszej rozmowy, bo mu szczerby bedzie wstyd pokazać :):cool:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Jessuu już czwartek :P
    Witam i ja.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    hihihihihihi - no to nieźle Aniu :tooth::tooth::tooth:

    Witam czwartkowo - już......:thumbup:
    Widzę, że większość z nas sie odchudza.
    Ja wczoraj pooglądałam z M rowerki stacjonarne i chyba w wekend zamówimy jakiś dla mnie (jak M bedzie chciał to tez mu pozwolę skorzystać hihihihihihi:tooth:).
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    IWA, wczoraj kupiłam rowerek stacjonarny,
    całkiem fajnie wygląda i jest solidny, dzisiaj premiera :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Cześć na kawusi Noc ble jestem zgon totalny i chcę spać :/ Antosik obudziła się około 3 ale potem budziła sie co chwilkę
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJan 29th 2009 zmieniony
     permalink
    taki kupiliśmy - TU OPIS

    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/491/08/45/491084514
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    And a Ty byłaś z Małą na jakiejś kontroli?
    Kurcze przyznaję, że nie czytałam tych wszystkich postów - nie mam weny.
    Jak w ogóle Mała się czuje?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    And kontroli po zapaleniu płuc.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    a ja dziś na obiad będę robiła pomysł na : kurczaka z pieczarkami ;p
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Talka przerabiałam te wszystkie "Pomysły na ..."
    My zadowoleni jesteśmy :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Izuń kontrola po płucach była jeszcze we Wrocławiu. Teraz mam iść "tylko" do neurologa (nie ma podpisanej umowy z NFZ jeszcze) laryngologa i okulisty - to ostatnie wg wypisu miało być dziś ale wg lekarza mogę w poniedziałek.
    Do przychodni nie chcę iść z Antosią bo jest masa chorych dzieci i po prostu boję się:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    skorpi - kurcze mój M ma 200cm wzrostu, a tu napisali, że miałby problem z jazdą :sad::sad::sad:
    Bo jak dla mnie to super ten rowerek i 420 zł to nie bardzo dużo, chociaz przyznam, że myślałam raczej o jakimś do 300 zł.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    ja póki co przerabiam drugi :D
    szybciej miałam rybę coś tam :p
    ale zrobiłam z tego sos do kotleta :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    pan pomierniczy sobie poszedl. bardzo sympatyczny czlek no i przynajmniej nie owijal w bawelne tylko powiedzial jak sprawy wygladaja a wygladaja marnie i zanosi sie na 10godzinne osadanie drzwi :cry::cry:

    Pomysly na tez przerabialismy i przerabiamy, lubie to :)


    Iwa ja gdybym miala kase kupilabym na bank orbitreka a nie rowerek. lepiej dziala na sadelko, ksztaltuje linie ciala no aprzede wszystkim nie obciaza tak bardzo stawow
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Ania - kurcze, ale orbitreki drogie!:sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    Nam podobał sie wczoraj taki:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    fajne te rowerki :)

    ile kosztują tak pi razy drzwi ? :)
    < wyglądają na drogie > :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 29th 2009
     permalink
    i taki:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 29th 2009 zmieniony
     permalink
    Iwa widzialam orbitreki takie w miare sensne po 500zl czyli porownywalnie do ceny rowerka. mysle ze i dobry rowerek i dobry orbitrek to jednak wydatek rzedu ok tysiaca. moj rowerek malo nie kosztowal i kupiony byl 5lat temu wiec jest z deka kanciasty. po wizycie u reumatologa jesli dostane zgode to wroce do pedalowania

    edit - zerknij na ALLEGRO , sa juz za 300z hakiem
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.