Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    A tu cos na poprawe humorku w czwartkowe popoludnie :)

    Pewnego dnia wybrałem sie z przyjaciółkami do klubu. Na "Wieczór Gorących Mężczyzn". Długo sie wzbraniałem, bo to przecież babski wieczór i czułbym sie nieswojo patrząc na pól nagich gości. Ale w końcu po wielu namowach dałem sie skusić.
    W samym klubie piliśmy drinki i chcąc nie chcąc oglądaliśmy tancerzy.
    Jedna z moich przyjaciółek, chcąc nam zaimponować, wyciągnęła z portfela banknot 50 zl. Tancerz podszedł do nas, a ona wtedy polizała ten banknot i przykleiła go do pośladka tancerza.
    Druga z przyjaciółek nie chcąc być gorsza, wyjęła z portfela banknot 100 zl.
    Kiedy tancerz podszedł do niej, polizała banknot i przykleiła go do drugiego pośladka.
    Chcąc przebić wszystkich, 3 koleżanka wyjęła z portfela 2 banknoty po
    100 zl. Polizała je i przykleiła banknoty do pośladków tancerza.
    Uwaga przyjaciółek skupiła sie na mnie.
    Co miałem zrobić ? Coś jeszcze śmielszego ?
    Wyjąłem swój portfel, pomyślałem przez chwilę...
    W końcu wyjąłem swoją kartę bankomatową, przejechałem nią
    między pośladkami tancerza.
    Następnie zabrałem całe 350 złotych i poszedłem do domu...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    aniu ....niezłe heheheheheh

    Fajnie miałaś w tym sklepie ja odstałam swoje 20 min. w rybnym i nikt nie raczył nawet zaproponować..... a szkoda miło by było na święta.....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    Magg ja nie wiem czy bym swojej kolejki doczekala bo juz mi sie slabo zaczelo robic... nie wiem co sie dzieje ale juz 2 dzien mam silne zawroty glowy, wrocily nudnosci no i wczoraj zemdlalam a dzisiaj 2 razy ratowalam sie zestawem cukeirek i woda mineralna zeby nie fiknac... przyznam sie szczerze ze zaczynam bac sie wychodzic sama z domu a trudno zebym siedziala caly dzien w domu bo wszystkie znajome pracuja :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    a Ja dzisiaj bylam po odbiór w salonie ery od córy aparatu. Kolejka tez była niemała ale na szczęście Pani, która skończyła obsługiwać Pana, poprosiła mnie w pierwszeństwie ( Może zauważyłam jak machałam sobie kartką przed nosem bo mi ciepło było )! Za mną była druga ciężarna he he he więc biedni ludzi przed nami :))

    Aniu ale nie wiem czy to wynik pogody bo wielu ludzi jest nadal nieuprzejmych przed świętami!

    Jestem dzisiaj padnięta! Od rana na nogach i mam dość - totalnie dość!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    dziewyczny ktoregos dnia pisalysmy tu o szczepionkach, znajoma z innego forum napisala tak
    Wczoraj w radiu przy okzajii komentowania zakazu emitowania reklamy STOP Pneumokokom podano liczbę osób w Polsce, która miała sepsę powodowaną przez pneumokoki, kto wie ile to, no strzelajcie......
    12 OSÓB...... cała reszta to zakażenie meningokami, przypadki śmiertelne najczęściej typ B, na który niestety nie ma szczepiionki...czyli po raz kolejny potwierdzilo sie to co powiedzial nasz rodzinny, ze po prostu zalegaja szczeiponki i trzeba dac komus zarobic... moim zdaniem to swinstwo zwlaszcza ze zamiast podac fakty koncerny probuja oddzialywac na psychike rodzicow...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeApr 5th 2007
     permalink
    Lady jesio raz dziękuję za spotkanie !! Było mi bardzo miło !! Do następnego pa !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2007 zmieniony
     permalink
    dziewcyzny jak mozna nie wiedziec ze jest sie w ciazy?? Dowiedziała się, że jest w ciąży... tuż przed porodem - link do artykulu:

    http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=15151&wid=8809193&rfbawp=1175841722.660
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    mnie nie pytaj dla mnie takie sytuacje są trochę dziwne :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    ANiu przeciez w telewizji jakiś czas temu pokazywali kobietę - nie polka, która tez nie wiedziała, żę jest w ciąży! Była na tyle gruba, że nie podejrzewała ciąży!

    Izunia Ja mam wielką nadzieję, żę jeszcze będzie nam dane się spotkać! Było mi bardzo milusio spędzić z Tobą te dwa dni :) Był to dla mnie naprawdę świetnie spędzony czas, za który dziękuję :))
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    Widziałam ten reportaż, coś niemożliwego wręcz. :shocked: Dowiedziała się, że jest w ciąży zaraz przed porodem.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    jeśłi kobieta jest naprawdę gruba to rozumię, że moze nie zauważyć różnicy no ale brak miesiączki czy też ruchy dziecka? NIE NIE to bez sensu!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    Brak miesiączki = menopauza.
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 6th 2007
     permalink
    Ha! Moja Babcia o tym, ze jest w ciazy z pierwszym dzieckiem dowiedziala sie w 4 miesiacu! Poszla do lekarza, bo nie dostala miesiaczki. A nie byly to czasy testow ciazowych w kazdej aptece. A lekarz na to: Jakiej miesiaczki?! W ciazy?! Na to Babcia: :shocked::shocked::shocked:. Hura! :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Do dnia porodu nie miala zadnych objawow ciazy. Nawet sie jej piersi nie powiekszyly! Takie cuda!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    Kobiety jak tam przygotowania do jutrzejszego śniadania! Ja dzisiaj mam jeszcze do przywołania do porządku mieszkanie ale to dopiero wieczorkiem!
    Wczoraj mój M zrobiłm mi wielką i ciężką niespodzianką bo dał do renowacji stół babci okrągły który ma przeszło 60 lat :)) tyle razy chcieliśmy go zrobić ale jakoś funduszy było mało a teraz jest, stoi na święta :))staruszek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007 zmieniony
     permalink

    Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
    wypełnionych nadzieją
    budzącej się do życia wiosny
    i wiarą w sens życia.
    Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
    Zmartwychwstania Pańskiego
    oraz smacznego Święconego w gronie
    najbliższych osób
    życzy z całego srduszka

    Kasia


    ooo i takich jajek niespodzianek Wam życzę!



    a to dla Naszej Bliźniaczej Izuni
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    a tu strona z kolorowankami dla Waszych pociech! wystarczy wydrukować

    http://www.e-kolorowanki.pl/kolorowanki-wielkanocne.html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2007 zmieniony
     permalink
    Na stole święcone, a obok baranek,
    Koszyczek pełny barwnych pisanek
    I tak znamienne w polskim krajobrazie
    W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie.
    Zielony barwinek, fiołki i żonkile
    - Barwami stroją uroczyste chwile.
    W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie,
    Gdy wielkanocne na stole śniadanie.


    Swiat w rodzinnej atmosferze zyczy turlajaca sie AniaM z zalacznikiem :)
    !Image Hosted by ImageShack.us!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    Wiewiorki! Hura! Czyli one sie tez licza w razie braku bociana :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    skrbie wszystko się liczy bo na bocianie czasami można się "przejechać" :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007 zmieniony
     permalink
    :))



    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    a to moja najnowsza kolekcja biedroneczkek :))



    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2007
     permalink
    CIEKAWE CZY BęDZIE SIę Z NIEBA LAłO CZY Z WIADERKA :))????
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2007
     permalink
    nie wiej jak u Was ale u mnie na moje szczęście na razie lany poniedziałek przebiega spokojnie! Mąż dopadł córę ale ona oburzona bo polał ja przed wyjsciem do kocioła! Ktoś co chwileczkę do drzwi się dobijał ale ze skutkiem negatywnym a Ja siedzę w pokoju gdzie sa panele na podłogach i zabroniłam im lania - mojej osoby oczywiście hi hi hi:))
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 9th 2007
     permalink
    A ja siedze w pracy, bo u nas nie ma Swiat :sad:
    I leje wode, ze zapracowana jestem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2007
     permalink
    skarbie tez dobrze :)) no Ja właśnie się zrobiłam na homo-niewiadomo!
    Farba jasna na moich włoskach nie złapała więc jestem zła wrrrr nic a nic nie widać ani jednego pasemka a 45 minut miałam na głowie !!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2007
     permalink
    a ja sobie siedze przy kompie bo mąz własnie wyszedł do pracy :( ale nie zostalam dzisiaj oblana bo mąz dal mi w tym roku wolne ;) w przyszłym roku bede nosci dzieciaka na rekach i tez mnie nie obleje :D hehehe :) ale swieta były cudowne :) nareszcie spedzilismy ze soba wiecej czasu niz te 2 ,3 godziny dziennie :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2007
     permalink
    nie lubie okresu poswiatecznego... po 3 dniach meza w domu nagle on wraca do pracy a ja zostaje w domku dalej. czuje sie samotna :( buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    a Ja sama już nie wiem czy się cieszyć czy tez nie! U mnie niestety święta zakończyły się bardzo przykro i smutno! Troszkę nerwów przyczyniło się do mojego złego samopoczucia a mąż nawet nie zareagował ! Tak mnie to zabolało, że się rozryczałam jak nie wiem co i ciężko było mnie uspokoić! On też nie reagował !

    Ach czasami do dupy jest wszystko o co człowiek zabiega.....

    Jestem dzisiaj w domku tylko z córą z czego się bardzo cieszę!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Lady odpowiedz brzmi HORMONKI plus pogoda do dupy.... ja tak w piatek wylam sama nei wiem czego... tyle ze u mnie to jeszcze fatalne samopoczucie fizyczne dochodzi przez co niesamowicie sie stresuje i kolko sie zamyka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Aniu wiesz u mnie to, że ten dół brzucha bolał i kolka żołądkowa, że chodzić się nie dało - dopadła mnie no i czuję powrót przeziębienia wrrrr i ten mój M - 7 nieszczęście, aż córa mu swoje wygarnęła i poobrażał się na nas!
    Tak się zanosiłam od płaczu, że nie mogłam się uspokoić wrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Lady trzeba po prostu nauczyc sie panowania nad nerwami... ja jestem straszny narwaniec i mega nerwus ale w ciazy o dziwo panowanie nad emocjami idize mi dobrze... co do boli brzucha - mnie trzymaja takowe od czwartku, z lozka bez pomocy meza lub metody na kolana i pozniej wstawac nawet sie nie podniose. dzisiaj jest lepiej ale ciagle boli i jade nospa forte 3razy dziennie. jak nie przejdzie to wizyta u ginka sie klania...
    u ciebie mysle ze to mogl byc skutek przepracowania - siwateczne porzadki i przygotowania z tego co zrozumialam spadly na ciebie, ja u nas palcem nie tknelam a i tak kiepawo sie czulam... pamietaj teraz musisz myslec za dwoje
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    A misię trochę w niedzielę płakać chciało bo ciotka się przypięła że gruba jestem i po co tyle jadlam na początku za dużo przytylami M tuczę a powinnam o niego dbać bo dwoje dzieci na utrzymaniu ma! No zła kobieta jestem...:cry:

    Dobrze że z rodziną to tylko parę razy w roku!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Magg nie słuchaj pierdół niemądrych ciotek - zawsze znajdzie się w rodzinie "życzliwa" osoba wrrrrr ...
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Lady te DRONECZKI są kochaniutkie hahaha i reszta fotek teeeeeeeeeż :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Magg ja zebym sluchala ze mam za maly brzuch i pewnie dziecko malenkie to bym wpadla w mega kompleksy. w swieta za to wsyzscy stwierdzili ze w koncu normalnie ciazowo wygladam wiec sobie ty tez nie bierz do serca, ciotki by nie przezyly zeby powodu do gderania nie znalazly, taka ich rola w rodzinie niestety
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Może i tak...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    no Ja wczoraj usłyszalam od ciotki ze od 1 kwietnia brzuch mi wysadziło he he he ale mam to w nosie akurat tym się nie martwię! jak wciągnę mam mniejszy - całe życie jestem na wciągniętym a w ciązy nie będę :))

    Aniu to nie z przepracowania - córa mi dużo pomogła. Pomyła mi okna, poodkurzała! Ja tylko ładnie wszystko obdekorowałam jak na święta przystało i do śniadania przygotowałam! Ona mi zakupy nosiła te ciężkie!
    Ból brzucha to niestety przypadłość od samego początku! Ciąża jak wspominałam wcześniej jest nisko usadowiona i to główna tego przyczyna!
    Po przepracowaniiu wieczorkiem jedynie nie mogę wstać z łóżka i tak samo jak Ty Aniu metoda na kolanka a potem kombinuję jak w pion się postawić! w łóżku przekręcić się z boku na bok tez nie lada wyczyn! to chyba od kości ogonowej te bóle które wchodza w posladki i blokują ruchy....
    Stara baba ze mnie he he he


    Izunia :))

    Magg niech sobie ciotka gada! jesli czujesz się dobrze Ty w swojej skórze to jest rzecz najważniejsza a opinie innych chyba nie powinny mieć aż takiego znaczenia! Ważne jak ty czujesz i co czujesz...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Wiem, wiem ale tak przykro.....
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Magg, cos mi mowi, ze wygladasz o 100 razy lepiej niz ta ciotka. I bardziej od niej jestes szczesliwa. A baby to baby. Nawet te z rodziny - szczescia i urody zazdroszcza. Im starsze tym zlosliwsze i bardziej zawistne :wink:
    A w ogole to przeciez slicznie wygladasz!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Maguś z pewnością nie jest to miłe..... ale wkurzające i dobijające!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    MOja ciocia chociaz wczoraj powiedziała mi, że mi brzuchol wypchało bardziej to jednak powiedziała, ze najważniejsze aby dzieciątko było zdrowiutkie i mam się nie przejmować niczym ani tym, że to będzie dziewczynka a nie chłopczyk - jak kiedyś upragniony! Miłe i ciepło wypowiedziane to były słowa :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    skorpionko a kto go nie chceeeee !!
    Ja poza weekendem chce słoneczka i ładnej pogody - ciepła ale nie upałów!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    I szarlotke!!! I sernik!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    ale macie wymagania hihihihihihihihih

    słońca chcę bo inaczej za chwilę zasnę!
    Dzięki za slowa otuchy od razu lepiej :smile:
    --
  1.  permalink
    A ja dzis wróciłam do pracy:)
    Mam nadzieję, ze uda mi sie popracować do Bożego Ciała...
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    ja też w pracy:cry: wszystko co dobre kiedyś siękończy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    "są takie dni w tygodniu
    gdzie nic mi się nie układa
    i jak na złość wypada wszystko z rąk..."
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    UWAGA bede jeczec :(
    bole mam takie ze ledwo zyje, praktycznie nie moge zmienaic pozycji jak leze, ciezko mi chodzic bo ciagnie w dole brzucha niemilosiernie.praktycznie caly dzien przelezalam, nawet nie poszlam do osiedlwoego sklepu po chleb ani jesc nie przygotowalam obiadowo, po prostu sie nie nadaje do niczego. co raz bardziej skalniam sie ku temu by gina odwiedzic... cale szczescie ze monitorem idzie manipulowac a klawiatura bezprzewodowa to chociaz co jakis czas do netu moge zajrzec... az sie boje jutro znowu zostac sama na caly dzien w domu :cry: i ja tez chce juz weekend chociaz bedzie on bardzo meczacy bo mamy gosci - Gabrysiak obchodzi 5 urodziny wiec wypadaloby byc w formie.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    I tu Wam napiszę ...
    Trzymajcie kciuki za NAS !! W piatek jadę do Łodzi i mogę już zostać do porodu ... dziwnie brzmi, ale mój ginek był jakoś dziwnie poważny kiedy mi dawał skierowanie do ICZMP. Chłopaczki zdrowe i duże [1900 i 1600 gram] jak na ten tc. Nio i jakoś zauważyłam, że są bardziej ruchliwe ... dziewczyny normalnie się boję ... :cry:

    Pozdrawiam i ściskam będe z Wami w kontakcie przez DRONKĘ lub MAGG - trzymajcie się dziewczynki i dbajcie o brzusie i MALUSZKI :grouphug:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    Izunia nie żartuj, że Ty już w ostateczności polecisz? Jesio czekaj na nas jeszcze troszkę babolku :))
    Dzidziolki fajnie wielgaśne aż pozazdrościć! jestem ciekawa ile moje maleństwo teraz ma wagi hmmmm
    Izunia nie bój się - będzie wsio ok a jak coś to będziesz je szybciutko widziała :))
    Jak będziesz coś w piątek więcej wiediała daj znać na komóreczkę!
    Buziaczek - trzymaj się!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.