Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Magg- gratulować :)
    Jemma :( przykro mi
    --
  1.  permalink
    cześć Dziewczynki
    Ewa, magg- witajcie po latach :)))

    Jemma- nie martw się- zdarza się tak czasem :( Poprawisz i luzik :)

    Talka- jestes pewna,ze to własciwy moment na brak @? ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    hej AGA...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Ewa witaj. mam nadzieje ze wszystko sie pouklada. wrzuc jakies foty Veve. sluzyl jej wypad do PL??

    sluchajcie maz mnie wykonczy.... przywiozl dzisiaj od klienta wegorza wedzonego a ze ja przepadam to wlasnie wrabalam dzwonek. nawet nie chce myslec ile to kcal ale wiem ze bylo pyyyyszne :)
  2.  permalink
    Strasznie się ciesze,ze juz weekend. Nie ma to jak posiedziec sobie wieczorkiem w samych gatkach, sączyć campari i miećperspektywe leniuchowania rano w lózku :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    ANIA a co tam ,jedz i niech ci wyjdzie na zdrowie....VEVE w PL ,swietnie czula sie,JEZDZILA na sankach,rozumie wszystko co do niej sie mòwilo..niestety dopadla ja temperatura wysoka w ostatni dzien,ale jest juz ok...
  3.  permalink
    Ania- nie załuj sobie. w koncu nie codziennie monsz Ci łakocie przywozi, wiec korzystaj ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    nie moglam sie powstrzymac i sprawdzilam - w 100g wedzonego jest ... 326kcal :shocked: :devil: :shocked:
    no nie trzeba bedzie to jakos spalic a jak bedzie spac mu sie chcialo to powiem ze sam sobie winien :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    albo nie ....nie powiem mu tak bo wiecej mi nie przywiezie... kwiatow po jednym moim wyskoku powiedzial ze juz nigdy od niego nie dostane i zawsze jak przychodzi okazja dopowiada "wiesz bylby kwiatek ale ja obietnic zawsze dotrzymuje"...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Eee tam kalorie, zdrowie sie liczy a ryby sa zdrowe, prawda? ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    aga1976: Nie ma to jak (....) miećperspektywe leniuchowania rano w lózku :)


    a ja ok 7.30 musze byc ready bo mam opieke do dzieciakow na godzine i musze obleciec zakupowo rynek i sklepy miesno spozywcze zeby obkupic rodzicow i nas...bede jak ta wielbladzica obladowana bo jak policzylam liste zakupowa to jakies 12kg conajmniej musze przytachac... chyba ze wezme walizke na kolkach :D
  4.  permalink
    Aaa- wiecie co? Weszłam dziś na moment do H&M a tam w dziale dla dzieci.... LATO:) Normalnie stroje kapielowe, klapki, okularki przeciwsłoneczne, kapelutki... Aaaaaaaaaaa- to już niedługo :crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    pewnie od razu ci sie goraco zrobilo co?
    daj znac jak kupisz jakies bikini Hanutkowi :wink:
  5.  permalink
    yyy- no kupiłam juz :) Nie mogłam się powstrzymać :) Bikini i okularki :)

    hkg
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    o zesz.... dooooobra jestes :)
    mam nadzieje ze Hania z niego do wakacji nei wyrosnie. ale bedzie dzaga :D
  6.  permalink
    Wiem, wiem- jestem wariatką. Chyba nie powinna wyrosnac...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Normalnie sama bym se taki kupiła ;)
  7.  permalink
    jemma- z Ciebie to taka chudzina,ze spokojnie możesz szukac na nastolatkowym dziale ;)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Bardzo śmieszne, ważę już 64 kilo :/ Od wczoraj odchudzam się ;P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    oj chyba nie wygramy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Jemma czytalas linki te co fiufiu zostawila u mnie pod wykresem odnosnie diety wysokobialkowej? brzmia ciekawie
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Widziałam je ale wtedy jakos nie miałam czasu na nie zerkną. Ale właśnie je pootwierałam i zobaczymy co tam ciekawego jest...
  8.  permalink
    dobra to przestaje byc śmieszne-moje dziecko jeszcze nie śpi-bawi sie w najlepsze-nie dziwne bo wstał o 17 dopiero ale mi sie juz oczy zamykają
    do tego M gdzies poszedł i nie moge go złapac ani na tel ani na skype tak ze ŻYCZEN NIE BEDZIE!!!
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Witam wieczorkiem
    She wszystkiego najlepszego
    Aniu no orbitrek mi sie zwrócił, brałam clarinol cla1000 i potem l-karnitynę dietkę i kiedy w ciągu 4 miesięcy zgubiłam 40 kilo wcale nie katowałam sie po godzinie dziennie ale 15-20 minut w dzień jak młody spał i wieczorem jak zasnął.
    Spóchłam od zęba dostac się w tej dziurze gdziekolwiek to masakra, zbijałam ropę nurofenem forte bo on wysusza i dzis już ropa zeszła mi do dziąsła a teraz się saczy , bilety i ekwipunek podrużniczy zakupiony, spakowana i co najbardziej mnie cieszy to to, że spotkam się z kumpelami i odwiedzę swoją lekarkę której duzo zawdzięczam i mam nadzieje że dojdzie co jest nie tak.
    Buziaki wielkie, po powrocie obiecuję poprawę i częściej zajże a może i czasami wieczorkiem dogadam się z moim.Zdrówka dla wszystkich.
    Eva super że pobyt u mamy odniósł sukces i fajnie się przytulic do stęsknionego męża, mnie to czeka za dwa tygodnie
    Lady nie doczytałam jak tam rozmowa w sprawie pracy ale doczytam po powrocie, tylko w tempie wasze pisania to chyba kilka dni będę nadrabiać
    Magg zdróweczka
    Myszorka jak cos to jesli masz telefon do Izuni to ja dałam jej swój to może znajdziesz chwilkę na kawkę.
    Ciekawe jak młodemu sie teraz pociąg spodoba bo ostatnio miał 6 miesięcy jak jechał.
    Zmykam do wyrka bo rano pobudka
    --
  9.  permalink
    40 Kg? Hoga- niezła jesteś ......
    Ide jutro kupic tego orbitreka
  10.  permalink
    tez bym kupiła ale najpierw musze sprawdzic co to jest:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    A ja zapisuję się na siłownię - taką z trenerem :wink: Niech mi wymodeluje pośladki :tooth:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    aga1976: Talka- jestes pewna,ze to własciwy moment na brak @? ;)


    aga- nie przejęłabym się brakiem @ :)
    nie stosujemy prezerwatyw, "używając" okresu płodnego już prawie 10 miesięcy. :)
    --
  11.  permalink
    O tak Jemma - to swietny pomysł ;) Niech on się skupi moooocno na Twoich pośladkach;)
  12.  permalink
    dobra-też chce tego orbitreka-kurcze drogie to ale rowerka nie chce-juz to przerabiałam i nie widzi mi sie
    --
  13.  permalink
    Talka- wiesz- czasem rzeczywistosc przerasta nasze wyobrażenia. Mówię z własnego doswiadczenia- Michała urodziłam jak miałam 20 lat. Sporo za wczesnie.
  14.  permalink
    Ciasteczko - rowerki sa do bani. Wszyscy znajomi, którzy maja mówią,że to kolejny domowy grat.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Ciacho, mąż pewnie z okazji imienin skoczył z kumplami na piwo; nie dziw się, że woli to niż czekanie cały wieczór w domu na telefon od żonki ;) Daruj mu - odbijesz sobie ;)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Aga- wiem.
    jednakże ja nie boję się przyszłość.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    bo jej nie znasz ;P
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    :)
    faktycznie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Aga popieram. moj rowerek tez byl do bani ale pedalowalam jak nic innego nie bylo :)
    kurde chyba zaczne w totka grac albo na allegro bardziej polowac to moze cos kupe...


    Hoga jak masz chwile to podrzuc parametry tego swojego sprzetu albo jeszcze raz nazwe
  15.  permalink
    może jakiegos uzywanego bym kupiła al nowy...kurde za duzo kasy
    Jemma no daruje mu bo co zrobic-nie dzwonie i nie pisze juz-ale jutro znajac zycie to ja bede "winna" bo na niego nie zaczekałam
    eh tam za facetem nie nadazysz
    pić mi sie chce jakbym kaca miala
    --
  16.  permalink
    Nie ma nic ciekawego na allegro z uzywek- już patrzyłam.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 30th 2009 zmieniony
     permalink
    ok. @ się zaczęła :) hehe, jutro zaczynam castagnusa ;)

    znikam, dobrej nocy !!! :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Aga byl swego czasu taki odjechany w licytacji - cena 2tys normalnie ale mial zadrapania na korpusie i byl od 99 zl wystawiony... poszedl za cos ok 800 ale to byl taki bajer juz...
    jestem ciekawa jak sprawa wyglada w komisach. moze takie chudzielce jak Hoga sie wyzbywaja sprzetu :)
  17.  permalink
    Ciasteczko - czy pokazywałas jakiemuś fachowcowi swój projekt? Wiesz- u nas się okazało,że jest do przeróbki :/ Jak inspektor nadzoru go zobaczył, to powiedział,że przy takich parametrach podłogi nie da rady zrobic rur do centralnego gazowego w styropianie pod parkietem. Byłaby niezła kiszka :(
  18.  permalink
    no własnie Aga dzisiaj szwagier który ma upowaznienia rozmawiał z inna ekipa budowlana taka z polecenia ,on zabrał projekt i powiedział ze go obejrzy i chyba po niedzieli sie umówili wiec sie dowiem czy wszystko jest ok.Ja za bardzo nie jestem w temacie-jedynie co mi szwagier powie o "nowinkach" jak jest M to on wtedy wiecej załatwia.Zdaje mi sie ,że u Was to jednak Ty trzymasz nad tym wszystkim ręke:bigsmile:
    --
  19.  permalink
    No tak- ja chyba mam lepszą głowe do takich rzeczy - zreszta lubie załatwiac takie sprawy :) Tylko wiesz- laik jestem i do głowy mi nie przyszło,że bedzie tzreba dom do góry podnieść :/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    ja to juz spadam... maz mi poscielowy puszca wiec trzeba to wykorzystac :wink:
  20.  permalink
    Zreszt a ja mam chyba ograniczone zaufanie do ludzi- musze sama dopilnowac wszystkiego :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Kurde chyba się spóźniłam ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    EWA witaj, cieszę się, że z mamą lepiej.
    Magg kurde znowu się minęłyśmy - zdrowiej!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Hoga, Myszorka będziemy w kontakcie jak coś :P
    Jemma spoko zaliczysz następnym razem :D
    JEMMA: A ja zapisuję się na siłownię - taką z trenerem :wink: Niech mi wymodeluje pośladki :tooth:

    Hahaha - dobre :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    No i wszystkie uciekły - wstrętne babolce :P
    Nic zatem kolorowych - jak coś odezwę się z województwa śląskiego - pa.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.