Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJan 30th 2009
     permalink
    Aaa!
    Aga te bikini jest boskie!!! Może i ja się załapię hehe :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    ale się naczytałam znowu o dietach i chudnięciu wrrr u mnie wszystko odwrotnie działa bo im więcej myślę o tym tym więcej jem po pracy a miałam możliwość dwa tygodnie zbijania wagi nie objadając się już po 21 i wzięło to postanowienie w łeb a waga 70 nadal a wiosna za oknem buuuu ( śniegu napadało się rozumie )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    na orbitreka to Ja nawet bym miejsca nie miała buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    wiecie co jest po 1 w nocy 5 minut a Ja mam oczy jak kartofle i mam weekend :)) ale się cieszę.


    Mój mąż szykuje na niedzielę niespodziankę. Mam się ładnie ubrać hmmm i do dzisiaj o niej nie wiedziałam co mnie bardzo złościło ale Adriana wiedziała i się wygadała :P:P:P mąż z okazji naszych 15 lat po ślubie zabiera mnie, dziewczyny, moją mamę, babcie i teściów do restauracji :)) Bidulek musiał kasiorę oszczędzać. Nie wiem czy powinnam mu coś kupić czy nie - nie mam pojęcia co robić w odniesieniu do jego osoby :((
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Anulka ja tam się nie wyzbywam sprzętu bo nadal sobie ćwiczę a mogę sobie pozwolić na więcej nawet czasami na cosik słodkiego:bigsmile:
    Ja mam orbitrek magnetyczny Body Iron 7135 i najlepsze w nim jest to że koło zamachowe ma 7 kilogramów i że sa programy , w zalezności jaki wybiorę to wtedy on sam reguluje siłe cięzkości, najczęściej to jest fat burn i cykl trwa 30 minut co 3 minuty wskakuje na mocniejsze obciążenie od 9 do 21 minuty jest na jednym trudniejszym poziomie a potem znowu co 3 minutki spada w dół
    Izunia super że masz na sląsku necik bo ja nie i jak latem to jakoś mi to nie przeszkadzało a zimą.
    Papa babeczki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    witam na kawce :)
    właśnie wcinam śniadanko :)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    witajcie sobotnio
    ja juz obkupilam rodzicow i nas wedlinowo miesno warzywnie. ledwo sie przyczlapalam i teraz cos kregoslup boli. no ale zaraz rozwiesze pranie to sie pogimnastykuje ;)

    Hoga co do orbitreka to znajoma kupila taki za ponaad 3tys bo jej sasiad co ma fitness club polecil, chudnie ok 2kg tygodniowo twierdzac ze nie jest na zadnej diecie poza odstawieniem slodyczy. fajne te ustawienie z tym obciazeniuem ale niestety takie orbitreki to juz ok tysiaca kosztuja :( szkoooda

    Lady no to widac ze maz sie starac zaczyna, i niech nie przestaje. oby tak dalej!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2009 zmieniony
     permalink
    aaaaa w sierpniu w polsce bedzie koncert Madonny... kurde szkoda ze bilet 400zl chociaz bylabym gotowa zostawic meza z dziecmi i sama isc :D ehhh moglam totka wyslac dzisiaj :devil:

    edit: i moze to glupie ale gdybym miala kase i do wyboru czy wydac na orbitreka lub na madonne to poszlabym na koncert :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Aniu podobno najtańsze za 220zł, ale pewnie wtedy lepiej zobaczyć w telewizji, bo nic widać tam nie będzie. :tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Witam wekendowo, u nas całkowity relaks.:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Ja polecam tą muzyczkę i koncert - już niedługo we Wrocławiu, byli też w ubiegłym roku i nie omieszkaliśmy z M zakupić bileciki. Było super, nogi same rwą się do tańca.:boogie::boogie::boogie:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    witam i ja
    Moi panowie śpią juz 2,5h, zaś będzie problem z wieczornym usypianiem.
    Izunia i Hogatko mam nadzieję ze uda nam się jakoś spotkać
    AniuM moja kolezanka idzie na koncert Madonny ale nie wiedziałam ze te bilety takie drogie.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Lady czemu się nie odzywasz na gadulcu, gniewasz się na mnie czy jak no i cieszę się ze M się choć troszke wykaże:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    hej kobitki a ja postanowilam odstawic cyca VEVE i jest juz godz 15 i jescze nie doila ,dam jej do spania na wieczòr...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    ooo... :)
    to ładnie :) oby tak dalej Ewa :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    cholerka z pracy mój mąż przyjechał nawalony bo kolega miał urodziny - przyjechał idiota samochodem :(
  1.  permalink
    Hoga- chciałam kupić tego orbitreka, którego Ty masz i dupa :/ Nie ma nigdzie.
    U nas w sklepach porażka- samo badziewie, albo jakies ostatnie sztuki wybrakowane
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    czy się stara tego nie wiem bo wkurzył mnie już na maksa dzisiaj swoimi złośliwościami i jutro jak tak dalej będzie niech mnie pocałuje w nos nigdzie nie pójdę z nim!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Witajcie,
    No Tosia już cyca nie je od początku stycznia :))) nawet nie myślałm że tak łatwo da się odstawić :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    MAGG zazdroszcze ,ale ty pracujesz wiec latwiej poszlpo odstsawic,ja jescze szukam pracy,wiec odstawiam VEVE do tesciowej ,zeby ja nie ciaglo do cyca...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    No dokładnie było mi latwiej... najbardziej bałam się że mi się zastoje porobią ale na szczęście nie :)

    Dla mnie ostatnio praca jest najlepszym " odchudzaczem" :) przez 3 tyg. 2 kg ..... jeszcze 5 i będę happy
    --
  2.  permalink
    jesteście kobitki?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2009 zmieniony
     permalink
    Ma któraś jakiego linka do jakieś czytelni on-line czy cos takiego? Aga ja jestem ale się uczę - mam nauczkę po ostatnim, żeby się lepiej przykładać do egzaminu ;)
  3.  permalink
    A ja siedze i szukam tego cholernego orbitreka. Zgłupiałam juz całkowicie- szkoda,że Hogi nie ma :/

    Jemma- ja z reguły znajduję to co mnie interesuje na chomiku
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    dzięki, teraz zaraz się uczyć hoduję chomika ;)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Tu jest sporo literatury w ebookach
    ja jestem ale mnie nie ma - czytam ksiażkę, oglądam film i piekę (smażę?) oponki ... porąbało mnie ale nie mam ciasta na jutro a to kolejna niedziela bez deseru i aż dzieci się dopominają ... a i sama zjem takie mniam hihihi
    --
  4.  permalink
    And to bede o 15:)
    ja juz myslałamz e mi komp padł ,juz zdazyłam poryczec M do słuchawki a potem sie okazało ze cos bateria nie stykała,wyciagnełam ,włozyłam i działa!
    ale u nas napadało śniegu wiec jutro obowiazkowo pierwszy raz na sanki! boje sie tylko ze bedzie mi chciał schodzic:/
    Aga widze ze sie napaliłas ostro na tego orbitreka..ja nawet mam gdzie postawic ale nie wiem czy M by mi teraz pozwolił na taki wydatek
    --
  5.  permalink
    No napaliłam się - tylko,że nie znam się na tym cholerstwie i nie wiem co mam kupić :/ Jak zwykle podobają mi się te, na które mnie nie stać :/
  6.  permalink
    Dzisiejszy tekst mojego meza :

    Ja: Kochanie, musisz pojechać do sklepu i konicznie kupić mi tampony
    Mój M: Zwariowałas??? Po cholerę nam kolejny kucyk Pony?

    :jumping:
  7.  permalink
    buahahahah
    mój by nawet nie pojechał hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    fajny ten film na tvn o gejach...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    :clap::crazy::clap: dobre :) mój by pewnie poszedł mi kupić (podpaski kupuje bez żadnego :ale:)
    Ciacho zapraszam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Ja dzisiaj wzięłam Itkę na małe zakupy z sankami - super :) siedziała jak królowa na tronie a i ciut pochodziła (no tak pół na pół bo śniegu nam zabrakło pod płozami na kilku chodnikach)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Uciekam spac - papatki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 31st 2009
     permalink
    Magg to JA ci zazdroszczę bo mnie przy mojej wadze trzyma w pracy czekolada z automatu hi hi hi i podjadanie po pracy :(( .... do jakiej wagi dobić chcesz ??? 60 ?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Cześć na kawie
    U mnie dziś piękna zimowa sceneria za oknem - śnieżek i słoneczko aż chce się iść na spacer :) Może wyjdę na chwilę z Tosią, muszę iść do CCC i kupić buty Weronice bo 1 za małe a z 2 pary but zginął :shocked: nie ma, wyparował :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    miłego dnia babki!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    And to masz ten sam problem co Ja..... Julcia nawet kapciuszków nie ma bo wyrosła z tych co miała buuu i muszę jej nowe kupić!
  8.  permalink
    Lady- jak przygotowania do wyjścia? Robisz sie na bóstwo?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    aga mam strasznie mieszane uczucia....pójdę źle, nie pójdę jeszcze gorzej. Wkurza mnie to, że on w wigilię wyszedł z domu i niczym się nie przejmował psując nam święta a Ja ... muszę być ? Kurcze dlaczego Ja muszę wciąż się pokazywać z tej troszkę lepszej strony w jego oczach kiedy on nie zważa na nic..... najchętniej w moich odczuciach bym nie poszła bo nie mam ochoty świętować 15 lat naszego wspólnego bycia razem...

    Ostatnio jakoś mi dobrze jak jest jak jest....jak chodzę do pracy jak mało się widzimy i kontaktujemy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    czy sie robie na bóstwo hmmmm Aga gdybym miała się na taki cacuszko zrobić to chyba z 5 lat by mi to zajęło w połączeniu o operacje plastyczne :)
  9.  permalink
    kasiu- przykre to co piszesz...... Ale zrób to co CI serce dyktuje :)

    A co do operacji- to przeginasz normalnie;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Aga kurcze ale nos bym pomniejszyła sobie z pewnością..... brzuch też :)) Kurcze brakuje mi motywacji do schudnięcia 5 kilo wrrr aby wrócić do 65 swoich i byłoby ok :)) na razie to jeszcze te 5 to wylewający sie tłuszczyk ze spodni co widzę no i bardzo fajna sprzątaczka z firmy powiedziała mi, że mam fajną oponkę jak siedzę wrrrr więc chyba zacząć trzeba coś z tym robić :)


    a tak to reszta ujdzie w tłumie....


    Aga co serce dyktuje .... serce zgłupiało i samo nie wie już nic..... czasami robi dobrze a czasami widzę, że się myliło... życie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Ja chyba mam za bardzo miękkie serce albo za głupia jestem, że ciągle ustępuję po dłuższym przemyśleniu co i tak nic nie daje!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Właśnie przeszukuję wyborczą online odnośnie pracy i w warszawie jest w czym wybierać a na śląsku wrr szkoda gadać!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Witam Kasiu nie przejmuj się wyglądem bo fajna laską jesteś.a ja znowu się z pokłóciłąm z mężem i mam go już serdecznie dość i powiem wam że gdyby nie Matus to bym wyszła i wróciła wieczorem
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Myszorka... czasem mam podobnie... mam o tyle łatwiej, że jeszcze nie mieszkam z chłopakiem.. no i mogę sobie wejść, albo on...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    hej babki u na niedziela mija spokojnie,VEVE u tesciowej a my z M mamy chwilke ,dla siebie...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    ale mnie głowa boli :/
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.