Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    a mnie nie boli tylko napier...!
    zmiana pogody! śnieg napadał i mnie uziemił w domu
    obżarłam sie pizza i jest mi niedobrze bleeeee
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    pewnie tak.
    po hugo ten śnieg padał :////
    --
  2.  permalink
    ja nie iwem,dzieki temu nigdzie nie wyjedziemy,ewentualnie wózkiem albo na sankach a mi sie z tym bólem głowy nie usmiecha wychodzic na dwór
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    ja zaraz idę do Bricomarche.. .zobaczyć ceny antyram...
    kupiłam ostatnio puzzle za 9,99 w Pepco, ale oni nie mieli antyramy o wielkosci 50x75, a taki wychodzi obrazek...

    ech, mam nadzieje, ze mi przejdzie...
    --
  3.  permalink
    ja tez musze kupic antyrame do takiego obrazka z nad morza co sobie przywiozłam -takie młodzisszki sprayem malowali
    byłąm chwile na sankach ale po pół godzinie musiałam wracac bo myslałam ze sie pozygam z tego bólu głowy
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    masakra, w bricomarche antyrama 60x80 kosztowała 30,99 :O
    --
  4.  permalink
    No i wygraliśmy :cheer::cheer::swingin::swingin::clap::clap:
  5.  permalink
    No chociaz tyle:)

    sąsiad z dołu przyszedł pozyczyc tabletki na ból głowy-nie jestem z tym sama widac
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    Kolorowych
    Trzymajcie kciuki za jutrzejszego okulistę... oby było dobrze!!
    --
  6.  permalink
    trzymamy!!!! mocno !!!
    --
  7.  permalink
    And- koniecznie daj znac jak wrócisz

    Lady - czekamy na relację ;)
  8.  permalink
    jestem uzależniona od coca coli i tego forum a jedno plus drugie równa sie = rosnaca dupa
    --
  9.  permalink
    Ja własnie odnośnie rosnącej dupy chciałam zakupić orbitreka, a Hogi nie ma :cry:
    Hoga- chodź , bo potrzebuję Twojej pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10.  permalink
    jak pokazałam orbitreka i cene M to mi powiedział"na przyszła gwiazdke dobrze???"
    taa na przyszła gwiazdke to ja juz chce być dżaga
    --
  11.  permalink
    Ja juz postanowiłam ,że kupię i kropka. Trudno- raz się zyje
  12.  permalink
    no ja choc mam pełny dostep do konta to nie moge tak zrobic bo jedynie M zarabia wiec rozumiesz...
    --
  13.  permalink
    Ciasteczko- nie mów tak. Ty tez zarabiasz- pracą w domu.

    Zmykam- dobranoc
  14.  permalink
    no tylk ze wydaje to na bieżaco hehe-nie umiem czasem sie powstrzymac no ,nie bójmy sie tego słowa jestem z tych co sie im kasa portfela nie trzyma
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    and - ja tez zaciskam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!

    ja musiałam wziac nurofen :/ glowa zaczela napier... a nie bolec :///
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    ciacho zarabiasz swoją pracą....

    Mój mąż Twierdzi, że praca w domu to mój obowiązek ale jak pomimo tego uważam, że pracuję na to co on przynosi tak jak on na wypłatę u swojego szefa :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 1st 2009
     permalink
    impreza pomimo awantury jaka przeszła przez mój dom a była nie mała, odbyła się. Spotkaliśmy się o 16 w świętochłowickiej willi brand... mieliśmy swoją salę na 12 osób chociaż nas było tylko 8 ( teście ze szwagrem, babcia, moja mama i my ) obiadek, następnie torcik z udokumentowanym napisem 15 lat, którego przekroiliśmy oboje z Olkiem a potem kolacyjka... Jestem cięższa o jakieś 5 kilo :) Otrzymałam też 15 różnokolorowych róż.

    Mój mąż nieco załamany bo uważa, że nie było tak jak być powinno a szczególnie nie mógł przeżyć róż, które troszkę musiały przymarznąć i trzy opuściły swoje główki :)
  15.  permalink
    a ja sie ze swoim pokłociłam i troche mnie kolezanka która jest w tej samej sytuacji pocieszyła i nakierowała co robic
    poprostu mój mąz sie mna nie interesuje bo zna dokładnie kazdy mój krok,kazdy mój dzień...od teraz to sie zmieni-mam zamiar sie na maksa udzielac towarzysko i nie czatowac przy komputerze o 19.40 jak tylko wróci z pracy,a niech troche sie pomartwi ,że sie świetnie bawie ,niech znów troche bedzie zazdrosny,i mam zamiar jutro znów użyc jego karty w celu powiekszenia swojej garderoby a co!
    dodam ze sasiedzi mi obudzili Piotrusia i on nie ma zamiaru sie z powrotem kłasc:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    ciasteczko, a cóż to za ptrzemyślenia przy niedzieli, znaczy sie koleżanka cie troszke podburzyła hihihihi, ale co prawda to prawda, nie musisz codziennie przed kompem na niego czekać tym bardziej, że słysze od ciebie, że casami on sie nie pojawia , a ty sterczysz i czekasz. Niech on troszke poczeka - a co?! :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    A tak wogóle to witam poniedziałkowo!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Kasia no to imprezka za wami, kolacja, torcik, kwiaty - chyba nie było źle.
    Tylko co znowu za awantura??????? :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    cześć poniedziałkowo!
    kawkę sobie właśnie spijam, bo od rana znów głowa boli.... cholerne migreny!!!!!!!!!!!
    --
  16.  permalink
    Witam w poniedziałek. Już nie pracuję w tej "cudownej" firmie, tyle, że kasy jeszcze oczywiście nie mam, ale powalczę o nią wkrótce. Ehh, R. niedługo jedzie, już mi smutno:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    ojoj.... She trzymkaj się ;*
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    :cheer::clap::cheer: Z oczkami wszystko dobrze !! Ładnie wylaserowanie, nie ma żadnych zmian i oby tak zostało!! JUPI JUPI Cieszę się jak nie wiem co!! Za 2 tyg kontrola

    Cześć na kawie :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    gratulacje dla Tosieńki!!!!!
    silna dziewczynka!!!!!!!!!!
    --
  17.  permalink
    swietne wieści And:D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    AND - no to super wieści od poniedziałku nam przynosisz!
    Cieszę sie bardzo! :cheer::cheer::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Ja z radości się rozpłakałam ... oby nic się nie popsuło !!

    Kurde muszę iść kupić buty dla Weroni - jak myślicie są juz jakieś wyprzedaże w ccc ? Nie uśmiecha mi sie biegać po sklepach i marzy mi sie że wejdę do 1 i wyjdę z nowymi butkami :shamed: a jeszcze jakby były jakieś buciorki w miłej cenie bym była bardzo szczęśliwa :rolling:
    --
  18.  permalink
    Sa wyprzedaże- tylko,ze ccc ma strasznie marne buty:/ MOże wejdź do zwykłego obuwniczego- można teraz trafić na dobre okazje fajnych, polskich butów
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    no wlasnie, ja rowniez nie polecam ccc
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    ej babki, jak myslicie... na czym polega praca w hurtowni/ magazynie?
    :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    aga1976: MOże wejdź do zwykłego obuwniczego- można teraz trafić na dobre okazje fajnych, polskich butów
    :confused: tu może być problem bo u mnie dominuje CCC, jest jakiś Woskar (ostatnio jak tam byłam to ceny były koszmarne) ze "zwykłych" sklepów to jest 1 z obuwiem Bartek i innymi "z górnej półki" na które najzwyczajniej mnie nie stać, firmowy Inblu (tu mogę zajrzeć bo kiedyś mieli różne butki dla dzieci) no i zostają mi ryneczki - aż 2. Na tym koło mnie nie ma dzieciecych stoisk póki co a na 2 nie wiem bo tam nie chodzę - za daleko mi :/ Kurde więc jednak się nachodzę :/ Może i są jakieś inne obuwnicze sklepy - tylko że nie wiem gdzie :/ za mało ostatnio chodziłam po centrum a była masa zmian
    Nakarmię Tosiaka i pójdę z Weronisią
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Talka głównie przyjmowanie/wydawanie towaru i składanie zamówień
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    aga Ja w CCC jak kupuję to tylko lasockiego i na tych butach poprzestaję. U mnie w ccc pustki powyprzedażowe już są... kupiłam sobie ostatnio buty ale na razie czekam na wiosnę!

    IWA coś niecoś uszczypnęłam o wczorajszym dniu a awantura w standardzie... mąż jak potrzebny i pomocny to go nie ma ucieka z domu a kiedy dobrze to jest i tyle!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    od wczoraj chcę wstawić pod wykresem ale nie mogę nei wiem dlaczego.... nie chce mi ich wrzucić!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    z innej beczki....
    Weszłam na str mojego miasta i zobaczcie jakie cuda stworzył wiatr na polach... jak dla mnie niesamowite ...:
    http://jelonka.com/lib/photo.php?id=81765&typ=0&data=2009-02-02&kat=aveveavaevaveevaveaveaveaveaveavveaveavea
    http://jelonka.com/lib/photo.php?id=81768&typ=0&data=2009-02-02&kat=aveveavaevaveevaveaveaveaveaveavveaveavea

    "– W pierwszej chwili pomyślałem, że to dzieci bawiły się śniegiem. Spostrzegłem jednak, że nie ma w koło tych tworów śladów butów. Nad ranem się ociepliło i zerwał się wiatr dlatego jego należy uważać z twórcę tych niespotykanych cylindrów – mówi pan Ryszard [...] Pole robi niesamowite wrażenie jakby ktoś poukładał tysiące tych cylindrów. Cylindry są średnicy od 10 do 25 cm i mają za sobą ślady toczenia od 1 metra do 6 metrów, występują tylko na otwartej, w miarę gładkiej przestrzeni."
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Poza tym ostatnio ciężko coś uzyskać od Damazego dla niego powinno działać i tyle..... szkoda :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    And niesamowite hi hi hi no i rewelacja co do oczek małej TOsieńki
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Powinno działać, a jak nie działa?
    Rzeczywiście trudno. :-(
    --
  19.  permalink
    czesc w poniedziełek
    jak ja nie lubie tego dnia!!! co do moich przemyslen wczorajszych poprostu nazbierało mi sie i kiedy wiedziałam ze wybuchne,kolezanka mnie podburzyła to fakt ale ona jest kilka etapów przede mną bo jej M pracuje w Norwegii dłuzej i mówiła ze to sa takie kryzysy i radziła co zrobic zeby tak nie było.Tak ze dzisiaj gygy wyłączone i skype tez niedostepny bedzie do godziny 22 napewno.potem sie na chwile włącze ale tylko po to zeby zobaczyc czy rzeczywiscie na mnie czekał i wysłucham jego fochów a potem grzecznie dobranoc powiem i dodaz ze miałam męczacy dzien i ide spac:) musze mu troche przypomniec ze rodzina jest wazniejsza niz wszyscy inni bo zdaje sie o tym zapomniał
    Kolezanka z Bliżniakami wychodzi dzis do domu-Boże jak ja rozumiem jej radość!-jej M zjedzie w środe wiec bedzie sie troche dłużej cieszył dzieciaczkami.Ja narazie tam nie ide,boje sie że nanosze im jakis zarazków albo coś,niech sobie jeszcze dziewczyny troche podrosną

    And super ,ze z oczkami ok-świetne wieści
    a to zdjecie wzięłam sobie na tapete:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    ciasteczko1984: Kolezanka z Bliżniakami wychodzi dzis do domu-Boże jak ja rozumiem jej radość
    wow to szybciutko! super!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Kurde no i se cos zaplanowałam i dupa :/ Weronika spi ... wczoraj nie miała w dzień drzemki, padła po bajce ale od 7 na nogach no i padła normalnie - no cóż pójdę później a teraz idę do kuchni:confused:
    --
  20.  permalink
    And za to mój dzisiaj padł nieplanowo o 10!! i teraz mi nie wytrzyma do wieczora wiec bede musiała go połozyc jeszcze raz wiec dzisiaj jak nic padnie mi na noc koło 22:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Czesc dziewczyny!!!
    And ciesze sie ze z oczkami Tosi wszystko dobrze oby tak dalej!!!
    Ciacho masz racje niech sie on troche pomartwi o was!!!Super ze kolezanka juz wychodzi do domku z dzieciaczkami!!!
    Mnie troszke nie bylo ale wszystko nadrobilam!!!W sobote mielismy ta impreze roczkowa i w piatek mialam duzo roboty a w niedziele sprzatalam.Wkleje fotki na dzidzie!!!Poza tym Bartek juz prawie zdrowy dzis konczymy antybiotyk, jeszcze buzka nie do konca zagojona ale teraz to ma juz sliczne!!!Nareszcie sie tez wyspalam bo dluzej to chyba bym nie dala rady!!!
    Milego dzionka zycze!!!
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    hm, to ta praca nie powinna byc trudna...
    a oferują 10-30 zł/h
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.