Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Izunia - współczucia... No ale najwazniejsze,ze masz to już za sobą
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Izunia ciesz się babolu, że to ósemka a nie jedynka :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Izunia-biedaku... To była jedyna 8 do wyrwania?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Wróciłam po pracy do domku,... córa się pożaliła na tatę... spóźniła się 10 minut i miała ochrzan. Podobno już na wejście był jakiś nie do życia. Mnie potraktował też jakby mnie nie było i jak zapytałam o co mu chodzi to warknął o to, że mam do pracy na popołudniu hi hi hi śmieszne tym bardziej, że Ja też niejednokrotnie wieczorami go nie widzę i żyję :))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    spokojnego wieczorku :)
    ja zmierzam do wyrka... przeczekać ten ból głowy :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Aga oj tak, non stop się tym hasłem pocieszam.
    Jemma jedyna, która wyrosła i mam nadzieję, że więcej nie będę miała.
    Lady ha faktycznie co racja to racja ... ale mam poliko poharatane bo nie było dojścia do tego cholernego zęba!
    Hmm ale chirurg to ciacho :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    chociaż 15 lat obchodzimy dopiero 5-6 luty to zapraszam już dzisiaj na Nasz torcik :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Izunia a gdzie byłaś ????
  2.  permalink
    oj Lady tego mi było trzeba...słodkosci
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Lady goń się z tym tortem! Teraz mi tu go serwujesz jak ja nie mogę żreć!!!
    Ladybird76: Izunia a gdzie byłaś ????

    Kochana w Chorzowie.
  3.  permalink
    Izunia, dobrze, że już po wszystkim.
    R. żyje:D, nie miał kasy na karcie
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Ale tort wygląda na przepyszny Drona!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Izunia takie torcicho jadłam wczoraj a więcej zdjęć pod wykresem :)
  4.  permalink
    Lady- mój młody za 10 minut spóżnienia tez dostaje ochrzan. Zasady sa zasadami i tyle

    Nie rozumiem tylko po co szopka z wczorajszymi kwiatkami skoro dziś juz jest niemiło :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    hej czytam wszystko ale juz spadam
    dzis miałam mega doła bo Mati przeszedł samego siebie, wszystko na nie, nie, nie sąsiadka myślałam ze zaraz przyjdzie bo tak wył.masakra, chciałam gdzieś uciec
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Lady dlatego ja zjem połowe tego tortu a niech mi dupsko urośnie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Aha a te co mają migreny a o ile pamiętam to Iwa to polecam nurofen migrenol forte
    --
  5.  permalink
    Myszorka-nie działa na mnie:(
    w tym tyg wybieram sie do lekarza jakiegos neurologa niech mi w ten łeb zagladnie bo ja mam czasem takie ataki ze wymiotuje dalej niz widze
    --
  6.  permalink
    Ja też się z chęcią tortem poczęstuję, a co mi tam:D Od przyszłego tygodnia wracam na siłownię, to spalę wtedy tłuszcz, a na razie nie stresuję się tym:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Aga szopka była wczoraj bo nie podobało mu się, że kwiaty nie były w formie w jakiej być powinny a jeśli chodzi o dzisiaj to zupełnie nie rozumie o co mu chodzi bo to, że mam drugi tydzień na popołudniu to wymówka - męczy go zajnowanie się Julką :)
  7.  permalink
    Lady, wreszcie pozna co to obowiązki domowe, przedtem pewnie wydawało mu się, że jak nie pracujesz, to sobie w domu wypoczywasz..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    dobra linkuję resztę fotek i wstawię pod wykres :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    Spadam spać - nara.
  8.  permalink
    Dobranoc Izuniu)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    w niedzielę dowiedziałam się, że Ja ostatnio nic nie robię w domu... wszystko robi moja mama.... faktycznie mało robię ale robię kiedy on nie widzi. Chyba zacznę odkurzać i sprzątać jak on będzie w zasięgu wzroku :))
  9.  permalink
    Lady, spróbuj tak zrobić hihi, może jemu się wydaje, że wszystko się samo robi?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    a Ja czekam na kumpla - doradcę z pracy - ma przez cały tydzień telefon z tzw SERWIS-24 i niestety będzie musiał we firmie przyjąć samochód. Ponieważ mam kluczę z szafki gdzie jest kasetka z kasą a jednocześnie gdzie są samochodu zastępcze musi do mnie wpaść bo klientowi musi wydać samochód.Kurczaki a już kładłam się spać :(
  10.  permalink
    no ja jeszcze siedze ale zaraz tez ide ,tylko skocze do kuchni po herbate-wypadałoby klocki z podłogi pozbierac ale nie chcieć mi sie:neutral:
    --
  11.  permalink
    Heh, to ja z Tobą poczekam, to moja pierwsza noc bez R., tzn bez nocnych rozmów, bo spaliśmy w różnych pokojach, i jakoś się do łózka zebrać nie mogę...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    Ciasteczko, a jak rozmowa z M.?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    She no jestem ciekawa o której przyjedzie bo Ja mam ochotę już wybrać się do wyrka wrrr a tu dupa jasiu :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 2nd 2009
     permalink
    dobra za chwilkę będzie więc znikam z neta bo potem lecę spać do wyrka... wtulę się do wrednego męża i ciekawa jestem czy mnie odstawi na bok czy będzie tak spał twardo, że nie będzie wiedział co się dzieje z nim :))
  13.  permalink
    Mam nadzieję, ze szybko się zjawi...
    Ja w celu zabicia czasu zagadałam do mojego wirtualnego kumpla z młodości:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    Kolorowych snów Lady:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  15.  permalink
    She no troche tak wiesz po japonsku yako -tako
    on mówi ze robie z igły widły a mi tak brakuje tego zainteresowania mna...
    --
  16.  permalink
    czesc we wtorek
    nocka do d..y! chciałam nas zapisac na zdrowe dzieci bo to nienormalne zeby tak było-i co usłyszałam? ze tylko do szczepienia bo ianzcej trzeba poczekac gdyz pani doktor ma tyle chorych ze przyjmuje ich w pierwszej kolejnosci-no to nawet nie ide
    M mnie wnerwił na koniec rozmowy tym ze znow poszedł sobie nawet mi o tymm nie mówiac-jakbym ja tak zrobiła to by była obraza majestatu a on to moze...
    a juz tak dobrze sie zaczeło-no nic ja nie bede na jego kazde zawołanie wiec dzisiaj wogóle nie bedzie mial ze mna kontaktu-mam go dosyc a on nawet nie stara sie mnie zrozumiec-mysle ze brak snu tez robi swoje
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Cześć dziewczyny
    Co ja dziś w nocy przeżyłam, to było straszne. Matuś o 12 wstał z takim rykiem, że nie wiedziałam co się dzieje, nie umiałam go z łożeczka wyciągnąć, sztywny się robił, a siły miał bardzo dużo. Wzięłam go do łozka, płakał i cały czas mówił nie, nie i nie. Pomyślałam ze zaraz policja przyjedzie bo sąsiadka pomyśli ze mu coś złego robimy. Przypuszczam ze to brzuszek, chciałam pomasować ale nic, dalej wył. Pokazał że chce do łozeczka, położyłam go i pomalutku się uspokoił. Troszkę herbatki się napił i zasnął, potem już był spokój. Ale nie umiałam się uspokoić, mąż powiedział że na pewno nie chce drugiego dziecka bo osiwieje. Zresztą wczoraj Matuś dał nam popalić, bo cały dzień był na nie, nic go nie interesowało. Ciekawa jestem jaki będzie dziś.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Ciacho nie martw się, kiedyś zaświeci słonce
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Witam dziewczyny!
    Widze , że wczoraj sobie troszke pogadałyście.
    Ja nie mialam jak zajrześ, po pracy byłam u fryzjera, później na obiad do domu i na zakupki.
    No i na dzisiaj jeszcze trzeba bylo zrobić obiadek. A później to jkuz tylko kapiel i spanko.
    myszorka - może coś małemu sie przyśniło, albo coś go zabolało. Ptrzeciez to tylko dziecko i jak każdy może mieć gorsze dni, dlaczego od razu nie mieć więcej dzieci.:wink::wink::wink:
    ciacho - no to codziennie coraz bardziej ci M podpada!
    Kasia - kurcze o twoim M to juz chyba nic więcej nie będe pisała, bo tak jak aga zastanawiam sie po co ta kolacja, kwiaty itd.?????? :sad::sad::sad::sad:
    Iza - masz to już za soba, troszke poboli i przestanie za co trzymam kciuki. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie już lepiej.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Hejo na kawie
    Jestem nie wyspana i pęka mi głowa. Reanimuję się kawą taką mocniejszą może jakoś postawi mnie na nogi
    Wczoraj rozmawiałam z Gabi opiekunką z przedszkola i ona mówi że dawno nie widziała tak szczęśliwego mojego dziecka :) Dziewczyny kłóciły sie kto będzie się bawił z Gabi ta miała co chwilę sprawę do pani - radocha hihihi Od świąt Gabi była w domu więc wiadomo ze się stęskniła... M.in rozmawiałam z nią o kaszlu Gaby - nic się nie dzieje, płuca oskrzela czyste, kataru nie ma a jest okropny kaszel :/ szczególnie jak dziecko się zmęczy. Okazuje się ze ten kaszel może być nawet do 2 m-cy po przeziębieniu wrrrrr I nic go nie łagodzi :/ wlałam w nią mnóstwo syropków i bez poprawy
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    HEJ MYCHA ,mòj M jak VEVE ma zle momenty ,to tez mòwi ,ze BEDZIE jedynaczka bo osiwieje ,wkurza mnie to gadanie ,ale còz...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    u mnie VEVE jeszcze spi,ja pije herbatke,pogoda taka sobie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    no to mój M wbrew pozorom i tym jaka czasami jest Julka nie wspominając o Adrianie chciałby trzecie ale finanse nie pozwalają... i dobrze :)

    IWA wiesz sama już M nie rozumie i sama nie wiem po co te kwiaty, kolacja i ci goście - nie wiem i chyba wolę nie wiedzieć :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    myszorko Julka też kiedyś tak miała - osobiście stawiam na jakiś sen zły, który przestraszył... zauważ, że dziecko często przy takich swoich atakach płaczu jak dodatkowo będziesz chciała sprawdzić jakieś miejsce na ciele będzie panikowało.
    a

    a tak na marginesie poleca książkę drugi i trzeci rok z życia dziecka - dużo ciekawych porad
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    o taka
  17.  permalink
    Chwale się - ZAŁATWIŁAM ! za tydzien mamy miec na działce PRĄD! Nawet nie wiecie jak się ciesze :cheer::cheer::cheer:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    No to gratki aga! :clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Gratki Aguś - zawsze bliżej cywilizacji ;P no i to 1 już za Tobą :)
    --
  18.  permalink
    Wiecie- jak mi powiedzieli,ze jest opcja, że będę czekała 2 lata to lekko się załamałam...... No ale JEST DO PRZODU!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    aga super.... czyli prace do przodu i wizje pewnie na szybkie zasiedlenie też są optymistyczne :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.