Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    No nie dziwię ci się, 2 lata - szok! :shocked::shocked::shocked:
    Ale dobrze, że już załatwione.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    oj Aga bardzo Ci zazdroszczę tej budowy - nawet nie wiesz jak chciałabym mieć swoje 4 ściany wolnostojące :))
  1.  permalink
    Musza być optymistyczne- wiecie- ja mam szczescie w życiu :D

    Lady- to na co czekasz? I tak jesteś do przodu bo masz działkę. Ja nie miałam nic- tylko małe mieszkanko
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    aga no tak ale Ja mam zero oszczędności i przy dochodach naszych zero perspektyw na kredyt :( no i trzęsącego portkami meża mam :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    witam się na kawce:)
    --
  2.  permalink
    jezeli masz fajne mieszkanie w dobrym punkcie to wystarczy Ci kasy ze sprzedaży na wybudowanie domu w stanie deweloperskim
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    aga ceny mieszkań na śląsku są niskie... za moje to 150tyś wezmę no i pytanie co dalej ....
  3.  permalink
    No ale pewnie cena wybudowania domu tez nie jest taka jak u nas.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    no tak ale startować od zera w portfelu jest nierealne :(( może kiedyś doczekam się jakiegoś pokaźnego spadku :))
  4.  permalink
    Hmm- nie zgodzę sie z Tobą :) To jest realne :)
  5.  permalink
    Aga, gratuluję:)
    Ja dopiero się z łóżka zwlekłam, jem teraz śniadanie, mam dzisiaj w planach wysprzątanie kuchni i zakuwanie przed obroną...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    aga jak ??? :(

    she zakuwaj ile się da :)) no i szukaj pracy :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    ja tez uwazam ,ze wszystko jest mozliwe,jednak budowa domu ,to jest powazna sprawa,ale jak sie ma dobra prace,to nie ma na co czekac ,tylko budowac...
  6.  permalink
    Lady, Ty akurat jesteś chodzącym przykładem, że wszystko jest możliwe, popatrz jak dopięłaś swego z pracą:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    She i właśnie przed sekundą wysłałam kolejną aplikację :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Lady miałam pierwszy rok z życia dziecka i sobie chwaliłam i chyba kupię tą drugą część (zresztą o ciązy też miałam z tej serii)
    Aga gratki wielkie
    Lady a co z rozmową w toyocie?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    no i muszę wydrukować kolejną i wysłać :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    myszorko w marketach w promocji jest tanio bo tak to 40 przeszło kosztuje :(

    a w Toyocie wywindowałam im taką cenę i mam nadzieję, że zamilkną :)
  7.  permalink
    Hihi Lady, to trzymam kciuki:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Lady twarda sztuka z Ciebie ale i dobrze, lubię jak kobieta ma charakterek :wink:
    --
  8.  permalink
    lady - nor,malnie. Sprzedajesz mieszkanie, idziesz mieszkać w wynajętym, za kasę ze sprzedazy budujesz z odsetek płacisz za wynajem. Konczysz parter i robisz częściowy odbiór domu
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    No prosze jaki plan od agi - i super - to podejście agi bardzo mi sie podoba! Brawo dla tej pani :clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Kurcze ja mam troszke inny plan, ale może też się da. Tak zrobili lokatorzy - znajomi z mojego obecnego mieszkania.
    Zaczynamy budowe z odrobiny oszczędności (no może troszke więcej niz odrobina tego jest), kredyt i robimy ile sie da. Później sprzedajemy mieszkanie, ale z umowa przedwstepna - połowę płatną (my tak kupowaliśmy). Za kasę z połowy kończymy dalej przy budowie, ale dalej mieszkamy kilka miesięcy w swoim mieszkaniu. Później przeprowadzamy się na to co wybudowane, bo drugą połowę kasy za mieszkanie dostajemy. :bigsmile:
    Nie wiem czy to do końca realne, ale jednak zaczynam myśleć jak aga - oboje z M jak by nie było mamy dobra państwową pracę i nie ma na co czekać tylko spełniać swoje marzenia!:wink:
    --
  9.  permalink
    Iwa- nie wiem, jak wygląda rynek mieszkaniowy w Twoim mieście- ale u nas nie jest realna sprzedaż mieszkania w takiej opcji jak Ty mówisz.
    NIkt nie pójdzie na to,żeby przy umowie przedwstępnej zapłacić połowę, bo większośc ludzi kupuje na kredyt......
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    IWA plan chyba dobry ,bo nie wyrzucasz w bloto pieniedzy za wynajem..
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009 zmieniony
     permalink
    aga - u nas często własnie tak to się odbywa . Ja tak kupiłam (to prawda za gotówkę) i moi znajomi, ale faktycznie nie jest powiedziane, że teraz sprzedać też mi się tak uda.
    No ale wtedy pomyślimy. Najwyżej będziemy zmuszeni na jakiś czas coś wynająć, albo przemieszkać z rozdicami, czego raczej wolałabym uniknąć.:wink:
    --
  10.  permalink
    my zaczynamy tez od zera Lady! i ja nie mam pracy!
    mieszkamy w wynajetym domu(górze domu) a działke dostalismy jako prezent ślubny 3 lata temu.,nazbieralismy na stan surowy i zaczynamy budowe -na reszte musimy wziasc kredyt i jestesmy w trakcie szukania najlepszego.wszystko jest możliwe tak jak mowicie ale poki M nie pracowal w Norwegii to myslelismy o tym zeby działke sprzedac i kupic bloki bo nie było szans na uzbieranie kasy nawet na projekt ,tak ze ja wiem otym ze czasem nawet nie wiem jakby sie bardzo chcialo to nie ma co sie porywac z motyka na slonce.A my nawet nie mamy czego sprzedac bo wciaz na wynajmowanym

    co do M -juz skruszony dwa razy dzwonił se se se se jestem okrutna wiem
    --
  11.  permalink
    Myszorka nie wiem czy Cie pociesze ale mój tez w nocy tak dzisiaj miał-zaczał płakac wstawał ,rzucał sie wyginał,nie mogłam go ani na rece wziasc ani odłozyc,pic nie chcial,pielucha wzgledna ale nawet nie mogłam do niego nic powiedziec-po kilkunastu min sie uspokoił i poszedł spac dalej ale juz spał tak czujnie bardzo i tylko do 6.30
    mi sie zdaje ze to zły sen a ten syropek dla dzieci Sonna to na niego nie działa a pisze włąsnie na nim ze to na spokojny sen bez przerw no ale jak widac na Piotrusia za słaby-on ma chyba to po mnie bo na mnie homeopatia absolutnie nie działa
    --
  12.  permalink
    Ciasteczko- stan surowy to 50 % kosztów, wiec macie bardzo duże oszczedności :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    dziewczyny czy ktoras z was slyszalas o STEVIA?
    ponoc to jakis naturalny slodzik, jestem ciekawa czy warto w to zainwestowac
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Aniu - ja niestety nie słyszałam o tym!
    --
  13.  permalink
    Aniu, ja kiedyś słyszałam, ale nie wiem jak to smakuje
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was robiła kiedyś swojemu M sweter na drutach? Chciałabym taki zrobić R. i zastanawiać się, skąd czerpać inspirację...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    no, jestem zarejestrowana na swoją 1wszą wizytę u gina :D
    --
  15.  permalink
    witam i ja...jak zwykle po dluzszej przerwie...i jak zwykle nie dam rady wszystkiego przeczytac...sa u mnie rodzice wiec na internet szkoda mi czasu...juz w sobote wyjezdzaja...:( Minik zachwycony obecnoscia dziadkow...a i ja nie narzekam...nareszcie moge troche pospac...hahaha...tyle optymistycznych wiadomosci...niestety nadal czekamy na wiesci z londynskiego szpitala z data wizyty...coraz bardziej zaczynam sie martwic ze bedziemy czekac miesiacami...:( na prywatne leczenie tutaj w Anglii mnie nie stac...a w Polsce nie mam ubezpieczenia...ani ja ani maly...wiec wyjazd na leczenie do Polski tez raczej odpada...boje sie coraz bardziej...tym bardziej ze czas ma tutaj przeciez ogromne znaczenie...zeby tego bylo malo to od poczatku grudnia czekam tez na decyzje w sprawie dotacji do domu...i tez ani widu ani slychu....no nic ale martwic bede sie jak rodzice wyjada...teraz nie mam ochoty psuc sobie i im nastroju...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    nastawilyscie kiedys ziemniaki bez nalania wody do garnka?
    ja wlasnie taki numer pierwszy raz odnotowalam na koncie. nie wiem jak to sie stalo ale dopiero jak poczulam swąd iscie jak z ogniska to zorienotwalam sie ze cos nie tak... coooz garnkowi trzeba bye bye powiedziec :devil:
  16.  permalink
    Wow Ania, mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    zakochana i dobrze....
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    ło matko ;d
    ciekawe :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Mocna jesteś Aneczko :)
    Mi się conajwyżej udało zrobić zupę bez "kości" (czy miesa) - po prostu sama woda i długo dziwiłam sie czemu nie ma smaku zadnego, no i notorycznie wstawiam czajnik bez wody :/

    Kopiuję co pisałam pod wykresem bo nie mam sił na nowo pisać:

    Jesteśmy po lekarzach. Słuch dobry i mamy niebieską wklejkę :)
    Neurolog - mniej kolorowo :/ Jest spore uszkodzenie mózgu do tego sprawę pogarsza ta retinopatia i wada serduszka :(
    Mała ma: wiotkość osi tułów - głowa, wzmożone napięcie nerwowe silnie wyrażone o.postawy. Wniosek zaburzenia neurologiczne. Z tąd też jest jej mały kontakt z otoczeniem, nie wydawanie dźwięków i kilka innych rzeczy które mnie niepokoiły... Czeka nas rehabilitacja Pani dr chciałaby Wojtą ale nie wiadomo czy Mała będzie chciała wymieniła jeszcze 2 metody w tym jakiś masaż ... Na 27.02 jestem już zarejestrowana na rehabilitację - ponoć bardzo dobry pan...- a co dalej to zobaczymy. Czeka nas ciężka i długa praca... Pani dr współpracuje z tym rehabilitantem i już tam będę do niej chodzić.
    Pani dr neurolog kazała mi złożyć dokumenty o świadczenie pielęgnacyjne i jak pediatrze nie wystarczy wpis w ksiażeczkę do wydania dokumentu to mam do niej wrócić, wg tego co mówi należy mi się to świadczenie bo dziecko nie nadaje się do żłobka a rehabilitacja jest wykonywana przez rodzica itd
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    AND222S: no i notorycznie wstawiam czajnik bez wody :/


    moja mama też... straciliśmy przez to 3 czajniki...
    teraz mamy elektryczny i jest ok :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Talka ja mówię o elektrycznym :)
    --
  17.  permalink
    Ania mnie sie to przydarzylo jak bylam w ciazy...tak samo jak chcialam myc zeby maszynka do golenia...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    hehehe Pati to więc coś dla Ciebie :P
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Nie zdarzyło mi się wstawić ziemniaków bez wody, ani tym bardziej czajnika...
    Ale wczoraj miałam taki dzień, że - wstawiałam wodę i robiłam sobie herbatę, po czym zastanawiałam się, dlaczego woda jeszcze się nie gotuje, później zrobiłam sobie herbatę i nie włożyłam torebki... :/ W ogóle byłam zmęczona i rozkojarzona.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    Oj And bądź dobrej myśli że Tosia da radęInfo
    Aktualizacja linków, otwórz stronę ponownie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    mi link działa ale wkleję i tak : http://pl.youtube.com/watch?v=-vDskuoK7LI
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    AND222S: Talka ja mówię o elektrycznym :)


    elektrycznego to jeszcze nie spaliła, bo mamy taki, który nie włączy się, jeśli nie ma w nim wody :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    hej kobitki,milego wieczoru...robie kolacje dla M...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 3rd 2009
     permalink
    talkatalka: bo mamy taki, który nie włączy się, jeśli nie ma w nim wody :)
    mojego niby też nie można włączyć ale się włącza tylko że po uzyskaniu jakiejś tam temp wyłącza się i tylko dzięki temu jeszcze się nie spalił
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.