Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Cześć na kawie
    Zaspaliśmy :/ dzieciaki nie poszły na 1wszą lekcję a Gabio spóźniła się do przedszkola :/ wrrrrrrrr
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Witam środowo!!
    Kurcze - nawet nie mam czasu i siły wieczorem kompa odpalić, żeby z wami pogadać i zobaczyć co słychać.
    AND - trzymaj sie, długa droga przd wami, ale dacie radę !
    myszorka jak przeczytałam o "wózku" to też pomyślałam o bryce dla małego, a do tego pomyślalam "ocipiała kobita - biały wózek dla chłopaka kupiła" hihihihihihihihihihi :tooth::tooth::tooth:
    Gratuluję nowego nabytku i niech wam dobże służy.:thumbup:
    aga - no nieźle - koraliki w kupie - a teściowa........................bez komentarza. Swoją drogą - córa rozerwała ta branzoletkę, czy jak zjadła tego koralika????
    Oliwka tez ma koraliki i branzoletkę drewnianą, taka kolorową ze SMYKA zdaje się, ale ona zakłada na szyje i na ręke i nosi kilka minut, a póżniej chowa w swojej torebeczce.:tooth:
    --
  1.  permalink
    Hej babole :)

    Iwa- te koraliki dało się zdjąc po prostu.... Trudno to wytłumaczyć,ale ta bransoletka to typowy badziew.
    Hania ma drewniane koraliki i bransoletkę z H&M ale sa porządnie wykonane, więc większych obaw nie mam. No i przynajmniej moich nie podkrada;)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    No właśnie aga- o tym samy myślałam kupując Oliwce te koraliki w Smyku (w H&M musze nabyć takie z myszka Micky, bo Oli uwielbia myszkę). :wink::wink::wink: Moja córa tez podbiera mi moje i łazi w nich po domu, przegląda sie w lusterku i mówi :"ślićnie wyglondam":tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    a propos diet dziewczynki a moze tak.... akupunktura, co??

    ds
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    hihihihihihihi - Ania - myślisz, że nic innego na nas juz nie zadziała???????????????/:tooth::tooth::tooth:
    --
  2.  permalink
    Ech te baby :rolling:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    A poważnie to ja musze jakąś ostrą dietę chyba wprowadzić, bo normalnie moja waga ani drgnie, no może pół kilo. Normalnie ciągle ważę 69,3kg (waze sie rano po przebudzeniu) :sad::sad::sad:
    Nie jem od Sylwestra pieczywa, ziemniaków, makaronów - jeśli ryż to tylko brązowy, ograniczyłam słodycze do kawałka ciasta do niedzielnej kawki. Łykam Bio CLA i ćwiczę (wprawdzie 2 razy w tygodniu, ale jednak). Efekt marny w kilogramach.:sad::sad::cry::cry::cry:
    --
  3.  permalink
    U mnie tez zastójj. Mam nadzieje,że orbitrek pomoże :confused:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    dziewczyny kiedy wy macie czas na to wszystko: diety aerobik?
    --
  4.  permalink
    Skarbel- a na dietowanie potrzeba czasu? :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009 zmieniony
     permalink
    No własnie na dietkowanie nie potrzeba, chyba że jakaś wymyślna dieta, że trzeba sobie coś super gotować :tooth::tooth::tooth:
    Przyznam za to, że na aerobik to już trzeba czasu i ja go ostatnio nie mam - także mój aerobik znowu odszedł w zapomnienie. Jak mi się uda 2 razy w tygodniu poćwiczyć w domku to jest super, ale też ciężko czas i chęci wygospodarować.
    Orbitrek by mi się przydał, ale nie mam gdzie rowerka postawić , a co dopiero orbitreka.
    Mój M jednak zakupi ten rowerek, bo wynalazł jakiś taki, że i on skorzysta. A niech kupuje, to i ja pojeżdżę. Może jak codziennie popedałuję to będzie jakiś efekt.
    Ale diety szukam jakiejś fajnej dla siebie!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    aga - widze, że Hania ma dzisiaj 18 miesięcy, a moja Oliwka 20!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Iwa mi na rowerku waga nie spadala jedynie co miesnie w lydkach sie wyrobily. sprawdzalam na minimalnym obciazeniu i na tym wysilkowym i nic... no ale zawsze to jakis ruch :)
    ja sie zawzielam i cwicze z seria 8 minute abs, 8 minute arms, 8 minute buns, 8 minute legs, 8 minute stretch - do znalezienia na youtube i chomiku
  5.  permalink
    witam i ja...
    tez sie zabieram za diete...chcialabym sprobowac z tym ale nie wiem czy wystarczy mi samozaparcia...poki co kupilismy nintendo wii...kupa przy tym smiechu ale i potworne zakwasy rano...:)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Pati z naszych forumek to Ladybird odchudzala sie dieta vitalii. popytaj ja.
    ja stosuje diete proteinowa dr Dukana.


    mam do was pytanie - czy wy sie pocicie w czasie cwiczen?? kurcze ja sie poce tylko przy silnym stresie bo tak to nigdy. ani 40stopni za oknem ani cwiczenia ani sex nie powoduja potow. no chyba ze zimne poty przy chorobie... zastanaiwam sie czy to nie jakis problem medyczny bardziej... bo w sumie mowia ze spalanie zaczyna sie jak czlowiek sie spoci... z jednej strony fajnie bo nie musze sie martwic ze bezdie plama na bluzce a z drugiej no wlasnie, co z chudnieciem?
  6.  permalink
    Aniu dzieki za cynk....

    Lady jak sie pojawisz to prosze o sprawozdanie...czy warto...i czy dziala tak jak obiecuja...:)
    --
  7.  permalink
    Aniu, ja się pocę tylko jak biegam na bieżni, a tak to ciężko mi aż tak intensywnie ćwiczyć, żeby się spocić, raczej rzadko mi sie to zdarza.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    aleście się naprodukowały znów :D
    ło matko! :D
    --
  8.  permalink
    ja sie przy seksie zawsze spoce-chyba ze to jakis szybki numer:wink:
    a przy cwiczeniach tez-ale ja mało sie ruszam a ostatnio to wieczorami nic innego nie robie tylko jem jem jem
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    witam
    Jak fajnie w domku być, na 13-30 kontrola wiec mam chwilke zeby z wami popisać.
    Szkoda ze jutro do pracy, no i weekend masakra ze szkołą.
    Ja tez musze w koncu wskoczyc na ten stepper, a tak mi sie nie chce
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    A tak w ogóle to zna ktos zastrzyki suplasyn to na zwyrodnienie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Myszorko nie znam. masz zwyrodnienie stawow??
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Aniu ja sie nie pociłam kiedyś, ale i z chudnięciem to niewiele ci powiem jak wtedy było, bo wiesz jaką miałam wtedy wagę i na aerobik chodziłam dla kondycji i dobrego samopoczucia.
    Teraz - po ciąży poce się i to strasznie - na aerobiku to siódme poty ze mnie wychodzą, wszystko mokre mam.
    Kiedyś usłyszalam od lekarza, że jak sie człowiek przy dużym wysiłku fizycznym nie poci to cos jest nie tak z gospodarka w organiźmie, ale ja się na tym nie znam.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    hmmm no o tym lekarce nie mowilam... chociaz moze zalezy co dla kogo jest duzym wysilkiem. dla mnie wniesienei Krzysia na 4pietro to juz spory wysilek ale tylko jak jestem mega cieplo ubrana to sie zgrzeje. kiedys byly hitem takie pasy neoprenowe do cwiczen czy jak to sie tam zwie no i taki sobie kupilam i na rowerku w nim pomykalam i co ciekawe maz jak zalozyl to zaraz zapocony a u mnie zero roznicy...
  9.  permalink
    Iwa - tak - Hania ma dziś PIERWSZĄ OSIEMNASTKĘ :D

    Dużo zdrowia dla Oliwki :flowers:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009 zmieniony
     permalink
    No to masz już pełno...........pannicę!
    Wszystkiego naj dla Hani! :flowers:
    --
  10.  permalink
    Muszę wam sie pożalić

    Kupiłam sobie nowe ubranie, a moja kolezanka AniaM się ze mnie nabija :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Agi no wcale sie nie nabijam kochana... po prostu nie moge sie doczekac pokazu odzienia :))
    jak bedzi na tobie ladnie lezalo to tez sobie taki kostiumik kupam, gwarantuje!!!
  11.  permalink
    Aga, to pochwal się tym ubraniem, chcę zobaczyć:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    śmiej się,smiej :devil:
  13.  permalink
    SH -NIe moge w pracy wstawic foty- moze Ania wrzuci?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    dooobra wrzuce, dla ciebie wszystko :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    nowe wdzianko Agi

    ds

    ds

    na love parade to bedlina bys mogla w nim pomykac :D
  14.  permalink
    Prawda,że mam dobry gust? :tooth::tooth::tooth:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    :D
    --
  15.  permalink
    Wow, jaki wypasiony strój:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    hihihihihihihi - aga bomba - daj linka hihihihihihi:tooth::tooth::tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    To na tego orbitreka hihihihihihihihihi:tooth::tooth::tooth::thumbup::thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    aga - to ty widze bardziej zdeterminowana jestes niż my hihihihihihihi:tooth::tooth::tooth:
    --
  16.  permalink
    http://www.allegro.pl/item535035774_nowosc_sauna_suit_dla_pan_z_usa.html

    Ja wiem czy zdeterminowana... Iwa - ja to taki słomiany ogień jestem ;) I działam pod wpływem chwili i impulsu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Aga daj znac czy faktycznie idzie sie w tym wypocic bo jesli tak to sama jestem gotowa to przywdziac ku pewnie wielkiej radosci domownikow :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Nadrobiłam :D
    Do wieczora :P
  17.  permalink
    Aniu- moi mnie widzieli już w tylu akcjach,że nawet nie wiem czy jakoś zareagują :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    hahaha doooobre
    no u nas niezmiennie Krzysko sie ze mnie nasmiewa jak wychodze w turbanie na glowie jak z waxem siedze :P
  18.  permalink
    Ale wiesz- najlepsza i tak była moja mama, jak wychodziliśmy na te imprę p.t"prostytutki i alfonsi" i mówi do mnie - Agniesiu- a dlaczego masz taki mały dekolt? Bądź bardziej wiarygodna :D
  19.  permalink
    lece do domu
    Pa
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    Ja też zmykam pa!:bigsmile:
    --
  20.  permalink
    AGA jestes boska !!!!!!! jhhahhaha
    mój M by sie ze mnie nabijał i powiedziałby że to wdzianko "anty-seks" hahaha ale jak ma działac to tez bym kupiła nie ma co
    na pierwszy raz dla jaj załóz szpilki!!!!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeFeb 4th 2009
     permalink
    kobitki ,co robicie? u mnie spokojnie,VEVE je miesko,ja wieszam pranko...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.