Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    Witaminek nie boirę żadnych bo lekarz mi wręcz zabronił i potem nie mówił po I trymestrze, że mam brać!
    Mam nadzieję, że to pozwoli mi urodzić siłami natury normalnego dzieciaczka w normalnej wadze :))

    Aniu jeśli chodzi o te 2,5 to biorę pod uwagę normalnie donoszoną ciążę :)
    Zobaczysz, że wsio będzie OK a dzieciątko będzie się ślicznie regenerowało :))a ty przy nim :))

    Qrde ciągle mam w głowie to, że będziesz miała syna! mam nadzieję, że Wasze przeczucia Was nie mylą :)) bo moje pójdą a raczej poszły na straty :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    Lady wiesz ja to nawet sie ciesze na coreczke... raz ze wszystko dziewczece od 5 lat czeka w szafie, dwa kocham te malenkie sukienusie a trzy w sumie dla dziecka to lepiej zeby byla dziewczynka z tego wzgledu ze babeczki maja silniejsze organizmy i rokowania operacyjne sa znacznie lepsze dla dziewczynek niz dla chlopcow. co ciekawe maluch jak mowie Zuzanka to od razu szaleje w brzuszku a jak Krzys to spokoj :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    Aniu tak czy siak czas pokaże swoje!Jak ci pokażą to się przekonasz jaka to będzie płeć :))
    Do imienia Krzyś mam słabość :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    U mnie pełno Krzysiów w rodzinie, MM Krzyś , mój brat Krzyś , mój chrzesniak Krzyś , mojej bratowej brat też Krzyś , czasem to nie wiemy o którym mówimy hihi.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    ach a Ja mam jakieś szczęście i pecha do Krzysiów ale zawsze to imie będę miło kojarzyła :)) i przeszłość z Krzysiami będzie mi się dobrze kojarzyła :))
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    Krzyśki to dobre chłopaki :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    no ja akurat nie znam zadnego Krzysia, przed 6lat pracy w szole tylko 1 ucznia mialam o tym imieniu, w rodzinie ani wsrod znajomych tez nie ma a ze tak jakos ladnie brzmi i jest ladne we wszsytkich jezykach (zreszta tak jak i Zuzia) to stad padlo na nie. poza tym ladnie sie rymowac udaje z Gabrysia ma brata Krzysia :D

    a co do przeczuc - przy 1 ciazy nas nie mylily, a patrzac nawet na wykresik to raczej babeczkowe ogonkowate przetrwaly bo skoro przytulanko 17dc a owu 19dc to nawet to babeczke wskazuje, zreszta z nitki i obraczki tez wyszla baba :)
    no ale najwazniejsze zeby maluch ladnie sie pozniej po wszystkim pozbieral a czy to bedzie Krzys czy Zuzia to juz nieistotna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aniu po raz pierwszy przestałam wierzyć w wróżbę obrączkową!
    Ta wróżba jest znana wielu z nas pewnie nie do dzisiaj ale od lat - tak przynajmniej jest w moim przypadku! Kiedyś sobie już nawet wróżyłam w jakim wieku wyjdę za mąż no i buch wyszłam! Co do dzieci to wychodzi mi dziewczynka i chłopczyk tak jak mężowi a tu się okazuje ze 2 x dziewczynka będzie!
    Wróżka tez mi kiedyś przepowiedziała syna - mądrego i uzdolnionego w przyszłoci hmmm no więc lata wiary z przepowiednie i wróżby poszły w odstawkę!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Nie do wiary. Jak można nie wierzyć w sprawdzone wróżby? Spotka Cię za to ostracyzm społeczny.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Amazonko chcesz o tym porozmawiać ?
    Widzisz w tym jakiś problem ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Amazonko lubisz sama sobie wynajdywac problemy widze :) nikt tu nie wierzy bezgranicznie wrozbom przeciez ale przeciez zawsze mozna wziac to pod uwage :d

    Lady no to z tym chlopcem to tak jak ci pisalam - za rok poltora przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zeby jeszcze nad nim popracowac :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aniu nie nie więcej nie będe starała się o dzieciątko! To jest moje ostatnie i jesli będzie dziewczynka to będzie tak samo kochana jak pierwsza a chłopaczka nich inne mamuśki mają! Przeciez to nie koniec świata :)) Cieszę się i tak, że będę mogła być już po raz drugi mamą :)

    Dzisiaj bardzo ciężko mi się oddycha i boli mnie klatka piersiowa wrrr oraz od samego rana mam popuchnięte ręce - nie rozumię tylko dlaczego! Czuję sie jak wybra bez wody! Staram się łapać jak najwięcej powietrza a i tak to nic nie daje :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Amazonka to rzadki przypadek od wynajdywania problemów :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Może to dziwne ale zazwyczaj tak się dzieje przy ciśnieniu takie jak mam dzisiaj 115/68 puls 101 Za kazdym razem kiedy puls jest taki wysoki to tak własnie się czuję :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Lady jak ja mam cisnienie wyzsze niz 110 to tak mnie boli glowa ze normalnie sie przez nogi przewracam, jestem niskocisnieniowcem i cisnienie w okolicach 120 jest dla mnie dobijajace... idealnie za to sie czuje przy 100/50 :D
    a z ta opuchlizna to mowilas lekarzowi?? moze nerki ci slabno filturja i toxyny zostaja w organizmie??? przejdz sie do nefrologa albo urologa bo z tym nie ma zartow...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aniu mówiłam wczoraj ginowi ale kazał mi solenie potraw ograniczyć! Zapytałam się go czy mam poprzez to rozumieć, że mam nie jadać warzyw i owoców oraz serków i mięsa bez soli bo naprawdę prawie wcale jej nie używam tylko zjadam tę co jest już zawarta w potrawach! OGRANICZYć SóL - tyle usłyszałam i nie wiem co robić!

    Jestem ogólnie tez niskociśnieniowcem ale teraz w ciązy to rożnie mam! M kupił mi ciśnieniomierz bo musiałam dwa razy dziennie dokonywać pomiaru!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Lady no to moim zdaniem ten gin malo ci powiedzial... ja jak w 1 ciazy mialam problem z puchnieciem to dostalam skierowanie na dokaldne badania moczu, nie pamietam co to dokaldnie bylo ale strasznie duzo rozncyh wykresow i nazw sie pojawilo... poza tym nie chce cie straszyc ale czesto takie puchniecie moze swiadczyc o cholestazie ciezarnej czyli pot,. zwanemu zatruciu ciazowemu... pisalas kiedys ze masz klopoty z nerka i zostajesz pod stala kontrola lekarska, ja na twoim miejscu jak najszybciej bym sie na wizyte umowila...

    a sluchaj - powiedz mi skad ci pobierali ten cukeir przy glukozie? z palca czy z zyly??? ja jutro chce sobie zrobic sama w domku to badanko mam glukometr wiec co mi szkodzi kupic te 50gram glukozy i sprawdzic z ciekawosci jak to jest
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aniu z palca
    wiec glukometrem możesz sobei sama zmierzyć
    najpierw na czczo raz a zaraz po tym wypij 50g glukozy rozcienczonej z wodą i po godzinie ponownie zmierz
    Lekarz powiedział ze mam wysoki po glukozie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Lady jak wysoki jak norma jest do 140 plus jeszcze jakis tam margines... czy dal ci skierowanie na ponowne badanie w 30tc??? bo jesli nie to juz w ogole nie lapie bo skoro wysoki to ponowne badanko koniecznie powinnas miec.

    no to jutro dolacze do was i sobie taki experyment glukozowy strzele. jakby co to wcisne troche soku z cytryny ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aniu nie na glukozę nie dostałam! ale teraz wiem jak się robi i mogę sobie go sama wykonać :))

    Wciśnij sok obowiązkowo - Ja wiele zniosę ale to mnie zemdliło wrrr jest za bardzo słodkie :(( a na taki jednorazowy kubeczek to też wody nie za wiele wchodzi w przeciwieństwie do tej glukozy! No i na czczo obowiązkowo musisz być!

    Jesio jestem dzisiaj otępiała 102/71 puls 109 Dzisaij to można mnie w dupę kopać bo i tak nie mam siły na nic!
    Ubieram się i jadę do sklepu z córą moze się w tę pogodę rozruszam ... i wszystko mi przejdzie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Lady u nas za darmo glukometrem badaja w przychodni w ktroej masz rodzinnego ale w szpitalu to juz 8zl za 1 sztuke wiec w sumie po co mi placic jak i glukometri paseczki sa... mama ma zahaczyc o apteke i nabyc glukoze, cytrynka jest wiec wszystko gra i buczy

    aaa ja tez chce z domu wyjsc!!!
    sasiadka przyniosla chelbus i wlasnie wcinam kapaneczke z cieplym chlebkiem maselkiem i rzodkieweczka... mniaaaaam
    dzisiaj na kolacje w zaiazku z jutrzejszym testowaniem glukozy nie bedzie lodow... ostatnio taki zwykle smietankowe najbardziej mi podchodzily ale daruje sobie porcje cukru przed jutrem :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    hmm a mnie pobierali ze zyły :) mialam jak ugryzienie wampira dwie takie kropy :) a drugim razem to tak sie ze mnie krew lała ze łoooo :P a ja tego akurat nie wspominam zle ;) byłam sobie tam rano na czco zmeczona bo wczesnie wstac i wogole pic mi sie kciało a to było moze i słodkie ale przedewszytskim zimne :) pod koniec bylo starsznie slodkie ale na poczatku to prawie mi smakowało :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku mi na poczatku też smakowało ale woda nie była zimna ale jakaś ciepława i dlatego szybko zrobiło się to niedobre w ustach wrrrr

    Ja właśnie wróciłam ze sklepu! Byłam w dwóch dziecięcych z córą - troszkę zrobiłam zakupów ale napisałam wszystko w KOPLETUJEMY WYPRAWKę!
    W smyku są świetne ciuszki niech ich drzwi ścisną - tak mi się podobają ale ceny już mniej :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    aaa i znowu dopada mnie przeziębienie wrrrr aż mam dość już na samą myśl ale gardło boli jak połykam ślinę i jak wdycham powietrze to chce mi się kaszleć buuu co robić ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Lady no to serwuj dzisiaj kiwi z miodem albo czosnek sobie na kolacje, nie daj sie zarazie!!!

    a ja mam ostatnio faze na kawe inke z mlekiem... wczesniej na sam zapach mnie odrzucalo a tu od tygodnia jak poczulam w przedszkolu zapach tak tylko to na cieplo pije... alez rarytas co ?

    ps. glukoza kupiona, glukometr tez juz czeka, jutro rano kuku ;)
  1.  permalink
    Ja tez byłam dziś w "Smyku" . Ciuszki rzeczywiście sa fajne, ale wózki i cała reszta to mega porazka.........
    Oglądałam ten wózek Jane- polecany na forach..... Jak dla mnie tragedia w 3 aktach.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    hmm a u mnie w smyku to nie ma wozkow :P ja mam chyba wersje demo tego sklepu :P fakt ubranka sa i mnostwo zabawek ale wozkow ni ma :P

    Aniu a ja pijem Kawe zbozowa z mleczkiem albo herbatke z mleczkiem :) tez jakos tak mnie naszło ostatnio :P a najbardziej to mnie naszło na banany mogłabym je jesc i jesc :P a co dziwne przed wogole nie jadłam :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    W warszawie w 2 roznych smykach bylam i tak w jednym bylo wozkow sporo w drugim tylko 2 spacerowki staly... co do wozka JANE - za taka kase to twierdze ze nie ma na czym oka zawiesic, tez widzialam i liczylam ze w realu to bedzie cos och ach super a tu... takie to to zwykle i nieporadne...

    kfiatuszku - ja banana jablko lub gruszke staram sie zawsze zjesc na czczo... wtedy zapewnione mam przynajmniej wizytacje kibelkowe i nie mam problemow z zaparciami ;)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    ja to chyba tam nie mam z tym problemu :)dobrze mi idzie :rolling:
    --
  2.  permalink
    Ja jesli zaglądam do Smyka- to do tego najstarszego w Al. Jerozolimskich. tam jest największy wybór, bo i sklep największy:)

    Te filie w centrach handlowych są do bani.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007 zmieniony
     permalink
    Aga no my bylismy w Arkadii bo zajechalismy nim sie wybralismy ogladac wozki do pana na rogu dzielnej i okopowej :) i z reguly to jednak na Wilenskim bywamy bo po dordze najbardziej. teraz pewnie zahaczymy o tesco bo mi sie strasznie podoba jedna bluzeczka dziecieca z reklamy i chce ja dla malej dopasc :D

    a o tym na jerozolimskich to mowisz o tym starym takim co to od lat jest??? tam niedaleko rotundy??
  3.  permalink
    tak, tak Aniu - dokładnie o tym :)
    A do kiedy ta bluzeczka jest w gazetce reklamowej? patrzyłas?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Aga trzeba miec gazetke reklamowa :) ja to w tv widzialam hehehe
    w wawce bedziemy w nastepny poniedzialek czyli 23kwietnia... pewnie tradycyjnie jakies zakupy i obiadek na wilenskim, pozniej pewnie tesco i do domu. zawsze jak w wawie jestesmy korzystamy z okazji i kupujemy np art chemiczne i niektre spozywcze bo to jednak zawsze sporo taniej niz u nas
  4.  permalink
    Rozumiem- ale tesco ma ofery tygodniowe od srody do srody...
    Jak coś... to tłumacz jak wygląda, a ja pójdę Ci zobaczyc bo tesco mam 10 min piechotą od domu:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Agus dzieki :) jak zobacze jeszcze reklame to zapamietam szczegoly :) to z serii cherokee - mialam juz sopro ciuszkow i dla malej i pare rzeczy dla siebie - wszystko sie fajnie nosilo i pralo dlatego warto czasami tam cos kupic :)
    ehhh jak ja wam zazdroszcze takiej ilosci centrow handlowych i hipermarketow pod nsoem./....
  5.  permalink
    cherokee jest super - tylko ,że to z ciucholandów jest o niebo lepsze gatunkowo niz teskowe:)
    Lecę na "Odwróconych". Miłego wieczoru- dziewczynki:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007 zmieniony
     permalink
    ja cherokee kupowalam w PEPCO kiedys, w ciucholandach jak wiesz nie mam pola popisu a na allegro stawiam na next :)

    ja ide chyba spac albo pobuczec w poduche... obejrzalam w tvn spot z krakowskiej oddzialu wczesniakow i zlapalam dola giganta :(
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Ania M ,ja niecierpie miasta i hipermarketòw a KRAKOWIANKA jestem,ucieklam na wioske...EEEE Jak Dòl moja kolezanka urodzila w 7 miesiacu ,owszem co przeszla to wiem a teraz còra ma juz prawie rok...bedzie dobrze...,ale tez sie boje...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Ewaroby zeby to tylko byla kwestia wczesniactwa to byloby inaczej, boje sie operacji tego co nas czeka, tego ze bede gdzie indziej a maluch gdzie indziej... teraz przez to lezenie ciagle mam za duzo czasu na myslenie... nawet nie mam nastroju w tv sie pogapic ani do meza dzioba otworzyc... ot jest mi zle i tyle :(
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    nawet nie wiesz jak cie rozumiem i naprawde mysle o tobie ..sama jestem w strachu ...ale trzeba czekac...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    witam sobotnie... noc byla strasznie ciezka, budzilam sie co chwile a nim zasnelam to sie mocno zryczalam ale chyba to bylo mi potrzebne bo dzisiaj wstalam z zupelnie innym nastawieniem do zycia i sila do walki...

    zrobilam ten test obciazenia glukoza. na czczo 76 po ulepku 131.
    tylko ze zrobilam pierwsze sprawdzenie po 50min i wtedy bylo 150 a te 131 to dokladnie po 64min, robilam tak z ciekawosci jaka bedzie roznica i sama jestem zla bo zasialam ziarno niepewnosci w sobie wrrrrr.. no nic na wszelki wypadek ogranicze slodkie, zrezygnuje z lakoci bo mimo ze malo przytylam to nie wiadomo co sie moze przypaletac...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Dziewczyny wczoraj dostałam wiadomość od IZUNI - MAMY BLIżNIAKóW - Szymona i Filipa :)) Gorąco Was pozdrawia, u niej wszystko OK, dzieciaczki są zdrowe i duże a na 24 kwietnia szykuje się do szpitala na obserwacje :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Dziewczyny ale szok przeżyłam malutki!
    Wstałam rano i jak zawsze mam w zwyczaju jem śniadanie! Dzisiaj sobie otwarłam serek Danio intenso!
    Siedzę tutaj na 28dni, czytam co piszecie i zajadam się i nagle przed oczami w serku coś zauważyłam hmmmm - na musli to nie wyglądało jeśli chodzi o kolor - ZIELONE, POROśNIęTE MESZKIEM to coś jest fuuuj - zwykła PLEśń! Jak ona tam trafiła nie mam pojęcia ale to nie jest smaczne zajadać się np ulubionym serkiem gdy nagle pojawia się taka niespodzianka :((
    Zobaczcie same!

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Lady, niestety u nas takie rzeczy sie zdarzaja, do kiedy byl termin waznosci lub kiedy serek kupilas? ewentualnie moze jakas reklamacja?? nie bylo zadnej dziurki w wieczku? kurde jakos co raz bardziej mam awersje do danio po tym jak 2 dni przed koncem daty waznosci mi sie trafil skwasnialy.
    mojej sis ze stanow ostatnio sie to przydazylo ze sloiczkiem dla synka - otworzyla i nieswieza jagodke w nich wypatrzyla, zadzwonila do kompanii z reklamacja, po 2 dniach w ramach przeprosin dostala po zgrzewce kazdego z ich produktow (po 9 lub 12 sloiczkow w opakowaniu). to sie dopiero nazywa dbalosc o klienta!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Aniu u Nas doczekasz się he he he takiej dbałości o klienta! Każą ci pewnie opakowanie wysłać z paragonem i nienaruszone he he he

    Ale wysłałam info do firmy Danon!
  6.  permalink
    Aniu- może powtórz raz jeszcze to badanie cukru? Sporawy Ci wyszedł ten wynik... Lepiej dmuchac na zimne
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 14th 2007 zmieniony
     permalink
    Agus dzwonilam do cioci pielegniarki - powiedziala ze mam patrzec na to badanie po 60min bo po 30min to norma jest do 200 a po 60min do 140, takze juz jestem spokojna :) zjechala mnie za brak cierpliwosci hihihi
    a co do cukru to na czczop te 76 to u mnie standardzik chociaz zdarzalo sie ze i blizej 70byl. sprawdzilam jeszcze jaki mam cukier po posilku (dosc obfitym hehe)- po godzinie bylo 109 a po 2 juz 91 takze z cukrem jest ok i mam sie nie denerwowac glupotami jak twierdzi rodzinna piguła :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Aniu no Ja po 60 minutach miałam 139 .... więc u mnie też wysoki jak powiedział lekarz! Też sie ciutkę ograniczam ze słodyczami a przytyć to Ja przytyłam 10 na plusie he he he - Dzisiaj znajoma mnie pocieszyła, że od tyłu mam jeszcze wcięćie :)) bo z przodu to mam wielki brzuchol!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    w końcu doczekaliśmy się pieknego weekendu! Słoneczko niesamowicie grzeje :)) aż miło :))
    spoglądam sobie za okno w sypialni i z dnia na dzień widzę jak pięknie drzewa rozkwiatają....
    Wczoraj to ciepło troszkę mi się udzieliło - bądź co bądź chyba zacznę modlić się o przychylną pogodę na czas mojej ciąży - aby nie prażyło słońce bez umiaru wrrr jeszcze nie teraz :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    idę zlinkować moj brzuszek i wrzucę go na galerię :)
    ( moje brzuszysko )
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.