Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu Ja codziennie mam takie kręcenie się, że czasami jak stoję to aż mnie w paragraf powygina!
    ALe sobie drzemkę ucięłam:)) właśnie wstałam:)) no i chyba czas zabrać się za robotę:))

    HOGA Ja na moje szczęście 1 ciążę dobrze wspominam - widać młode lata robią swoje :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Lady wygibasy i kopniaki mam mega czesto ale to dzisiejsze to byl bol, na dodatek twardy brzuch plus skurcze i ciagniecie w kroku... same szalenstwa sa ok ale taka mieszanka wybuchowa to ja juz podziekuje postoje... no ale jeszcze tylko 3 dni :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu u Ciebie jeszcze tylko te 3 dnia a Ja jeszcze ale to jeszcze sporo czasu się pomęczę....

    Dzisiaj u mnie straszny upał i chociaz mam w domku sam cień to jednak czuję to ciepłe powietrze! Muszę za chwilę córe wydelegować po 2 koszyki truskawek bo mam już jęzor do pasa. Mam nadzieję, że te słońce sprawi, że będą one tym razem słodki bo jak na razie to takie ani kwaśne ani słodkie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    ja juz wrabalam pol kg truskawek i nawet kanapke sztuk 1. cale szczescie ze dluzej pospalam to mnie 1 sniadanie ominelo :D
    u nas goraco i w domu slona pelno mimo zaslonietych zaluzjii... mala dzisiaj zostala ze mna w domu wiec szalejemy, niech sie matka nacieszy....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Moja córa dzisiaj też w domku ale u Nas szkoły mają wolne!
    Właśnie gonię ją z łóżka bo leży i czyta książkę a po truskawy by poszła bo mi się nie chce!

    Co do słonecznego mieszkania - to fajnie mieć takie ale w upały to Ja dziękuję wole moje zachodnie :)) cały dzionek mam chłodno a jedynie popołudniu wpada słońce, którego i tak nie odczuwam w mieszkaniu za bardzo! Zimą natomiast mam ciepło :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    a mnie az do samej 14 swieci slonce prosto w okna :) upał niesamowity :P a mały lezy w spiochahc przykryty kołdrą i jeszcze czasem se psiknie :D zmarzluch jeden :D

    a tak wogole to Kacperkowi odpadł dzisiaj pempuszek :)):cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    kfiatuszku no to w końcu masz spokój z tym kikutkiem, którego Ja się boję strasznie wrrrr.... Mojej córce odpadł już przy wyjściu ze szpitala więc nie miałam okazji go widzieć a teraz chyba będę go widziała :(( aż mnie mój boli na samą myśl :((
    Chyba mąż albo córa będą o niego dbać!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Kfiatuszku no to expresowo sie pepka pozbyliscie!! u nas prawie miesiac siedzial wrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu u mojej córy w 7 dobie jak wychodziłam ze szpitala już też nie było..... Ciekawe jak długo teraz będzie ten kikutek
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Lady tez sie go bałam :)na szczescie co do jego pielegnacji to miałam tylko 3 dni wiec zle nie bylo :))a teraz ma taki słodki odstajacy :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    U nas szpital jest felerny jesli idzie o pepki - rzadko kiedy odpadaja po 2 tygodniach z reguly 3-4 sie trzymaja ale za to sa przepieknie wywiazane i maluskie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu moja córa ma też śliczny pępuszek - nie jest ani głęboko ani na zewnątrz a i kiedyś widać o to dbali aby szybko odpadały a jak będzie teraz w nowym szpitalu nie mam pojęcia!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    wiecie co truskawki u mnie są kwaśne wrrr może po tych ciepłych dniach będą lepsze :))
    Babcia moja twierdzi, że są słodkie a Ja tam żadnej słodyczy w nich się niedoszukuję wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Lady a u nas truskawki sa mega slodziutkie, moje dziecie nawet sie nie krzywi a ja je z bialym serkiem bez slodzenia wcinam. tylko fakt mama kupuje u znajomej babeczki ktora ma co roku przepyszne wiec ti chyba tez kwestia i gatunku
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Lady żyję, żyję :thumbup: tylko szłam na ten Śląsk piechotą i noc mnie dopadła teraz odsypiam ale kawa nadal aktualna bo te podłogi w upał ...no wiesz odpuszczamy?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Magg to się cieszę, że jeszcze żyjesz chociaż Tobie to już życzę rozwiązania :)

    Jak tam ogólnie Twoja opuchlizna? trzyma cię nadala? no i jak Waga Twoja i Twój świetny brzuchatek?
    u mnie 14 na plusie ale niebawem podskoczy :)) bo nie szukuje mi sie za wiele ruchu a i Ja jakaś leniwa się zrobiłam :) Dopadło mnie seksualne podejście do wszystkiego a wszystko co robię to tylko dlatego, że muszę i nie mam innego wyjścia!

    Wczoraj nawet na obiad do restauracji jechałam bo musiałam ale na szczęście widok koni na stadninie mnie podbudował pozytywnie... Wycałowałam się je za wszystkie czasy - mordki kochaniutkie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    w końcu udało mi się podnieść moje 4 litery z łóżka i troszkę zabrałam się za sprzątanie mojego mieszkanka! Córka właśnie teraz odkurza więc Ja siedzę ale za chwilę będę kurze wycierała, myła podłogi a potem jak mi sił wystarczy to siebie wykąpię, ubiorę się i idę po samochod aby zwitać w hurtowni za łóżeczkiem! Ciekawe co wyjdzie z tych moich zakupów dzisiaj!?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Magg masz jakieś wieści od Izuni co tam u niej i chłopaczków? jak sobie daje z nimi radę w domku i jak nocki nie - przespane???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady no ja wlasnie do pogladow i oceniania przez innych mam sexualne podejscie ;) mi tam rozstepy nie przeszkadzaja, jak sie opale troche to w ogole ich nie bedzie znac a jak nawet zdecyduje sie na kostium 2czesciwoy to i tak nosze go z pareo bo mam masywne uda i nie lubie dupskiem swiecic ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu Ja mam cieniutkie i malutkie rozstępy ale jak się opalę to one dopiero zaczynają połyskiwać jak rybie łuski! Na brzuszku mam takie jeden wielgaśny coś podobnego do tego co teraz tobie wyszło! Niestety na niego nie działają żadne kremy!
    Jednak one nie są powodem aby rezygnowała z 2 częściowego stroju kąpielowego a paero ubieram jak z plaży np schodzę... bo tak to mi rybka - leżę cały czas i się wygrzewam :))
    Co do tych na biiuście to niestety muszę pilnować zbyt wielkich dekoltów albo ich obsunięcia zbyt niskiego..... niestety mi do tej pory żadne kremy nie pomogły!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady po moich takich jak teraz ale z ciazy z Gaba zostaly male cieniutkie biale niteczki ktore przy opaleniznie sa calkowicie zretuszowane, ale dla mnie to rybka. Te moje np sa plytkie, pod skora je widac i totalnie nie czuc wiec jest szansa ze zejda. poza tym to "tylko" te co widoczne na foto zadnych wiecej ani na piersiach ani na posladkach czy boczkach nie ma... brzuszek w szwach po prostu puscil hehehe... wiesz w ostatecznosci jak tak abrdzo tego nie akceptujesz u siebie to zostalo ci nazbierac na zabieg kosmetyczny. nie wiem dokaldnie ile to kosztuje ale juz 2 znajome robily i sa bardzo zadowolone

    co do pareo ja nie plywam a wiecej za mala sie uganiam wiec wole po prostu nosic cos na biodrach. zreszta mi sie juz dawien dawno nie udalo byc na plazy tak zeby nie napotkac uczniow a przy nich wiadomo sie nie wygole :wink:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Od Izuni nie mam wieści muszę sms-ka wysłać chyba...
    Brzuchalka wrzucam na "brzuszki"
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Aniu Ja to mówiąc o plaży mam na myśli wakacje i morze! A jeśli jadę gdzies nad wodę to staram sie tam gdzie mało kto śmiga z mojego miasta!

    Magg to ślij i niech laska pisze co tam u niej!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    jA krem na rozstepy a raczj przeciw stosuje juz od poczatku ciazy ,czy zadziala nie wiem na razie nie widac rozstepòw ,ale to tylko 5 miech...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    ewaroby i chyba tak jak dziewczyny juz pisały dużo zależy od poddatności naszej skóry na rozciąganie!
    Ja równiez staram sie systematycznie od początku ciązy używać wszelkiego rodzaju kremów czy też oliwki aby zapobiegać...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    ja w pierwszej ciąży używała kremu przeciw rozstępom Fissan się nazywał chyba - nie porobiły się a przytyłam 30 kg- teraz tylko oliwka w żelu jonsona dzięki której ta moja skóra jest bardzo elastyczna no i dużo wody - ale tak jak mówiłam mi się wydaje że to wszystko kwestia genów .....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Magg pewnie masz rację! Geny mają wielkie znaczenie!

    Mi brakuje genu jednego po mojej mamie! Wiecznego smiania się z byle-czego!!! Ona czasami aż jest śmieszna pod tym względem bo wszystko ją bawi....
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    Hey laseczki u nas wsio ok - chłopaszki tylko raz budzą się w nocy do karmienia. Moja mama u mnie jest i bardzo mi pomaga - strasznie u nas gorąco uuuuuff i Maluszki też to odczuwają ale są spokojne i kochane zaraz wkleję fotki bo mam troszkę czasu - ściskam Was wsie - Magg lataj po schodach i te inne sprawy :bigsmile: Dronka jesio troszkę wytrzymaj :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    IZUNIA kochana cieszę sie, ze u ciebie wsio OK :)) Masz kochanych dwóch malców :)) dwa skarby... i mamę ucałuj tak samo za pomoc :))


    Właśnie sobie byle jak ponakładałam ciemną farbę na włosy - jak coś nie wyjdzie to będę wściekła na farbę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 8th 2007
     permalink
    latam, latam Izunia a Ty się odzywaj kobieto bo stresa łapię przez Ciebie :wink: - pozytywnego oczywiście i ta babska ciekawość ech...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2007
     permalink
    upał dzisiaj jak nie wiem co wrrrr.....
    wyszłam w południe na dwór ale już więcej tego błędu nie powtórzę....
    teraz idę się połozyć i poleżaczkować z czasopismem M jak Mama :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    A nowe już jest ?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Magg to zależy jakie kto ma :) dla mnie nowe i jak na razie drugie jakie nabyłam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Magg ogólnie to ciebie jeszcze nic nie rusza ??? na porodówkę siooooo rodzić hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Nic nie rusza :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    he he he poczekaj jak ruszy to będziesz chciała aby już się to skończyło :))

    Ale u mnie leje deszcz - jest świetnie :)) pachnie świeżością mmmm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    LEJE DESZCZE ALE śWIETNIE :)) Z NIEBA LECI żYCIE :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Lady fajnie ci... ja bym wiele dala za deszcz, u nas nie tyle ze goraco co powietrze stoi. w domu nie idzie przewietrzyc bo kicham i prycham i zaraz mi chyba brzuch rozerwie... mam nadzieje ze chcoiaz na okres od razu po cc lekarze pozwola mi wziac leki na alergie bo boje sie zeby mi sie szwy nie rozeszly od tego kaslania i kichania
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Aniu pewnie jak pogadasz to może nie będzie przeciwskazań do leków Twoich!
    No u mnie nieźle popadało i jest teraz takie świeże powietrze ale zaraz po deszczu słońce musiało dołożyć wrrrr

    Z moim leniem jakiego mam może uda mi się dzisiaj jeszcze wyjść z domku bo ileż możńa siedzieć?
    Krzyże mnie łupią i zgaga daje popalić i mam wielką nadzieję, że już jutro będzie wsio OK
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    zazroszczę wam tych deszczów i świeżego powietrza - u nas duchota jak nie wiem co
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Hmmmm u mnie właśnie teraz popadało - bbaaa nawet burza z gradem była - powietrze cudownie świeże :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Izunia jak ubierasz swoje maluszki w takie upały?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    A ja coś dzisiaj jestem ble. Malutka się rozpycha solidnie i aż boli tak bardzo nisko że prawie na zewnątrz. Niepokoi mnie to a z drugiej str aż wkurza. Jestem nie do życia, w nocy padało a teraz znów skwar i zaduch wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Jemma Maluszki ubieram w koszulinki batystowe i kaftaniki nio i śpiochy. Jak jestbardzo gorąco to leżą w koszulinkach bawełnianych i śpioszkach. Po kąpieli ubieram je jesio w cieniutkie czapeczki i łapki niedrapki :wink:
    Śpią sobie tak fajniusio :bigsmile:

    And222s Bąble urodziły się w 31 tc poprzez cc z wagą 1400g i 1650g - leżały w Matce Polce dokładnie 45 dni :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Dziękuję za odp :) Właśnie wróciłam z lodów (musiałam choć na chwilkę wyjść z dziećmi i mężem) i wróciłam pół żywa - nie mam sił :( lody były mniam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    u mnie nadal pada i jest chłodno. W takiej pogodzie to bez problemu dokulam się do lipca ale jak przyjdą upały i takie bóle w krzyżu jak dzisiaj to chyba umrę :((

    Wiecie co? wstyd się przyznać ale jak wygląda batyst... nie mogę go ni z cholerki przypisać do niczego i nawet nie wiem jaki jest w dotyku :(( Być może u mnie się na to inaczej mówi ale jeśli chodzi o samą nazwę batyst to nie wiem czy miałam z nią styczność bo nie kojarzę...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Lady batystowa koszulka jest zrobiona ze 100% bawełny bardzo cieniutkiej i przewiewnej - dziecko sie w niej nie poci i dzięki temu nie ma potówek dlatego jest świetna na lato pod pajacyk np. a wygląda tak:

    Image Hosted by ImageShack.us

    U nas też była burza, świetne rześkie powietrze aż przyjemnie....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Magg dzięki za wyjaśnienie i cieszę się, ze jestem w posiadaniu takich koszulinek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    Leżymy sobie z M na łóżeczku, zajadamy się biszkopcikiem z truskaweczkami, który dzisiaj zrobiłam i spoglądamy trzymając kciuki za KUBICĘ a tu taki pech wrrrr ale jestem wściekła....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2007
     permalink
    And222 babolku żyjesz jeszcze dzisiaj?
    Mnie dzisiaj jakoś Julia ułożyła się bardzo niziutko i nie dość, że naciska na pęcherz to jeszcze krzyże mnie bolą i ciągnie mi do ziemi mój brzuch wrrrr
    Może to też wpływ pogody? Chociaz u mnie od jakiegoś czasu chłodno i świeżutko bo po deszczu :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.