Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    aga jak Ja nie trawię tego serialu :))
    no Ja chodzę nie wiem dlaczego ale po 2 w nocy spać! co dwie godziny systematycznie pobudka na siusiu, po drodze coś do picia, zerknę przez okno na samochód i wskakuję do łóżka! Przed 7 wstaję, robię sobie ricore, coś zjem i czuję jak odlatuję więc do łóżka wskakuję! Dzisiaj wskoczyłam około 9 rano i niewiele przed 12 się obudziłam z głupiego snu!
    Przyszła mama, troszkę mnie powkurzała i właśnie pojechała do domku!
    Oczy mam ciężki i coś czuję, że chyba przytulę się mocno do podusi!!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady ty śpiochu :wink:
    Ja ostatnio mało sypiam może ktos mi amfy do czegoś dosypuje bo jak robokop pomykam i dopiero kręgosłup albo stopy zwalą mnie do łózka ale to chyba takie oststnie podrygi :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg chyba tak, tylko musisz sie liczyć z tym ze my teraz jak cię dłuzej na forum nie bedzie bo sie w kuchni lub na spacerze zapomnisz to my tu jusz spekulacje bedziemy robiły czy nasz Magg dwupak czy juz rozpakowana:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    fajne określenie hoga :crazy: tego jeszcze nie słyszałam hihihihihi a spekulujcie potem fajnie się czyta :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Aż pewnego razu któraś trafi w 10!!!!!
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Tak dokładnie, aż komuś sie uda, ja na wszelki wypadek tak na przyszłość u siebie menżyka wyszkolilam gdzie ma co napisać żeby potem nie było:bigsmile: a tak to lubie wasze finisze bo wiem ze z każdym waszym porodem ja mam troszke bliżej do swojego:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Dokładnie też się na tym łapię tylko czasami to tak lecimy jedna za drugą a ja ciut przy hamowałam peleton... :shamed:
    Ale nic to po prostu wezmę Was z zaskoczenia!!!
    ja też M pokazałam gdzie ma wpisać info żebyście nie musiały za dłuugo czekać ...tylko nie wiem czy M będzie w stanie tak od razu hihihihih jak się wujkowie zlecą :boogie:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    ha ha - ok - damy sie M z wujkami poradowac z narodzin - he he
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg to wujkowie też niech napisza razem z MM, dopiero będzie zabawa. Ale tak na prawdę to nasi panowie w takim amoku będą ze nie wiadomo. w każdym bądź razie kilkudniowa nieobecnośc świadczyc bedzie o rozpakowaniu naszej Magg :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    no Ja to wolę mojego nie instruować bo jeszcze przy jego talencie będzie w stanie mi konto zlikwidować przez pomyłkę czy też zablokować etc...

    odgórnie Wam mówię, że chyba poproszę IZUNIĘ co by za mnie potem napisała wsio a ja tylko eska jej wyślę z informacją co i jak albo i zadzwonię osobiście :)) ( mam nadzieję, że Izunia się zgodzi :))

    Magg a no jestem śpiochem - niestety nie wiem co się dzieje mmm może to te ciśnienie!???
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    No rozumiem Lady ja też właśnie zaliczyłam drzemkę bo mnie coś to ganianie i burza powaliły na godzinkę :bigsmile:
    Hoga ja nie wiem czy to jest dobry pomusł jeszcze się chłopaki rozszaleją na forum i będzie oni mają różne dziwne pomysły hihihihihii:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Lady pewnie, że się ZGADZAM !! Czuję się wyróżniona kobietko - wielkie dzięki i możesz na mnie liczyć :grouphug:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg Ty sobie przy drzwiach na weekend postaw torbę przygotowaną do szpitala :)) Chłopaki będą świętowali kiedy Ty będziesz mocno parła :))

    Właśnie zaczęłam prasowanie rzeczy do szpitala hmmm dwa t-shirty, 2 piżamki, no i zastanawiam się co jeszcze tam włożyć :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg jak tam samopoczucie BIG ciężaróweczko - Tosia daje Ci popalić ?? Mam nadzieję, że szykuje się pomalutku do przyjścia na świat i zobaczenia swojej wspaniałej RODZINKI !!
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Dronka ręczniki, basenówki, przybory toaletowe hihihi ... ja nawet miałam swój papier toaletowy, miałam wc na sali w której leżałam, ale papiru brak !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Izunia poczekaj jak Magg Nas na weekend zostawi tutaj same :))

    Izunia podeślij jakieś fotki Twoich panów :) oni są tacy kochani :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Izunia przeze mnie też będziesz wyróżniona :kissing:
    Lady zaraz moment najpierw musi ze mną urodzic potem może opijać dziecinę i szaleć z wujkami hihihihihi nie ma tak łatwo :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Mówisz i masz Słonko - w końcu ciężarówce się nie odmawia !!

    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg zrobiło mi się milusio na serduszku - dziękuję !! Również możesz na mnie liczyć i czekam na ten wielki dla was wszystkich DZIEŃ - a przede wszystkim dla Ciebie i Tosi !!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia jest w miarę grzeczna najbardziej szalej ok 22-23 wtedy ma godzinę rozpychania łokciami :wink:
    Jutro idę na badanie moczu - bo ginek boi się aby zatrucia nie była - i na ktg do szpitala znowu dzień pelen wrażen :)

    Od razu zostawi same... no tak ale na chwilkę :grouphug:

    Izunia który to juz uczy się liczyć - mój Franek się pyta :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Chłopaków już ubieram na rozmiar 56 :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg to dobrze, że jesteś pod opieką ginka !! A z moczem nie ma żartów - lepiej zbadać i dmuchać na zimne - mnie groziła wewnątrzmaciczna zamartwica płodu - BRAK WÓD PŁODOWYCH - cholera wie, co spowodowało sączenie się wód !! Lekarze mówili, że nieleczona infekcja, tylko ja miałam co chwilka robione badania i nic na infekcję nie wskazywało !! Trudno, czasem nie można wytłumaczyć wszystkiego :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Hihihihi Magg powiedz Franiowi, że liczyć uczy się Filip [z prawej] a Szymon go poprawia [z lewej] :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    No to fakt dlatego ten mój tak panikuje i już w pn chce mnie położyć na oddział tak na wszelki wypadek gdzie normalnie czeka się jeszcze jakiś tydzień i dopiero wywołuje porod.. Mój też swego czasu bał się że sączą mi sie wody i dlatego kazał robić ten test i usg na ilośc wód :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    świetne zdjęcie hihihih
    Powiedz a różnią się od siebie temperamentem np.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    IZUNIA ależ oni kochani są :)) aż mi się ryczeć chce z tęsknoty za moją dzidzią :)) wiem, wiem jeszcze ma czas, jednak gdy tak patrzę na tych Twoich chłopaczków to też bym chciała już moją Julkę tulić nawet za cenę zarwanych nocek :))

    Ogromniaste buzi dla chłopaków od wirtualnej cioci Kasi :)):heartbounce::heartsabove::kiss::kissing::rainbow::twosome:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Magg różnią się różnią !! Szymon jest starszny nerwus a Filip jest spokojniejszy !!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    A ja mam już i suszarkę i umywalkę :) lustro niestety poczeka aż zbierze się kasa na kafelki, w połowie roboty stwierdziliśmy, ze tak będzie chyba lepiej :D idę spać bo padłam na twarz
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia wszystko się może jeszcze pozmieniać w przyszłości :)) ale najważniejsze aby nie dali Ci za bardzo popalić :))

    And wstawaj kobieto :)) Ja właśnie się przebudziłam a raczej przebudził mnie telefon od męża wrrr a tak fajnie mi się drzemało. Musiałam się przytulić do podusi bo nie miałam siły!

    And a może w Nas obudził się jakiś instynkt spania w te upały aby wytrwać w spokoju do końca tej ciązy :))

    Już sama nie wiem co robić - spałam dzisiaj do 12 teraz sobie godzinę też podrzemałam a jestem dalej zmęczona...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Izuniu Faceciki słodcy i wielcy - buziaczek dla nich bardzo mocny.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    a no właśnie ciekawe ile chłopaki od Izuni już ważą???????

    Izunia jak z wagą u chłopaków???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Dronko ja dziś trochę się pokręciłam i boli mnie brzuszek i są skurczybyki i martwi mnie to dosyć bardzo :( Maleńtas troszkę poskacze i pojawia sie dość dużo śluzu, kurcze już nie wiem co o tym myśleć wrrr Oczka mi się kleją jakbym całą noc nie spała. Wypiłam dziś 2 kawy a padam normalnie. Zaraz powieszę pranko i chyba poproszę męża by mi łóżko rozłożył
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    And a może do ginka się wybierzesz i zapytasz o ten śluz?
    O tym klejeniu oczek to Ja już nic nie piszę ale dzisiaj też jestem do niczego!
    Jestem tym samym zła na siebie za lenia jaki mnie prześladuje i na nic nie mam ochoty jeśli chodzi o zajęcia domowe!
    Sexualne podejście na maxa - pie......... to wszystko!!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    jak byłam 8 p dr powiedziała że on jest normalny :( jutro pójdę zrobić te wyniki to w czwartek do niej pójdę pokazać i spytam co sie dzieje, jak powiem o skurczach to wpakuje mnie do szpitala a stamtąd to mnie do rozwiązania raczej nie wypuszczą :( ehhh do bani to wszystko i tyle. czekamy zobaczymy a teraz idę już naprawdę spac
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    And222s buziolki przekazane !!
    Ale mi chłopaki dzisiaj dali popalić - jestem sama i normalnie paaaadam z nóg !! Może mają dzisiaj zły dzionek - hmmm ...

    Lady sama się zastanawiam ile już maluchy ważą !! Chcemy z M kupić na allegro wagę - w dniu wypisu ważyły 2440 gram, teraz pewnie koło 3 kg napewno będą miały jak nie więcej !! Spijają mi 70ml mleczka co 3 godzinki tylko w nocy budzą się o 4:30 - 5:00 !! Kochane Bąbelki :bigsmile:
  1.  permalink
    Izunia nie moge przestać zachwycac sie twoimi chłopakami.Śliczni
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Izunia przyjedź do mnie - u mnie pomocników wiele :) Chłopcy rosną Ci jak na drożdżach i oby tak dalej !!!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Izunia no to z wagą ładnie idą w górą i już niebawem zobaczysz, że ciężko będzie Ci ich na rękach trzymać!
    Właśnie przed chwilką wstałam! Jestem dzisiaj skonana! Pewnie nocka moja będzie należała do tych chodzących!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    A ja po ciężkim i męczącym dniu upijam dziecko pifem ... tak mi sie chciało zimnego piwa że wygoniłam M do sklepu i mi kupił małe - pycha a do tego popcorn maślany i brzoskwinie - mam nadzieje ze piwo nie zaszkodzi dzidzi ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    And przecież nie pijesz go codziennie w dużych dawkach! Swego czasu też miałam co drugi dzień tak wielką ochotę na piwo, że musiałam sobie nalać do szklanki, dolać soku i robiłam 4 do 5 łyków takich, że aż mi tchu brakowało mmm
    Obecnie smaków brak konkretnych! Wiem, że muszę mieć codziennie jakiś owoc bo inaczej bym oszalała :)

    Wyspałam się jako tako a teraz hmmm jest już późno a Ja oczy szeroko otwarte i zastanawiam się czy zasnę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007 zmieniony
     permalink
    a tu troszkę zabawy dla zabicia czasu i dla sprawdzenia swoich umiejętności!
    Niestety My ciężarne jakiegoś plemniczka przeoczyłyśmy bo teraz w ciąży jesteśmy :))

    ZłAP PLEMNIKA
    http://www.fun.from.hell.pl/2002-05-16/durex-game.swf

    a to filmik o ochronie przyszłych pokoleń hi hi hi
    http://www.greenpeace.org/poland/multimedia/filmy/plemniki
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Przeglądam sobie dzisiaj stare moje wszystkie dokumenty związane z przebiegiem ciąży hmmm
    Zerkając na kalendarzyk jaki prowadziłam przy pierwszej córze wychodzi na to, że urodziłam w 41tc a w drugim jakimś moim liczeniu w 39 tc
    Spoglądając jednak w stare USG i jego opis z dnia 17.marzec.1994 to wiek płodu został określony u mnie na 19tc a przewidywana data porodu na 08.sierpień ( oczywiście 5 sierpnia urodziłam ) a usg z 30 czerwca określiło termin porodu na 7-8 sierpnia

    Obecnie wychodzi mi termin porodu na 21 lipiec więc zobaczymy co będzie :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    Ladybird76:
    Obecnie wychodzi mi termin porodu na 21 lipiec więc zobaczymy co będzie :))


    Biedroneczko jak to co będzie? JULCIA :bigsmile: Tobie się spieszy by szybciej a ja chcę by jak najdłużej maluch siedział i nabierał masy i sił. Jestem ciekawa ile waży ...

    A wczorajsze piwo smakowało mi wybornie jak się przyssałam to pół butli na raz łykłam już później sączyłam, ale lepiej mi się spało. Idę zaraz krew pobierać (po raz pierwszy mi dała na HBS Ag - żółtaczkę - w poprzednich ciążach nie robiłam tego badania. U nas pobierają krew do 10 więc wyjdę sobie spokojnie po 9 z domku i będzie już troszkę mniej osób bo rano to jest masakra.
    Wracam do domku i biorę się za pracę chyba bo mam mało czasu a dużo do zrobienia, wczoraj nie miałam na to czasu i dziś już też zaczynam szukać sobie zajęć widzę :D A potem będzie panika i siedzenie po nocy by zdążyć
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2007
     permalink
    <strong>And </strong>robota nie Gołota nie ucieknie hi hi hi U mnie też dużo pracy ale chęci mniej.
    Nockę dzisiaj przespałam znacznie lepiej niż wcześniej chociaż wczorajszy dzionek spędziłam w łóżku :) Jednak siły dalej nie mam! Muszę troszkę poodkurzać a potem poleniuchować itd :))

    And spieszę się z terminem o tyle o ile mogę :)) w 38tc tj 12 lipca mam wizytę u gina więc zobaczę co powie mi po USG :))
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Lady kiedys nie myślałyśmy o tym aby przyspieszyć sobie porodzik, teraz mamy kilka sposobów na takie posunięcia wiec warto od 37 tygodnia juz próbowac a moze akurat sie uda:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    hoga aby robić coś celowo to może nie ale gdyby tak Julka sama chciała wyskoczyć to wcale bym się nie pogniewała na nią :) no i siłami natury oczywiście :))
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Lady a Ty dzisiaj nie drzemiesz???? Tylko z rana juz za porzadki domowe sie bierzesz???
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Ja wczoraj nawet po pracy nie uciełam sobie drzemki - oboje z mezem mielismy strasznego lenia i gralismy w gierki na kompie (ha ha na zmiane) - dzisiaj musze sie wziac za umycie samochodu i wreszcie wstapic na myjnie bo juz nawet pajeczyne mam na nim:) az wstyd!!!

    No i oczywiscie mam zamiar sobie skopac ( a wlasciwie M skopie) taki malutki klombik na kwiatki:))

    Mam tez zamie do przesadzenia - ale musze donice kupic- teraz wsadzilam w oslonke (nie zauwazylam ze nie ma dziur) i obawiam sie ze mi korzenie zgnija:(

    Mam takie plany - ale jak wyjdzie - to sie okaze
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    AGUś bo muszę w końcu coś zacząć robić w mieszkaniu :)) wczoraj sie wyspałam i chyba bardzo mi tego brakowało! Dzisiaj za to od czasu do czasu przysiądę sobie a tak to walczę z mieszkaniem :)) tyle jeszcze do zrobienia nie mówiąc o kupieniu a kasiorki jak brak tak brak :))
    Siedziałam teraz przez jakiś czas na stronie IKEA i wściekła jestem :(( bo ani sekretarzyk ani bieliźniarka jakoś mi nie pasują do mojego układu mieszkania pod kątem wymiarów! wszystko jakieś takie wielkie i szerokie aż za bardzo wrrr
    Moja komoda ta którą mniałam w planach kupić niestety jest ale nie w kolorach jakie by mnie interesowały :(( ach jestem wściekła jak nie wiem co :((
    Nic mi sie nie chce układać tak jak powinno! a rozwiązanie mojej ciąży z każdym dniem coraz to bliższy :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Aguś Ja to już chyba nic nie planuję bo wszystko bierze w łeb :((
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.