Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Lepiej moze nie planowac - tylko samo wyjdzie i sie jakos ulozy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    aga dokładnie - niech się dzieje co chce!
    Planowałam dzisiaj myć okna ale jak na razie tez mi się nie chce! Mam do wyprania pokrycie w wersalki ale to dziadostwo jest ciężkie i potem muszę do teściowej na domek wywieź aby wyschło na słoneczku ... jakoś nie mam na to dzisiaj ochoty!
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Właśnie - jak to Ty napisalas "robota nie Gołota..." he he
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    A ja kupiłam dziś sobie włóczke i zrobie komplecik dla malza:bigsmile: teraz poodkurzam , pomyję naczynia, zupa z wczoraj jet wiec moge sobie pozwolic. Potem tylko drugie danie mi zostanie ale to szybciutko bo gulasz z piersi kurczaka i mizeria z ziemnaczkami :bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    ja tez mam zupe z wczoraj pomidorowa a na drugie danie maz robi pstraga - wiec dzisiaj mamy tzw duzy obiadek:) tyle ze ja zupki nie zjem - bo jestem na dietce i dzisiaj w menu mam gotowana rybke
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    a Ja jeszcze nie wiem co będzie u mnie na obiadek! Może coś do przyjścia męża z pracy zdążę wykombinować! Chodzi za mną pomidorówka ale to się zobaczy :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    DRONKA tskni mi się za TOBĄ - baaaaaaaaaaaaardzo !! Chciałabym się z Tobą jesio zobaczyć - przyjeżdżaj do mnie - pomożesz mi hihihi :wink:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Juz ja to widze Szymonek z Filipkiem rywalizuja o Julcie - ha ha
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    IZUNIA Ja to jestem na chwilę obecną gorsza niż gromadka noworodków :)) taka mieszanka wybuchowa :))
    ale gdyby nie pewne sprawy tutaj do pozałatwiania chętnie bym zawitała do Ciebie :)) Ogólnie to dziękuję za zaproszenia :))

    Aga hi hi hi poczekajcie jak się Julcia urodzi bo jeśli będzie choć troszkę do córy podobna to będzie całkiem całkiem urodna dziewczyna :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Dronka rozumię Twoje samopoczucie, ale tak malutko już Ci zostało - bądź dzielna KOBIETO !!
    A co do zaproszenia to jest aktualne BEZTERMINOWO !!

    Chłopaki napewno będą uwielbiać Julcię hihihihi :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Izunia Ty tak samo w każdej chwili możesz z chłopakami przyjechać! Dokupię turystyczne łóżeczko i będzie gdzie spać :)) Julka co najwyżej ze mną :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Hihihihi DRONKA rozwaliłaś mnie teraz !! Normalnie TOCHAM CIĘ wiesz !! Dzięki napewno skorzystam z zaproszenia w przyszłości - uprzedzając Cię oczywiście !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Izunia tak czy siak jak będziesz u mamy to nawet na 5 minut chętnie się z Tobą spotkam :))
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady ze wzajemnością oczywiście - :hugging::kissing:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    a tak ogólnie to wybierasz się na jakimś etapie z chłopakami do mamy ???
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Izunia twoje maluszki są słodziutkie takie :))

    A ja wczoraj znowu byłam u lekarza z małym zeby skontrolowac postep a raczej zanik zołtaczki i juz prawie jej nie ma :)) i zwazyli mi dzieciatko:)) tydzien temu jak byłam to przez tdzien przytył 160g a teraz jak byłam to przez tydzien przybrał 300 g :) i obecnie wazy juz 3740g :)) moj mały tłuscioszek :)) ciesze sie ze przybiera bo w szpitalu duzo z wagi spadł a pozniej mało przybierał:) ale widac w domu zawsze najlepiej :))
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku to super, że Kacperek przybiera na wadze i rośnie zdrowo !!

    DRONKA wybieram się tylko jak mi się pokończą te konsultacje w poradnich specjalistycznych - gdzies koło sierpnia a może nawet wcześniej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    A ja dziś mam coś ble dzień. Poszłam najpierw pobrać tą krew i jak mi psikła tym spirytem myślałam że "puszcze pawia" poszliśmy na ryneczek z mężem (po drodze do apteki gdzie kupiłam tylko Alantan maść i tyle - cena 19zł za małą butelę Avent przeraziła mnie i podziękowałam) Na ryneczku weszłam do sklepiku z chemią i wyszłam bo mnie zemdliły zapachy - nie kupiłam nic. Po tym jak weszłam do mikro - zoo wybiegłam za sklepik rzygając wrrr. Drogę do domu miałam już z przebojami i co chwilkę biegłam pod krzaczek - w ustach mam ciągle posmak chemii i smród żarcia zwierzęcego... Masakra aż tak jeszcze nie miałam. Oczywiście z zakupów nici a mój maż skacze koło mnie przerażony...

    Udaję że pracuję ale nawet i to mi nie wychodzi dzisiaj :D mam kosmicznego lenia i tyle że wyprałam pościel naszą i dzidziusiowe jasne rzeczy potem poprasuję może.

    Idę do znajomej na kawę się odreagować i odpocząć - może dojdę bo upał jest w cieniu 27 a w półsłońcu 42 st
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    a Ja już nie wiem co mam robić.. na słońce boję się wychodzić :(( i siedzę z tego powodu w domku, poza tym ze względu na bóle brzucha po dłuższym chodzeniu tez się boję sama wychodzić
    Czuję się jak kaleka :((
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Lady ale nią nie jesteś !! Ciąża to nie choroba - wierzę Ci, że jesteś zmęczona, ale napewno wytrwasz do końca !! Jestem z Tobą Kochanie !! Trzymaj się dzielnie !!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady i tak jeszcze ze 6 tyg. będziesz się czula jak kaleka lepiej się przyzwyczaić ... No normalnie mnie to dobija chce mi się na rolki na rower a tu d.... ale jeszcze troszeczkę i bede szleć :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    And222s to naprawdę dziś przeżyłaś - smacznej kawki w gronie znajomej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Wróciłam z miasta jeśli można tak powiedzieć! Musiałam troszkę zaopatrzyć moją lodówkę bo świeciła pustkami no i pomidorówki mi się zachciało więc tym samym coś kupić wypadało :))
    Na dworze ukrop a mnie głowa boli wrrr niech się troszkę chłodniej zrobi to może będę w stanie więcej śmigać to tu to tam :))
    And Tobie to dobrze z tą kawą! Ja jakoś mało gościnna jestem ostatnio! Mnie to trzeba z zaskoczenia brać :))

    Magg he he he ty też na roleczkach śmigasz? :))

    Izunia Ja to ciągle będę teraz potrzebowała kopniaka w dupę na spamiętanie i rozruch :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    tak Lady też pomykam na rolkach i rower też jest grany już doczekać się nie mogę ....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2007
     permalink
    Magg no na rowerku to Ja z dwa lata nie byłam a nie ukrywam, że rolki w zeszłym sezonie tez zaniedbałam wrrr
    Kupiłam sobie nawet dobry sprzęt ale na razie leżaczkuje...
    W zeszłym roku zastąpiłam nauką jazdy konnej!
    Po porodzie jednak chcę opanować pływalnię z Julką
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    buuu pobolewa mnie w dole brzucha od czasu do czasu :(( od paru dni się to pojawia wrrrr ale na razie jestem spokojna. Czuję się jakbym miała dostać @ po czym po paru sekundach to mija...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Magg na chodzie jesteś czy w drodze ??
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Droneczko to odpoczywaj bóle przypominające@ sa typowymi przy skurczach porodowych , wiec pewnie macica juz ćwiczy aby nie za szybko:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Lady mnie takie bóle łapią od 2 tygodni i nic ale ja to dziwna jestem ....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Magg a Ja to nie wiem dlaczego mnie dzisiaj tak tli w dole brzucha wrrr czuję się jak przed @
    Przypuszczam, ze to przygotowania macicy :))
    Fuj jak to słowo brzmi :))
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    he he - ja tez mam takie dziwne @ bole - ale ja to wiem ze @ ma lada chwila byc - wredota
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Aga no nie wytrzymam z tobą hihihihi wredota ma nie przychodzić a jak twoja tempka?

    Lady ja się zastanawiam co mnie NIE boli hihihihihihi
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Magg kochana - nie wiem jak tempka bo termometr jest na urlopie - wiec o tyle mam komfort psychiczny ze nic nie wiem:) he he - a jeszcze poranne serduszkowanie tez daje znac :) hi hi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    aga hmmm a jak się czujesz ??? kiedy masz niby dostać @???
    Czujesz się jak zwykle czy ciutkę inaczej niż zwykle???
    Jesio ale bym się cieszyła gdybyś piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    Magg
    poczekaj polecisz na porodówkę ..............
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Aga a kiedy masz dostać @ ? bo ja to bym Cię juz widziała w zaciązonych trzeba liczby wyrównać hihihihihihihi
    Masz trochę fluidków na wylocie jestem to może skuteczne hihi
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Lady niezłe jesteśmy Aga może odpowiadać hurtem hhihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    Magg he he he a jak :))

    Dobra kobiety jadę do dąbrowy górniczej z psem na trymowanie tzn do fryzjera! qrde mnie nie stać a dla psa jest kasa wrrrrr

    Buziaczki i do zaklikania nieco później :)
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    o dziekuje za wylotowe fluidki - he he

    @ mam miec dzisiaj(24dc) lub jutro (25dc) - a cylke mam takie 24-25 dni - wiec lada chwila

    Lady - mam ćmiacy ból prawego jajnika (juz od kilku dni) a poza tym po serduszkowaniu troche mnie dół brzusia bolał - jak nigdy - a tak poza tym reszta typowo malpowa.

    Ale co ma byc to bedzie czas pokaze

    Co prawda dzisiaj juz chcialam sikacza robic - ale stwierdzilam ze jednak poczekam do jutra do rozwoju wydarzen i wizyty u ginki
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007 zmieniony
     permalink
    No jasne że poczekaj z sikaczem- idąc moim przykladem 2 testy wyszły mi negatywne dopiero trzeci potwierdził fasolkę w 36 d cyklu chyba...:)

    Ja też wylatuję odprowadzić młodego do szkoły do potem ....
    lady a jaka masz psiute?
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    ok - wiec ja zostaje - chociaz strasznie mi sie spac chce
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    chyba czas na kawe parzona bo ricore na mnie nie zadzialala i zaraz zasne na biurku w pracy i bedzie ciekawie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    aguś czekaj dzielnie nawet do niedzieli :)
    Aguś no na mnie też nie działa ale jakoś piję ją gdyż chyba lepsze to niż czarna czy rozpuszczalna - zresztą ciort wie :))


    Magg moja gadzinka to west highland white terrier :))

    U mnie oberwanie chmury mmmmm a Ja właśnie wjechałam do domku. Miodzio taki deszczyk chociaż na dworze dalej duszno :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    taki biały mały podobny trochę do yorka albo sznaucera?

    Ja mam yorka jak go złapię to zdjęcie wrzucę a ty dawaj swojego ostrzyżonego ja swojego spubuję w przyszłym tyg. ciapnąc :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007 zmieniony
     permalink
    to mój 5-letni pupil Gadget ( Gadżet ) a jego właściwe imię to Neron :))
    Ostatnio mu coś na mordce włoski zbrązowiały i nie wiem czym to wytępić
    null
    null
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007 zmieniony
     permalink
    Piekny jest i fajnie że nie utuczony bo zazwyczaj takie widziałam
    mój podobnie "się strzyże" :) wabi się " Max"ale zazwyczj to "siuta "
    Image Hosted by ImageShack.us
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    A po co tępić, ładnie mu z tym, taki dorosły się zrobił :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    lecę po szydełkować może w końcu uda mi się jakoś ten kocyk sklecić :)
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    ale macie sliczne psinki :bigsmile: to ja Wam pokaże moją malunią suczke Kore :bigsmile:
    [URL=www.fotosik.pl][/URL]
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 21st 2007 zmieniony
     permalink
    to ja tez przedstawię moja sunie Sabę
    [URL=http://imageshack.us][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2007
     permalink
    oo proszę galeria pupili :)))

    Wszystkie kochaniutkie :)) mordeczki :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.