Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    agap81: te forum to jeden wielki bałagan

    zwykle tworzą go nowe użytkowniczki, którym żal czasu na szukanie, ale akurat wątki, gdzie wspierają się starające się o dziecko są aktywne - sztuk 3
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Love_line: Ale Wy macie problemy... chgyba nie macie co w domu robić:P

    Niektóre z nas pracują, wyobraź sobie :tongue:
    Jakoś nie kojarzę Cię z innych wątków. Wpadłaś tak przypadkiem?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Licho- napisz slownie to 3, bo inaczej nie przejdzie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    belly: Licho- napisz slownie to 3, bo inaczej nie przejdzie

    no i kto tu zakwaszony jest? hihi
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Oj czekaj, zaraz Ci Eeeeee wcisne :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    mnie, starej, zakwaszonej, nieświeżej itp itd żadne Eeee nie straszne :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    No to Cie wirtualnie przytule..bede Twoim "centrum wsparcia" bo tak sobie brzydko wtykasz :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    belly: No to Cie wirtualnie przytule..bede Twoim "centrum wsparcia" bo tak sobie brzydko wtykasz

    hehe, dzięki, ale wiesz co? ja to spoko, radzę sobie, ale gdybyś byłą tak miła i troszkę powspółczuła mojej rodzinie co? :bigsmile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Zalatwione:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKatekMuc
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    jak czasami czytam to co wypisujecie to normalnie nie mogę uwierzyc ile głupoty i ile jadu siedzi w ludziach. uważam ze tego typu forum nie powinno slużyć do wyładowywania swoich frustracji i negatywnych emocji. wsiada sie czasami na ludzi o nic. i po co??? czemu to ma służyć??? nie rozumiem Was. i to podczytuje nie które fora i te nicki pojawiają się często i tak samo pluja jadem... szok co wyprawiacie!
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Licho masz racje co do tych wątków dla starających sie :) sama z nich korzystam ,tylko jak ostatnio zaczęłam przeglądać te wszystkie wątki po kolei to sie przerazilam ilością ,wiec uważam ,ze powinno wprowadzić sie tu jakiś porządek
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Oo, plujecie jadem, a mnie tu jeszcze nie ma?:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    KatekMuc: ile głupoty i ile jadu siedzi w ludziach.
    KatekMuc: wyładowywania swoich frustracji i negatywnych emocji.

    O sobie piszesz?
    Gdzie widzisz jad / głupotę w wypowiedziach forumek, które założycielce wątku próbują powiedzieć, że nie tworzy się nowego wątku, jeśli istnieje już taki ???

    Pojawiła się Roksu, zaczęła obliżać, a Ty masz jakiś problem ze starymi użytkowniczkami, które pilnują, by to forum działało sprawnie!
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorKatekMuc
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    nie o sobie a o Was.myślę ze można normalnie pisać a nie naskakiwac i wiem i widzę ze robicie to często. ott i tyle na ten temat, opanujcie sie bo to nie smaczne. można było napisać raz , a nie non stop dogadywać. biedne jesteście, ale chociaż tu sie wyladujecie. pa
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Kate(127 dni stazu)...
    Jest taki portal kafeteria.pl i wiesz co? Tam sie wlazi w tylek. Kazdy, kazdemu. Tutaj sie tego nie praktykuje...
    Tutaj sie nie zaklada milionowego watku o tym samym.
    I naprawde nie rozumiem osob, ktore tego nie rozumieja i podpisuja sie pod mnozeniem watkow.
    NIKT Was na siele nie trzyma...

    A jesli ktos nie zrozumial...

    Wyobrazcie sobie Wasz wymarzony slub. Muzyka ustalona, menu ustalone, wystroj ustalony...
    Przychodzi Wasz wielki dzien i 40% gosci zaczyna pertraktowac z Waszym zespolem, bo wszedzie indziej gra sie inna muzyke niz na Waszym weselu...
    --
  1.  permalink
    Pertraktacje to pół biedy, gorzej gdy wpada ktoś z ulicy z puzonem:confused:
    Katek- tez Cię pozdrawiemy. Miłego dnia
    •  
      CommentAuthorKatekMuc
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    a co ma staz do tego bo nie kumam??? wyrazilam swoje zdanie jak każdy tutaj, więć skończcie tą DURNĄ dyskusję. i przenieście się tam gdzie do tej pory dyskutowalyście. i tyle. i nie powiedziałam ,że popieram zakładanie kolejnego wątku, tylko wyrażam swoje zdanie na temat zachowania nie których użytkowniczek .
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Kur ... kto naskakuje? Pojawił się troll albo zwykła "rewolucjonizatorka", dostała MERYTORYCZNĄ, GRZECZNĄ odpowiedź, by umieściła swój wpis w istniejącym już wątku i co? Zaczęła obrażać. To jest fair?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorbelly
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Jaheira- szkoda slow i tak nie zakumaja...
    --
  2.  permalink
    KatekMuc: a przenieście się tam gdzie do tej pory dyskutowalyście. i tyle. tylko wyrażam swoje zdanie na temat zachowania nie których użytkowniczek .
    --

    Dzięki
    Ty tez się przenies tam gdzie do tej pory dyskutowałas, bo aż żal :/
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    opanujcie sie bo to nie smaczne. można było napisać raz , a nie non stop dogadywać. biedne jesteście, ale chociaż tu sie wyladujecie. pa
    No i znów klasyka :). A ja mam taką propozycję, by nowe użytkowniczki nie witały się z pozycji księżnej udzielnej i czytały ze zrozumieniem, a nie dostawały amoku na każdą kontrę. Wiem, ze to wymaga dojrzałości, no, ale kiedyś trzeba się nauczyc funkcjonowac w społeczeństwie.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Licho, ale wraz z dojrzałością, ilość jadu wzrasta w postępie geometrycznym, więc tego, no uważaj... :devil:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Peaberry: Licho, ale wraz z dojrzałością, ilość jadu wzrasta w postępie geometrycznym, więc tego, no uważaj...

    i dobrze :) . Jak się uzbiera wystarczająco dużo, to go sobie w moje nieświeże zmarszczki wstrzyknę :smile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Mało się udzielam ostatnio (co nie znaczy, że nie ma mnie na forum, mimo że pracuję, wychowuję dziecko, piorę, sprzątam, gotuję i generalnie mam życie poza wirtualne - w odpowiedzi na to, że chyba nie mamy co robić) ale tym razem palce mnie świerzbią, bo nie rozumiem ataków w stronę stałych bywalczyń (co to w ogóle za podział??). Czy któraś chciała dla zakładającej wątek źle?? Podpowiedziały, gdzie znaleźć wątek, na którym jednoczą się osoby w podobnej sytuacji i tyle. Gdyby każdy zakładał topic nie korzystając z istniejących mielibyśmy (choć raczej miałybyśmy) tutaj okropny bałagan:confused: Powstałyby tym samym tysiące bloogów, a przecież tu jest forum. Forum, które ma regulamin i wystarczy się go trzymać, żeby wszyscy byli zadowoleni.
    --
    Bez urazy ale jeśli to kolejna prowokacja, to zakończona sukcesem - zamęt zasiany.
    --
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Przepraszam bardzo, ale trollem nie jestem i nie chciałam zasiać zamętu. Do końca nie zapoznałam się z regulaminem i za to wielkie sorry, ale nie smarujcie tak po mnie bo to bardzo nie miłe. Czytałam inne wątki i zauważyłam, że nie ciągle te same osoby są nie przyjemne.
    A co do ferii to rzeczywiście je mam, bo studiuje dziennie i jestem na V roku.
    lecia_28: ja tez sie zastanawiam czy uzytkowniczka nie jest trolem, bo niestety poprzednia (Mal) na trola mi wygladala (moge sie mylic wiec z gory przepraszam) ale zajrzalam pod jej wykres i te historie co tam wyczytalam to srednio mi realistycznie wygladaja...
    (pozniej wpis usune)
    nie do końca rozumiem czy to o mnie chodzi.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Roksu: Czytałam inne wątki

    Już zdążyłaś oblecieć inne wątki? Wiesz już, gdzie napisać o swojej historii starań?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.01.13 14:47</span>
    Pisałaś "tu są same zakwaszone niedocenione żony, bez pracy na garnuszku męża"... A ty jako studentka studiów dziennych na czyim garnuszku jesteś?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Na swoim. Mimo iż studiuje dziennie to potrafię zorganizować sobie czas na pracę.
    Szkoda, że masz tyle złości w sobie:sad: Ja już przeprosiłam
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Ależ ja nie jestem zła, nie złoszczę się.
    To TY nam zarzuciłaś, że jesteśmy zakwaszone, nie pracujemy i siedzimy na garnuszku mężowskim :bigsmile:.
    Pytam zatem, jak jest u Ciebie? Lepiej zapytać niż zakładać, że jest tak czy inaczej, prawda?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    sprzeciwiając się generalizowaniu... a ja nie mam męża....
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Ja nie siedzę na garnuszku...
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: Szkoda, że masz tyle złości w sobie Ja już przeprosiłam

    Zadziwiające jest to, że zazwyczaj ktoś kto się nakrzyczy bez powodu i w sposób pozostawiający wiele do życzenia, uważa, ze słowo "przepraszam" ma magiczną moc.
    Roksu: że nie ciągle te same osoby są nie przyjemne.

    umieram z ciekawości na czym polega ta nieprzyjemność, bo rozumiem, ze Ty dziś byłaś przyjemna?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Prawda. Ja co do utrzymania to nie mam problemu, sama pracuje i studiuje dziennie. Większość kobiet siedzi na garnuszku męża i pisze na różnorakich forach:bigsmile: Niestety takie nasze realia:sad:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: Większość kobiet siedzi na garnuszku męża i


    Podaj proszę źródło tych głupot :D
    --
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Licho Ciebie nie dotyczyły przeprosiny:bigsmile: i nie zakrztuś się tym jadem:tongue:
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: Większość kobiet siedzi na garnuszku męża i siedzą i piszą na różnorakich forach


    Hmm... U mnie w pracy 100% niezaleznych, pracujących singielek. :devil: Chyba nie do końca znasz te realia, albo to Twoje myślenie życzeniowe.
    Taka ekipa sieje postrach!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: Licho Ciebie nie dotyczyły przeprosiny i nie zakrztuś się tym jadem

    :rolling:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Liszka, zbiera jad, wystarczy na zmarchy dla połowy forum!
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Przychodzi mi na myśl jedno - zima, ferie, gimbusy, nuda ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: Licho Ciebie nie dotyczyły przeprosiny i nie zakrztuś się tym jadem

    dajesz tutaj taki popis, że ręce opadają :thumbup:
    ciekawa jestem kiedy zmienisz nicka albo założysz nowe konto
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    The_Fragile:


    Roksu: Większość kobiet siedzi na garnuszku męża i



    Podaj proszę źródło tych głupot :D
    --


    Chociaż ilość bezrobotnych i zarejestrowanych w Urzędach Pracy kobiet w doniesieniu do ilości bezrobotnych i zarejestrowanych mężczyzn.

    Treść doklejona: 31.01.13 15:03
    A ja mam dziś niezły ubaw:surprised::surprised: Dobra przerwa w nauce do sesji:smile: bynajmniej się ubawiłam.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: bynajmniej się ubawiłam.

    ooo moje ulubione użycie "bynajmniej" :clap:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Licho nicku nigdy nie zmienię, zawsze mam taki na forach.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: bynajmniej się ubawiłam.

    Padnę :bigsmile: Studentka, aha ...
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: bynajmniej się ubawiłam.

    znaczenie slowa BYNAJMNIEJ :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorRoksu
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Jadem rzeczywiście plujecie:) MIMO WSZYSTKO ubaw mam po pachy
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu - to tak jak ja...tylko obiekt zabawy chyba mamy inny..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    RoksU jak ty tu takie aluzje rzucasz to moze my zaczniemy pisac jak to slyszalysmy o sposobie na zarabianie przez wspolczesne studentki?

    Roksu: nicku nigdy nie zmienię, zawsze mam taki na forach.

    to chyba na niewielu forach bywasz bo jakos google kiepsko cie szuka ale nie zapomnij ze nie jestes anonimowa bo masz foty udostepnione tylko rozne miejscowosci


    vitalia
    koci blog
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201301/1359558495_fkuh67_600.jpg
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJan 31st 2013
     permalink
    Roksu: A ja mam dziś niezły ubaw:surprised::surprised: Dobra przerwa w nauce do sesji:smile: bynajmniej się ubawiłam.

    Kochanienka, cos kiepsko znasz realia studiow dziennych. otoz ferie sa PO sesji, a nie przed.
    a pracujac popoludniami jako kelnerka lub na sluchawce to na swoje utrzymanie nie zarobisz. takie sa polskie realia. no chyba, ze pracujesz w ekskluzwnej agncji:devil:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Coś mi się za bardzo wpisy z panną Mal kojarzą ;) Popcorn odchudzony w jednej łapie, mysza w drugiej i gwarantowana rozrywka ;)

    Demot boski.

    Roksu: Chociaż ilość bezrobotnych i zarejestrowanych w Urzędach Pracy kobiet w doniesieniu do ilości bezrobotnych i zarejestrowanych mężczyzn.


    Rany boskie, co Ty studiujesz? Mam nadzieję, że nie ekonomię ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.