Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    ureaplasma to bakterie jakieś , robilam wymaz z pochwy i to swinstwo wyszlo...
    podobno kuracja mnie i męża antybiotykiem przyniesie rezultaty.

    właśnie ta bakteria moze powodowac niepowodzenia w zajsciu w ciaze no i poronienia... moze to bylo u mnie przyczyna poronienia sierpniowego...

    nie wiem...
    wizyta 1 maja - mam nadzieje, ze wszystko sie rozjasni w mojej sprawie...

    a dzisiaj 51 dc!!!!!!!!!!! @ brak, objawów brak....
    czasami pobolewa mnie podbrzusze jak na @ ale to bol kilkusekundowy, jedyne co mnie dziwi, to to, ze czesto chodze do toalety...
    testy ciagle negatywne...

    czekam na wizyte i na @... z niecierpliwoscią.

    Treść doklejona: 25.04.13 15:40
    ureaplasma jest w sumie nazywana nie bakteria, ale bardziej chorobą.

    Treść doklejona: 25.04.13 15:49
    teraz wyczytałam, że to przez ta ureaplasmę moge tak czesto chodzic do toalety...
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Justynia gratulacje :)cieszę sie ogromnie:):):)
    U mnie za 2 dni @ i dzisiaj dopiero zaczęły boleć piersi i jajnik kuje więc niech przychodzi jak najszybciej zołza:(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.04.13 16:10</span>
    Na dodatek boli mnie gardło okropnie i jakiś katar dostałam :(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.04.13 14:53</span>
    hejka laski co taka cisza:( u mnie 26 dc jutro @ i już mnie dół brzucha rwie więc jak nic przylezie:(
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    a u mnie maj na starty :( ja mam hsg wiec cykl bez clo a jeszcze w 15 dc mąż idzie na badanie nasienia więc nici z przytulanek już od 11 dc :( więc nawet nadzieii nie mam, że może w tym cyklu się uda a w 28 dc wypadają urodzinki męża miałby świetny prezent gdyby się udało no ale cóż, może w czerwcu się uda.... w każdym bądź razie reszcie życzę powodzenia :)
    •  
      CommentAuthorMonna00
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    Cześć dziewczyny. Głowa do góry! Mi clo pomógł i w końcu po miesiącach starań jestem w upragnionej ciąży. Wam też się uda, tylko trzeba wierzyć :)
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    Monna00 a hsg miałaś robione?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.04.13 20:22</span>
    akimon ja też mam hsg ja mi się uda ale kazał lekarz brać Clo:confused:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 27.04.13 07:30</span>
    Przyszła planowo @standart:confused:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 27.04.13 07:31</span>
    No cóż następny miesiąc z Clo od 2 do 6 dc w 11 hsg jak sie uda
    • CommentAuthorSweetie12
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    Cześć, Dawno oj dawno mnie tu nie było. Zrobiłam sobie przerwę zarówno od wchodzenia na tą stronę jak i brania leków i intensywnego starania się o dzidziusia. Dwa tygodnie temu wróciłam do lekarza. Poszłam do NOVUM. Kiedy poszłam na pierwszą wizytę to był początek cyklu więc postanowiliśmy od razu działać. Dostałam CLO. W połowie cyklu okazało się, że są pęcherzyki ale małe. Pani dr stwierdziła, że musimy poczekać, bo może wydłużył mi się cykl. Dziś 17dc i okazało się, że mam 5 dużych pęcherzyków: w jednym jajniku 17,5 i 17 a w drugim 18,5 18, 17. Mam podjąć decyzję, czy jutro wziąć zastrzyk z pregnylem. Musiałam podpisać oświadczenie, że jestem świadoma, że może być ciąża nawet z pięcioraczkami i jakie mogą być tego konsekwencje. Strasznie się boję.

    Równo pięć lat temu byłam w takiej samej decyzji. Pięć pęcherzyków. Zaryzykowałam i jest jedna, zdrowa córeczka. Ale co będzie teraz.

    Co byście zrobiły na moim miejscu???
  1.  permalink
    Sweetie12
    oj ciężka decyzja... ja też mam zdrową córę w domu i teraz bliźniaki po CLO i też byłam uprzedzana o możliwości ciąży wieloraczej - i ryzykowałam :)
    to zależy od Ciebie, może być 5 może być 0, ciężka decyzja... ja bym ryzykowała...
    -- /]
    • CommentAuthorSweetie12
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    Dzięki, wielkie gratulacje. Bliźniaki to bym chciała ale o pięcioraczki bym się bała. Najbardziej się przestraszyłam, kiedy pani dr opowiadała mi o ewentualnych powikłaniach związanych z taką ciążą.

    Treść doklejona: 27.04.13 13:01
    justynia882
    Z ciekawości zapytam: czy monitorowałaś starania i wiesz ile miałaś dużych pęcherzyków?
    • CommentAuthorpiloytka
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    Witam, mam do Was pytanie? Po jakim czasie starań o dziecko lekarze wprowadzili Wam leki wspomagające zajście w ciążę?
    Od kilku lat mam PCO. Dwa lata nie zabezpieczałam się z partnerem, ale uważaliśmy ;)
    Staramy się 3 cykl naturalnie - tak zalecił lekarz. Teraz czekam na @ i po nim mam iść do mojego gin.
    Owulacji w tych trzech cyklach nie miałam na 99% :( - jak to przy PCO.
    Co po takich 3 nieudanych cyklach starań powinien zalecić lekarz? Kolejne 3 czy 6 cykli?
    Przy PCO jest to dla mnie trochę bez sensu (starania bez wspomagania), ponieważ wiem, że nie miewam owulacji, a bez tego w ciążę nie zajdę.

    Treść doklejona: 27.04.13 15:29
    I jeszcze jedno pytanko: po jakim czasie partner powinien się przebadać? :)
  2.  permalink
    Sweetie12
    w tym cyklu nie miałam monitoringu :(
    miałam wcześniej przy braniu CLO i też zdarzało mi się po 5 pęcherzyków, 1-2 pękały ale nic z tego nie było...
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    sweeti ciężki orzech do zgryzienia ..ale ja tez bym ryzykowała daj znac jaką decyzję podjełaś
    a u mnie @ brak zgaga jak cholera piersi jak kamyki ,podbrzusze boli również .....dalej czekamy na @
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    Justyna-serdeczne gratulacje!Dużo radości z ciąży i dużo zdrówka i sił:)

    Piloytka- generalnie jeżeli te 2 lata się nie zabezpieczaliście ale nie koniecznie staraliście to bym ich nie liczyła jako normalne starania- bo to jednak coś innego;)
    Miałaś robione jakieś badania?Hormony- HSG? To jednak pomaga bardzo.. ja widzisz miałam hormony robione-które po 5 latach starań wykluczyły PCO..a cały czas wmawiano mi,że to mam........ później HSG wykazało 1 niedrożny jajowód i drugie teoretycznie drożny-a laparoskopia udrożniła oba.....więc może najpierw jakieś badania o ile nie miałaś takich?
    3 cykle starań to za mało moim zdaniem na faszerowanie się CLO- pamiętaj,że ma on skutki uboczne..

    Sweeti... no 5 pęcherzyków to jest coś;) ale czy od razu musi być 5 zapłodnionych..?:) Ale jak się bardzo boisz to ja bym wzieła Pregnyl ale nie kochała się z męzem -tyle tylko,żeby pekły,żeby nie było cyst... Bo jak masz się później schizować...?

    Ja po ostatnim poronieniu miałam przerwę w CLO teraz od 1 kwietnia mam nowy cykl-ale bez mierzenia temp i takich tam, bo mnie to schizowało;) Zapisałam się nawet na siłownie, i staram się nie skupiać na staraniach się;) Teraz czekam za okresem;)
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    hejka gosiaczitka, ja tez mieszkam w uk, bralam clo w tym cyklu od 2dc do 6dc, ale czulam sie skolowana. szok ze tu nie robia monitoringu tylko progesteron w 21dc, troche to wkurzajace, bo nie wiadomo ile tych pecherzykow sie wychodowalo, moze to byc calkiem niebezpieczne. U mnie test owu w 12dc pokazuje pozytyw wiec juz trzeba dzialac bo owulka jutro pewnie. Zobaczymy, mam nadzieje ze mi tez sie uda
    • CommentAuthorpiloytka
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Tekila85 - no właśnie nie miałam nigdy kompletnych badań hormonalnych w kierunku PCO. Jedynym badaniem na podstawie którego wystawiono taką diagnozę jest obraz USG. Z powodu torbieli leżałam w szpitalu kilka razy w ciągu ostatnich 4-5 lat. Jak będę po @ to idę do mojego ginekologa i zobaczę co mi dalej zaleci. Badania hormonalne sugerowałam mu już kilka razy, ale w zasadzie za każdym razem mnie zbywał. Jeżeli będzie taka potrzeba to po prostu zmienię lekarza. Jedyne czym mnie faszeruje od lipca zeszłego roku to duphaston między 16 a 25 dniem cyklu (2 razy dziennie). Fakt, że od tego czasu nie byłam w szpitalu... jedyne pocieszenie.
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Wiesz co to ja bym gnała do innego- po co masz marnować np tyle lat co ja? Ja byłam u wielu-ale każdy się sugerował USG..jedna tylko kobietka mi powiedziała,że nie wyglądam fizycznie na PCO i to dało mi do myślenia..a dopiero obecna Pani doktor zrobiła mi wszystkie badania! I byłam mega zła,że ona zdiagnozowała mnie w niecały rok ale tamci mieli 6 lat........:(
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    hej u mnie dziś pierwszy dzień nowego cyklu pojawiła sie @ od 3 dnia cyklu clo !!!!!!!!! ciężki dzień .....:shocked::shocked::shocked:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 28th 2013
     permalink
    Cecylka to razem zaczynamy mój 2dc i Clo od 2 do 6 i od nowa w kółko to samo , jedyne co mnie dziwi to ze owulacje miałam 14/15 a @przyszla 27 dc czyli cykle 26 dniowe bo 1 dzien @ to już nowy cykl
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    Witam,

    U mnie trzeci cykl z Clo
    Pierwszy zakończony szczęśliwie ale na krótko
    Drugi niestety nic
    Trzeci, terazniejszy też myślę, że nic z tego nie będzie bo przytulanki były za późno....

    Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych (:
    Ja bym raczej poczekala z 5 pęcherzykami tym bardziej, że jeden cykl z Clo zakończył się pozytywnie :)
    --
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    Cześć,
    postanowiłam się wreszcie zarejestrować tutaj. Wertowałam fora już od wielu dni. Stwierdzono u mnie PCOS. 3 m-ce brałam Dianę. W drugim cyklu zdecydowałam się na pregnyl. Brałam 3-7 dc CLO a potem w 12 dc byłam na usg 2 pęcherzyki 18 mm i zastrzyk. Staraliśmy się wedle zaleceń od 14-16 dc. Zrobiłam juz dwa testy jeden 10 dni po zastrzyku a drugi 14 dni po pregnylu i oba negatywne. Mam obolałe piersi i boli mnie brzuch, raz jajniki a czasem cały, troche mi niedobrze ale nie wiem czy to nie nerwy. Dzisiaj dosyć mocno boli a jest 26 dc, czekam już na @, ale czy jest możliwe żeby zobaczyć jeszcze 2 kreski :-( ? Biorę luteinę i duphaston.
    • CommentAuthorpiloytka
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    Chyba rzeczywiście zastanowię się mocno nad zmianą lekarza. Typowych objawów PCO również nie mam - jestem bardzo szczupła, nadmiernego owłosienia nie mam, cykle przed braniem dupka miałam praktycznie regularnie (31 dni +/- 2 dni). Okresy mam długie, ale to od dawna (7-9 dni ;( )
    No nic czekam na @ (na cud w tym cyklu nie liczę) i idę do lekarza. Zobaczymy co mi powie.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    lola 1b jeżli nie dostaniesz @ w terminie to ponów test w tedy bedziesz miała pewność ...może faktycznie jeszcze za wcześnie na test
    willma to powodzenia nam obojgu zycze ja clo bede brała od 3do8dc więć weekend majowy mam z głowy bo raz że bez alko ....( hihi) a dwa że jak będe sie czuła po clo tak jak ostatnim razem to aż mnie dreszcze przechodzą :shocked::shocked::shocked:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    cecylka25 no ja też jestem ciekawa jak w tym miesiącu będzie to wyglądało mam hsg na 7 maja ale nie wiem czy znowu mi się uda podejść a jeszcze na dodatek @ jest taka obfita że normalnie nie nadążam zmieniać podpasek:( tragedia w tym miesiącu:(:(
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    ale wiesz co mnie też bardzo bardzo obficie to wygląda co ostatnio było rzadkością....zobaczymy
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 29th 2013 zmieniony
     permalink
    witam po weekendzie dzis bylam na usg i pecherzyk byl 21mm wiec pregnyl dostałam , ale jestem zła bo lekarz zmienił mi z duphastonu na luteine i mi cale nowe opakowanie zostało z data waznosci do 2017r jesli ktos potrzebuje to odsprzedam taniej...
    WILMA30 umnie po clo bylo z @ tez obficie ale zaliczylam wpadke , byłam na pogrzebie i w kosciele czułam jak poprostu pływam oczywiscie podpaska nie dała rady i przesiąkło mi przez spodnice była cala w plamach , masakra troche wstyd ale to natura, dobrze ze mialam czarny swetr i sie przewiazalam przez pas zeby tak nie bylo widac juz czułam sie jak sierota do tego zachaczyłam o jakis grob i rozdarałm rajstopy jak by tego było mało....
  3.  permalink
    Andzik81-niestety tak jest w UK,ogólnie opieka jest super,szpitale mają pieniądze,dobrzy specjaliści,ale GP(lekarze rodzinni) to tragedia,idioci,którzy próbują wszystkiego zamiast przyznać,że nie potrafią wyleczyć i wysłać do specjalisty.Mnie nie chcieli leczyć(GP),zbadali hormony i orzekli,że nie mam owulacji.Nie chcieli mnie wysłać do kliniki,ponieważ nie spełniałam kryteriów(mam juz dziecko),zaproponowali,że mogę iść prywatnie i zapłacić ok 300 funtów za asessment na którym mi dadzią...clo,więc podziekowałam ładnie i wyszłam. Clostilbegyt dostałam w paczce za darmo od lekarza z Polski,oczywiście uprzedził mnie,że bez monitoringu to może być niebezpieczne,ale po ponad trzech latach starań chciałam zaryzykować.Miałam spróbować 3 razy i jak nie podziała to w czasie urlopu zrobić HSG,ale już nie muszę:bigsmile:
    Iwus32-ja raz po clo dostałam takiego krwotoku,że masakra,krew,skrzepy-w czasie pracy,to jeden z tych dni,wiesz...
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeApr 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja tez mieszkam w UK I jako chyba jedna z nielicznych mialam monitoring przy clo:) oczywiscie dopoki nie bylo owulacji, wtedy kazali brac przez pol roku na wlasna reke a jak sie nie uda to umowic sie do gina...niestety wyszlo tak, ze chodzilam co miesiac, bo co miesiac mialam cysty po clo:( I tylko 1 raz owulke. Teraz biore zastrzyki z Merionalu I skany mam co drugi dzien I przy kazdym cyklu.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  4.  permalink
    Moja koleżanka(też w UK) miała monitoring przy clo,ale to była jej pierwsza ciąża i całkiem inaczej się do tego odnoszą.Tak czy inaczej jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży to poszłam do mojej GP i oświadczyłam jej to,z wielką satysfakcją w głosie...
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeApr 29th 2013
     permalink
    gosiaczitka w którym cyklu z clo zaszłaś w ciąże?
    Moja @ teraz jest właśnie taka zalało mnie dzisiaj chyba z 6 razy nie licząc pracy:( i jeszcze na dodatek takie skrzepy wielkie że aż oczy otwierałam ze zdumienia nigdy aż takich nie miałam
  5.  permalink
    Wilma30 clo brałam 2 razy w tamtym roku,wtedy dostałam tego krwotoku i teraz za drugim razem.Kiedy powiedziałam mojemu lekarzowi o skrzepach i krwotoku to mi powiedział,że to prawdopodobnie pierwsza prawdziwa miesiączka od dawna...

    Treść doklejona: 29.04.13 21:46
    Tzn. Zaszlam w ciążę za drugim razem
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    hej dziewczyny u mnie pierwszy dzień z clo .....co do skrzepów to też miałam i lekarz kazał mi zakupić cyclo 3 forte co prawda nie jest tani bo dałam za niego 30zł ale teraz mam czyściutkie miesiączki i plamienia między miesiączkami ustały ..polecam naprawdę jest bez recepty ..gin powiedział też że poprawia krążenie i ukrwienie macicy co jest bardzo przydatne przy zagnieżdżeniu się zarodka
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam ale cały czas śledzę wasze wpisy i wam kibicuje.

    U mnie właśnie mija 15 dzień od podania pregnylu. W piątek miałam jakieś dziwne jednorazowe "plamienie", tzn. w śluzie widoczne żyłki krwi. Nie wiem skąd to bo biorę luteinę. W czwartek mi się kończy. Powinnam chyba zrobić test zanim ją odstawię ale u mnie test tak wcześnie nie wyjdzie :( Nie wiem co mam robić :( Na wynik bety będę musiała czekać do poniedziałku, chociaż i tak pewnie tak wcześnie mi nie pokaże nic. I tak źle i tak niedobrze :(
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny umnie właśnie dzisiaj przyszedl @ i w końcu mogę zacząć nowy cykl. Od 3dc clo i menopur...Byle do przodu 3 mam kciuki za Was :)
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    ewelina to fajnie ze mozesz juz zaczac nastepny cykl. Trzymam kciuki! Tez juz bym chciała wiedzieć co i jak i zaczynać kolejny.... :( A tu nic....
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    esperanca no mój cykl był teraz mega długi bo wynosił 48dni masakra jakaś....nie wiem czy przez clo się tak wydłużył czy po zastrzyku ovitrelle czy też przez późną owulację(23dc) ale niestety pęcherzyk był pusty bo estradiol był za niski. Mam nadzieję że clo połączone w menopurem mi pomoże bo niestety ale gonadtropiny są kosztowne już nie mówiąc ze maja braki w hurtowniach i ciężko go dostać. Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    z tymi cyklami po clo to chyba jest tak ze skoro jest wiecej niz jeden pecherzyk to pewnie owulacja jest dluzsza. Faza poowulacyjna powinna trwac 14 dni, tylko ta przedowulacyjna moze byc dluzsza. Jezeli sie myle to sorki,
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    Andzik faza lutealna u kazdej kobiety jest inna:) I stala w kazdym cyklu.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    ja już chyba moge powiedzieć śmiało że mi clo nie pomógł :cry:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    zuzanka79 a bedziesz go jeszcze brała??? który to cykl z clo??
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    Czesc laski.Ja juz skończyłam trzymiesięczny cykl z Clo i duphastonem.Oczywiście bez widocznych rezulatów.Terza 7 maja mam wizyte u lekarza i z tego co mowił to jak clo nie pomoze to zostala mi tylko inseminacja.;-((Szkoda ze tak to sie skończyło nadzieja umiera ostatnia,brakuje mi sił .
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    andzik a miała robione hsg??
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    andzik1978 a dlaczego lekarz powiedział że jak clo nie pomoże to została tylko inseminacja???Ja np. miałam 1 cykl stosowany clo ale poniewaz mam niski estradiol teraz do tego clo bede brala gonadtropiny mam przepisany menopur one sa bardziej skuteczne niż samo clo. Wiec warto sie o nie zapytac lekarza
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    cecylka to był drugi cykl z clo i nie będe go więcej brała póki co odpuszczam.... potem moze klinika ale to może:confused:
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    zuzanka79 nie poddawaj sie ja w 1 ciąze zaszłam w 6 cyklu brania CLO choc teraz juz mi to CLO nie pomaga bo juz 3 razy podchodziłam do leczenia , teraz powiedziałam ze jak juz CLO nie pomoze to odpuszczam sobie na dobre nie mam juz sił walczyc a tymbardziej ze z duzym rozmachem przybieram na wadze od zeszłego roku przybyło mi 25 kg .............
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    Niby lekarz do którego chodze jest najlepszym specjalista od niepłodnosci.Wszyscy lekarze mi go polecali/HSG miałam robione w grudniu u.r.Jajowody drożne.Niby wszystko wporzadku ale....nie wiadomo o co chodzi.Musze chyba poddac sie inseminacji,choc wątpie żeby sie udało
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeApr 30th 2013
     permalink
    andzik1978 ale w czym tkwi problem pecherzyki rosną? Miałas badany estardiol w 3 dc oraz przed owulacja?Bo to jest bardzo ważne bo chociaż jest duży pecherzyk a estradiol niskiw ciaze sie nie zajdzie...

    Treść doklejona: 30.04.13 22:17
    zuzanka79 jak już zaczęłaś walkę walcz do końca...w końcu musimy wygrać tą walkę!Też czasem mam chwile gorsze ale jak mam doła myślę, że w końcu się uda i przytulę kiedyś swoją kruszynę.
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeMay 1st 2013
     permalink
    ja szczerze wątpię by się udało... a walczę ju 3 lata
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeMay 1st 2013
     permalink
    witam dziewczyny!
    u mnie 57 dc :/ testy negatywne... żaluję, że nie poszłam na bete i to byłby 100% wynik, a tak to troszkę się łudzę, ale tylko troszkę....;)
    na szczęście już dzisiaj wizyta u dr Przybycienia :)
    cieszę się na tą wizyte, ale bardzo się stresuje...

    pozdrawiam!
  6.  permalink
    MI niestety Clo też nie pomógł :( chyba z 8 cykl go bralam .... z przerwą oczywiście ....
  7.  permalink
    jak by ktoś miał problem z pregnylem dostepny jest na doz.pl
    --
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeMay 1st 2013
     permalink
    u mnie 28dc - @ nie widać, w dodatku cały wieczór wymiotuję i boli mnie żołądek, mam mega biust ;-) więc jestem dobrej myśli (albo to zatrucie pokarmowe).. boję się zrobić test bo dwa ostatnie były negatywne (22 i 24dc) Nie wiem co myśleć.. :-(
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.