Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 1st 2013 zmieniony
     permalink
    zuzanka79: ja szczerze wątpię by się udało... a walczę ju 3 lata

    Zuzanka ja też starałam się równe 3 lata. I u nas udało się za 2 cyklem z CLO, jednak lekarz powiedział mi, że spokojnie do 6 cykli może się udać, żeby nie stresować się jak za którymś z pierwszych nie wyjdzie. W leczeniu niepłodności bierze się pod uwagę wielokrotność 3 m-cy, dlatego, że podobno kobieta nie jest zdolna zajść w ciążę w każdym cyklu, tylko raz na 3 m-ce, więc to że się nie zajdzie w 2 pierwszych nie oznacza, że coś jest nie tak. A potem trzeba jeszcze raz 3 cykle powtórzyć i musi być kilka m-cy przerwy. Ja też miałam HSG, wszystkie badania ok, monitoring przez ponad rok u gina i nic. Aż w końcu trafiłam do gina, który przepisał mi CLO. I jak widać po suwaczku już niedługo będę tuliła sunka!!! Dziewczyny nie poddawajcie się, jeżeliu nie macie zdiagnozowanych jakiś wad, chorób itp, to CLO w końcu zadziała.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    lola1b na pewno było za wcześnie na test ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze z 2 dni i zatestowała chociaż jeżeli pójdziesz na bete to bedziesz miała 100% pewność czy to dzidziuś czy zatrucie pokarmowe :) powodzenia i daj znać co wyszło :wink::wink:

    Treść doklejona: 02.05.13 10:38
    dżasti dałaś mi wielką nadzieje że udało Ci sie za drugim razem brania clo .....u mnie teraz 2 cykl z tym lekiem dodatkowo będę brała olej z wisiołka i liczę na pozytywny teścik :shocked:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    no to życzę szczęścia lola1b:)
    Cecylka25 powodzenia w 2 cyklu :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    ja Tobie również życze powodzenia Wilma30
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    hej u mnie dzisiaj 3 dc jestem już po jedenej tabletce kloipo zastrzyku menopur....ogolnie w tym cyklu leci ze mnie jak nigdy ale moze to idobrze przynajmniej wiem ze mam @ bo tyle za nim czekalam....jestem tylko ciekawa czy tym razem zadziala????pozdrawiam
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    ewelinaO trzymam kciuki żeby w tym cyklu zadzałało:)
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeMay 2nd 2013
     permalink
    hej chwile nie pisałam ale nic się nie działo, odebrałam dziś wyniki biocenozy ale nie wiem jak je interpretować Nabłonki - liczne, leukocyty-nieliczne, erytrocyty -nieobecne, bakterie-dość liczne( i to mnie najbardziej niepokoi, bo nie wiem czy tak ma być) grzyby,pierwotniaki i inne nie znaleziono, pałeczka kwasu mlekowego liczna. Pani gin do której chodzę kazała mi zrobić to badanie do hsg i niezwłocznie się z nią skontaktować z wynikami, żeby ustalić co dalej. Oczywiście za wizyte kasę wzieła a teraz tel nie odbiera bo weekend majowy a w pon najpozniej moge isc na hsg bo pozniej będzie 14 dc i owulacja a wtedy mi nie zrobi, także cykl na straty, bo bez żadnych leków no i 40 zł za badanie w kosz bo za miesiąc będzie nieważne jak mnie to wszystko wkurza!!!
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 3rd 2013
     permalink
    akimon ja tez wczoraj odebrałam biocenoze i nałonki liczne , leukocyty 2-4 wp bakterie+ i paleczki kwasu +, a we wtorek tez mam miec hsg....poszłam do lekarza wczoraj dała mi czopki Betadine i antybiotyk mam zaczac brac 2 dni przed hsg jakiś unidox. Mi powiedziała że powinni zrobić z taką biocenozą no ale to zależy od lekarza wiec już sama nie wiem
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Cześć dziewczynki
    U mnie dziś 5 dzień z clo i już mi się zaczyna powtórka z rozrywki tzn zaczynają mi sie bóle podbrzusza i pewnie owulacje będę miała tak samo bolesną jak w tedy kiedy po raz pierwszy brałam clo i wylądowałam na izbie przyjęć ,ponadto jestem tak nerwowa że zabiłabym wszystkich co choćby zerkną w moją stronę. Dla mnie to clo to jakieś piekiełko..... :devil:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    cecylka25 u mnie 8dc i tez tak jak za 1 eazem z clo bole podbrzusza, odebralam wymaz z kanalu robiony 2 maja jest ujemny czyli we wtorek hsg i biore profilaktycznie na noc czopki betadine 1 na noc i antybiotyk zaczac mam brac 2 dni przed zabiegiem taka jakas profilaktyka, tylko martwi mnie ten antybiotyk zeby znowu nie dostac grzybka :(
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Witam!
    ja już po wizycie
    na szczęście szczepionki limfocytami męża nie bedą konieczne, jak powiedział dr Przybycień. nie jest tragicznie, mam hamowanie 10% i przeciwciała jądrowe i powiedzial, ze jak uda się zajść w ciąże, to wspomożemy ją lekami i to powinno wystarczyc.

    jednak najgorsza okazała się Ureaplasma, lekarz zdiwił sie, ze prawie zaden antybiotyk nie jest na nia wrazliwy. Przepisał mi i mezowi antybiotyki. teraz mam brać duphaston na wywoałanie miesiaczki, bo mi sie spoznia, 60 dc :/ potem z mezem jeden antybiotyk, potem drugi w sumie przez 26 dni, rownolegle ja dopochwowo jeszcze jeden antybiotyk, potem powtorka badania i starania :)

    jak uda sie, to super, a jak sie nie uda, to wtedy laparoskopia... i szukanie innej przyczyny.

    jestem pelna nadziei, ale i przerazenia, mam nadzieje, ze antybiotyki zwalcza to zwierzatko jak mowil dr P, bo to ono najprawdopodobniej jest winne wszytskiemu...
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    @ w 30 dc,;-( słaby bo słaby, pierwszy dzień to dosłownie parę kropli, dziś trochę mocniej, załamka.. w poniedziałek spróbuj się umówić do gina po drugą porcję CLO, co prawda to będzie już 4 dc ale chyba nie przeszkadza.. ?

    Dziewczyny a dajecie nogi do góry po czy coś takiego?! zawsze wydawało mi się to śmieszne, ale chyba zacznę o tym myśleć poważnie..
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    "Dziewczyny a dajecie nogi do góry po czy coś takiego?!"
    lola1b: ja też kiedyś śmiałam się z tego ale przyznaję, że w akcie desperacji też kilkakrotnie spędziłam trochę czasu w dziwaczniej pozycji "po" :)) Efektu nie było ale pośmialiśmy się z mężem więc przynajmniej wesoło było :))
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    ja też tak robiłam chyba ze 2 razy takze efektu nie było i dalam spokój tez mieliśmy dużo zabawy przy tym z moim M
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    zachowanie dobrego humoru przy tych wszystkich <bezowocnych> staraniach to podstawa:)):crazy:
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    u mnie od rana masakra po 3 globulkach betadine dzisiaj czarne upławy o zapachu pleśni:cry:jadę do lekarza na 12 musi to obejrzeć i pewnie nici z hsg we wtorek :cry::cry: wymaz z czwartku wyszedł ok kurcze juz nie wiem może nie powinnam brac tych globulek bo skoro bylo ok to moze zabrzuły flore i sie natworzyly jakies grzyby i pleśnie już nie mam siły dziewczyny poważnie mam dość....
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    hej kochane u mnie dzisiaj 6 dc już jestem po 2 zastrzykach menopuru i caly czas biore clo 2x1 dziennie. Jestem sama ciekawa jak na to wszystko zareaguje???W czwartek ide zrobic badanie estardiolu a w piatek do lekarza...mam nadzieje że tym razem uda mi sie wyhodowac ładne pecherzyki :)

    A co do podnoszenia nóg w góre napewno to ułatwia i wpływa na nasza korzysc mi mój lekarz mówil ze najwazniejsze jest to zeby przed stosunkiem wysikac sie zeby potem zaraz nie leciec do kibelka :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    ewelina mój gin to samo mi mówił ...:) ja tam tak robie mojej koleżance właśnie sie tak udało wczoraj rodziła córcie :)

    Treść doklejona: 05.05.13 13:29
    a dziewczyny dzis jakiś dziwny ( chyba za szybki) skoczek tempki mam go zaznaczyć jako zakłócony?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 5th 2013
     permalink
    Wróciłam odstawila mi lekarka te globulki bo dostałam uczulenia odkazila płynem i teraz 2 razy dziennie invag plus we wtorek rano przed hsg mam podjechać na odkarzenie jakimś płynem od dzisiaj kazała kulach ten antybiotyk unidox bo ponoć stadarty profilaktyki takie sa no cóż moze bedzie dobrze idą mi sie zrobic to hsg chociaż podejrzewam ze kuracja przeciw grzybiczna tez mnie nie ominie potem , zastanawiam sie czy kulach dalej ten provag czy przejść na lacibios femina

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 05.05.13 14:39</span>
    Łykać * miało byc literowka sie wdala bo z tel. Pisze :neutral:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    hej dziewczyny wcoraj zauwazyłam jak sie podcierałam ze ma taka slaba krew na papierze. Dzisiaj tak samo z taka ciagnaca wydzielina. To moj 7dc biore 2x1 dziennie clo oraz zastrzyki meopur. Czy ktoras tak miala???Bo nie wiem czy sie martwic???(Dodam ze okres napewno to nie jestbo u mnie trwa 4 gora 5 dni.
  1.  permalink
    Ja miałam takie plamienia przy clo ale brałam od 2 dc wiec ciężko powiedzieć ...
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    ja biore od 3 dc i tak sie zastanawiam czy po nim tak moze byc. monisiunia1 a lekarz co powiedzil na te plamienia??
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    ewelina ja miałam takie coś w poprzednim cyklu gdy nie brałam clo i okazało sie ze to przez tą szczelinke w endometrium tak sie dzieje ....ale w twoim przypadku może być to coś innego
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    cecylka25 no ja biore od 3 dc clo i do tego jeszcze mam te zastrzyki wyczytalam gdzies tutaj na forum ze to ponoc jest normalne i znaczy ze jajniki pracuja wiec troche juz mi ulzylo....a na dodatek glowa mnie pobolewa masakra
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Mnie dzisiaj okropnie boli podbrzusze szok cecylka25 a jak u ciebie z tymi bólami?
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    wilma no powiem Ci że raz boli raz nie ale da sie wytrzymać ale nerwowa za to jestem że masakra pojutrze mam monitoring wiec sie dowiem czy to cholerstwo coś działa czy nie ...
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Hej kobietki

    Mam taki problem- kilka dni temu powinnam dostać okres- jakoś tak 1-2 maj- niestety nie przyszedł..za to mam inny problem- mam strasznie ciągnący śluz- jak na owulacje! Czasami dzien przed okresem tak miałam, ale trwa to już 5-6 dni. W niedziele pojawiła się lekka smużka różu...ale dziś już nic:( jak sądzicie dlaczego tak się dzieje?
  2.  permalink
    ewelinaO w sumie to stwierdził że to nic takiego ze tak może być po @ i tyle ze to nie jest niepokojące, tak mi powiedział.
    --
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    Tekila85 ja myślę, że to jest dobra oznaka, tak trochę chyba na zagnieżdżanie się zarodka.. i ta smużka różu to może być plamienie implementacyjne. ja bym była dobrej myśli :-)

    U mnie 4 dc dzwoniłam do mojego gina i powiedział, że to trochę za późno na clo, i żeby nie brać cyklu za cyklem (na razie jestem po 1 cyklu z clo) i wygląda na to że teraz będzie przerwa.. :-( mam od znajomej prenatal pro baby chyba znów zacznę go brać.. Któraś z Was stosowała? jak piłam przez 2 tyg. to miałam "bardzo dobre warunki" ;-) na próby hihi i chyba libido też trochę urosło.. zobaczę co mi jutro powie.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    tekila ja jestem takiego samego zdania jak lola1b
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    Już czekam na okres że zacząć brać od 3 dc do 7 dc clo. Ciekawe czy zadziała.
    Komu pomógł w drugim miesiącu po laparoskopii endometriozy i badaniu drożności jajowodów??
    Dajcie znać :-)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:24</span>
    Co próbuję wszystko opisać to mi wyskakuje error ?? Dlaczego?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:26</span>
    Hmm może za długa wiadomośc była albo zbyt długo pisałam i mija czas.. To napiszę w cześciach bo już dwa razy pisałam i nic z tego , a już ta pora ,a siedzę tu od 21.
    Tak w ogóle jestem nowa i mam nadzieję, że będziemy się wymieniać wspolnymi przeżyciami i sytuacjami.
    Zacznę od tego ze od roku się staram z mezem o dziecko, niecały bo w lipcu bedzie rok.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:30</span>
    W lipcu zapisałam się do kontroli normalnie na wizytę prywatnie tu w Rzeszowie.
    Lekarz podobno wporządku (moja siostra u niego rodziła, powiedziała ze fajny bardzo )
    Poszłam do niego bo chciała zrobić badania wszystkie przed ciążą.
    Powiedział jakie mam zrobić oczywiście prywatnie, przy okazji usg powiedział ze mam mała cyste (przynajmniej tak zrozumiał ze cysta!)
    - Zapytałam go czy da mi na to jakieś leki albo czy trezba to operacyjnie usunac?
    - powiedział ze nie nie, nic nie trzeba,
    - to OK zaufałam mu..
    Pod koniec lipca polecieliśmy z mezem do TUrcji .
    Myślałam ze zajde moze tam w ciąże - w koncu klimat gorący , wilgotny .
    Niestety :-(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:35</span>
    We wrzesniu pomyslalam , jestem w ciazy!!
    1. okres mi sie spozniał jak nigdy
    2. brzuch mnie dziwnie bolał na dole
    3. co chwilkę chodziłam sikać dosłownie ( "cyrkać") hehe bo mnie tak uciskało na pęcherz.

    Zapisała się znów PRYWATNIE do innego lekarza bo szukałam takiego który na juz mnie przyjmie .
    Poszłam z nadzieje w sumie ze powie ze jestem w ciazy , szczesliwa nawet byłam i w prawie 95% pewna ze to ciaza.
    - on niestety mowi nie jest Pani w ciazy ale ma Pani problem
    - tzn ?
    - Ma Pani guza 7cm na 9 cm.
    - Myślałam ze nie wstane.
    Przepisał mi duphaston i za 3 miesiace do kontroli.

    Moj maz stwierdził zebym sie zapisyła do innego jeszcze to potwierdzic.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:38</span>
    Tak też zrobiłam, zapisałam sie do mojego takiego pierwszego ginekologa tez PRYWATNIE.
    Poszłam do niego za 4 dni. Przepisał mi tabletki anty na miesiac.
    I w grudniu do kontroli.
    OK znikło mi to, wchłonęło się. Była to cysta wypełniona śluzem - wyszło z okresem wszystko.
    Ale powiedział ze jest na 19mm endometrioza
    i dobrze bedzie jak zajde w ciaze , ponieważ nie poleca teraz usuwać jesli nie mam dzieci.
    Wiec na styczen monitoring i zastrzyk pregnyl.
    NIESTETY NIC NIE POMOGL.

    W lutym wkurzył mnie lekarz. i Juz nie posżłam do niego.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:43</span>
    Zapisałam się do tego lipcowego.
    Ustaliłam z nim odrazu zabieg , laparoskopia i co jeszcze? na drugim jajniku pojawiła się już druga endometrioza. czyli dwie , każda około 2 cm.
    Na 28.03 dał skierowanie do szpitala
    Usunięcie endo i badanie drożności jajowodów.
    Wszystko posżło ok . Endo usunięte , jajowody obustronnie drożne.
    Kazał starac się o dzidzi.
    Na drugi dzien po zabiego wychodziłam za szpitala, przed południem jak wstałam to dostałam krwawienia , zaliczyła to do okresu.. ( pisze ze zaliczyłam bo przed zabiegiem przez cały miesiąc ponad bo od lutego nie miałam w marcu okresu tylko plamienia )
    4 dni trwał okres, 5 dnia juz z mezem dzialalismy.. delikatnie bo zolądek mnie bolał,ale chcielismy działać , bo test owulacyjny wyszedl mi pozytywnie...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:50</span>
    PO tygodniu od zabiegu znow wizyta , kontrolna, ale dostałam plamień znów tak jak przed zabiegiem.... Lekarz powiedział ze w pierwszym miesiacu tak moze byc.
    Przepisał mi duphaston, kazał brać przez 10 dni i potem ze dostane zaraz okres i od 3 dnia cyklu do 7 dc kazał brac clo.
    Niestety okres miałam mieć w tamtym tyg ,a tu dalej nic, brak okresu :-(
    Nie wiem, co się dzieje...
    Zapisana jestem na wizyte 6.06 do tej kliniki bezpłodności , bo jak nie miałam karty założonej to na pierwszą wizyte trzeba tak dlugo czekać niestety.
    Ale żeby teraz nie tracic tego miesiaca to i tak miałam jeszcze raz sie do niego zapisac na monitoring tutaj prywatnie , bo juz by mnie nie zbawiło kolejne 150zł w te czy w tamtą..
    Ale jestem zawiedzona tą sytuacją.
    Nie wiem kiedy mam się spodziewać tego okresu .. Chyba z tego wszystkiego jutro sie zapisze na srode wiecxzor do niego sprawdzic co sie dzieje.
    Czy czekać do 6.06??

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.05.13 23:50</span>
    Jeśli któraś z Was miała zabieg endo i podobną sytuację z okresem to proszę dajcie znać :-)
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Hej ja jak brałam clo miałam @ pozniej o 2 tyg. Tak jak czytalam to duzo dziewczyn ma pozniej po tych tabletkach. Moim zdaniem jak czegos nie wiesz do konca najlepiej zadzwonic jest do swojego lekarza ja przynajmniej zawsze tak robie :) U mnie dzisiaj 8 dc plamien nie bylo w sumie byly tylko chwile i takie bardzo skromne ....wiec juz sie az tak nie przejmuje. Wczoraj mierzylam sobie ok 15 tempek i mialam 37,4 a dzisiaj od rana 36,8 wiem ze ta z poludnia nie jest wiarygodna bo temperatura ciala wzrasta ale mam do Was pytanie jaka powinn byc tempka w dniu owulacji?
  4.  permalink
    BrunetkaElegance ja mam ednometriozę miałam wyciety prawy jajnik, po operacji pół roku brałam visanne i dopiero działałam i zaszłam w ciąże, ale skończyła sie poronieniem ale to wynik tarczycy tak więc z @ nie mam problemu ale co miesiac muszę sprawdzać jajnika czy nic nie rośnie. Biorę clo ale jakoś tak dziwnie reaguje na to dlatego mam przerwę i jestem miesiac na anty i zobaczymy.
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Dziewczyny jestem po hsg mam obydwa jakowody nie drozne i co teraz dalej:cry:.....

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 07.05.13 10:21</span>
    Załamana jestem
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    wilma30 a jajowodów nie da sie udrożnić ????
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    No mi nie udrożnili kontrastem za duże pewnie zrosty :(:cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    jak masz dobrego gina to wysle Cię na laparoskopie ( usuna Ci zrosty ) a potem na udroznianie jajowodów ....ja narazie jeszcze niczego takiego nie miałam ale moja koleżanka miała taką kolejność i teraz ma dwoje dzieciaczków ...będzie dobrze
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Czyli laparoskopia i potem znowu to hsg
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Wilma30 moja koleżanka tez miala takie same problemy jak Ty ....w sumie chyba 4 lata sie stara o dziecko i zmieniala lekarzyjak rekawiczki poszla do szpitala okazalo sie ze ma 2 jajowodoy niedrozne przy operacji nie udalo sie niestety udroznic. Endometrioze takze u niej stwierdzili. 2 mies temu poszla na operacje usuniecia 2 torbieli i mowila ze przy okazji udroznili jej wszytsko i lekarz im powiedzialm ze za 3 mies moga sie starac o dziecko... wiec glowa do gory bedzie dobrze
  5.  permalink
    wilma30 nie załamuj sie tak jak dziewczyny mówią będzie dobrze.
    --
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Hej- no ja robiłam dziś test- to nie ciąża..chyba pozostanie mi łykanie luteiny przez kilka dni i poczekać na @ :(
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Chyba wyskocze z tego wątku moje kochane bo już napewno nie będę brała Clo bo nie ma sensu w czwartek pójdę z tym wynikiem do tego lekarza mojego więc zobaczę a na razie trzymam kciuki za wszystkie i będę zaglądala i ewentualnie pomagała poradą i odpowiedzią
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    wilma szkoda że nas opuszczasz....zaglądaj do nas czasem ....napisz na priv jak coś .....:) trzymam kciuki:cry::cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Nie opuszczam cecylka25 tylko nie będę na razie brać Clo a to forum tego dotyczy więc i tak czy siak będę zaglądala codziennie na razie mam dół okropny i muszę sie jakiś pozbierać :grouphug:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    Wilma wszystko będzie oki. Jeszcze wszystkie się doczekamy. Wiem że to się tylko tak mówi wszystko będzie ok jak sie stoi obok ale ponoć po deszczu zawsze wychodzi słońce. Ja dzisiaj skończylam brac clo teraz czekam na piatek ide na estardiol i na wizyte do Pana doktora. Jestem ciekawa jak am moje jajniki pracuja i czy moj estardiol sie podniosl....tyle pytan mam a w piatek dopiero sie wszystkiego dowiem
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeMay 7th 2013
     permalink
    damn! byłam dzisiaj u gina. powiedział że po 1 cyklu z CLO mam zrobić przerwę, tzn. mamy się starać, ale bez wspomagania. Receptę dał, ale na następny cykl. Miesiąc stracony ;-( ale zapas CLO, luteiny i duphastonu mam. I pregnyl w lodówce. Chyba podchodzę do tego za emocjonalnie. Ryczeć mi się chce :-(
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    lola1b ale miałaś wczesniej owulację???Bo przecież clo się przepisuje jak ona często nie wystepuje moim zdaniem jak już zaczełaś brać to ten cykl także powinien być z clo....może zmień lekarza a emocjonalne każdy by podchodził nie dziwię się ja także taka jestem
    • CommentAuthorMistir
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Witam

    lola1b: byłam dzisiaj u gina. powiedział że po 1 cyklu z CLO mam zrobić przerwę, tzn. mamy się starać, ale bez wspomagania.

    Dostałam CLO i mam brać w 1 cyklu 1x1 od 5 do 9 d.c i 13 d.c przyjść na USG a następny cykl 2x1 i 13 d.c USG
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    witam was po mojej kilku dniowej nieobecnosci jakos mialam doła i dalej go mam ale słonko swieci wiec z czegos sie trzeba cieszyc umnie dzis 23dc i zobaczymy czy @ przyjdzie czy nie .....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    lola1b ja też miałam po pierwszym cyklu z clo przerwe ...zapytałam gina dlaczego tak wiec dostałam 2 wytłumaczenia
    1. czasem jest tak że lekarze zalecaja przerwe bo czasem jajniki po pierwszym cyklu dostają kopa i mogą zacząć pracować bez wspomagania ( w moim przypadku sie to nie sprawdziło wiec teraz tez brałam clo )
    2. mój organizm drastycznie zareagował na clo ( wylądowałam na izbie przyjęć z takimi bólami że hoho ) lekarz zalecił przerwe
    teraz jestem po 2 cykl z clo ,lekie pobolewania tragedii nie ma wiec może coś tam zaczyna pracować ...tempka troszke dziwna ale dziś mam monitoring wiec sie okarze co tam sie dzieje wieczorem dam znać

    Treść doklejona: 08.05.13 10:43
    wilma30 nie załamuj sie Kochana ...jeszcze sie doczekać fasolki ...ja Ci tego z całego serca życze ...sobie zreszta też ...też tego pragne ale jak sie nie uda to mam juz swojego jednego synusia...tylko chciałabym jeszcze jednego dzidziusia bo miłości mam w sobie tyle że jeszcze spokojnie dla 2 by starczyło :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.