Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorSweetie12
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Cześć. Odważyłam się!!! Mimo 5 cudownych/wielkich pęcherzyków, odważyłam się i 10 dni temu zrobiłam sobie zastrzyk z pregnylem. Dziś 10 dni po postanowiłam zorbić test i jest słaba kreska. Jeszcze się nie chcę cieszyć, bo boję się, że to jeszcze po zastrzyku.
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Cecylka ja tez mam synusia 1 jakby co ale wiesz jak to jest jak człowiek już tak się nastawia na 2 a tu takie zaskoczenie, musiałam wziąć urlop z pracy do końca tyg. bo nerwy mnie trzymają bardzo mocno
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    no ja tez mam jednego synusia zaowocował po CLO 6 cyklu teraz skonczył 8 lat wiec ja do drugiej ciazy podchodze inaczej uda sie to uda nie to nie...., zawsze mowie skoro mi sie juz nie udaje to kazdy miesiac mojej porazki zaowocowywuje u innej kobitki która nie ma jeszcze dzieciatka....
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Iwus32 no mój ma 10 lat:wink:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Dziewczyny Wy się cieszcie że macie już swoje szcześcia.... bo my które w ogóle nie mamy niestety z każdym nieudanym cykle coraz to bardzie się dołujemy niestety. Wiem że każda z nas tak samo tego pragnie tylko jak Wy macie już dziecko nie ma takiego parcia na szkło jak u nas.

    Sweetie12 ja jak robiłam sobie test 9 dni po zastrzyku tez mialam druga kreske bardzo slaba ale co sie okazalo to zastrzyk jeszcze dzialal. Ale 3 mam za Ciebie kciukasy najlepiej na bete idz i bedzie wszystko wiadomo :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    sweet również Ci życzę żeby to była fasolcia a nie efekt zastrzyku .....
    mój synuś ma 5 lat
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Tak masz racje mamy już po 1 szczęściu i trzymam za was kciuki kochane żebyście także sie doczekały potomstwa :wink:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    ja już gotowa za niedługo jade na monit trzymajcie kciuki :shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    cecylka i jak tam na monitorowaniu?
    Ja po wczorajszym hsg czuje sie fatalnie podbrzusze boli tak ciągnie na dodatek cewka moczowa mnie szczypie chyba jakaś infekcja znowu się wdała koszmar jakiś:confused:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    hej u mnie jak narazie git są dwa pęcherzyki jeden ma 23mm a drugi 20mm ale jest ładniejszy niz ten pierwszy jak to określił mój gin ,powiedział że są naprawde ładne jak na 11dc kazał współżyć do niedzieli włącznie a w poniedziałek przyjść na kolejny monit ....zobaczymy co z tego będzie :confused:

    Treść doklejona: 08.05.13 20:53
    pytałam tez gina o jakiś asekurin przy braniu clo bo puchnę w oczach .... jeszcze troche to sie w drzwiach nie zmieszcze :) powiedział tylko że cos za coś :shamed:masakra
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 8th 2013 zmieniony
     permalink
    a mnie od wczoraj cos bralo i tak jak wyczułam stan zapalny na całego byłam u lekarza i 106zl zostawiłam w aptece bo i dla M cos wziełam ,nie mogł mi przepisac co kolwiek bo biore CLO i moge byc akurat w tym cyklu wciazy wiec przepisał mi juz takie jak dla ciezarnych ale chyba dlamnie to juz ostatni miesiac staran i chyba pdpuszczam........
    cecylka25 ja juz przytyłam 25 kg wiec jesli juz teraz nie zaszłam to koniec moich staran zobaczymy dzis 22 dc....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    iwuś czemu odpuszczasz ????
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    Iwus dasz radę nie dopuszczaj , Cecylka to ja trzymam za ciebie k kuli także i myśle ze w końcu sie uda

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.05.13 21:37</span>
    Ech... Ta klawiatura w tel. Kciuki * miało byc

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.05.13 21:41</span>
    A wiecie co ja zauważyłam ze jak zaczęłam brać ten dostinex i teraz to Clo to ciagle cos nie tak jak nie grzybami to bakterie teraz znowu pecherz bo cewka mnie szczypie na całego jutro idę posiew zrobic dostałam skierowanie na mocz i wydaje mi sie ze to jest sprawa tych tabsów
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 8th 2013
     permalink
    cecylka25 3 mam za Ciebie kciuki i za Twoje piękne pęcherzyki musi się udać :)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    cecylka25 czemu odpuszczam głownie przez to utycie 25 kg to wcale nie malo ja jestem niskiego wzrostu i juz waze 85 kg wiec czuje sie jak wieloryb moze nie jestem az tak przesadnie gruba ale jestem , wiec jesli dalej bende tyła po tych lekach a efektu zadnego to przekrocze 100kg , i popadne w jakąs depresje bo ciezko schudnac .....
  1.  permalink
    polecam ćwiczenia ewy chodakowskiej skalpel rewelacyjne efekty a tylko 40 min co najmniej trzy razy w tygodniu w wątku u dziewczyn po porodzie są zdjęcia. Ja sama ćwiczę i czuje się o wiele lepiej i chcę zrzucić trochę kg, bo z 15 kg mi przybyło od roku

    Treść doklejona: 09.05.13 10:56
    iwuś u mnie podobna waga i wzrost i czuję się okropnie przy takiej wadze, ale teraz mam miesiac przerwy od clo wiec sie wzielam za siebie :))
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    hej u mnie dzisiaj 10dc odczuwam troche kłucie w jajnikach w lewym bardziej więc mam nadzieję, że coś w końcu się tam dzieje. Jutro od rana idę na estradiol a wieczorem na wizyte 3 majcie kciuki
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Hejka ja dzis 24dc po pierwszym cykluz clo, jak na szczescie na mnie clo nie wplywana wage, awrecz chudne, .jestem w uk wiec nie mialammonitoringu tylko badanie progesteronu w 21dc i tyle. Owulacje mam swoje co miesiac,wiec clo chyba tylko zeby dac kopa jajnikom heheh, a czulam je okropnie w 13dc tak bylam wzdeta i obolala ze szok, niestety nie wiem ile pecherzykow wychodowalam, ale smialo moge powiedziec ze wiecej niz jeden bo bol czulam z obu jajnikow. Clo na mnie smiesznie dzialam, bylam strasznie rozkojarzona, wnerwiona i te uderzenia goraca, matko. Ciekawe czy zjawi sie wredna@ czy nie, jeszcze 4dni i bede sie testowac
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    hej dziewczyny a mam pytanie bo dostałam komentarz pod moim cyklem że dziewczyna sie niespotkała z tym że biorę clo przez 6dni??? przez ile wy brałyśćie ? bo ja miałam zalecone clo od 3 do 8 dnia cyklu
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  2.  permalink
    Sweetie12
    i co powtarzałaś test?!
    a kiedy do gina? a może rosnąca beta by rozwiała wątpliwości??
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    jstynia co u ciebie na priv ci pisałam ale mi nie odpisałas
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Ja brałam w 1 cyklu chyba 6 tabletek tak mi sie cos kojarzy ale zerknij na posty wcześniejsze bo nie pamietam a kartki od lekarza wyrzucilam dzisiaj dostałam zastrzyk z ovitrella bo sa 3 piękne lekarz powiedział ze wynik hsg jest nie miarodajny i mam sie starać oraz skierowanie na laparoskopie zeby ewentualnie potwierdzić diagnozę i udrożnili jak da radę muszę poczytać cos o tej laparoskopi bo znowu jestem tchnieta jakąś małą iskierkom nadzieji
  3.  permalink
    cecylko
    przepraszam ze nie odpisałam na priv ale nie mogę bez wykupionego konta, na razie nie kupuje bo w głowę dostane od siedzenia na forum i czytania (odpisywania) a tak trochę mnie to hamuje, widzę że u Ciebie kolejny cykl z CLO, pęcherzyki ładne :) może coś z tego będzie! co u mnie napisałam pod wykresem plusowych :) nie prowadzę wykresu ale czasem coś dodaje w komentarzach (to jeszcze mogę).
    -- /]
    • CommentAuthorakimon
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    hejka
    Chwilę mnie nie było, ale nastąpiły pewne zmiany i chciałam się z Wami nimi podzielić. Zmieniłam lekarza no i niestety nie jest dobrze, cieszę się, że zrobiłam to szybko zanim przytyłam, bo jak tu słyszę większość z Was tyje po clo, a ja zastanawiałam się czemu jestem taka podpuchnięte. No ale to nie o tym chciałam pisać. Lekarz konkretny widać, że ma wiedzę i wie co robi, do tego wszystko świetnie tłumaczy. Nie mam żadnych zmian fizycznych tzn torbieli, cyst. Macica i jajniki ok. Problemy są ale hormonalne, nie jest w stanie mi powiedzieć jak duże bo muszę zrobić całą listę badań. Okres zawsze miałam tak co 3,4 a nawet 6 miesięcy, w tym okresie najprawdopodobniej dostawałam owulacji a biorąc duphaston hamowałam naturalne odruchy organizmu wywoływałam okres na siłę automatycznie nie mając owulacji. Robił mi usg 16dc i nie wygląda to ani na 1 ani na 2 fazę cyklu, nie dobrze ale jak zrobie badania to będzie mógł podjąć jakieś leczenie. Powiedział, że dopóki nie znajdzie przyczyny to ciężko będzie mi zajść w ciąże. Nie chce mnie nie potrzebnie faszerować lekami bo to ma skutki uboczne niekiedy nieodwracalne, a leczenie na ślepo nie pomoże. Owszem można stymulować owulacje ale trzeba wiedzieć kiedy i wykluczyć wszystkie inne problemy. Z jednej strony się cieszę, że trafiłam wreszcie do specjalisty, z drugiej jestem załamana bo długa droga do normalności a z problemem zmagam się już prawie rok. Do tego cała moja sytuacja rodzinna, finansowa, zawodowa też nie wygląda za ciekawie to wszystko powoduje, że jestem zdołowana. Przestaje sobie radzić z tym wszystkim psychicznie. Jeszcze wczoraj dowiedziałam się od kuzynki (jak siostra bliźniaczka o dwa tygodnie starsza ode mnie, wychowywałyśmy się razem), że jest w ciąży. Jak mi to mówiła to płakała, bo wiedziała, że to ja chce być w ciąży, ona odkładała to na później. Cieszę się jej szczęściem ale w głębi duszy pytam, czemu nie ja....
    Kochane, życzę Wam wytrwałości i powodzenia na drodze do macierzyństwa. Fajnie mi tu z Wami było, dziękuję za wszelkie rodzaje wsparcia, z Wami łatwiej to wszystko przetrwać. Będę do Was zaglądać, wspierać i jak zacznę stymulować owulacje, to zapewne napiszę. A teraz poszukam innego forum, na którym będą się zmagać dziewczyny z podobnym do mojego problemem.
    Jeszcze raz powodzenia:)
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    a ja na aromku wyhodowałam jeden pęcherzyk 18 mm, mam 10 dc, jutro zastrzyk i działamy
    szkoda że tylko jeden,no ale mam jeden jajowód, więc dobrze że choć po dobrej stronie. :)
    --
  4.  permalink
    akimon
    miałam podobnie do Ciebie (objawy) z okresem i problemami z ciążą, mój gin powiedział że ten "okres" co 3-4-6 m-c to może nie być okres! i wcale nie było owulacji (mam niedoczynność jajników) tylko samooczyszczenie macicy.
    akimon: hamowałam naturalne odruchy organizmu wywoływałam okres na siłę
    nie ma czegoś takiego jak kilkomiesięczne cykle (to zawsze trzeba regulować), wiec to żaden naturalny odruch organizmu, natralne cykle mają od 25 do 30-40 dni nie wieciej. Też robiłam hormony, już nie pamiętam wyników ale żadnych szczególnych rozbieżności z normami nie miałam (bo niczego nie leczyłam dodatkowo). przez rok regulował mi jajniki lutką (to samo co dupek) aby jajniki same zaskoczyły ale nie chciały, dostałam CLO (po HSG) i poszło :) ja bym się za szybko nie poddawała.
    -- /]
    •  
      CommentAuthorMola84
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    U *akimon* lekarz dopiero szuka przyczyny długich cykli. Nie można z góry założyć, że @ co 3-4 miesiące to nie okres. Ja miałam niedawno cykl trwający prawie 3 miesiące, ale 14 dni przed końcem normalnie był skok, a więc i zapewne owulacja. Jeśli w tak długich cyklach potwierdzi się owulację to okres jest jak najbardziej prawdziwym okresem. Ale sama długość cykli jest oczywiście nietypowa.
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    hej dziewczynki u mnie 13dc pomimo że biorę olej z wisiołka nadal ślózu nie widać ...tempka też dziś tylko o jeden stopień w góre :( zaczynam mieć obawy że pęcherzyki nie pękną .....lekarz niestety mi nie potwierdzi tego czy pękną bo monitoring mam o dwa dni za pózno dlatego że weekend :(
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    cecylka25, szkoda że nie dał Ci zastrzyku :/
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    asiunia nie dał mi bo 2 miesiące temu po clo same mi pękły
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    hej ja dzisiaj bylam zrobic estardiol i jest bardzo ładny 255!!!!:) jutro ide na wizyte i bedzie wiadomo jak tam moje pecherzyki:)
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    akimon dzieki... a umnie dzis 25 dc i zobaczymy w poniedzialek czy @ przyjdzie jesli przyjdzie , hmmm ona i tak proszona czy nie wpycha sie bez pozwolenia
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 10th 2013
     permalink
    ewelina powodzenia z pęcherzykami'
    iwuś życzę Ci z całego serca żeby nie przyszła
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
  5.  permalink
    ewelina jak taki wynik to i pecherzyki powinny byc ładne :)))
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    dzieki dziewczyny 3 majcie kciuki :) Tempke mierze ale raz mam 36,5 raz 36,7 taka rozbierzosc.
    moniusia1 mam nadzieję że są ładne chociaż jeden żeby był ok dzisiaj idę to wszystkiego się dowiem :) Buziaki i miłego dnia
    •  
      CommentAuthoriwus32
    • CommentTimeMay 11th 2013 zmieniony
     permalink
    no i @ przyszła mimo nie proszona wepchala sie na siłe w 25 dc hmmm i tak ja mowiłam wzesniej jest to muj ostatni cykl jesli sie nie uda to odpuszczam , nie dosc ze przytyłam 25 kg po tych lekach to i dalej ciazy brak nie bende juz sie faszerowac bo osiagne wage słonia, wiec to koniec moich staranek ale bende do was zagladac i mocno kibicuje tym staraczka co wogule nie maja dzieciaczkow walczcie do konca tak dlugo ja trzeba bedzie ja odpusciłam bo tez mam juz syna heheh dorodnego 8 latka .....
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    iwus32 a ja pomimo ze odpszczasz bardzo 3 mam za Ciebie kciuki:) Znam już parę dziewczyn które sobie odpuścily dały na luz i dzisiaj mają dzieciaczki. Wiem może to będzie skuteczna metoda także dla Ciebie!!!:bigsmile:

    Treść doklejona: 11.05.13 14:39
    Już wrócilam od lekarza a więc: mówil że estardiol świetny (255) do tego na lewym jajniku bardzo ładny pęcherzyk 22,3mm endometrium 8,5 do tego bardzo ładny sluz. Teraz kazała ostro się brac!!!3majcie kciukasy
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    czesc :)
    dziewczyny mam pytanie: po ilu dniach po odstawieniu duphastonu mialyscie @....
    u mnie dzisiaj 68 dc !!!!!!!! porażka jakaś... :(((
    chce w końcu z mezem brac te antybiotyki by pozbyc sie tej ureaplasmy...
    czekam na ta @ i nic...
    przez 5 dni (do wtorku) brałam dupka 3 razy w ciagu dnia... dzisiaj minie 4 dzien po odstawieniu, a ja wogole nie czuje, ze @ ma się pojawic...

    doczytalam, ze nawet do 10 dni trzeba czekac... jak bylo z tym u was??
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    ja zawsze miałam @ po 4 dniach od odstawienia duphastonu, dokładnie jak w zegarku zawsze po 4 dniach, ale brałam go 10 dni
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Kochana, faktycznie nieźle ci się poprzestawiało. Ja kiedyś po odstawieniu annty po jakiś 40-50 dniach też nadal nie miałam @ i dostałam dupka i wtedy jakoś po 7 dniach przyszła @. A następne cykle już bardziej sie uregulowało i dostawałam po 3 dniach już zawsze.
    --
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Kobietki mam taki problem- w końcu niby dostałam okres...tzn już się nawet skończył..ale był dziwny- baaardzo skąpy, w sumie nawet wystarczyłaby wkładka..trwał 4 dni....i teraz mam zonka...uznać to za okres i zacząć łykać CLO czy wziąść lutke i wywołać taki normalny?? Nie wiem czy coś się wydarzy złego jak wezmę a to nie był okres??:cry::cry:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    hej dziewczynki witam po ciężkiej sobocie ...niedawno wróciłam ze szkoły...jakoś dziwnie sie czuje dzisiaj...podbrzusze mnie boli...piersi mnie bolą masakrycznie ...w gaciach mokro czułam cały dzień ale widocznego śluzu na nich wcale nie widać ...tempka na owulacje nie wykazuje wiec nie wiem co sie dzieje
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    U mnie 15dc i także boli mnie podbrzusze masakryc nie i sutki mnie bolą jeszcze pecherz załatwiony i furagin lykam Cecylka25 moze to owu bo takie objawy
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    ale tempka taka licha?? l

    Treść doklejona: 11.05.13 20:46
    wilma a ty tewmpki nie mierzysz?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Tekilu. U mnie po kazdym cyklu z Clo i luteiną albo duphastonem okres był coraz bardziej skapy i krutszy. Jeszcze troche i bym doszła do dwudniowego, więc może u Ciebie też tak to działa jesli już jakiś czas bieżesz lutke np.
    --
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Nie mierze protest osobisty a jeszcze to hsg marne więc nie widzę sensu
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny :wink: przedstawię moją sytuację, a więc: Jestem w 23 d.c. owulacja wystąpiła u mnie prawdopodobnie 13 d.c. (przynajmniej tak twierdziły testy owulacyjne) jestem na 3 cyklu z clo tylko że ten cykl był na podwójnej dawce. U ginekologa byłam 17 d.c. i powiedział ze wygląda na to że owulacja była :) lewy jajnik był czysty bez pęcherzyków a to zawsze lewy produkował mi pęcherzyki aż tu nagle niespodzianka, na prawym jajniku widzimy pęcherzyk o wielkości 27 mm i lekarz mi go przebił na miejscu, więc znów miałam owulację. W dni owulacji przytulaliśmy się z mężem mocniutko :) Drogie Panie, doradźcie mi kiedy mam wykonać test ciążowy żeby był wiarygodny? i powiedzcie ile z was zaszło dzięki clo? polegałyście na testach owulacyjnych? pozdrawiam cieplutko :)
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 12th 2013 zmieniony
     permalink
    kasienkia89 jesli chodzi o Twoja owulacje....to jest jedno podstawowe pytanie jak lekarz stwierdził że owulacja napewno była?Czy byl jeszcze płyn w zatoce douglasa?Ja 1 cykl z clo tez sie wydawało ze owulacja bezie pecherzyk piekny 20,3mm ael moj lekarz kazal zbadac mi estradiol przed podaniem ovitrelle i dupa za niski byl tylko 57pg/ml a na jeden dojrzaly pecherzyk musi byc powyzej 200pg/ml zeby doszlo do zaplodnienia. I troche martwi mnie to ze ten pecherzyk taki duzy 27mm???jak rozmawailam z moim lekarzem to taki do 24 mm jest ok ale moze kazda z nas ma inaczej. A test ciazowy jesli nie bralas zastrzyku mozesz zrobic 6 dni po zagniezdzeniu czyli ok 12dni po stosunku. Natomiast jesli bralas zastrzyk to wynik moze byc zfalszowany i najlepiej czekac do dnia wystapienia miesiaczki. Pozdrawiam :)(Ahaaa a testy owulacyjne przy braniu clo tez sa niemiarodajne)
    • CommentAuthoranitka99
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    ewelinaO w którym dniu badasz sobie estradiol i czy jest jakiś lek na podniesienie go w przypadku niskiego? ja jestem w 4 cyklu z clo i powoli trace nadzieje ze nic z tego nie będzie. Podawany mam róznież ovitrelle ale chyba teraz zaproponuje pregnyl bo jest silniejszy.
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    anitka99 pierwszy raz miałam badany w 3dc ale to jest tylko do jakiejs tam oceny najwazniejszy jest zaraz przed owulacja ja mialab badany w 11dc. Na jeden dojrzały pęcherzyk musi byc 200pg/ml to oznacza ze owulacja bedzie i ze pecherzyk jest dojrzaly. Ja clo bralam tylko jeden cykl i po nim byla straszna lipa bo estradiol byl za niski przed owulacja mialam tylko 57. Mój lekarz przepisal mi clo i zastrzyki menopur 3x75 bo on podnosi poziom estardiolu w surowicy krwi. A estardiol to estrogen i jak on jest za niski niestety do zaplodnienia nie dojdzie....Wiec porozmawiaj ze swoim lekarzem o gonadtropinach sa drozsze bo jeden zastrzyk ok 100zł ale napewno są skutecznijesze i bardzo dobrze wpływaja na endoetrium. Pozdrawiam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.