Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    ja byłam tak nastawiona w pierwszym cyklu z clo, owulka była, mężuś 2 dni przed owulką brał ACC (mój ginekolog kazał) a tu nic ... :( a drugim cyklu brak owulki dlatego gin kazał mi brać 2 tabletki od 4 d.c. przez 5 dni i faktycznie była owulacja ale czy coś z tego będzie? wątpie :cry: naprawdę tracę nadzieję ... A mi nie przepisywał dupka ani luteiny hmmm...
    •  
      CommentAuthorklarka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    dziewczyny mam nadzieje ze nie macie mi za zle ze pytam, normalnie jestem zielona w materii przez ten zapyzialy kraj (UK). Rozmumiem ze clo bierze sie by miec owulacje. Moje pytanie jest dlaczego nie owolujecie? w sensie czy wszystkie macie PCO czy problemy hormonalne? pytam bo staram sie juz rok i nic a niby mam ok hormony i regularna @. zastanawiam sie czy ja wogole owuluje??!!
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    u mnie dzisiaj 18dc i zrobiłam sobie test więc są 2 kreski....jedna taka mocna druga slaba ale widoczna...ciekawe czy to od ovitrelle czy moze cos sie tam dzieje od czasu czuje deliktane klociec jajnikow oraz mam takie uczucie jak przed okresem ze zaraz przyjdzie...

    Treść doklejona: 17.05.13 10:55
    klarka ja generanie też @ miałam regularnie ale wiedziałam że coś jest nie tak bo tyłam bez powodu, piersi przed kazdym okresem mnie bolaly do tego niesamowite napiecie przedmiesiaczkowe. No i jak zaczełam sie starac to zarazposzłam do mojego lekarza i juz po obrazie zauwazyl pcos. Ale nie ma sie co martiwc wszystko idzie wyleczyc tylko tzreba wierzyc:)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    ewelina a ty kiedy dawałaś sobie ten zastrzyk ?

    Treść doklejona: 17.05.13 10:59
    tzn w którym dniu cyklu miałas owlacje
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Ewelina ja obstawiam że coś się jednak dzieję ;)
    klarka - tak, clo jest po to żeby mieć owulacje :) Ja mam stwierdzone PCO i ogólnie miałam @ nieregularne. Przeważnie jest tak że @ przychodzi 14-16 dni po owulacji, więc skoro masz @ regularne to powinnaś mieć owulacje, ale ja lekarzem nie jestem wiec nie mogę Ci tego powiedzieć na 100% :wink:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    cecylka25 w 14dc więc właśnie nie wiem czy to może jeszcze zastrzyk działa bo wydaje mi się za wcześnie. Jak rozmawiałam z moim lekarzem mówić ze zastrzyk może fałszować wynik do 48h. Wiem że to wszystko za wcześnie ale tym razem czuję że coś się dzieje wczoraj wieczorem jak mierzyłam tempke to miałam 37,4 a dzisiaj rano bez wstawania jeszcze z łóżka 36,9. A u Ciebie cecylka jak to wygląda?
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    umnie owlka była w 16dc dzis dopiero 20dc więc spokojnie msze czekać jeszcze z 10dni...tempka dziś 37

    Treść doklejona: 17.05.13 11:12
    tempka jest wiarygodna gdy mierzysz ją przed wstaniem z łózka z samego rana ....wieczorem zawsze jest wyższa
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    no to możliwe że te zastrzyk spowodował tą kreskę :) Mam nadzieję że pokaże mi sie taka za niedługo jak drugi raz zatestuje :)
    •  
      CommentAuthorklarka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    dzieki, w grudniu w Polsce bylam na usg in moj gin nic nie widzial a lata temu chodzilam do niego regularnie 2 razy w roku i tez nic nie powiedzial o PCOS, coz pozostaje mi tylko poczekac i dostac sie w koncu do dobrego lekarza w uk. w Polsce juz dawno maialaby porzadna opieka i monitoring...:sad:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    ewelina życzę powodzenia :) szkoda że nie prowadzisz wykresu..
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    kurde właśnie poczułam taki ból nadchodzącej @ :cry: czyżby znów niewypał?! :cry:
    •  
      CommentAuthorklarka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    czasem bol jest w trakcie implementacji zarodka, zalezy ile dni jestes po owu
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    mnie cały czas boli tzn kłuje lewy jajnik
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    cecylka25 no tak się zbieram żeby w końcu to konto tutaj zasilić ale co rusz nowe wydatki....ehhh mam nadzieję że nam się uda :)

    klarka jesli chodzi o owulacje....mozna ja miec ale jesli za niski jest poziom estardiolu a pozniej progesteronu w ciaze niestety sie nie zajdzie. Sugerowałabym zrobić na poczatek badani hormonow takich jak: LH, FSH,TSH,PROLAKTYNA, PROGESTERIN CALKOWITY, ESTARDIOL. Bo tych badaniach napewno sie dowiesz co jest nie tak.
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    10 dni po owu ...
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Witam się i na tym wątku ;) dziewczyny powiedzcie mi te co brały dupka czy brałyście go tyle ile zwyczajowo wasza fl trwała i dopiero się testowałyście jak @ nie przyszła to odstawiałycie czy było tak ze odstawienia na 2-3 dni przed spodziewaną @ i test jak nie przyszła ? Bo cały czas się zastanawiam czy mój gin z rozpędu się nie pomylił i nie wiem czy do niego dzwonić. Bo kazał brać mi 8 dni a ja fl mam 11-12 dni, miałam brać celem ewentualnego podtrzymania a jak nie udało się zajść to przygotowania do ładniejszego cyklu.
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Szpilka27 mi mój lekarz kazał brać do momentu aż się nie okaże że jestem w ciąży albo gdy nie wystąpi @.
    •  
      CommentAuthorklarka
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    dzieki ewelina, jak tylko dostane sie do gina to napewno przypilnuje zeby wszystkie byly zrobione, choc w styczniu moj GP zrobil mi badania i napewno mialam prolaktyne i TSH badana i pare innych ktorych nie pamietam:shamed: i wszystko bylo ok.

    Treść doklejona: 17.05.13 11:32
    szpilka dzwon do gina, lepiej dmuchac na zimne jak masz pytanie to trzeba je zadac i tyle. co sie moze stac? albo potwierdzi ze masz brac 8 dni albo zmieni na x dni, a takto sie tylko denerwujesz co masz zrobic.
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    hej klarka ja tez jestem w uk i normalnie poszlam do GP powiedzialam ze staramy sie z mezem ponad rok {to bylo juz jakies czas temu #] i nic nie wychodzi i normalnie wyslal na badania hormonow, a meza na badanie nasienia, potem na usg, wiec ok a jak nic nie wykryl to skierowal do ginekologa. Ginekolog zleci hsg, a potem clo, a jak nic nie pomoze to do kliniki bezplodnosci. Ja dostalam clo od ginekologa tu w uk chyba na danie kopa moim jajnikom bo normalnie mam owulacje co miesiac. Mozesz kupic testy owulacyjne, np: w sklepie savers {najtaniej} i sprawdzic czy masz owulacje. Wiec clo nie tylko na wywolanie owulacji ale na poleprzenie jakosci jajeczek i wieksza liczbe jajeczek co zwieksza szanse.
    do Ewelinao: hejka fajnie ze tescik ci pokazal 2 kreski ale ja mysle ze to chyba troszke za wczesnie na pozytywny test bo zarodek dopiero jak sie zagniezdzi to cialo kobiety zaczyna wytwarzac hormon ciazowy, nigdy wczesniej, a do zagniezdzenia dochodzi od 4do 7 dni po owulacji. Trzymam kciuki aby nastepny tez pokazal dwie kreseczki :smile:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    andzik81 też o tym pomysłałam u mnie właśnie dzisiaj mija 4 dzień od owulki...zobaczymy co wyjdzie w przyszłym tyg:) tez bardzo bym chciała aby sie udało.:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    ewelina rozumiem cie ja też bym chciała zobaczyc dwie upragnione kreseczki.....ach...:cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    cecylka25 mam przeczucie że nam się uda. Ja ogólnie czuję sie dzisiaj jakos inaczej niż zwykle taka jakas zmeczona jestem, rano jakos lekko przeziebiona byłam teraz juz przeszło....ale czuje caly czas takie goraco w sobie...wiem ,że czasem kobieta dużo sobie nawkreca jak bardzo czegoś chce...ale proszę Boga żeby sie udalo bo nie naleze do osob bardzo cierpliwych
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    ja rownież do nich nie nalezę w pierwszej ciąży przeczucie mnie nie myliło czułam że jestem w ciąży za nim zrobiłam test....życzę ci by Ciebie też nie myliło ...ja narazie niemam przeczucia
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeMay 17th 2013
     permalink
    Tak myślałam, wg mnie źle policzył bo ja do pracy się śpieszyłam i tak wszytsko na szybko.
    --
    •  
      CommentAuthorklarka
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    Andzik dzięki za rady u GP juz byłam w styczniu i oba badania zrobiliśmy, ja i M jesteśmy zdrowi. Usg nie robiłam tutaj tylko w Polsce w grudniu ale to nie był monitoring tylko zwykle sprawdzenie czy wszystko jest na miejscu:) powinnam dopisać ze raz w ciąży juz byliśmy ale skończyła sie w 10 tyg. Bardzo sie zastanawiam czy iść do GP teraz po skierowanie czy spróbować alternatywnych metod jak akupunktura, joga itp . Generalnie za max 9 miesięcy przeprowadzamy sie jeszcze dalej bo do Australii i nie wiem czy nie zacząć tam doglebnych badań bo i tak będę miała prywatne ubezpieczenie zdrowotne więc kosztami sie nie będę przejmować. No i przeprowadzka to będzie spory stress ah sama juz nie wiem....
    Szpilka i co sie okazało?
    •  
      CommentAuthorandzik81
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    Hej klarka, no my z mezem tez oboje zdrowi a dzidzi jak nie bylo tak nie ma, jakas zalamka. Ja juz obawiam sie najgorszego ze moze to ja zabilam plemniki mojego, tego jeszcze nie sprawdzalam.

    Treść doklejona: 18.05.13 10:21
    A kobitka tu w anglii polecila mi refleksologie, czyli masaze uciskowe stop. Podobno odblokowuje energie w ciele, no i niby spoko na nieplodnosc. Jak mi z clo nie wyjdzie to chyba siegne po to, zawsze trzeba miec alternatywny plan. Klarka probuj wszystkiego, raczej nie zaszkodzi:tongue:

    Treść doklejona: 18.05.13 10:26
    A o jodze tez myslalam, jedna taka babeczka ode mnie z pracy ,juz po 40 ce chciala miec jeszcze jedno dziecko no i zapisala sie na joge i to jej pomoglo. Musze tez za tym sie rozejrzec bo wiem ze mam problem z relaksem, chyba nie potrawie sie nie denerwowac albo czyms nie przejmowac.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 18th 2013
     permalink
    hej dzieczynki własnie wróciłam ze szkoły miała próbny egzamin na opiekunke dzieciecą---zaliczony ale powiem wam że dziś dziwnie sie czuje..jakas ospała jestem ta pogoda chyba mnie dobija....ponadto ciągle mi mokro i tempka mi spadła sporo ...cos mi mówi że cykl chyba znowu poszedł na marne:cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    hejka:) u mnie jak narazie bez zmieni piersi mnie pobolewaja, śluz biały taki mętny nawet czasem. Temke jak wczoraj mierzyłam 36,6 a dzisiaj 36,8....już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem czy się udało...Pozdrawiam
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    ewelinaO a kiedy testujesz kochana? Trzymam za Ciebie kciuki! Już dawno nie było dobrych wieści na forum.

    U mnie dzisiaj 16dc, w środę dostałam pregnyl. Tempka 36,7-36,8 (w pierwszej fazie cyklu było 36,3-36,4), na razie nie myślę o testowaniu. Poza tym że jakoś tak dziwnie ciągnie mnie tam w środku, to nic nie czuje. No może piersi troszkę większe, ale nie bolą.
    Dziewczyny jak wygląda pęknięty pęcherzyk na usg? Gdzieś czytałam że może nic nie być widać, albo robi się wklęsły, albo jakaś taka gwiazdka? Jak odróżnić pęknięty od wchłaniającego się? Zastanawia mnie to bardzo. Bo jak byłam w poniedziałek na monicie to miałam własnie taką gwiazdkę czarną na usg i dodatkowo okrągły pęcherzyk. Mogłam mieć podwójną owulke w rożnym czasie?
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 19th 2013
     permalink
    Esperanca no u mnie dzisiaj dopiero 20 dc wiec jeszcze musze troche poczekac sama jestem ciekawa jak wyjdzie bo mpj pan doktor dal.mi duze nadzi the teraz dwa razy dziennie lykam duphaston. Piersi mnie bola od czasu do czadu czuke klucie lewego jajnika(na nim byl pecherzyk 28mm)najgorsza.jest ta niepewnosc nie chce sie nastawiac ze sie udalo tym bardziej ze ciezka znosze porazki....lekarz.jedno co mi powiedzial to to ze bardzo dobrze zareagowalam.na leki wiec mam przyjsc do niego jak juz bede w ciazy a jak noe to nie zalamywac sie schemat leczenia ten sam i napewno sie uda :) ale jak tutaj o tym nie myslec gdy bardzo sie tego chce.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Ewelina wiec co myślisz i czujesz przechodzę przez to samo ...najgorsze stresy mam jak wstaje i mierze temperaturę...chyba przestanę to robić bo mam wrażenie że ten termometr albo sie zepsuł albo odbiera mi resztkę nadziej ii.:cry: ostatnio prześladują mie kobietki w ciąży gdzie się nie obrócę tam jakaś stoi :cry::cry: mój gin też mi powiedział że liczy że powinno sie mi w tym miesiącu dać biorąc pod uwagę serduszka i owulację ..pękły dwa pęcherzyki co niby zwiększa szansę na pozytywny efekt ale ja czuję że sie nie udało...objawów żadnych...wiem jedno jeśli teraz mi sie nie uda to w czerwcu odpuszczam na miesiąc ...muszę odetchnąć bo juz mnie to wszystko przerasta
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny, dziś mam 14 dzień od owulacji i 31 dzień cyklu i @ brak, ale wczoraj o 14:00 robiłam test ciążowy i wyszła 1 kreska, jestem załamana!!! co ja robię źle? 2 lata starania bez niczego i 3 cykle z clo i nic ... mi chyba nie jest dane być mamusią :cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    może poczekaj kochana i powtórz tescik...póki @ nie przyjdzie jestt nadzieja
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka głowa do góry ja empke dzisiaj mam 37. Wczoraj miałam 36,8. Więc rosnie, piersi mnie bolą do dzisiaj doszedł jeszcze lekki ból kregoslupa juz nie mowiac o sluzie ni to bialy ni to kremowy ale jest go dosc duzo momentami. Ja sie nie nakrecam bede czekac cierpliwie ;) choc juz za duzo mysle....
    kasienka89 moze poczekaj jeszcze pare dni czasem te testy tez sa niewairygodne a najlepiej idz na bete
    • CommentAuthoran_ma
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Witam Was dziewczyny! w koncu doczekalam sie @ w 74 dc przyszła! od jutra zaczynam brac antybiotyki z mezem, zeby szybko pozbyc sie ureaplazmy, a potem starania! mysle, ze tez wspomagane clo. ale zobacze, co dr zaplanowal wzgledem mnie.

    mam pytanie, jakie badania wykonywałyście podczas okresu? z krwi? ponawiam to pytanie - i prosze o odpowiedzi! :)

    trzymam kciuki za wAS! ja dodatkowo odmawiam Nowennę Pompejańską - poczytajcie sobie, jak pomogla parom starajacym się...
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    an_ma ja miałam robiony napewno tsh,lh,estradiol w 3dniu cyklu
    ewelina ja objawów mam brak ...może pozatym że senna jestem ostatnio i bardzo szybko chodzę spać,,,tak pozatym ZERO ..ślózu nie potrafię ocenić bo biorę luteine dopochwowo więc jak wezmę ją na noc to potem od rana mi kropelkuje wydostając sie na zewnątrz ...ja mysle cały czas ..i nadziejii trż nie robię wcale choc jak będę robiła test to pewnie z rozpaczy zawyje do księżyca:cry::cry::cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka25 wlasnieja najbarziej boje sie momentu kiedy zobie ten cholerny test. Ja biore dupka ale czytalam ze taki sluz moze jaki ja mam w tej chwili oznacza ze progesteron jest na wlasciwym poziomie. Bo ja we wczesniejszych cyklach tak nie mialam(cykle bezowulacyjne). Piersi także zawsze mne bolały przed miesiaczka ale tym razem duzo wczesniej zaczely bolec....a cecylka co do Twojej tempki to na nią za duo nie patrz bo sa dziewczyny u ktorych ta tempka wcale sie nie podnosi....

    an_ma ja robiłam w 3 dc TSH,FSH,LH,PROGESTERON CAŁKOWITY, ESTRADIOL
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    Hej dziewczyny! Ewelina, Cecylka trzymam za Was kciuki! Żeby się udało!
    Ja wróciłam od ginki, pęcherzyk pękł. Na usg widać właśnie taką "postrzępioną gwiazdkę". Teraz muszę czekać. Mimo wszystko za tydzień wybieram się do kliniki niepłodności żeby w razie co nie tracić kolejnego miesiąca, ale mam cichą nadzieję że teraz jednak się uda. Bardzo bym chciała. Objawów też brak, ale to dopiero 17dc. No może poza strasznymi mdłościami i zawrotami głowy (na to teoretycznie jeszcze za wcześnie). Tempka 36,7 - 36,8 czyli nie za dużo, ale patrząc na pierwszą fazę w której miałm 36,3-36,4 to taka sobie.

    Kasienia poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test z rana albo idź na betę, prawdę Ci powie.
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    ewelina a dupka bierzesz do momentu jakiego?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka25 ja dupka biore od 16 dc ( dzien wczensiej mialam owulke)lekarz mi kazał brac bo mialam troche za niski progesteron całkowity i teraz w piatek mam isc na krew zobaczyc jaki jest jego poziom.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    tak wiem że sie bierze progesteron po owlce ale ja pytam do kiedy masz go brać bo ja mam brać lutke przez do moment jak zrobie test czyli ok 12-11dni jesli test wyjdzie negatywny to odstawic jak pozytywny brać dalej a jak jest u ciebie

    Treść doklejona: 20.05.13 13:16
    chyba że @ przyjdzie wczesniej
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka25 ja mam brac do @ jesli w ogole przyjdzie a jak okaze sie ze jestem w ciazy mam brac caly czas. Nigdy wczesniej go nie bralam ale efektów ubocznych zadnych nie widze biore go dwa razy dziennie.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    ja lteine 1x1 dopochwowo kiedy @powinnaś dostac
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka25 ja mam co 31dni wiec 30 maja czyli jeszcze 10 dlugich dni....


    Dziewczyny a jak powinna wyglądać szyjka macicy w ciąży?J jaki powinien być śluz?
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    o tym sluzie czytałam sporo jedne mają drugie nie
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    no ja właśnie nie wiem do końca jaki powien być. Lekarz mój mi mówil że powinien być. Ale może każda z nas inaczej to przechodzi:) Ja teraz mam taki biały lepki....kurcze juz bym chciala wiedziec na czym stoje bo gdyby sie nie udalo musze wczesniej leki zamowic...
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka ewelina, ja też biorę luteinę, ale 3x1 od dzisiaj przez 10 dni, potem miałam odstawić i zobaczyć czy przyjdzie @. Jak nie przyjdzie to testować. Ale ja na pewno będę brała dłużej do momentu aż będzie wiarygodny test, bo jak wcześniej przestanę brać to przecież można poronić. U mnie @ ma przyjść 2 maja, czyli podobnie jak Wam.

    Treść doklejona: 20.05.13 14:15
    ewelina co do śluzu to ja też słyszałam że powinien być. Jedne mówią o gęstym ("twarogowym") i białym inne o trochę rzadszym, sama nie wiem. Ja przez ostatnie parę dni to miałam tak mokro że myślałam że oszaleje, a owulka była środa-czwartek. Dzisiaj trochę przeszło.
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    2 maja?? mi powinna przyjść 28maja masz racje nie odstawiaj lutki póki test nie bedzie wiarygodny
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    esperanca no ja wlasnie po owulacji mialam pare dni taki bialy twarogowy, grudkowaty teraz tez mam ale jest bialy lepki. A ja lutki nie biore tylko ten dhupaston nie wiem czym to sie rozni. Alemi lekarz kazał brac do @ (a jak nie dostan brac cal czas)Ja czekam za okresem do 30maja wiec razem testujemy dziewczyny ale ja nie wiem czy juz w tym tygodniu nie zrobie jakego sikanca bo kurcze chyba nie wytrzymie tyle czekac ....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    masz racje najgorsze to czekanie ja tez sie zastanawiam czy nie zrobie pierwszego testu wczesniej ale z drugiej strony jest sens sie dołowac
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.