Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    no ja wiem ze ciekawosc mi nie pozwoli tyle czekac....:)
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    cecylka 2 czerwca miało być nie wiem czemu napisałam o maju. Ale to też podobny termin do waszego. Ja wcześniej nie będę robić testu, dopiero jak będę miała odstawić luteinę. Mi nigdy testy nie wychodziły przed @, nawet w dniu @ nie wychodziły, tylko dopiero ok. tydzień po terminie.
    Co do różnicy między duphastonem a luteiną to nie wiem jaka jest. Słyszałam że luteina jest łatwiej przyswajalna bo naturalna i mniej szkodzi na żąłądek itd..
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 20th 2013
     permalink
    no ja też wiem że z ta ciekawością jest różnie ......ach.....i ach.....:shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorlola1b
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    wróciłam po dłuższej nieobecności na forum :-) kasienia89 nie załamuj się. może czas zrobić przerwę odstresować się i podejść do tego spontanicznie, chociaż mnie to też nie wychodzi nie jest łatwo nie myśleć. Jak wcześniej pisałam ten cykl mam bez clo i pregnylu, za namową przyjaciółki postanowiłam się wybrać do bioenergoterapeuty no i zobaczymy, gościu powiedział, że jestem strasznie spięta i "ściśnięta" nerwami, i dopóki ten supełek nie popuści to będzie trudno. Za parę dni idę na drugą sesję, ostatnio po uciskał parę miejsc na plecach i na brzuchu i wydaje mi się że faktycznie lepiej się czuję i poprawiło się trawienie. Ciekawe na ile to jest podświadomość a na ile fakt. Oczywiście staraliśmy się bez wspomagania, ale już parę dni mój biust potwornie boli i czuję zbliżającą się @. No cóż zostało im czekać do następnego razu :-) Wpadłam też do sanktuarium Maryjnego, chyba faktycznie trzeba się rozluźnić i potem dopiero próbować. Jest to najważniejsza sprawa w tej chwili, ale spięty człowiek niewiele zdziała bo wszystkie organy się zaciskają. Ale strzeliłam wykład no ;-)
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    lola1b masz rację, powinnam się odstresować :) dziś tak zupełnie spontanicznie wzięłam termometr i zmierzyłam temp i wyszło mi 37,3 stopnie, @ powinnam dostać wczoraj bo właśnie wczoraj minęło akurat 14 dni od owu ale wiem ze te 14 dni to taki książkowy termin jest :) ale wydaje mi się że tempka przed @ powinna spaść, dobrze mówię? bo ja w temacie temp jestem zielona :P powiedzcie mi cos na ten temat bo widzę że wy w tym temacie jesteście bardziej uzbrojone w wiedzę niż ja :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    kasienia zrób teścik skoro tempka podwyższona trzymam kciuki :)
    u mnie dziś lekkie czasem silniejsze pobolewania piersi i odezwało się podbrzusze ....czasem pobolewa całe ale zazwyczaj czuję z prawej stronie takie kłucie...już raz miałam takie odczucia i nici było z fasolce także się nie nakręcam ...co do piersi to jż kolejny cykl zauważyłam że pojawia sie po kilkodniowym zażywaniu luteiny więc nie będę go traktować jako oznakę ciąży....
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    cecylka25 kochana robiłam teścik w niedziele czyli jeden dzień przed spodziewaną @ ale robiłam go popołudniu i wyszedł negatywny, jak zwykle 1 krecha ... Ale u mnie zazwyczaj to tak jest ze tydzień przed @ wyskakują mi na twarzy pryszcze i bola mnie piersi, a tu jestem jeden dzień po terminie i piersi nie bolą, twarz czyściutka, temp mierzona w pochwie 37.3 (nie wiem czy to dobrze czy źle), od czasu do czasu odczuwam tak jakby lekkie bóle przed okresowe no i właśnie odczuwam czasem takie kłucie w podbrzuszu jak Ty a tak też wcześniej nie miałam ...
    •  
      CommentAuthorlija
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny, jednorazowo zmierzona temperatura o niczym nie mówi...
    Oczywiści, trzymam kciuki za dwie krechy!
    --
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    hej ja dzisiaj mierzylam tempke i mam duży spadek 36,6. Nie wiem czemu coraz bardziej mi sie wydaje ze nic nie wyjdzie z tego cykli....dzisiaj 22 dc(7 po owulce)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    poczekaj jeszcze z 3 dni i zrób tescik w takim razie albo idz na betę ...ja sie zastanawiam czy zamiast kilku testów lepiej nie robić bety taniej wynosi ...ja takie kłócie mam odkąd sie staram więc to chyba mój mózg wysyła mi sygnały które bym chciała zeby sugerowały ciąże ...ja np czuję ze sie nie udało więc zbyt sie nie nakręcam ...nie warto...rozczarowanie bardzo boli pózniej dojść nie mogę do siebie ...może gdzieś tam w podświadomości mam cichutka nadzieje ale nie dopuszczam jej jakby do siebie ...bo tak to jest te co nie chca to mają a te co chca nie mają i nikt mi nie powie ze to fauszywe powiedzenia:shamed:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    no właśnie ja mierzyłam tempke po owu i miałam 37,2 i dziś mam 37,3 a w pierwszym cyklu z clo też raz zmierzyłam przed owu i miałam 36,6 na necie poczytałam że przed @ temp spada, ale lija masz racje, takie jednorazowe mierzenie o niczym nie mówi :) ewelinaO a ile powinna wynosić tempka 7 dni po owulce? powinna być powyżej 37?

    Treść doklejona: 21.05.13 10:02
    cecylka25 ja jak widziałam 1 kreche to 2 dni płakałam ... i czasem sobie też myślę że sama sobie teraz cos wmawiam :( mimo to ze test był negatywny ... ale tak jak mówisz, te co nie chcą to mają dzieciaczki a my jak chcemy to same problemy ...
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    kurcze ja sama nie wiem ile powinna wynosci???moze ktoras z Was mi powie?czytalam tylko ze jak zachodzi do zagniezdzenia tempka spada, ale nie wiem czy mi akurat spadla o tego...???nie nastawiam sie na nic piersi nabrzmiałe, sutki bol do tego bole kregoslupa w dole....ale ja przed okresem tez tak sie czułam wiec nie wydziwiam i nie doszukuje sie w tym ciazy.
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    cecylka ja ma podobnie nie chce sie nakrecać bo pożniej tylko łzy a organizm nie powiem płata takie figle że szok, wszystkie objawy ciążowe już miałam w poprzednich cyklach ...teraz jak odpoczywam to nic nie czuje :)
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ewelina taki spadek moze oznaczać implantację zarodka ...teraz czekamy na skok:)
    zuzanka jak mi sie w tym cyklu nie uda to w czerwcu robie WIELKIE STOP muszę sie odstresować i odetchnąć,jakieś ćwiczonka,spotkania ze znajomymi, gin tez mi to radził, na samej luteinie będę jechała od 14dc w lipcu ponowię staranka
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    hej zrobial test i dupa...czekam teraz do laparoskopi jeszcze 2 miesiace narazie odpuszczam:(
    -- p:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    przykro mi endzi...:( wszystkie jesteśmy załamane ....coś wiosna nie sprzyja
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ja jestem dzisiaj jakas zrezygnowala tym wszystkim ....człowiem dba o siebie bierze witaminy, kupuje drogie leki.....a na koncu i tak wychodzi wielka klapa
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    dokładnie .....ja poładałam z clo wielkie nadzieje a tu taka dpaaaaaaaa
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    do dupy całe te starania ...
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    widze że wszystkie dzis mamy doła :cry::cry::cry:

    Treść doklejona: 21.05.13 10:17
    gdybym miała pewność że na 100% sie nie dało to zalałabym sie w trupa chyba...a tak to czekaj na tę cholerną @
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    cecylka25 to samo wczoraj powiedziałam!!!!!!!!
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ja tak samo a teraz czekam nie wiadomo za czym....ja oprocz clo bralam menopur a on do takich lekow nie nalezy wiec juz jestem załamana jak sobie pomysle ze znowu bede musiala latac, szukac wszedzie tego leku....
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    kasienia myslimy podobnie :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ale kicha dziewczyny...czekam teraz na laparoskopie:(
    -- p:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ty chociaż wiesz na co czekasz ja nawet niewiem ile jeszczę będę celowała i czy to jakieś wogle efekty przyniesie
    1 owu jest
    2.serca są
    .ślóz jest
    hormony ok
    plemniki męża ok
    to co jest nie tak?
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    no to dobrze ze chociaz wszystko ok moje hormony sa do dupy jajniki zreszta tez cale w pecherzykach:(moze po laparo sie uda...
    -- p:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    cecylka u mnie w tym cyklu także piękny pecherzyk 28mm pekł owulacja bylam , estradiol piękny 255, endometrium 12,5mm, śluzu dużo pan doktor powiedział że bardzo dobrze....teraz duper zeby progesteron był w normie wiec jak sienie uda sama juz nie wiem czy nie zrobie sobie długiej przerwy...:sad:
    • CommentAuthorkasienia89
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    endzi91 słońce mi lekarz dał jeszcze jeden cykl na clo a potem też laparoskopia, ale nie martw się słońce, moja kuzynka miała laparoskopie i zaszła w pierwszym cyklu po laparoskopii :) w szpitalu leżała 4 dni ale dobrze to wszystko zniosła powiedziała że więcej strachu niż jest naprawdę ;) wiec nie martw się, będzie dobrze ;) Ty będziesz miała wcześniej niż ja więc powiedz mi potem co i jak ;)
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ok ja mam wstepnie 24 lipca...i wcale sie nie boje bo jak ma mi to pomoc to co tam:)
    -- p:
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Widzę że dzisiaj humory nie dopisują. Ale jak tu się cieszyć jak wiosna nieowocna dla nas :( cecylka dobrze że wyniki u Ciebie w porządku. U mnie lipa z hormonami, pco, brak owulki, a jak jest to pęcherzyki nie pękają, wyniki męża takie sobie, leki na mnie nie działają.. i co tu robić dalej :( Ryczeć się chce, nic poza tym..
    --
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    esreranca nie martw sie na mnie leki tez nie działaja dlatego mam laparoskopie...
    -- p:
    •  
      CommentAuthorjustynia882
    • CommentTimeMay 21st 2013 zmieniony
     permalink
    cecylko
    uszy do góry! wszystko ok -leczyć nie trzeba dodatkowo, tylko czekać na efekty!! wiem że to ciężkie ale innej drogi nie ma... ;(, przypomni mi kochana bo już nie pamiętam HSG miałaś robione ?
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    nie justyniu hsg nie miałam robionego...może w tym tkwi problem ...ale mój gin narazie noc nie mówi na ten temat..
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorzuzanka79
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ja po hsg to dopiero doła złapałam :cry:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    kurcze dziewczyny ja to juz nawet sie rozglądam za lekami eby taniej od kogos odkupic....bo @ wypada mi na 30 i nie chce sie zgapic....a jakos mam zle przeczucie ze sie nie udalo.
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Endzi a laparo robisz po hsg czy bez tego bo ja już nie wiem 2 lekarz mi powiedział ze laparo bez sensu u mnie tylko invitro bo po laparo robią tez sie zrosty po przepychaniu u mnie 25 dc za 2 dni @ i czuje ze przyjdzie Clo już odstawione mam sie decydować laparo albo in vitro ale w skierowaniu do szpitala mam napisane w celu diagnostyki po zapaleniu przydatków :confused:

    Treść doklejona: 21.05.13 16:39
    Dlatego nie wiem czy kłaść sie na stół w celu samej diagnostyki
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ci lekarze niektórzy to są jacyś nienormalni co innego gadają co innego piszą !!!!!!!!!!!! brak słów a in vitro ile teraz kosztuje
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    bez hsg ale bede miala nakłowanie jajnikow tyle wiem...
    -- p:
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Moim znajomi w Poznaniu z lekami wydali 12000zł
  1.  permalink
    ja już nie raz pisałam moje zdanie o podawaniu CLO bez HSG wiec zanudzać nie będę. Cecylko może w drożności jajowodów jest problem, pogadaj o tym z lekarzem.
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    jeśli test okarze sie negatywny to dopiero w lipcu idę do niego...więc z nim pogadam ..chociaż ostatnio mi powiedział że odkąd się staram to często wyprzedzam jego odpowiedzi:)
    Dziewczyny dopadł mnie płacz.....siedzę i ryczę ............................................................chyba załamanie nerwowe :cry::shocked:

    Treść doklejona: 21.05.13 17:17
    ewelina to mnie chyba nie byłoby na to stać....:cry::cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    cecylka25 mnie te ogarnela dzisiaj wielka rozpacz....ale pomysl o tym ze masz juz jedno dziecko a ja....ja nie mam nic i z kazda sekunda dołuje sie coraz bardzej. Mnie na in vitro tez nie stac wiec nawet o tym nie mysle.
    • CommentAuthorTekila85
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Dziewczyny!

    Wy nie możecie tak się nakręcać! Analizowanie każdej temperatury to nie dobre...przestańcie mierzyć- jeżeli jesteście w ciąży to jesteście bez względu na temperaturę i jej zachwiania!Idźcie na betę bo robienie testów sama wiem po sobie jest niedobre dla psychiki- raz wyjdzie negatyw- drugi coś widać-trzeci nie taki.. a beta- taniej i pewniej...no i jak jest mała to można szybko lecieć po progesteron w razie co..
    I nie mówcie,że po roku czy 2 to już nic nie będzie...ja leczę się naprawdę 7 lat i dalej w to wierzę..mam gorsze dni, czasami zamykam się w sobie i mam dość..ale walczę dalej:)
    Odwagi i otuchy;)

    Ja np. teraz trochę się zdołowałam ,bo pojechała wczoraj w niby 14dc na usg po ewentualny pregnyl..a tu zero przęcherzyków..mimo,że łykam podwójną dawkę CLO...no domiar bardzo grube endometrium..za grube..dziś okazało się,że dostałam okres!Czyli tamten 14 dni temu to był jednak nie taki jak trzeba..niepotrzebnie łykałam CLO...zmarnowany cykl..ale trudno..jeszcze mam miesiąc szansy:)
    • CommentAuthorewelinaO
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Tekila85 tak jak piszesz sa chwile wzlotów i upadkow. Ja np na clo słabo reagowałam i do tego brałam pierwszy cykl menopur 3 ampulki moze porozmawialm ze swoim ginekologiem bo jesli chodzi o wzrost pecherzykow naprawde pomaga i podnosi poziom estardiolu. Ja dzisiaj przechodze burze hormonow ze az chce sie plakac tak juz jest z nami babami ze czasem dajemy im zwyciezyc nad naszym normalnym zyciem

    Treść doklejona: 21.05.13 18:24
    Dziewczyny jak ja dzisiaj jestem 7 dzien po owulce to kiedy najlepiej isc na bete?
  2.  permalink
    endzi91, cecylko
    proszę poczytajcie o HSG na pewno jest mniej inwazyjne niż nakłuwanie jajników i powinno być robione przed podaniem CLO!!!, jeżeli wasz gin tak nie uważa idźcie do takiego który ma praktykę w szpitalu, lub do specjalisty od niepłodności wystarczą mikro zwapnienia by jajeczko się nie przecisnęło a kontrast przy HSG by takie przepchał. Nie będę wam szukała wykresów dziewczyn które cykl, dwa po HSG miały plusa, a przed długo długo nic i to nie tylko te co brały CLO. wiadomo jak bierzesz CLO jest to kolejna mała przeszkoda w drodze do + , ale najpierw trzeba być pewnym drożności a tą można jedynie przez HSG sprawdzić.

    No i zanudzam znów o tym samym ;/

    Treść doklejona: 21.05.13 18:44
    co do betki najszybciej po 10 dniach od owu, bo min. okres na zagnieżdżenie 7 dni (ale max 14) , i 2-3 dni az beta będzie w krwi wykrywalna :)
    -- /]
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    tak jak mówiłam to pogadam z moim ginem o hsg w lipcu ,dziś mam dołka ,,,,,,,naprawdę dołka..........:(((( szwagierka dziś mi przywiozła jak na złość torbe ciuchów ciążowych no i jak tu sie nie załamać no pytam sie k....a jak???????:cry::cry::cry::cry::cry:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Cecylka no mozna naprawdę mozna dostać świra jeszcze dopadła mnie przeziębienie i czuje sie fatalnie boli gardło i głowa koszmar jakiś :cry:
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    ja ta miałam w tamtym miesiącu grypa taka że hej....właśnie byłam się kąpać jak ciągałam stanik to cycki jakbym kamienie miała i opadły ..taki ból...nie mogłam ich umyć...straszne uczucie...ale to raczej efekt luteiny....:shocked:
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorWILMA30
    • CommentTimeMay 21st 2013
     permalink
    Ja właśnie chyba zaczynam @, 25 dc zaczęło sie plaminie ostatnio była regularnie ale lekarz kazał odstawić dostinex na razie bo mam podwyższona prolaktyne po obciążeniu i przy tym leku była regularnie a teraz już widzę ze bedą cyrki ale mówił ze jak nie ma rozbieżności 2-3 tyg opuznnienia to ze mam nie brać do momentu podjęcia decyzji, sluchajcie a jak mam na skierowaniu na laparoskopie ze diagnostycznie sprawdzić po zapaleniu przydatków to znaczy ze mogą nic tam w środku nie ruszać , sorki odbieram od wątku ale pytam tak z ciekawości czy ktoś sie orientuje buziaki dla was dziewczyny i trzymam cały czas kciuki za wszystkie
    • CommentAuthoranitka99
    • CommentTimeMay 22nd 2013
     permalink
    Witam, cecylko u mnie podobnie jak u Ciebie hormony super mąż super, owulka i @ regularne co do dnia a do tego jestem w 5 cyklu z clo + Ovitrelle i nic z tego. Lekarz tylko mi powiedział ze taki przypadek jak mój jest trudny bo nie wiadomo jaka przyczyna. Dodam tez ze przed braniem clo byłam na hsg i są obustronnie drozne.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.