Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Agenieshika ( tak na marginesie nick masz po byku, nigdy się go nie naucze :fierce:zawsze bede musiała zerkac jak to sie pisze:tooth:)wiec do dzieła się bierz i M do łożka zaciągaj :swingin:
    Mamrotka ... wiara czyni cuda, wierz... a się spełni ... czego Ci z całego serca życze
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    A Twoje jest mega proste :fingersear::sleepout:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    No a nie :crazy:Ja juz sie go nauczyłam a jestem blondynką wiec to jest sukces:crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 28th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja też jestem blondynką, jaśniutką a do tego naturalną i w zasadzie też nie mam z tym problemu:thumbup: ale na początku.....
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Hihihi ja mam odrosty :tooth:mój naturalny kolor jest szaro-mysi... nie warto sie nim chwalić :bigsmile:mowisz ze moj trudny... oj tam oj tam :wink:
    --
  1.  permalink
    Oooo ja też jestem blondynką tzw. nabytą ;-) hahaha czasem z odrostami :-))) MY BLONDYNKI !!! :-)
    -- ___
  2.  permalink
    Myslę, że ten szaro-mysi kolor ma ponad 90% kobiet posiada ten NIEZWYKŁY kolor włosów ;-) hihi
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    A ja naturalna blondynka :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Ale katualnie lady in red :D
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    U mnie też szaro-mysi kolor....Ale obecnie jestem blondynką:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Hehe wiec witamy w klubie SZARYCH MYSI :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Ale was tu jest hehe a ja myslałam.Ze jestem wyjatkowa ze swoja szarościa :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Red ?? to coś jakby czerwonego ??
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Idę nyny :) dziś było duzo baraszkowania i Kasia jest zmęczona... mam ochote w końcu nogi razem złożyć w łożku :tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Ja też 100% NATURALNA BLOND. kASIU TYLKO nóżki na łóżko a nie na męża. Daj mu trochę odetchnąc :fingersear:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Dam mu odetchnąć :updown:ba moja cimcinka ma już tez dość :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    dziewczyny a od którego dnia fl wychodzą testy beta HCG??? bo zrobiłam dziś rano w 11 dniu fl i nie wiem czy już coś wyjdzie?????
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    noangel standardowy apteczny test ciążowy powinien wyjść około 14 dnia po owulacji zwykłe allegrowe testy nie wiem
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    nie chodzi mi o test HCG z moczu a test beta HCG robiony z krwi;)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 29th 2011 zmieniony
     permalink
    Wyjdzie Aniołku, wyjdzie już jeśli jesteś w ciąży. HCG wytwarza sie zaraz zagnieżdżeniu ( 5-7 dni od owu, cały proces do 12 dni ale już w początkowym etapie zagnieżdżania wytwarza się HCG)a u Ciebie ono już było na bank ( zakładam, ze jesteś w ciąży)
    U mnie dziewczyny test negatywny - nie jestem w ciąży :cry::cry::cry::cry:
    K..... . Dlaczego los tak ze mną igra. Teraz najszybciej podejście w styczniu :(.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    aaaa no to beta z krwi może wyjść już 9 dnia po owulacji ale lepiej odczekać do 11-13 dnia
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    a ja wyczytałam właśnie, że ten hormon jest wytwarzany jeszcze przed zagnieżdżeniem, czyli zaraz od zapłodnienia;) no u mnie dziś 11 dfl, więc powinien wyjść;)
    Anderka nie przejmuj się:hugging: następnym razem się uda!!!
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    betahcg to gonadotropina kosmówkowa która zaczyna się wydzielać po zagnieżdżeniu zarodka w macicy bo wtedy zaczyna tworzyć się kosmówka z której około 9 tc zaczyna tworzyć się łożysko
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Anderka głowa do góry skarbie, i na nas przyjdzie czas... zobzczysz i my sie będziemy cieszyć nie długo :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Tych następnych razów miałam już tyle, że jest się czym przejmować. Obiecywałam sobie cały czas, ze nie będę sie nakręcać, że będę dzielna na finiszu ale jednak jak przychodzi ten dzień przestaje być twardzielką. :cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Anderka wiem, wiem :( jak masz ochote to płacz, niech Ci ulży, nie można w sobie trzymac gniewu i złości....
    --
  3.  permalink
    Anderka - przykro mi. Ale też podejdź do tego tak, że może faktycznie już tych następnych razów miałaś już tyle, ALE wtedy.. nie byłaś tu z nami na TYM forum. Teraz juz bedzie inaczej, bo sie NAPEWNO uda. Musisz po prostu od początku nowego cjlu powtarzac naszą mantrę!!! :-)
    _________
    noangel78 - test z krwi powinien już wyjść w 11 fl, choc nie zawsze. W zależności kiedy było zagnieżdżenie, a nie owulacja. A tego nigdy nie jestesmy pewne... :-) ZACISKAM MOCNO KCIUKI!!!
    -- ___
  4.  permalink
    łóśćń - i jak? Nogi już sie zlączyły? Pewnie się steskniły za sobą...;-) Pamietam taki kawał, że po dłuuuuuuuuuuuuuuugo godzinnym seksie kobieta łączy nogi i mówi "nareszcie razem" ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Spidermanka :) i tak własnie one mówiły-nareszcie razem - teraz tylko czekac na efekty, analizuje.. oglądam swoje wykresy i dochodze do wniosku, ze jak bede w ciąży to to bedzie cud... ale cuda się zdarzają, a wiera czyni cuda :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Anderka, nie załamuj się. Następny cykl=kolejna nadzieja
    noangel78, test z kwi to na tym etapie dobry pomysł :bigsmile:.
    --
  5.  permalink
    No ja tez czekam teraz na moje efekty... Jestem w tej chwili dopiero w 3 dniu fl... wiec jeszcze kilka dni muszę wytrzymać... Chciałabym, aby ta moja (nienaturalna) cierpliwość została nagrodzona ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Spidermanka ja kestem w 2 dfl :)) wiec sie dowiemy dzień po dniu o swoich efektach:) zastanawiem sie nad tym, żeby mierzyc temperturę,ale śluzu i szyjki nie badac w fl, troszkę mnie stresuje jak pojawia się śluz rozciągliwy około 8dfl, no ale jak znam siebie i tak będę sobie tam grzebać... kogo ja oszukuje :devil::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 29th 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń - wiem wiem ... :-) Wkoncu Twoja tempka posłuchała mnie i zorganizowała skok nastepnego dnia po moim :-)
    Ja to tylko mierze tempke, śluzu nie, bo u mnie mało tego na zewnątrz, a grzebać tam teraz nie chce, bo czesto robią mi się przez to infekcje. Moja 'maleńka' jest mocno wrazliwa na takie badanie jaskiń ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Badanie "JASKIŃ " kurde normalnie płaczę ze śmiechu :crazy:
    jesli chodzi o infekcje, od kiedy sie kąpie i myje w szarym mydle mam spokój z infekcjami, najbardziej się męczyłam, jak chciałam pieknie pachniec i używałam pachnideł różnej masci do wanny... wiesz piana afrodyzjaki itp:tooth:teraz tylko szare mydełko JELEŃ i moja mała jest zdrowa jak ryba :) tylko tak nie śmierdzi jak ryba... na szczęście :boogie:
    --
  6.  permalink
    Jejku... JAK MI SIE NIE CHCE DZISIAJ PRACOWAĆ!!!! :-(
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    To udawaj ze pracujesz :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    wrzuciłam zdjęcia testu pod wykres, zapraszam do oceny czy coś widać czy nie? ;)
  7.  permalink
    hahahaha ja tez kiedys używałam szarego mydła 'jelen' bo tylko to trzymało moją florę bakteryjna w porządku.
    A co do piany, afrodyzjaków.. hmmmmmm szkoda, że moja wanna jest taka mała... ;-) tj . wejdziemy z eM do niej ale tak na wcisk ;-) hahaha
    -- ___
  8.  permalink
    łóśćń - ja pracuje z domu (mam to szczescie), wiec nie musze nic udawac bo nikt mnie nie obserwuje. Ale za to sprawdzaja potem, czy zrobiłam zaplanowane raporty. A tak nie chce mi sie za nie brac... ;-/
    ------------
    noangel - ja juz byłam u Ciebie. Ja nie byłam w stanie dużo zobaczyć, bo za bardzo Ci sie test zażółcił ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Ja tez pracuje w domu.. jestem szefem tez dla siebie;)
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 29th 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń - widzę, że nas SPORO łączy!!! :-) Tylko z tym synem 19-letnim nie jestem w stanie dogonić... moj 10 lat młodszy od Twojego ;-)
    -- ___
  9.  permalink
    Hej Dziewczynki??? Gdzie jestescie?
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Ja jestem :). Powoli wracam do równowagi. Tak sobie myślę, ze gdyby mi ktoś powiedział... ANETA, DO KWIETNIA PRZYSZŁEGO ROKU ZAJDZIESZ W SZCZĘŚLIWA CIĄŻĘ.... wtedy jestem spokojna, żyje bez nakręcania i czekam na przepowiednię.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Jestem jestem :) no ale Was nie ma :( Spidermanka jest moją prywatna wrżkąi przepowiednią, ale daje głowę Anderka,że jak poprosisz o dobrą wróżbe to Spidermanka Ci pomoże...( mi wywróżyła skok temperatury) ja wierze w spidermankę :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Spidermanka możesz adoptować jakiegoś 19-latka koniecznie przystojnego :boogie:i mnie dogonisz:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Spidermanka, gdzież Ty !!!!!!! prosze mi tu do meldunku sie zgłaszać i wróżyć mi tu proszę kiedy to ja w ciąże zajdę!!!!!!!!!:devil:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Czesc Anderka :)) dobrze ze jestes :))
    --
    •  
      CommentAuthorTilly75
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Czesc jestem tu nowa, staramy sie ponad 2 lata a w lipcu poronilam. Dopiero sie zalogowalam i chcialam do was dolaczyc :)
    --
  10.  permalink
    łóśćń: możesz adoptować jakiegoś 19-latka koniecznie przystojnego

    Ja biorę Twojego synka. Zgoda? :):cool::cool::cool:
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Hihihi aga 1976 no kochana musisz przejsc testa
    :thumbup:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.