Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Mamrotka nie stresuj sie tylko zarażaj :crazy:Jak bedziesz pierwsza to na bank ja Cię dogonie :boogie:a potem to już sie bedą sypać ciąże jak epidemia :kiss:
    --
  1.  permalink
    Mamrotka - DOKLADNIE. Ty Jestes pierwsza i sie nie stresuj. Wkoncu masz byc naszym idolem :rasta:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    W zeszłym cyklu w 13dc juz miałam test owulacyjny dodatni, dziś mam ujemny, znaczy że owulacja później... a ja przygotowałam sie na romantyczny wieczór we dwoje na 14dc:bigsmile:na natura uwielbia robić mnie w konia:devil:mój M wyjeżdża na weekend, więc nici z trafieniem w szczyt owulacji... DUPA BLADA :fierce:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Jestem trzecia, jestem trzecia :), chociaz taki pozytywny wymiar kolejności na liście hehehe :crazy: :thumbup:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    U mnie dzis zawitala @...a na dodatek reka:(((( i musze isc do pracy a czuje sie fatalnie:(((
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    hmmm.. a ja w pierwszej 20-stce :shocked: więc przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać :cry::bigsmile::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    wedmoczka trzymaj się i bądź dzielna:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Lapa nie rycz jak zaskocze druga to postaram sie zarazić Ciebie poza kolejnością :bigsmile:tak wiesz po znajomości :beard:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    łóśćń wiedziałam, że ta znajomość z Tobą na coś mi się w końcu przyda:jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    A co :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    a nic... tylko teraz powinnam dopingować cię, żebyś w końcu wzięła do roboty:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    No :devil:kochana ja zapał mam jak zajączek :bigsmile:ale owulka w tym cyklu sie przesuwa i nie wiem czy trafie :devil:bo M wyjeżdża na weekend, i bedzie problem:devil:juz jestem wkuta nie źle
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    a może troszkę nasienia w kubeczek i wytrzyma :shamed:przeciez M nie musi być, najważniejsze bym miała jego nektar życia :tongue:to SE poradze jakos sama :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    no faktycznie w ząbki masz ten wykres (pozwoliłam sobie zerknąć) ale może do weekendu jeszcze się uda, w końcu to jeszcze 3 dni + możliwość przetrwania żołnierzyków i szansa jest:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Proponuje w kubeczek, potem do strzykawki, cienki wężyk i sama sobie ins. zrobisz ;) :boogie:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    łóśćń: to SE poradze jakos sama


    :tooth::tooth::tooth: już widzę jak prosisz męża o pozostawienie nasienia w kubeczku:tooth:
    "Kochanie tylko nie zapomnij spakować szczoteczki do zębów i majtek aaaa... i oczywiście możesz zostawić mi trochę żołnierzyków w słoiczku?":thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    No taki mam plan :cool:
    strzykawke mam wężyk zdobędę..mmm.... chyba taki do lewatywy kupie w aptece ... i jazda :jumping:kurcze jaka ja jestem zdolna :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Oj tam, oj tam zaraz w ząbki :fierce:umówmy sie ze taki ma być :fierce:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń i tym sposbem przejdziesz do historii :whorship:

    i oczywiście będziesz musiała zmienić nick na INSEMINATORKA:smoking:
    --
  2.  permalink
    Widzę, że SUPER plany już są :cool: a to najważniejsze... hihi

    __

    A moze potrzymaj żółnierzyki (że tak powiem) w ustach :boogie: Wkoncu lubią ciepło, a w razie potrzeby użyjesz.
    -- ___
  3.  permalink
    A ja jestem w pierwszej 5-tce... zaraz po Anderce :cool:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    w ustach mmmm... połkne na 100%i bede kanibalem :crazy:
    --
  4.  permalink
    A ja wczoraj odebrałam wyniki mojej prolaktyny po obciążeniu wszystkich hormonów. Okazało się, że po obciążeniu moj wynik przekracza 13 krotnie wynik podstawowy (a powinien 3-6). Ginek powiedział, że normalnie nie dawałby mi na to leków, ale że mam również nisko progesteron,a co za tym idzie moja prolaktyna może cichutko na to wpływac da mi Bromergon 1/2 tabl. na noc.

    A wogóle sie ucieszyłam, bo w tym cyklu zgodnie z ustaleniami z ginkeim odpoczywam od wszelkich leków. Wczoraj miałam 10dc i miałam usg. NO I ... moj lewy jajnik SAM WYPRODUKOWAŁ 1 pecherzyk o wielkości 16,5mm. Endo 7mm. Jestem dumna z mojego jajnika, bo tak mnie zaskoczył i to bez wspomagaczy. Oby tak dalej... :clap:
    -- ___
  5.  permalink
    łóśćń - możesz i połykać, ale w razie potrzeby musisz je namówić na drogę powrotną hahahaha :crazy:
    -- ___
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    jeśli ta metoda zadziała to ja też w przyszłym cyklu będę próbować, po co mam jeździć za moim P do innego miasta. W sumie pracuję w firmie logistycznej, to może na czas dowiozą kubeczek z zawartością. :) Kobiety zrobią się jeszcze bardziej niezależne :)
    byłam dziś u lekarza i rozmowa skończyła się po mojej myśli. Choć na początku usłyszałam że książkowo na pierwsze badania czy z hormonami jest wszystko ok itp powinno się czekać rok. Więc powiedziałam że pewnie tak jest, ale ja nie zamierzam i chce zacząć je robić. DR sie zaczerwieniła i poczuła się jak bym jej tytuł doktora co najmniej chciała zabrać. Więc wysłuchałam z kim to ona nie pracuje i ile lat. ale na koniec skierowania wypisała.
    po cichu tak sobie marze że może nie zdążę ich zrobić :)
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    brawo dla lewego jajnika spidermanki:thumbup:
    --
  6.  permalink
    DZIEKI lapa :bigsmile: Niech dalej tak pieknie pracuje, rośnie jak na drożdżach i niech super pęka. A potem niech chłopaki się spieszą ile sił w nogach, rekach a przede wszystkim w ogonkach ;-)
    -- ___
  7.  permalink
    milkar - trzymam kciuki, abyś skierowania na te badania zostały tylko historią i nie było potrzeby ich robić... Dobrze powiedziałaś tej lekarce. Może jak sie ma 20 lat to sobie można i rok czekac, ale w sytuacji kiedy zegar biologiczny tak bije nalezy robic wszystko wczesniej, aby wykluczyc wszystkie problemy...
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    Spidermanko współczuje bromergonu bo to straszne świństwo, które mnie akurat powalało z nóg. Po niecałych 2 tyg stosowania sama odstawiłam bo funkcjonować po tym nie mogłam. W domu jak cie mogę spac non stop ale niestety muszę pracować a to g...... uniemożliwiało mi to.
    Teraz od owulacji bolą mnie piersi i sutki inaczej niż dotychczas i podejrzewam właśnie, że odstawienie bromergonu spowodowało wzrost prolaktyny i dlatego bolą mnie cycuchy ;)... ale już mi wszystko jedno.... nie będę brać tego leku a na ciąże poczekam ze spokojem nie faszerując się. Jak sie nie uda zafasolkować - szkoda ale dam radę udźwignąć tą porażkę. Mam cudowną córeczkę, która osładza mi każdy dzionek :) i we trojkę też jesteśmy szczęśliwi. Czwarty członek byłby ogromem szczęścia ale nic na siłę... jak ma przyjść to przyjdzie.
    Tyle mojej filozofii... Nie zanudziłam Was???? :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Spidermanka gratulacje dla jajnika zuch Ci on:boogie:milkar masy racje trzeba walczyc o swoje.BRAWO:cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Nie, nie zanudzilas... wiele w Tobie optymizmu i wiary.. a co najwazniejsze potrafisz docenic to co masz... i to jest piekne
    --
  8.  permalink
    Oczywiście, że NIE ZANUDZIŁAŚ. Mądre słowa! :thumbup: Trzeba cierpliwie czekać, bo i tak nie wiemy co tam na górze jest dla nas zapisane. Jak mi bedzie tez to mocno dokuczało to odkładam, aby sie nie męczyć...
    -- ___
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Anderka a może lekarz powinien zamienić ci bromka na inny lek. Wiem,że to właśnie bromek na najgorsze stuki uboczne ale są jeszcze dwa inne leki- może one nie będą miały takiego wpływu... niestety wysoki poziom plk może nieźle namieszać przy staraniach ( i nie tylko) :sad: więc chyba lepiej byłoby ją obniżyć.
    --
  9.  permalink
    lapa - wszystko byloby super z tą zamianą z bromka na np, Dostinex (super tolerowany) ale problem jest z ceną. Bromek kosztuje za 20 tabletek ok.10 pln, a Dostinex za 2 tabl. musisz zapłacić 130 pln, a za 8 tabletek 380 pln. Niestety jest SPORA różnica, bo tez wczoraj rozmawialam z ginkiem, aby moze dał mi lek dobrzy przyswajalny. Po zapoznaniu sie z cennikiem zmieniłam zdanie i stwierdziłam, że zostaje przy Bromergonie - spróbuje, mam nadzieje, że nie bedzie tak źle.
    -- ___
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    spidermanka niestety wiem, że cena robi różnicę tyle tylko że zbicie plk też jest ważne i o ile dasz radę tolerować bromergon to nie ma sensu szukać zamiennika.
    --
  10.  permalink
    No wlasnie MAM NADZIEJE, że moj organizm weźmie pod uwagę koszty i zaakceptuje Bromergon ;-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    też mam nadzieję,że twój organizm wykaże się wyrozumiałością:wink: przynajmniej jesteś pod opieką lekarza! Ja mam podwyższoną plk (stwierdzoną na poczatku listopada) a wizytę u gina wyznaczono mi na marzec 2012r!!! i do czasu podjęcia leczenia pewnie nici z zaciążenia, więc...:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    spidermenko ale jest jeszcze parlodel, norprolac one też sa droższe ale tańsze niż dostinex
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    aborataW, dużej różnicy w cenie nie ma : norp.ok 112PLN to juz parlodel tańszy (ok.70PLN)- swoją drogą nie znałam tego leku!
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    a u mnie same minusy mimo, że tempka rośnie..., a tak chciałam się zazielenić;) no nic czekam spokojnie na @...:confused:
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    No ale jest różnica w cenie w stosunku do Dostinexu... Zazwyczaj uderza się z Bromergonem, ja go dobrze znosiłam ale i tak mam zmianę na Dostinex ze względu na mikrogruczolaka
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Zmienione miałam na nolpazę, było lepiej ale i tak nie tak dobrze by choć w pracy normalnie pracować.

    Dziś mam dużego doła. Wieczorem musiałam uspić swojego kochanego kota :cry::cry: Nie wzięłam pod uwagę jak bardzo będe to przeżywać :cry::cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthordziewialtka
    • CommentTimeNov 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    *Anderko* przytulam mocno, z pewnością była konieczny wybór...
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    noangel78: a u mnie same minusy mimo, że tempka rośnie..., a tak chciałam się zazielenić;) no nic czekam spokojnie na @


    Póki nie ma @ jest nadzieja.... nie skreślaj jeszcze tego cyklu.
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Anderka: Dziś mam dużego doła. Wieczorem musiałam uspić swojego kochanego kota :cry::cry: Nie wzięłam pod uwagę jak bardzo będe to przeżywać :cry::cry:


    Bardzo mi przykro :(
    Wiem jak to boli, dwa razy przeżywałam to samo....to w końcu odchodzi członek rodziny!
    Trzymaj się jakoś, choć wiem, że strasznie Ci smutno.
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Dorastałam do decyzji długo a on 2 miesiące po potrąceniu próbował dojść do siebie. Nie wspomnę, ze lekarz nie poznał się na licznych złamaniach i leczył go w zasadzie nie wiem na co. Dziś dopiero pojechałam do innego, który od razu wiedziała co mu jest, zrobił rtg i decyzja nieodwołalna. Wyłam jak bóbr a on patrzył się na mnie tymi swoim ślepkami. :cry::cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Kochana anderko wiem co przezywasz... bardzo mi przykro :cry:
    --
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Anderka, bardzo smutna sprawa, współczuję. Wiem co to znaczy, tyle że u mnie były to kochane psiaki. Do tej pory ryczę jak sobie o nich przypomnę. Mycha miała 18 lat, niemalże młodsza siostra. Ale tak pewnie jest lepiej, trzeba w to wierzyć, choć wiem jak jest ci smutno. Trzymaj się, może niedługo poczujesz że jesteś gotowa na zaopiekowanie się małym kocim stworkiem.
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Anderka faktycznie przykre, trzymaj się!
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Anderka, współczuję straty:cry:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.