Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    *łóśćń*, kurka usmiałam sie jak cytałam zaległe moje posty, hihi.. a z szyjka tez ci nie pomoge bo nie badam - nie czuje kompletnie zmian w jej pozycjach..
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    No włąśnie a juz myślałam ze jestem sama taka goga :bigsmile: więc witaj w klubie dziewialtka:bigsmile:I mój nick jest odjechany :confused:ciekawe która jest wstanie z pamięci wpisać DZIEWIALTKA:fierce:oczywiście prócz właścicielki owego nicka :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 18th 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń mnie się tam łatwo wklpuje twoje nick ale dziewialtka???!!! tu się trzeba nagimnastykować!!!!

    łóśćń, a co jest na tym avatarku??? bo ja nawet w okularach nie za bardzo widzę :shamed: tzn.. tort i jakieś głowy na nim????
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Lapa 3 pary uprawiające miłośc na torcie :hugging:oj ciężko było mi wybrać :boogie:
    Lapa dziekuje za poparcie, mogę startowac w wyborach na najbardziej oryginalny nick, bo juz wiem że mam Twoje poparcie :boogie:ale te ikonki sie Kasi podobają :crazy:ale ta szczególnie
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Lapa jak nie widzisz golego cycka, to wyobraźni sie już nie chce włączyc:bigsmile::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    aaaaaaaaaaa :devil::devil::devil: wiesz może sprawdzę twój avatrek na innym kompie bo teraz do prawdy NIE WIDZĘ!!!!:cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Lapa ułatwię Ci sprawę. Znalazłam źródło.
    http://www.google.pl/imgres?q=tort+nietypowy+na+urodziny&hl=pl&sa=X&rlz=1B3GGLL_plPL358PL458&biw=1420&bih=674&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=cFblkJ211AfddM:&imgrefurl=http://www.auto-nostalgia.pl/%3Fattachment_id%3D1409&docid=HiBZGb9NngJndM&imgurl=http://www.auto-nostalgia.pl/wp-content/uploads/2011/03/tort-nietypowy-na-urodziny1.jpg&w=600&h=471&ei=Q1HGTu2gIY_KswaXt9WXBw&zoom=1&iact=rc&dur=648&sig=115455474125849403728&page=1&tbnh=154&tbnw=189&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=81&ty=65
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Ok dla Ciebie go zmienie bo opanowałam ta technikę do perfekcji :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Anderka, dzięki :tooth::tooth::tooth: teraz to widzę nawet więcej niż jednego cyca:devil:
    --
  2.  permalink
    nika1981
    Odpowiadając na Twoje pytanie: "...Dziewczyny ja właśnie zrobiłam sobie test i niestety I kreska... chyba w przyszłym miesiącu pasuję. Kurcze już nie wiem co mam robić... Chyba porzucę Novum na rzecz Invicty i invitro... tylko miałam nadzieję że uda się naturalnie:( możecie polecić jakiegoś lekarza z Invicty? to ja chodzę do Invicta w Warszawie. Leczę sie u dr. Jurija Feduniva, ale teraz bede częściej korzystała z usług dr. Bednarowskiej, bo w następ.cyklu chcę przystąpić do IUI, a ona przyjmuje CODZIENNIE (w przeciwienstwie do Jurija). Zresztą sam Jurij mi Ją polecił i poradził, aby zaczęła do Niej chodzić, bo jest bardziej dostępna niż on. :-) Dla mnie to fair :-)
    ____________
    łóśćń - DZIEKUJE, DZIEKUJE!!! Ja dopiero teraz się zalogowałam, bo miałam dzisiaj sprawę sądową z moim ex o sprawy dotyczące syna. TOTAL! Cale szczescie była to PRZEDOstatnia rozprawa, bo czekamy na wizytę u psycholgów sądowych i potem juz tylko nasze zeznania i ... decyzja sądu. Niestety mam ciągle problemy z moim ex, bo nie może (od 5 lat) pogodzić się, że mamy obydwoje oddzielne rodziny, on ma zone i dwoje dodatkowych dzieci (opócz naszego wspolnego syna), ja mam męża ( i Jego córkę), ale od czasu kiedy wzielismy rozwód na mój wniosek (on nie chcial się zgodzić) to minęło już 5 lat a ten cały czas ze mną walczy o... WSZYSTKO. Dosłownie o wszystko! :-) No dobra, nie bede Was tu zarzucała moimi problemami osobistymi, bo wkoncu nie to jest ważne w zyciu, nieprawdaż? :-))))
    ___________
    PRZEPIĘKNY JEST TEN TWOJ NOWY AVATAREK łóśćń
    :cool:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Uśmiałam się z was dziewczynki:bigsmile:
    Co do szyjki, to dla mnie też na razie jest to niejasna sprawa, muszę poczytać na ten temat.

    spidermanka, mam nadzieję, że wkrótce "pozbędziesz:wink:" się swego Ex:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Spidermanka, głowa do góry, pamiętaj - CO NAS NIE ZABIJE, TO WZMOCNI
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Dokładnie to samo sobie powtarzam i mam glowę wysoko :-))))) Wkońcu nie takie rzeczy się przechodziło i trzeba było dać radę
    Na pytanie: DACIE RADĘ? Odpowiadam: DAAAAAAAAAMYYYYY! :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthordziewialtka
    • CommentTimeNov 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja tez nie widziałam nic na avaterku *łóśćń* a w powiększeniu , tyle cyców, że hej :) To ja w realu tyle na raz nie widziałam :))

    A propos nicka, uważam, ż emój trudny nie jest, ale sa tu osoby, które same go zmieniają i ulepszaja/utrudniają np *dziewiątalka* :cool: Wniosek: nikomu sie nie dogodzi, no może własnemu mężu :shamed: hihihi
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    No mężowi to trzeba dogodzic jak i w kuchni tak i w sypialni :whorship:na bank przekrecaja Twój nick, ja wpisując Twój nick literuje co by wtopy nie było :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Wróciłam z ostatniego usg przed iui. Pęcherzyk 22mm, endometrium 10mm. Rano inseminacja i czekanie. Nie wiecie nawet jak się cieszę, że wreszcie się coś dzieje i leki działają! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    FLOWKA w takim razie mocno kciukamy :thumbup::thumbup::thumbup:
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    powodzenia:) trzymam mocno kciuki:)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    Flowka ja też trzymam kciuki za Ciebie
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    Powodzenia Flowka:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    hej dziewczyny, ale się uśmiałam czytając posty, fajne jesteście i o to chodzi, żeby było nam wesoło :swingin:
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    Ja też się uśmiecham jak tutaj wchodzę. Dziś rzadko zaglądam bo mocno pracowity dzień w domu ale ciągnie jak cholerka.
    -- ,
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    a ja miałam wczoraj ochotę na sexik:jumping: zresztą co widać na moim szalonym wykresie:tooth: i co Wy na to??? zaburzenia???
    •  
      CommentAuthorakatre
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    Witam i pozdrawiam wszystkie obecne tutaj Staraczki:) Dołączam do Was:) Mi 30-stka stuknęła w lipcu... ech... jak ten czas leci :(
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    spidermanka:
    wlasnie tez sobie policzyłam, ile mi jeszcze zostało cykli do tej magicznej 40-tki i się zasnatawiam, czy liczymy ilość cykli jak kończymy 39 lat i zaczynamy 40 rok zycia, czy jak juz kończymy 40 lat :-)))) hahaha Bo to jest różnica :-) Wersja optymistyczna 44 cykle, a ta bardziej pesymistyczna to 32 cykle. :-))) Bede sie trzymala jednak tej optymistycznej :-)))


    No u mnie nieciekawie...bardzo nieciekawie :(
    Jak się uda w tym cyklu to sobie dziecko na 40-te urodziny urodze....jak się uda.
    Pewnie się nie uda - norma. Juz się nawet dołować przestałam... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 19th 2011
     permalink
    Mamrotka wpisać Cię na naszą listę? Jesteś rocznik 72? Jak tak to rocznik mojego mężą. :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Anderko - tak proszę mozesz mnie wpisać...
    Nie wiem jakie dane podać?
    rocznik 72 sierpień
    mam 2 synkow 6 i 10 lat
    teraz leci nam 49 cykl staran
    w 41 cyklu sie udalo niestety w 8 tc ciaza obumarla

    tyle styknie? :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Oj to się ŁÓŚĆŃ ucieszy :).

    Przy okazji... mój mąż też sierpniowy lwiak.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Anderka: Oj to się ŁÓŚĆŃ ucieszy :).


    Czemu?

    Pozdrów lwa od lwicy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Wracajac do tematu staran.... u mnie okolice owu - wczoraj/dzis jakos tak...jajnik pracuje ze az milo ;)
    I najgorszy czas przede mna - faza lutealna.... brrrrrrrrr nie lubię.
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Mamrotka: faza lutealna.... brrrrrrrrr nie lubię


    Pewnie da się polubić jak się wyyyyyyyyyyyyyyydłuuuuuuuuuuży :tongue: czego nam wszystkim życzę :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Mamrotka: Czemu?


    Zdetronizowałaś ją :)) już nie jest numerem jeden na liście :))

    Tak na marginesie - witam i życzę powodzenia :smile:
    Ja tam lubię lutealną... tak do 4-5 dnia a potem już mniej :)
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    kurczę a byłam numerem JEDEn na liście :peace:

    Mamrotak witaj w klubie
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Dziewczyny wolałabym nie mieć tego numeru jeden - serio :)
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    rOZUMIEM :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Patrząc z drugiej strony jestem numerem jeden, tyle cykli starań...to moze jako pierwszej mi się teraz uda? :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    asterix: Ja tam lubię lutealną... tak do 4-5 dnia a potem już mniej :)


    Ja ogolnie nie lubię...bo to czekanie..... u mnie jeszcze lutealna zwykle 15-16 dni.
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Witaj Mamrotka:bigsmile::bigsmile:. Uda się na pewno prędzej czy później:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Mamrotka ja z wielkim oczekiwaniem wypatruje staraczki, która ściągnie z nas urok ;). Bądż pierwsza byle bys pociągnęła nas za sobą :). Powiem Ci, że jestem pełna podziwu dla Ciebie za tą ogromna ilość cykli starających i ciągłe mimo to patrzenie w przyszłość z optymizmem. BRAVO!!! Życzę Ci by ten ktoś na górze docenił w końcu Twoją wytrwałość i wynagrodził Ci to długą i zdrową ciążą uwieńczoną sukcesem. Dodatkowo Ty dajesz mi wiarę, ze jeszcze można, ze nie wszystko stracone, ze skończyłam 36 lat ale mimo to mam jeszcze ,,sporo czasu". Dziękuję Ci za to bo dla mnie to bardzo, bardzo wiele znaczy. Myślę, ze dla dziewczyn z górnych pozycji na liście również. :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 20th 2011
     permalink
    Anderka: Myślę, ze dla dziewczyn z górnych pozycji na liście również

    dla tych znajdujących się nieco niżej też :-):swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Wiem na pewno :). Podtekst był taki, ze my mamy duzo mniej czasu, niz te dziewczyne z listy poniżej :).:updown:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 21st 2011 zmieniony
     permalink
    niby macie mniej czasu, ale najczęściej już (przynajmniej) jedno dziecię jest :tongue: a gorzej mają chyba te, które starają się o pierwsze :wink: czyli, tzw.stare pierwiastki, czy jak tam nas zowią :tooth::tooth::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Masz racje. A wiesz co najbardziej wkurzające jest dla takiej starającej sie a mającej już dziecię? Najgorsze jest to ( bynajmniej tak u mnie było), że z pierwszym dzieckiem pomyśleliśmy , że byśmy chcieli, pach, pach, jedna nocka i fasolka jest... a teraz to jakaś parodia :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Wlasnie Anderka madre slowa:)) dobija mnie to ze przedtem to nawet nie wiem kiedy zaszlam :) a teraz pelna swiadomosci, pelna nadzieji, ze co tam troszke pobarzszkuje i dzidzia jest :)) a tu dupa blada:( no ale jeden plus jest.... nioe trzeba meza namawiac na bara bara bo sam chetny:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Anderka, przez te 8 lat to organizm miał prawo się zmienić :wink: :tongue:

    Anderka: z pierwszym dzieckiem pomyśleliśmy , że byśmy chcieli, pach, pach, jedna nocka i fasolka jest

    Takie właśnie podejście miał mój mąż do niedawna, a teraz przyznał mi w końcu rację, że to jednak nie takie HopSiup:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Miał prawo, miał ale sygnałów żadnych nie dał, ze coś się pomerdało ;).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Anderka: ale sygnałów żadnych nie dał, ze coś się pomerdało

    i to jest własnie najgorsze, bo u mnie zdecydowanie coś się pomerdało w tym roku ale sygnałów żadnych nie było :shocked: i trzeba było samemu dociekać o co chodzi :-(
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Anderka: Masz racje. A wiesz co najbardziej wkurzające jest dla takiej starającej sie a mającej już dziecię? Najgorsze jest to ( bynajmniej tak u mnie było), że z pierwszym dzieckiem pomyśleliśmy , że byśmy chcieli, pach, pach, jedna nocka i fasolka jest... a teraz to jakaś parodia :).


    U mnie pierwsze dziecko - wpadka,
    drugie zaplanowane, 2 cykl staran.... a teraz...szkoda gadac.
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    eH.... CHYBA ZA bardzo świadome jestesmy tego, ze chcemy zajść w ciążę.
    Ja mam dziś doła. Dopadło mnie przeziębienie, pracy full, rozdrażniona bez kija nie podchodź, płakać mi się chce ciagle, kurde jaki powalony dzień.:cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Mamrotka, jaką anty stosowałaś, gdy poczęłaś 1. dziecko?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.