Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Najwięcej najlepszych regularnych prawidłowych cykli jest w wieku 25-35 lat.
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Dziewczyny dzięki za pocieszające wieści!!! Od dzisiaj inaczej patrzę na swój wiek, jestem po prostu w wieku największej szansy na prokreację:D

    P.S. Fajnie byłoby znów zrobić dziadkom niespodziankę na Święta co? MIKOŁAJU gdzie jesteś?????? ;)
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    w tym roku nastąpiła u mnie zmiana kodu z przodu i też nie mogę doczekać się mojego najlepszego i zakończonego sukcesem cyklu :).
    jakoś tak już dawno temu sobie wymyśliłam że max w 30stkę muszę chociaż zafasolkować a tu póki co wielka figa z makiem, trzydziestka już za 4 miechy się skończy i będzie plus jeden.
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    dziewczyny, jestem po zastrzyku z Pregnylu więc trzymajcie kciuki:) ja też zawsze chciałam miec pierwsze dziecko do 30 i niestey nie udało się...ale trzymajcie kciuki za ten cykl.. bo rocznica ślubu blisko i fajny prezenty bym nam sprawiła:)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Mocne kciukasy , że hoho, czerwone od ściskania. Powodzenia Nika.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Hej!
    nika1981, trzymam kciuki.
    Macie rację, dziewczyny po 30tce mocno się stresują.
    Ale nie ma co odkładać ciąży, pamiętam jak moja bratowa przechwalała się, że ona może spokojnie rodzić po 40tce, bo kariera itp. , bo ona ma jeszcze tyyyyle czasu. Wówczas miała 34 lata. Niestety jak już zaczęli się starać, to się nie udawało. Gdyby nie cuda medycyny, to nie mogliby mieć dziecka. Można rodzić i po 50tce, ale tak naprawdę zegar biologiczny cyka.
    Ja czekam a może właściwie (nie) czekam na @. Na razie cisza...Jak na razie żadnych objawów, może jutro coś się wyjaśni:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Kama77 -trzymam kciuki i obyś test tym razem zaliczyła :)
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Kama77 - obyś się nie doczekała :) Trzymam kciuki.
    Za Ciebie nika1981 też :)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    A ja wam albo raczej nam wszystkim, życzę byśmy do końca tego roku zobaczyły dwie kreski na testach :).
    -- ,
  1.  permalink
    Hej dziewczynki. No i przyszedł 11 dzien fl i zrobiłam testa sikańca, aby sprawdzić czy mam kontynuowac duphaston. Niestety wyszła tylko 1 krecha. :-( ALE... nie poddaje się. Bede dalej walczyc. Mam nadzieję na Wasze kciuki w następnym cyklu również... :-)))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Nie chcę Spidermanko nakręcać Ciebie ale może nie przyjdzie a na test jest za wcześnie? Wiele osób ma siekańca negatywnego nawet po okresie spodziewanej @. Jednakże lepiej mysleć, że się nie udało i być mile zaskoczonym niż łudzić się nadzieja do końca i mieć doła jak przyjdzie @. To co zawsze tu powtarzam- na tym etapie nie można nic zrobić oprócz czekania co dalej. Nawet jak się nie uda, to kolejny cykl może zawsze przynieść to czego oczekujesz. :)
    -- ,
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    spidermenka:) odstawisz duphaston? mi w tym miesiącu lekarka nie przepisała duphastonu ze wzgledu na nastrój, zle znosze ten lek:( tylko zastanwiam sie czy to nie przeszkodzi w zagniezdzeniu zarodka?
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Na mnie dupek działa bezproblemowo... :-) U mnie niezależnie czy łykam dupka czy luteinę zawsze mnie nosi pod koniec cyklu... :-)
    _______
    Odłożyłam dupka, bo nie mogę go brać wiecznie. Skoro test wyszedł negatywny to nie chce sztucznie przedłużać fazy lutealnej.
    _______
    Zgadzam sie z Tobą ANDERKO - ja też staram sie tak podchodzic. Wole mysleć, że sie nie udało i czekać na @, aby potem przez głupie nadzieje nie łapać doła kiedy przyjdzie @. Jednakże wiadomo, że wolałabym być miło zaskoczona... i zaciążona ;-) hahahaha
    -- ___
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 9th 2011 zmieniony
     permalink
    spidermanka, zrób badania! Mnie przy bHCG ponad 80 jeszcze nie wychodził test. Jak wyjdzie pozytywny to nie odstawiaj duphastonu.

    Ja dzisiaj 3 dzień na puregonie, czekam czy coś urośnie:wink:
    --
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    po CLO mam depresję...płaczę co 5 minut a po duphastonie nerwy!!! złość!!! jest ciężko dlatego w tym miesiacy zrezygnowałam ale troche się boję że nie uda się zarodkowi zagnieździć:( ja nie mam problemów z pęcherzykami w tym miesiącu książkowo urósł, śluz ok, sama już nie wiem dlaczego się nie udaje:(
    •  
      CommentAuthorDiabeł
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    dopisuję się do Was z moim rocznikiem 77
  2.  permalink
    a ja jestem z rocznika 77 też i starania o pierwsze dziecko - możecie uzupełnić, dziewczyny. Cieszę się, że tyle nas jest i możemy sie wspierać :)
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
  3.  permalink
    FLOWKA - dziekuje za rade. Moze jutro uda mi sie skoczyc, ale nie jestem pewna czy wyrobie sie czasowo... :-(
    A jak drogie jest leczenie puregonem i ile tego trzeba brac
    ________
    NIKA1981 - a moze spróbuj w następnym cyklu FEMARĘ (odpowiednik Clo, troszke droższy, ale lepiej tolerowany i ma mniej skutków ubocznych jesli chodzi o wielkosc endo jak ma clo).
    -- ___
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Puregon niestety bardzo drogi - w mojej aptece 380, ale ponoć to bardzo dobra cena. Nie wiem jak długo, to mój trzeci cykl na puregonie, ale miałam przerwę dwa miesiące po wczesnym poronieniu (nie mogłam dojść do ładu z cyklem)
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Hej! Witam też moje rówieśniczki:bigsmile:
    spidermanka, głowa do góry. Na pewno kiedyś się uda. Widzę, że myślisz pozytywnie.
    Dziś zrobiłam test, niestety wyszedł negatywny, a @ nie ma... Chyba mi się cykl wydłużył albo co?? W każdym bądź razie nie zniechęcam się i cierpliwie czekam na @. Jestem dobrej myśli. Od nowego cyklu obiecuję kupić termometr i przyłożyć się do npr
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Spidermanka, nie rób Bety, poczekaj. Co sie odwlecze to nie uciecze :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    korda, a jaki kupiłaś?
    Ja muszę jeszcze zapłacić abonament, ale postanowione:bigsmile:
    Jeszcze tylko jutro do pracy, a potem wypoczynek:bigsmile:W weekend świętujemy piąte urodzinki mojego synka:bigsmile:, jak to szybko zleciało. Szkoda, że nie dam mu urodzinowego prezentu w postaci zapowiedzi przyszłego rodzeństwa...Ale cóż, może do końca roku się uda.
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Dzięki korda, zaraz sobie zamówię, bo na innej stronce aukcja jeszcze trwa.
    Tak..W weekend mega impreza.
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Tu jest tańszy a taki sam :). Chyba też sobie kupię.
    -- ,
  4.  permalink
    Podoba mi się ten pomysł z nawoływaniem do mikołaja :-) mógłby przynieść dziadkom prezent - jestem "za" a ja na dodatek też się wtedy urodziłam i mogłabym dostać prezent na urodziny - 2 kreski, bo akurat wtedy będzie mój termin nowej @...ale byłoby pięknie.
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Juz zakupiłam :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Ja nawyk już mam :). Nawet jak obiecuję sobie, że odpuszczam w jakimś cyklu to nie wytrzymuję i każdy ranek uruchamiam termometr :bigsmile:.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Nawyk się przyda na przyszłość.
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Wczoraj na noc zwiększyłam dawke bromku. Dziś czuje się dziwnie, jestem zakręcona ale jest to bez porównania z tym co było po Bromergonie. Na razie póki co nie żałuję, ze wydałam kasę na Nolpazę.,
    -- ,
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 10th 2011 zmieniony
     permalink
    ANDERKA - nie czytając Twojej rady wczesniej zdecydowałam rano nie robić bety. Co ma byc to bedzie. Nie ma co się dodatkowo stresować. Wkoncu beta mi w niczym nie pomoże, a tym bardziej w zajściu w ciąże ;-) hahaha Jak nie teraz, to jest następny cykl, a w razie czego i kolejny :-)
    _________
    Ja już mam wyrobiony od dłuższego czasu mierzenie tempki. Ja to robie na śpiocha. Dzwoni mi budzik o 6:00, wyłączam go, parkuje termometr w garazu ;-) i jak zaczyna piszczeć wyjmuje i dalej idę spac do... 7:00. I juz jak sie obudzę sprawdzam wynik. :-)
    _________
    Jak fajnie, że od jutra 3 dni wolnego !!!!!!!!!!!!! Hurrrrrrrrrrrra! Dziewczyny, wykorzystajcie okazję i pójdzcie w ciągu tych 3 dni do kina (Multikino lub Cinnema City) za 11 zł za 1 bilet. :-)))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Spidermenka mierzysz tempkę tak jak ja he he robie to jak robot hehe aha i dzis jade do kina na jakis odjechany film :))
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Ja też tak mierzę ale od razu patrzę ile wyszło i zapamiętuję bo zdarzyło mi się odłożyć termometr a dane zniknęły. Może mam taki bez funkcji zapamiętywania? Albo odkładając coś wyłączyłam? Teraz wolę nie ryzykować :)
    Najgorzej ma z tym mierzeniem mój mąż - jako, ze codziennie wstaję do pracy o 4:30 to w wolne dni też ustawiam tak budzik i go niestety budzę. Na szczęście nie narzeka :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Asterix, niech spróbuje narzekać! ;) My tak się poświęcamy, że nawet tego do myśli nie dopuszczam! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Popieram, korda:wink:
    Niestety dla mnie ten cykl już jest stracony. Mój mąż jest dużo bardzie rozczarowany ode mnie. Ale w końcu jak nie ten to następny... Cykl a nie mąż oczywiście :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Przykro mi kama77 ale podoba mi się Twoje podejście :)
    Jak nam się nie udało w poprzednim cyklu to mąż mnie bardzo wspierał ale widziałam, że tez mu przykro. Choć rozśmieszał mnie cały dzień to widziałam, że to taka "pokazówka" z jego strony. Ale w sumie miał rację a mówił to co teraz Ty - jak nie ten to następny :)) trzymam kciuki, za Ciebie, za siebie i za nas wszystkie
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Trzeba być optymistką i bardzo się starać:bigsmile: W końcu długi weekend przed nami. Wiecie ja już w powietrzu czuję zimę:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    dziewczyny macie cudownych mężów :)) mają wspaniałe podejscie...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    Korda, samoobserwacja przynosi korzyści dla nas i nie jest żadnym poświęceniem.
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    Jak dla kogo! Dla mnie jest ... ranne wstawanie :wink: A poza tym pilnowanie leków, latanie po lekarzach, dostosowanie pracy do owulacji (ciągle wyjeżdżam), a jak coś się przesunie to stres, że kolejny cykl w plecy.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    Wstaję do pracy, a nie z powodu pomiaru. ;-) Poza dniami zwykłymi mierzę przez sen, nie wstaję.
    Leczenie to co innego.
    --
  5.  permalink
    *Flowka*, popatrz na to w ten sposób: dobrze, że masz prace , która możesz dostaosowac do cyklu - nie wszystkie z nas tak mają :)
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    O w mordę o przyszła @... choc w tym miesiacu nie mam doła, bo jakoś chyba sie mniej nastawiłam na plusika... wiec nowy cykl i nowe bara bara :)) jeden plus starań... robimy to teraz cześciej :))
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    już nie narzekam! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    Witam dziewczyny:) też proszę o dopisanie mnie do listy jestem z 80 rocznika z mężem staramy się już od dwoch lat o nasze pierwsze dziecko, ale nie tracimy nadziei..kiedyś przyjdzie i na nas pora:))
    Spokojnego wieczora wszystkim:))
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Witaj wedmoczka :bigsmile:Życzę ci szybkiego zaciążenia:bigsmile:, mam nadzieję, że tutaj są jakieś magiczne fluidki:wink:...
    łóśćń, popieram. Ja już nie mogę doczekać się, kiedy znowu zaczniemy :bigsmile:. Tym razem będę "dusić" mojego męża. Dwa razy w miesiącu to zdecydowanie zbyt mało:smile:
    --
  6.  permalink
    Też witam CIe WEDMOCZKA. Trzymam kciuki za SUKCES ! :-)
    __________
    U mnie tempka juz mocno spadła, wiec pewnie jutro @ powinna mnie przywitać. Nie nastawiałam sie jakos na plusa w tym cyklu, wiec i nie mam złego nastroju. Chyba tez zbliżające sie swieta mocno pozytywnie mnie nastrajają i zaczynam planowac wyjazd na sylwestra. TAk wiec głowa coraz bardziej zajęta :-)
    __________
    Co do zapamietywania tempki na termometrze, to ja mam z taką opcją, że jak juz wstanę i włączę to najpierw pokazuje sie ostatnia zmierzona tempka, potem kontrolne pojawia sie 37C a potem juz zeruje i gotowa jest na mierzenie. :-)
    __________
    Wiecie co, to moze smieszne, ale chyba najbardziej lubię te pierwszą czesc cyklu czyli do owu, bo jest najmniej stresująca i chyba najbardziej PRZYJEMNA ;-) hahahaha
    -- ___
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    Wiecie co, to moze smieszne, ale chyba najbardziej lubię te pierwszą czesc cyklu czyli do owu, bo jest najmniej stresująca i chyba najbardziej PRZYJEMNA ;-) hahahaha
    Zgadzam się z Tobą-za każdym razem "po"-jak leże z nogami w górze:wink:,to zawsze sobie myślę, że może to tym razem się udało:smile:...a potem to czekanie...i wymyślanie-czy to objawy zbliżającego się okresu czy może wręcz przeciwnie:wink:....ja właśnie jestem w tej przyjemniejszej fazie cyklu...tzn.zaczynamy od wtorku:shamed::tongue:
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    ups...tak troszkę źle mi się wkleił cytat spidermanki:shamed::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    dziewczyny, a co może oznaczać w 19dc od 3 dni czasami kłucie w szyjce macicy i mrowienie piersi? bo zaczynam marzyć....:wink:
    Pozdrawiam Staraczki!!!!
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    oj noangel..myślę że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciąży:wink:...a marzyć możesz-jak my wszystkie:smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.