Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Łóśćń Łagodnie przeszłaś pojawienie się @ bo z nami jesteś od tego cyklu hehehehe.

    Witam Cię Wedmoczka. Zaraz dodam Cie do listy. Wyjechałam na długi weekend i nie posiadanie neta. Było to z jednej strony masakryczne a z drugiej strony chyba potrzebne a do tego sprawdzało moja wytrwałość ;).

    Noangel, za wcześnie , za wcześnie ale za marzenia nie bolą i za nie nie karzą i marz do woli. Objawy podpisać można a jakże, wyostrz nadzieję tylko nie przekrocz granicy schizy :) by w razie czego za mocno nie bolało :).
    a może Noangel będziesz pierwszą naszą staraczka tutaj, która będzie rozszerzała infekcję ciążową???? :bigsmile: Fajnie by było.
    -- ,
  1.  permalink
    No i dzisiaj (punktualnie) odwiedziła mnie @. piszę "odiwedziła", bo mam nadzieje że długo gościć u mnie nie będzie, a i w następnym cyklu nie jest u mnie miło widziana ;-) hahaha
    POZDRAWIAM WAS GORĄCO W OSTATNI DZIEN TEGO DŁUGIEGO WEEKENDU!
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    Anderka :) no łagodnie bo mam Was ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    Hej!
    Ja we wtorek też zaczynam tę miłą część:wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    wiem nie ten wątek :) ale zapytam Was, znaczy te ktre sa juz na 28dni długo... opłaciłam konto przekazem pocztowym 7 listopada, do dzis nie mam włączonego, pisałam @ 28dni iiii cisza, podałam dwie przyjaciólki zeby konto im tez przedłużyc i nic:(( oni mnie olewja czy co ????
    :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    przekaz pocztowy może trochę iść... a po drodze jeszcze było wolne, więc pewnie na dniach wszystko się wyjaśni (mam taką nadziej) cierpliwości i powodzenia :-)
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    dzieki LAPA bo juz mi brak mojego wykresu ... uzależniłam sie :))
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 14th 2011 zmieniony
     permalink
    ja przez dwa tygodnie jak nie miałam dostępu do neta prowadziłam wykresik w zeszycie:wink: :wink:
    jakoś dało radę :tongue: choć to nie to samo:wink:
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    hej, ja tez się uzależniłam od mojego wykresiku, tylko martwię się bo temperatura spada :(
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    noangel78, pozwoliłam sobie zajrzeć pod twój wykres :-) ja bym się jeszcze spadkiem nie martwiła. Zaczekaj na jutrzejszą temperaturkę:-) ten spadek nie musi oznaczać nic negatywnego:-)
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Też notuje w zeszycie. żeby nanieść potem wszystko na wykres;)
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Podłączyli mnie :)) ale sie ciesze :))mam wykres i staranie w ruch :))
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Hej! Dziewczyny, który termometr kupić? Owulacyjny czy zwykły do npr?? Na allegro widzę różnicę w cenie...
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeNov 14th 2011 zmieniony
     permalink
    Hej, w tę środę wreszcie mam laparoskopię. Mam 31 lat, 4 lata męki i pomyślałam, że muszę się zmobilizować. Niedawno miałam ciśnienie z powodu wieku, ale nerwy jeszcze nikomu nie pomogły, więc przestałam się przejmować. Będę tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkie 30+ :)

    P.S. Ja mam zwykły termometr do wykresów.
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Cześć Efiaa, witaj w naszym gronie. Dziękuję za odpowiedź.
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    witaj Efiaa :-) wiekiem to się nie ma co przejmować:-)
    kama77, ja ma termometr microlife- wygodny, 30sek do minuty i można spać dalej:-)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Ja mam microlife, zapłaciłam za niego 15 zł i w zupełności wystarcza.
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Ja mam elektroniczny, też jest ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    każdy jest dobry, oby tylko podawał wynik z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    A mój Microlife dziś doszedł. Jutro mierze juz nowicjuszem ;).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    [quote=Anderka][/quote]
    z tego co wiem powinno się mierzyć nowym od nowego cyklu:)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    wiem, ale mi w tym cyklu wszystko jedno ;)
    Będe mierzyła i jednym i drugim ;P
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    Dzięki dziewczyny za rady. Zamówiłam na allegro termometr microlife i teraz cierpliwie czekam na przesyłkę.
    --
  2.  permalink
    ANDERKA - pogratuluj swojemu termometrowi, ze ... "doszedl" ;-) hahaha taki mnie zart wzial na noc ;-)
    ______
    Ja tez uzywam Microlife i nie ma z nim zadnych problemow...
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 14th 2011
     permalink
    skoro doszedł to ... niech trzyma podwyższoną temperaturę przez 9 miesięcy :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    a ja bym wolała mierzyć wieczorem bo jest wyższa tempka o 4C hihihih ;)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Uffff, a co niektóre Staraczki wystraszyły się, ze temat zamknęli. Ja tez miałam obawy :(). na szczęście tylko się zakopał.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    NOOO właśnie myślałam ze juz go nie ma :)) ale na szczęscie jest :))
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Dziś kupiłam sobie oeparol :)) a męzowi selen:) oby tylko łykał bo on ma pamieć jak kurczak :))
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    a ja mam dziś zal do eMa:(((miał jutro iść na badanko,ale odwiedził go kolega z innej miejscowości i napili się piwka....wiec trzeba to przełożyć na inny termin:((
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Faceci chyba nie lubią takich akcji i wymigują się jak mogą. Chyba każdy z nich woli myśleć ze nie ma problemu z ich rycerzykami - bo gdyby był oznaczałoby to zwątpienie w swoją męskość czy cóś... generalnie strasznie ambicjonalnie do tego podchodzą :)) Tak mi się przynajmniej wydaje bo nie znam żadnego coby to potwierdził :)
    Mój dostał skierowanie i nie dotarł na badania, zapomniał chyba :) Nie naciskałam ale jak nie uda się w tym cyklu to mu przypomnę :))
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    ja swojemu przypominam juz od pol roku:((( w koncu ustalilismy ze idziemy a tu prosze niespodzianka:(((
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Dokladnie tak jak piszesz asterix, my mozemy sie badac brac leki i to jest ok, a mężczyźni podchodza do tego jak do wyroku.... przecież słabe żołnierzyki męskości im nie odbiorą ... Ale dla meżczyzny to koniec świata :
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    wiecie raczej tu nie chodzi ze nie chce tylko jakos to jedno to drugie i generalnie to ja mam miec wolne zeby go zaprowadzic za raczke bo sam nie pojdzie...nie broni sie przed badankiem ale wiadomo wolal by go uniknac ale juz prawie 2 lata staran wiec najwyzsza pora na badanko zolnierzy:)))
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Ale moj nie chce :( bo zapewne domysla sie jaki wynik bedzie :( wiec daje mu sama witaminy i mowie ze to dlatego, ze idzie zima wiec witaminki poterzebne :))
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Co do witamin dla mężczyzn - mi jedna z dziewczyn z tego portalu rekomendowała Selfazin. Pisała, ze jej brał dwa cykle i się udało :) Nie wie czy dzięki tabletkom ale na pewno nie zaszkodziły :) Ja swojemu też kupię jak mu się skończą te co teraz bierze (o ile wcześniej nie zaciążę bo wtedy będzie mi wszystko jedno co tam łyka :)) Czytałam trochę o nich i to co czytałam brzmiało obiecująco :)
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    moj bral cale opakowanie czyli 100 czy 90 tab i nic to nie pomoglo...z tego co czytalam armia odnawia sie co 70 dni wiec pewnie jedno opakowanie to za malo:((
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Dzis chciałam kupis SELFAZIN w żadnej aptece nie było, nie wiem czy tak wykupują czy co :(
    Fakt jest taki ze dopiero efekt moze byc po 2 miesiacach brania tabletek przez mężczyzne
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    ja mojemu podaje jeszcze ANDROWIT lekarka moja mi poleciła
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 15th 2011 zmieniony
     permalink
    wodemoczka - może za szybko były zrobione badania? Moze po jednym by się poprawiły gdyby zbadał te 70 dni po skończeniu opakowania? Nie wiem za bardzo....

    łośćń - złośliwość przedmiotów martwych - im bardziej coś jest potrzebne tym trudniej dostępne :))) O Androwicie też słyszałam dobre opinie. Mój sam sobie kupił jakieś witaminy z żeń-szeniem ale to dlatego, zeby wzmocnić organizm bo coś go zaczęły przeziębienia męczyć a nie z myślą o ewentualnym poczęciu :)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Ja mojego szpikuję takimi cudami jak PRO-MEN i L-karnityna+chrom a do tego podrzucam mu kwas foliowy. Troche brak systematyczności bo jak sama nie podam to małża nie łyknie ;)... ale na cud liczę hehehehe.
    -- ,
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    dziewczyny martwi mnie ta niska tempka, w zeszłym cyklu się nie staraliśmy i w II połowie miałam wysokie temp. a teraz nie rozumiem? może powinnam luteinę brać??? jak szybko można zrobić Betę??
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    Tak jak pisałąm w profilu- może dopiero będzie owulacja i skok.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    Anderka co tak znika ten wątek :( dziś znów przepadł na kilka godz, bawi sie w chowanego z nami
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    Prawda, też szukałam:)
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    No właśnie, mój mąż też by sam nie wziął np. witaminek. Mężczyźni są jak dzieci:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    To mój jest wyjątkowy :) pilnuje się sam! wiem, bo sprawdzam czy znikają ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Temat znika bo jesteście za mało aktywne ;). Wpisy w innych tematach a brak w naszym powodują, że są one na czołówce ( pierwsza część forum to,, najpopularniejsze temaTY") a nasz spada poniżej 10-atki i wraca do tematów ,,planowanie ciąży".
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Czy ktorys z Waszych mezczyzn przyjmuje Wellman Conception?
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeNov 17th 2011 zmieniony
     permalink
    no to trzeba więcej gadać :) ja dziś mam 7dc i jakieś ogromne wewnętrzne przekonanie, że ani tym razem ani następnym końcówka się nie zazieleni... i niby jest mi jakoś tęskno do ciąży, do maluszka to mimo wszystko się nie martwię... po prostu przyjęłam taktykę, że co będzie to będzie i będzie dobrze... stąd kategoria "szczęśliwy traf" a nie "staram się"... zdecydowanie lepiej działa to na moją psychikę... przede wszystkim sama na sobie nie wywieram presji i się nie nakręcam :)
    poza tym zamierzam cieszyć się nadchodzącymi świętami... chcę stworzyć w domu niepowtarzalny nastrój, wciągnąć w to Wiki, namówić ją do narysowania listu do Mikołaja (choć z 2-latką która rysuje jedynie kreski i kółka no i bliżej nie zidentyfikowane mazaje to wyjątkowo trudne zadanie)... ale mam jakąś taką wewnętrzną potrzebę :) rozlenić się, wyciszyć, poczuć magię, spokój, odgonić smutki i zmartwienia... tego chce mi się w tej chwili najbardziej :)
    _____
    mój eM nie bierze żadnych leków... przed poprzednią ciążą przez dwa miesiące "pasłam go" Salfazinem...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.