Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    A ja dziś miałam piekny sen :)) sniłam ze jestem w ciąży i sa to bliźniaki... dawno nie obudziłam sie tak szczesliwa:) jak na razie mam banana na twarzy cały czas ;) wiem to tylko sen ale ile radości dał :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Ja już takie sny miewałam, i nic. Jednak bez steesu.... Apropo Mikołaja... moje dziecko juz napisało list do Mikołaja i niestety wszystko kręci sie wokół komputerowych akcesoriów ;(, ach ta mała młodzież....
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Mój syn ma 19 lat... i tez ma bzika na punkcie akcesoriów komputerowych i jakiegoś Xboksa... czasem myśle że on dziecinnieje :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Chłopcy zmieniają się w mężczyzn a prezenty jak pisała wyżej korda - takie same... tylko droższe :)))

    anne76 - gratuluję podejścia... ja jakoś nie mogę przełączyć się w tryb nie planuję skoro planuję :)) beznadziejna jestem :)) a przydałoby się, szczególnie dziś gdy tempka poleciała na dół i zwiastuje koniec tak pięknie zapowiadającego się cyklu...
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    asterix, u mnie podobnie z podejściem do starnia się i planowania... niby tłumaczę sobie, że będzie co ma być a jednak...jak tempka leci w dół (jak dziś) to i ja łapię doła :-/
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    a ja zaprzestałam mierzenia od jakiegoś czasu ale to tez mało pomaga pod koniec silą rzeczy zaczynam świrować:)) mam dziś 24 dc na razie sie nie nakręcam,ale za parę dni kto wie:)))))
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Bo my wszystkie jesteśmy silne do skoku, bo to nadzieja, serduszkowanie itd.. a jak wchodzimy w fl to chcąc nie chcąc i tak sie nakręcamy na plusika... tyle że w jednym cyklu przeżywamy to mniej, aw innym bardziej.... ja w zeszłym jakoś tak mniej, bo jak zauważyłam w 8 dfl rozciągliwy śluz, to już wiedziałam ze @ przyjdzie, wiec @ mnie nie zdziwiła i nie rozczarowła:( bo wiedziałam ze z tego serduszkowania nici:(
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    łóśćń, dokładnie tak. Ja czasem traktuje @ jak wybawienie, bo napięcie/oczekiwanie w końcówce fl jest niekiedy tak silne, że już chcę by się skończyło i zaczął nowy cykl:-(
    --
    •  
      CommentAuthornoangel78
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    ja też miałam ostatnio piękne sny: 1) że miałam robione usg i widziałam pęcherzyk z zarodkiem w środku a na drugi dzień 2) że karmiłam malutką córcię piersią :) a internetowa wróżka wywróżyła mi ciążę bliźniaczą z chłopcami już w lipcu, a tu listopad i nic hehe :)
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Ja akurat liczyłam po cichu na powodzenie w tym cyklu - bo taki ładny był :)) Po poprzednich - gdzie tempka skakała jak szalona a fl trwała 9 dni byłam pełna nadziei a tu taka niespodzianka :( żeby chociaż tempka spadała tak od dwóch dni czy jakieś bóle okresowe mnie nawiedziły a tu nic.
    No ale mówi się trudno. I próbuje się dalej :))
    Najbardziej nie lubię tego ostatniego dnia, wiem, ze to koniec cyklu i chętnie założyłabym nowy wykresik a na @ pewnie będę czekać do wieczora albo do jutra rana ://
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Moja fl jest jak w zegarku trwa 14 dni, temperatura spada dopiero po @, wiec temperatura nie mogę się sugerować bo jest piekną do końca cyklu, teraz to wiem i się nie nakręcam za wcześnie, ale nadzieje mam w każdym cyklu do pojawienia się rozciągliwego śluzu:) w tym tez będę się nakręcać mniej lub bardziej, obyśmy tylko trafili w te piekne i korzystne dni dla nas:) bo mój M ma wyjazd zaplanowany i boje sie ze sie nam nie uda :( no ale do szczytu mam jeszcze 7 dni wiec zobaczymy :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    a ja się zastanawiam czy dociągę fl to 14 dni? choć 13 też już jest OK :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Jasne że jest ok13dfl:) co z tego że ja mam 14dfl jak i tak DUPA BLADA :))
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    na razie dupa blada, ale kiedyś się uda:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Noangel A może wróżce chodziło o to, ze w lipcu będą bliźniaki. jak by iść tym gdybiastym tropem to powinnaś być w listopadzie ( znaczy teraz) w ciąży by w lipcu urodzić heheheh. Alez wymyśliłam co????? :D :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Anderka to mi też wywróż prosze kiedy zaskoczę :)) plis plis plis :smile:a jak wywróżysz i nie będę to złożę reklamacje :devil:
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Ja kilku taktyk probowalam, ale koniec koncow i tak mysle niestety a ostatnio to w ogole boje sie, ze sie nie uda.
    Rozwijam sie w pracy, mam ciekawe i absorbujace zajecia, ale i tak mysle.
    Biedny moj maz sie tez ostatnio spina w czas plodny (nawet jesli mu nie mowie ze to czas plodny, on wie) i jest nam ciezko.
    Nie unikam dzielenia sie tymi trudnosciami z zyczliwymi osobami. Nie chce tlumic ani robic dobrej miny do zlej gry. Chce isc dalej, cykl po cyklu, niesiona nadzieja.
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Smuga, myślę że nie jedna z nas boryka się z podobnymi trudnościami. Ja dochodzę do wniosku, że dłuższe staranie się o dziecko jest dość frustrujące. Oczywiście, że jest nadzieja bo bez niej żadne starania nie miałyby sensu, ale czasem i ona się naderwie i przychodzą dni gdy tak jak ty zastanawiam się czy to w ogóle kiedyś nastąpi...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Smuga, wie z wykresu czy na podstawie ogólnych własnych odczuć?
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Tak wiele z nas ma ten sam problem , jedne sie borykają dłużej inne krócej, ale każdej z nas jest tak samo ciężko, ja myślałam,że jak zechcę drugie dziecko to będę je miała bo przecież juz jedno urodziłam, a tu kropka natura nie jest tak hojna jak by sie wydawało :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    ŁÓŚĆŃ a Ty od razu do reklamacji ;). Musze wenę zebrać hhehehe, czarodziejskiej kuli dotchnąc i wtedy powiem kiedy Ty :D.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    wiec sie spierz bo niedługo mam dni płodne hehe
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    hehehe, moja kula nie może wygdukac Twojego loginu hihihi (ŁÓŚĆŃ .kurde nawet nie wiesz jak muszę się nagimnastykować na klawiaturze by Twój nick wpisać :D) hehehe a co dopiero od kuli wymagać :bigsmile::bigsmile:
    -- ,
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Witam staraczki po 30stece:bigsmile:
    Jestem tu nowa, ale również chciałabym dzielić się z Wami moimi problemami, nadziejami i smutkami.
    Od roku jestem mężatką, pierwszą ciążę poroniłam i w tym cyklu przytąpiliśmy z Mężusiem do działania:bigsmile:
    Mam nadzieję,że już niedługo zobaczę na teście dwie kreseczki i tym razem nie stracimy malucha...
    Pozdrawiamcieplutko w ten zimny wieczór:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Witaj Aguś. Ciesze się, ze do nas dołączyłaś. Jak to mówią ,,w kupie raźniej" :D:wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwiolettala
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Witaj Agus, 1980 to rok urodzenia? Ja tez jestem 80, my dzieciaki prawie stanu wojennego musimy trzymac sie razem :0
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Taki ze mnie raczek z 80 roku:bigsmile:
    Witam Cię serdecznie wiolettala:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    witaj Aguś

    oj anderka bedziesz miała zwinne paluszki dzieki mojemu nickowi hehe nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:bigsmile:

    mam taki nick:) bo jakkolwiek wpisałam Kasia to wciąż wyskakiwało ze zajęte, wiec myśle no łóśćń bedzie na bank wolne :smile:no i było wolne :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Wcale się nie dziwię, że było wolne hehehehe.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    No ja tez nie :) głupszego sie nie da wymyslic :cool:choć zastanawiałam sie nad SEXIMAMUSIA PRZED 40:bigsmile:ale troszkę dlugie no nie :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    za długie a do tego nie wpada w ucho...
    -- ,
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Witam sie dzisiaj i ja. :-) Troszkę się rozchorowałam i dzisiaj cały dzień spędziłam pracując w łózku. Ale dzieki temu naprawde wracam do żywych ;-)
    __________
    ANDERKA - ja też zapisuję się do Ciebie na listę. Poprosze o wróżbe dla mnie :-)))) Oby zgodna z moimi marzeniami hahaha
    __________
    ŁÓŚĆŃ - ja też jakos nie jestem zaskoczona, że TEN NICK był wolny. :-))) A ta Twoja pierwsza mysl o nicku to jak planujesz być dłużej na 28dni, to aby sie nie okazało, że musiałabyś robić update jak przekroczyłabyś 40-tkę. Chociaż kobietom to się wieku nie liczy... My zawsze jestesmy PO 18-tce. ;-)
    __________
    AGUS1980 - witaj w klubie !!! :-)
    -- ___
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Witaj SPIDERMENKO!!!
    Życzę szybiego powrotu do zdrowia:bigsmile:
  1.  permalink
    Wczoraj miałam tyle badań, że lista doszła do 9. :-)))
    Ale postanowiłam, że juz nie bede w nastepnym cyklu robic IUI w panstwowym szpitali ZA FREE bo tamci robiąc mi 4 IUI ani razu nie zrobili mi badan hormonalnych, ani tez monitoringu w dniu IUI, oraz po. Termin IUI ustalalali np.3 dni wczesniej nie mając potwierdzenia czy pecherzyki pękły, czy tez nie. A u mnie pecherzyki czesto nie pękają pomimo, że biorę Pregnyl lub Ovitrelle.
    Teraz zdecydowałam sie podchodzic do IUI w Invicta w Warszawie, Niestety kwota IUI mi wzrosnie, bo wczesniej płaciłam tylko za leki, a teraz dojdzie do tego cena samej IUI czyli 500,00 pln. Ale jak mus to mus. :-)
    Natomiast decyzją lekarza jest, że w tym cyklu odpoczywam po wszystkich stymulacjach.
    W związku z tym moje drogie koleżanki mam więcej siły i energii, aby zaciskać kciuki za kazdą z Was :-)))))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Spidermanka mam nadzieje że sie wyrobię przed magiczna 40:bigsmile:przede mną i przed 40 jeszcze jakies 32 cykle wiec albo zaskocze i urodze przed, albo zaskocze przed a urodzę po 40 :shocked:

    No popatrz nikogo nie dziwi że nick był wolny hehehe wiem zazdrościcie mi troszkę bo mój jest wyjątkowy hehehe
    --
  2.  permalink
    I to jak zazdrościmy... ;-) Ja chyba go sobie wydrukuje i powieszę jako plakat, Wpada nie tylko w ucho, ale i w oko :-) NIE DA SIĘ TWOJEGO NICKU ZAPOMNIEC ;-) I chyba o to chodzi
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Bystra jestes hihihi:cool:

    Dzieki am i nickowi czuje sie tu wyjątkowa :surprised::wink:
    --
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    [quote=spidermanka][/quote]
    ja się przyłączam do planu!!!
    życzę wszystkim byśmy na święta były już z maleśstwem w brzuszku!!!!
    Taki jest plan!
    a póki co czekam na @, mam nadzieję ze w tym miesiącu się nie pojawi:bigsmile:
  3.  permalink
    łóśćń - wlasnie tez sobie policzyłam, ile mi jeszcze zostało cykli do tej magicznej 40-tki i się zasnatawiam, czy liczymy ilość cykli jak kończymy 39 lat i zaczynamy 40 rok zycia, czy jak juz kończymy 40 lat :-)))) hahaha Bo to jest różnica :-) Wersja optymistyczna 44 cykle, a ta bardziej pesymistyczna to 32 cykle. :-))) Bede sie trzymala jednak tej optymistycznej :-)))
    -- ___
  4.  permalink
    Aguś - to tego Ci zycze... :-)
    __________
    łóśćń - ach ta inteligencja i bystrość... :-))) wiem wiem, powala na kolana hihi :-))))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    MOja wersja optymistyczna to właśnie 32 cykle :devil:toś mnie teraz zdołowała :surprised::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    spidermanka powiem Ci ze twoje usteczka tez wpadają w pamięc wzrokową :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    A jak Wam podoba sie mój avatarek???? hihihi pociągający jak dla mnie ;).
    -- ,
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    cudo:)
    pociągający i jaki błękitny, hehe;)
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Anderka, awatarek jest smerfiasty!!!!!:rolling::rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Hej!
    Widzę, że wróżby przepowiadacie:bigsmile::wink:
    Dzisiaj przyszedł termometr z allegro, od jutra zaczynam mierzenie temperatury. I po trochu będę dodawała inne obserwacje.
    --
  5.  permalink
    ANDERKA - Twoj avaterk jak dla mnie NIEBIAŃSKI !!!!!!!!!!! :cool:
    ___________
    łóśćń - to przyjmijmy, że jest tylko ta jedna opcja (oczywiście ta optymistyczna) i zadna inna nie istnieje. Dzieki temu bedzie nam łatwiej odliczać. :-)
    A co do mojego avatarka, hmmm tez mi sie podoba. ;-) Tak sie kiedys zastanawiałam, aby pomalowac sobie w ten sposób usta do jakiejs kolorowej bluzeczki. Pewnie dosyć ORYGINALNIE bym wyglądała :-)))) Zwlaszcza, że prawie wogole nie maluję ust, bo wyglądam jak K....A :-) NAPRAWDE. Wiele osób nie może mi uwierzyć, wiec czasem na prośbe przyjaciół maluję sobie (na chwilę) usta i wtedy słysze komentarze: "ooooooo faktycznie, miałas rację. Chyba szminka nie jest tym kosmetykiem, który powinien być w Twojej torebce" hahahaha
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Ale jakbyś pomalowała zdjęcia jak na zdjęciu na pewno wyglądała byś szałowo, coś w kategoriach emo a do tego każdy strój by Ci do tego pasował hehehehe oczywiście kolorystycznie.
    -- ,
  6.  permalink
    ŁÓŚĆŃ - a kiedy zobaczymy Twoj ODJAZDOWY avatarek (tak jak nick) ??? :-)))
    -- ___
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Dziewczyny nie kuście.. bo jak łóśćń wsadzi avatarek to się cały portal zawiesi :tongue:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.