Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Amazonko - pytałaś się mnie już parę razy na forum... (długo tu jestem od początku)....
    Pomyśl chwilę... to sobie mnie przypomnisz i moja każdorazowe odpowiedzi na to konkretne Twoje pytanie - moj poprzedni nick - Vala...2 chlopców, jeden z antykoncepcji...forumka ktora była z czasów gdy 28dni było darmowe i w wersji testowej...

    Serio - nie łapię czemu za każdym razem jak wspomnę, że 1 dziecko mam z wpadki, to Ty jedna mnie o to ciągle pytasz - do znudzenia... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Inny nick to inna sprawa, nie sądzisz?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Mamrotka: Serio - nie łapię czemu za każdym razem jak wspomnę, że 1 dziecko mam z wpadki, to Ty jedna mnie o to ciągle pytasz - do znudzenia... :shocked:


    Widać na forum są osoby, które czytają wątek po wątku wyszukując takich "sensacyjnych" ciąż po to,żeby triumfalnie między wierszami zasugerować,że korzystanie z 28dni/stosowanie NPR bankowo by Cię od wpadki uchroniło.
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Może i by uchroniło, może nie....tego nie wie nikt.
    Za to nie byłoby teraz takim FANTASTYCZNYM ZARĄBISTYM 10 latkiem. Ot co.
    Dla mnie to takie gdybanie i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Dokładnie tak jak dziewczyny piszecie, pierwsze dziecko i myk myk a teraz po 4 latach 9 cykl i na razie nie ma
    Jestem gdzieś po środku listy, więc trochę czasu jeszcze mam
    W ciężkich chwilach mocno tulę córkę i dziękuję za nią Najwyższemu, bo była i jest dla mnie cudem
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    Hej!
    Przyłączam się do klubu dziewczyn po 30tce, które pierwszy raz zostały matkami b. szybko (u mnie w pierwszym cyklu).
    łóśćń, mój mąż też jest bardzo chętny na takie przyjemności
    łóśćń: no ale jeden plus jest.... nie trzeba meza namawiac na bara bara bo sam chetny:crazy:

    Dziewczyny, co z badaniem szyjki? Dla mnie to czarna magia, szperam po forum i jeszcze nic nie znalazłam
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    O przepraszam, cofam moje pytania, właśnie znalazłam...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    kachaw: W ciężkich chwilach mocno tulę córkę i dziękuję za nią Najwyższemu, bo była i jest dla mnie cudem


    i to jakim ślicznym :wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    I Teorcia nas odwiedziła :)....
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    tak sobie przejrzałam naszą listę, bo miałam wrażenie że więcej tu Was posiadających już choćby jedno dziecko ale nic bardziej mylnego. Po prostu bardziej się udzielacie:tongue: a tymczasem połowa dzieczyn z tej listy stara się o pierwsze dziecko!
    Ps.dziewialtka jest wpisana na liście dwukrotnie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    CZesc dziewczyny:bigsmile:Dzis wchodze na wykresy ulubione, a tam same plusiki :bigsmile:zazdroszcze dziewczynom ale tak mega pozytywnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    no to fajnie :smile: szkoda że ciążą nie można się zarazić :devil:
    łóśćń fajny awatarek i w końcu widoczny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Szkoda szkoda :neutral:

    Avatarek specjalnie dla Ciebie :))
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    ha ha no i tym sposobem wyszłam tu na kompletnego ślepca:shamed: :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Nie no coś TY :bigsmile:na ślepca nie :bigsmile:jestes naszym ślicznym krecikiem:crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    :rolling::rolling::rolling: a ja nawet nie mam takiej dużej wady wzroku, właściwie mam tylko jakieś -0,5 i używam okularów tylko do jazdy samochodem :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Podejrzewałam ze robisz sobie jaja ze mnie:cool:to była prowokacja to zmiany avatarka ... masakra i dałam sie w tą grę wciągnąc :devil::jumping:to mnir podpuściłaś :beard:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    ha ha ha...wydało się :devil: ale wiesz że poprzedni avatarek był po prostu niewidoczny, a bananek jest zarąbisty:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Masz racje LAPA :bigsmile:dlatego szukałam czegoś nowego slicznego słodkiego długiego i troszkę rozebranego :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Przyznaję, że avatarek jest super:) Ja wczoraj miałam usg po sobotniej iui, pęcherzyk pękł, endometrium 11,4. Teraz czekam :) Mam nadzieję, że będę mogła na was ściągnąć urok:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    ależ ten śliczny bananek to golasek:shamed::shamed::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    nie no teraz mnie załamałaś
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Przecież to gołym okiem widać ze odzienie zdjął :crazy:

    Flowka rzucaj urok czary co tylko chcesz byle zeby skutkowało :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    zdjął i teraz jest golasek :devil:
    Flowka pleassssssse odczaruj nas!!!:wink:
    --
  1.  permalink
    FLOWKA - ja też mocno zaciskam za Ciebie kciukasy!!!!!!!!!! :-) Bedzie dobrze - staraj sie myslec pozytywnie :-)
    -- ___
  2.  permalink
    Mamrotka - ja tez lwica, tylko lipcowa. Wiec lwica pozdrawia cieplo lwice :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Ku….poparzylam reke w pracy…kolezanka na mnie wpadla z za rogu a ja mialam w prawej rece swiezo zaparzona herbate:((((
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    jestem po wizycie i tu wstawie wiele kropek……………..!!!!!Chirurg byl do dupy stwierdzil ze to nic strasznego oparzenie pierwszego stopnia i jak mi sie zmiana jeszcze nie skonczyla to moge wracac do pracy….to nic ze piecze jak cholera i nic nie moge robic prawa reka…a w pracy pisze na komputerze

    kazal chlodzic kostkami lodu…a na koniec kazal mi zalozyc opatrunek samodzielnie i pokazal tubke leku ktory moge sobie kupic zeby ulzylo….wrrrrr!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Hej, jestem po laparo. Walczę dzielnie do końca :)
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011 zmieniony
     permalink
    wedmoczka współczuję :sad: lekarz raczej się nie popisał:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Efiaa :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    dzieki lapa...wiecie specjalnie nie pojechalam na izbe przyjec,bo wiadomo jak tam ludzi traktuja...zapisalam sie do chirurga prywatnego,bo mam wizyte w pakiecie...a tu takie jaja....nawet za dzis nie chcial mi l4 wypisac...a i musialam prosic chociaz o zaswiadczenie dla pracodawcy...masakra:(((
  3.  permalink
    Wedmoczka - współczuje takiego beznadziejnego lekarza, a przede wszystkim TEGO bólu... :-((((
    -- ___
    •  
      CommentAuthordziewialtka
    • CommentTimeNov 22nd 2011 zmieniony
     permalink
    kobiety, nie "nadążam" za czytaniem Was, ale płodzicie w naszym wątku :) a ja wpisana jestem dwa razy,to może na bliźniaki?? :bigsmile: W sumie, to nie wiem, czy dam rade fizycznie, ale co tam to przeciez podwójne szczęście :cool:
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
  4.  permalink
    *Efiaa* trzymam kciuki!
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    dziewialtka, no taki masz skompikowany nick, że nie uszło mojej uwage iż wpisana zostałaś dwa razy, ale jeśli oznaczać ma to bliźniaki to niech zostanie, w końcu to podwójne szczęście :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Poprawione. Bliżniaki z listy zjednolicone ale nie stoi nic na przeszkodzie by w realu były.... nawet i trojaczki. :bigsmile::threesome:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    wedmoczka. współczuję! Nie dość, że oparzona ręka to jeszcze w taki sposób zostałaś potraktowana. Hmm...
    Efiaa, będzie dobrze, myśl pozytywnie
    --
  5.  permalink
    Wedmoczka - jak Twoja reka? Czy troszkę sie poprawiło? Może weź sobie jakieś leki przeciwbólowe na noc...
    -- ___
  6.  permalink
    Mamrotka - to ustalmy, że skoro jestes pierwsza na liście to rozpoczynasz rozsyp zachodzących w ciąże... Bedziesz przecierać nam drogę wszystkich objawów ciąży :-))) TRZYMAM KCIUKI ZA NAS WSZYSTKIE !!!
    -- ___
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Mamrotka i pamiętaj jestem zaraz za Tobą, wiec ta epidemia ma iść jak najwcześniej:devil:bo ten skubany zegar biologiczny bije jak głupi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    masakra normalnie !! zawsze miałam dobry śluz i nawet dość dużo, ale mimo to chciałam jeszcze go polepszyć wiec kupiłam OEPAROL, no i masakra jestm prawie sucha w srodku, znaczy jest takie uczucie naoliwienia, ale nia ma takiej pieknej dużej ilości Sluzu rozciągliwego, dziś jestem 13dc i powinnam mieć duuużo jak bj, a tu nic:( chciałam sobie polepszyc a strzeliłam sobie gola :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    łośćń niekoniecznie na niektórych działa oeparol dopiero w dawce 5x2 i czasem trzeba 2 cykli by zaczęło działać porządnie plus pamiętaj, że nie ma znaczenia śluz na zewnątrz liczy się szyjkowy
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Dzieki abartaw :)) to mnie uspokoiłaś:bigsmile:juz myslałam,że ze mną coś nie tak :devil:
    --
  7.  permalink
    *anderka*, na trojaczki sie nie piszę, nie zycz mi tego proszę :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    -- w roku 2012 urodzę zdrowe dzieciątko
    •  
      CommentAuthorwedmoczka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Witam dziewczyny,dzis juz lepiej...reka zaczerwieniona ale juz tak nie boli,wiec pewnie pojde do pracy. Milego dnia wszystkim:))))
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    łośćń nie ma za co :)
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    spidermanka: Mamrotka - to ustalmy, że skoro jestes pierwsza na liście to rozpoczynasz rozsyp zachodzących w ciąże... Bedziesz przecierać nam drogę wszystkich objawów ciąży :-)))


    Staram się, w tym cyklu to nawet powinnam z wykresy zdjąc to "szczęsliwy traf" na "staram się" bo nie liczyliśmy na traf, tylko praca była jak nalezy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMamrotka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    łóśćń: Mamrotka i pamiętaj jestem zaraz za Tobą, wiec ta epidemia ma iść jak najwcześniej:devil:bo ten skubany zegar biologiczny bije jak głupi:bigsmile:


    No cudnie ;) piszcie mi tak dalej to się zestresuję ;)
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Mamrotka: piszcie mi tak dalej to się zestresuję

    tym bardziej powinnaś się poSTARAĆ, by ten stres mieć już za sobą:devil: Potem niech się kolejne z listy martwią:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.