Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Po skoku PTC powinna utrzymywać się poziomie wyższym i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    no tak przeciez to jasne :) uczę sie jeszcze wiec zadaje głupie pytania czasem :))
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Pytania wcale nie są głupie, tylko potrzebne.
    Jako początkująca cały czas siedziałam na głowie ekspertom i nie był to czas zmarnowany.
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    To Amazonko widzę, można powiedzieć ze teraz Ty jestes też ekspertem, podziwiam Twoją wiedze na ten temat, naprawde
    --
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Uaktualnienie listy:

    1. Anderka – 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – prawie 31 lat – brak dzieci (starania od sierpnia)
    7. anulastrzelecka – 31 lat
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (ponad rok starań)
    9. madziauk – rocznik 81
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży

    Dziewczyny wpisujcie jak najwięcej danych to rozbudujemy listę. Ja dopisałam ogólnikowo historię swojego leczenia.
    Może lepiej operować rocznikiem - jak uważacie?
    No i może żeby uniknąć pomyłek to każda z nas niech kopiuje listę, modyfikuje i wkleja pod swoją wypowiedzią :smile:

    Widzę, że ja i acia20 mamy najdłuższy czas starań.
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    A czy ktoś kto ma 26 lat może się dopisać ?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Anderka - no to witam w 'klubie'... ;-) Ja jestem lipcowa.

    ________

    Esteban - ja jestem rocznik 1975. Mam 9-letniego synka (IUI w 2001). Poronienie (7tc) w czerwcu 2010. Od tego czasu się staramy. Co jakiś czas robimy podejścia z IUI w towarzystwie CLO (mam problemy z rośnięciem pęcherzyków). W tej chwili jestem w cyklu również z IUI. Teraz zostało mi tylko czekanie, bo jestem w 5 dniu FL... IUI miałam w piatek, 28 października. Wiec... TRZYMAJCIE MOCNO KCIUKI!!! :)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Ja jestem rocznik 75 i październikowa.
    Esteban robisz kawał dobrej fajnej roboty. Myślę, żeby było ładniej i przejrzyściej faktycznie pookładać nasze ,,staraczki" latami.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    jestem rocznik 73 z kwietnia:) o kurcze będę najstersza :))
    --
    •  
      CommentAuthormarniz
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Ja jestem rocznik 77. Mam 1 dziecko 15miesieczne. Staram sie o drugie już 6 m-c, narazie bez rezultatu.
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Dziewczyny, jak dla mnie powiela się trochę ten wątek.
    Jest sens mnożyć podobne tematy?
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    A moim zdaniem podobieństwo nie czyni takim samym :). Lista staraczek , która przytoczyła wyżej Amazonka ni jest aktualna a poza ty to co pisała Ane 76
    ,, …, że nieco inne dylematy ma "staraczka" 30+ a inne 20+ poza tym, nie oszukujmy się, ale w wieku 35 lat nieco inaczej postrzega się świat i macierzyństwo niż w wieku lad 20 czy 25 …”
    Potrzebujemy takiego wsparcia ukierunkowanego na takie problemy jak późna ciąża a wszystkie te ,,podobne" tematy nie spełniają tych warunków. To co pisałam -misz masz a my tutaj chcemy konkretnych osób i ich aktywności. Ten kto nie ma takich problemów nie wie zapewne o czym piszę. Nawet nie wiecie jak ja czułam się podbudowana wiedząc i widząc, ze nie jestem sama. Jeszcze raz proszę moderatorów o nie usuwanie tematu.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Poza tym NIECO inne badania przechodzi np. kobieta po 35 roku życia... Tak wiec warto byłoby o tym tez mówić. Natomiast jak wrzucimy TEN temat do jednego ogolnego "worka" to ciężko bedzie TO znaleźć. Poza tym staraczki poniżej 30-stu lat mogą nie czuć się komfortowo, jak temat będzie głównie opierał się na badaniach, staraniach, przygotowaniach, przypadkach staraczek PO 30-tce. :-)
    __
    UPDATE:
    Ja też musze przyznać, że ogromnym wsparciem były dla mnie udane ciąże staraczek PRZEDE WSZYSTKIM PO 30-tce, bo np. w wieku 35 lat ma sie o wiele mniejsze rezerwy jajnikowe, niż taka 25 latka. Ja mam w swoich przyjaciolkach kilka dziewczyn PO 35 roku życia i dały wiarę oraz nadzieję, że pomimo 36 lat mogę zajść w zdrową ciążę i urodzić zdrowe dziecko. A wiadomo, że im się jest starszym tym bardziej się przezywa przedłużające się starania. Wkoncu... nasz zegar biologiczny 'głośniej' bije niż np.25-latkom...
    -- ___
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Dokładnie tak jak pisze Spidermanka :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Lista nie jest zamknięta i można ją aktualizować.
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    No to ja powiem tam mam 26 lat z czego 6 lat starań za sobą, moja rezerwa janikowa niestety jest niższa niż niejednej 40-latki więc też nie można generalizować, tak samo badania przesiewowe/ genetyczne w ciąży ja np wiem, że będę miała ze względu na obciążenie rodzinne
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Ta lista z linku to lista wszystkich staraczek a my chcemy stworzyć miejsce i listę dla tych które mają blisko do 40 lub są po niej. Jak dla mnie różnica jest kolosalna.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Ale przeciez Kate podala linka do watku dla dziewczyn po 30. Ja tu roznicy za bardzo tez nie widze. No chyba, ze przyjmujecie do swego grona tylko staraczki a zaciazone sie przeniosa gdzie indziej. Ale to chyba ze wzgledow psychologicznych dla staraczek niewskazane, bo takie udane przyklady przeciez na pewno motywuja w staraniach.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    I w ciazy w starszym wieku tez nieco wiecej strachu i badan jest... Nie tylko w staraniach. Dobrze byloby sie wspierac.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Mi się wydaje, że ciągłe przekierowywanie do tych starych, "archiwalnych" wątków jest trochę bez sensu. Przychodzą nowe osoby, chcą tworzyć coś nowego, między sobą, to dlaczego nie?
    Może powinno powstać takie archiwum dla niektórych wątków, tych, które od dłuższego czasu są nieaktywne?
    •  
      CommentAuthorwolanka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    1. Anderka – 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – prawie 31 lat – brak dzieci (starania od sierpnia)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (ponad rok starań)
    9. madziauk – rocznik 81
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    .
    .
    uzupelnilam moje dane :)))
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    U mnie można dodać- córka 8 lat :). Obecnie Starania od 9 cykli.
    -- ,
  1.  permalink
    Anderka, widzę że nie tylko rocznik mamy ten sam, ale i dzieci w podobnym wieku (moj synek ma 9 lat). :-) Obecnie moje starania trwają od 12 miesięcy.
    _________
    Słuchajcie, tak naprawdę to nie ma co się tutaj licytować. Faktycznie bywa tez i tak, że osoby w wieku 26 lat (jak pisze abortaW) mają podobne problemy co kobiety po 30-tce. Jednakże zgadzam się z tym, że link do wątku, który załączony został powyżej nie jest wątkiem ostatnio często odwiedzanym. Dlatego może zostańmy juz tutaj, skoro nie ma takiej różnicy. Nie ma wkoncu znaczenia, czy piszemy pod 'starym' czy pod 'nowym', wazne abyśmy pisały o swoich problemach na bieżąco, wątpliwościach i wspierały się na nawzajem. Te, którym się udało, aby też dawały nam staraczkom wiarę i nadzieję, że wkoncu i NAM się uda. :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    To ja też, ja też :-)
    Za miesiąc kończę 34 lata, syn - wiek jak w suwaczku (21 miesięcy) i jakoś niedługo będziemy próbowali wyprodukować Mikiemu rodzeństwo.
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    No to ja już wiem, że w ciąży nie jestem :sad:wczoraj wieczorem pojawił sie śluz rozciągliwy, wręcz przeźroczysty z nitkami białego, znak że estrogen dominuje :devil:a rano jak zawsze tylko żółty o konsystencji kremu, dziś było tyle ,że leciałam do łazienki bo myślałam ,że @ przyszła wcześniej, a do tego miałam ból około @-wy, także jeszcze 6-8 dni i @ na bank :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Łośćń , spokojnie. Za wcześnie na lament. Bóle @-owe tyle dni przed @ nie muszą być jej zwiastunem. Na razie się odpręż, zresetuj umysł ( bo i tak na razie nic nie możesz zrobić :)) i ze spokojem ducha przeczekaj chyba ten najgorszy dla ,,długodystansowej staraczki" okres. Trzymam kciuki oczywiście ale obiecuję, ze przez najbliższe 6-8 dni nie spytam sie ,,co tam'' ;D ;).
    U mnie dzis mega @@@@@@@, + pierwsza dawka bromergonu a tym samym ,,nie żyje''. U mnie Bromergon wywołuje chyba wszystkie skutki uboczne jakie są wymienione w ulotce.
    Macie jakies doświadczenia z tym paskudztwem? A może jest cos innego mniej powalającego?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    To współczuje jak tak sie męczysz po tym leku :( wiem,że marudze, ale zeszły cykl było podobnie wiec juz znam finał moich staranek :(
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeNov 4th 2011 zmieniony
     permalink
    łóśćń - myślę, że jeszcze za wcześnie na poddawanie się, bo wszystko może się zdażyć. Podobno często też i TAKIE WLASNIE objawy towarzyszą ciąży. Póki co ja też milcze, ale zaciskam MOCNO kciuki!!! :-)
    _____
    Anderka - ja tego nigdy nie brałam wiec nie pomogę. Ale bardzo CI wspołczuję takich objawów @.
    -- ___
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Anderka ja zażywałam Bromergon ale akurat dobrze go znosiłam, natomiast osoby które źle znoszą Bromergon często mają zapisywany Norprolac, Bromocorn, Parlodel, Ergolaktyna lub Dostinex z czego Dostinex jest najsilniejszy i za 8 tabletek kosztuje 360 zł ( ale bierze się od 1/4-1 tabletki na tydzień), Parlodel za 30 tabletek prawie 67 zł, Norprolac 30 tabletek 132 zł, Bromocorn 3,20 zł ceny ergolaktyny niestety nie znam :(
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Ja na razie kupuje ten pakiet początkowy Norprolacu czyli 3 tab. z dawka najmniejszą i kolejne 3 na potem z większą dawką. Za pakiet początkowy zapłacę 32 zł. Kwota, która można jeszcze przeżyć a jak wydałabym 130 za 30 tabsów i okazałoby się, że też nie mogę ich brać to bym się mocno wkurzyła.
    U nas znalazłam Norpolac 30 szt za 98 zł- stara dostawa z 2009 roku ale ważne do 2014 a w innych 122 i 128.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    muszę uaktualnić swoje dane, okazało się, że ten cykl okazał się udany!!!!!! jestem w ciąży:))))))) dwa dni po moich 30-tych zrobiłam test i jest plus. chyba, że zostane wywalona:/ a jak nie to będę pierwszą zaciążoną w tym wątku:)))
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Ally Gratuluję Kochana. Zaczęłaś więc pociągnij nas za sobą i każdej po kolei przesyłaj fluidki ciążowe :).
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    dzięki, na razie jeszcze nie potwierdzone przez lekarza, sam początek.

    1. Anderka – 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – prawie 31 lat – brak dzieci (starania od sierpnia)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    9. madziauk – rocznik 81
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    .
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    ally1381 gratuluję, obyś zapoczątkowała szczęśliwą serię
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    ally1381 gratuluję, oby to był szczęśliwy nas wszystkich początek:))
    --
    •  
      CommentAuthorwolanka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Ally, ciesz sie bardzo i trzymam kciuki zeby wsio bylo ok :) a gratulowac bede po wizycie :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Ally - raz jeszcze gratuluje :)

    U mnie ten cykl, mozliwe, ze bezowulacyjny - dzis 18dc, brak pecherzyka dominujacego na monitoringu :(

    Poprawiam :


    1. Anderka – 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – prawie 31 lat – brak dzieci (starania od sierpnia)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    9. madziauk – rocznik 82 - brak dzieci (ponad rok staran - 10 cykli, cykle bardzo dlugie (35-51dni))
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    .
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    A ja, a ja? Nikt mnie nie zauważył kilka postów wyżej? :wink:
    --
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    dziewczyny, ja zaczelam wczoraj kolejny cykl z CLO w pecherzyki po 10 mm w 6 dniu cyklu... Tradzik jak u nastolatki... To chyba przez CLO w przyszlym miesiacu inseminacja jesli w tym cyklu sie nie uda... Ally gratulacje:)
  2.  permalink
    Ja też OGROMNIE gratuluje Ci ally1381. Tak jak piszą dziewczyny... abyś zapoczątkowała TĘ serię... :-)
    ____________
    nika2981 - jak na 6dc to bardzo ładnie wyrosły Twoje pęcherzyki. Pewnie w 10-12dc mogą być gotowe do pęknięcia. Trzymam MOCNO kciuki, Niech rosną i dają szansę na IUI.
    -- ___
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 5th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny - jeżeli komuś ten wątek nie pasuje - uważacie, ze jest powielony, że nie ma po co na niego wchodzić to nie wchodźcie. Nikt nikomu niczego nie nakazuje. Osobiście uważam, ze to świetny wątek i cieszę się, ze jestem na liście poniżej i mam nadzieję, ze przy coraz większej ilości nicków będziemy edytować komentarz - wpisując "+" :)

    ally1381 - moje gratulacje :)

    Uaktualniona lista :)

    1. Anderka – rocznik 1975 - 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – rocznik 1981 – brak dzieci (starania od maja)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    9. madziauk – rocznik 82 - brak dzieci (ponad rok staran - 10 cykli, cykle bardzo dlugie (35-51dni))
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – rocznik 1973, 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – rocznik 1975, 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    24. Livia - 34 lata - synek 21 m-cy, starania o rodzeństwo - rozpoczną się niedługo
    25. Marniz - rocznik 77, 1 dziecko 15miesieczne (starania od 6 m-cy)
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Hej!I ja się przyłączam do grona starających:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Aktualna lista:
    1. Anderka – rocznik 1975 - 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – rocznik 1981 – brak dzieci (starania od maja)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    9. madziauk – rocznik 82 - brak dzieci (ponad rok staran - 10 cykli, cykle bardzo dlugie (35-51dni))
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – rocznik 1973, 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – rocznik 1975, 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    24. Livia - 34 lata - synek 21 m-cy, starania o rodzeństwo - rozpoczną się niedługo
    25. Marniz - rocznik 77, 1 dziecko 15miesieczne (starania od 6 m-cy)
    26. kama77-34 lata-jedno dziecko (5 lat), starania o kolejne od października
    --
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Aktualizacja moich danych:)

    Aktualna lista:
    1. Anderka – rocznik 1975 - 36 lat
    2. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo
    3. nika1981 – 31 lat - ponad 2 lata starań, ostatnie 4 miesiące w Novum, stymulacja CLO+pregnyl+duphaston - w trakcie przygotowań do inseminacji
    4. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    5. Ruda03 – 33 lata
    6. asterix – rocznik 1981 – brak dzieci (starania od maja)
    7. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    8. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    9. madziauk – rocznik 82 - brak dzieci (ponad rok staran - 10 cykli, cykle bardzo dlugie (35-51dni))
    10. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    11. łóśćń – rocznik 1973, 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    12. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    13. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    14. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy
    15. spidermanka – rocznik 1975, 36 lat – 1 dziecko,
    16. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    17. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    18. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    19. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    20. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    21. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    22. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    23. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    24. Livia - 34 lata - synek 21 m-cy, starania o rodzeństwo - rozpoczną się niedługo
    25. Marniz - rocznik 77, 1 dziecko 15miesieczne (starania od 6 m-cy)
    26. kama77-34 lata-jedno dziecko (5 lat), starania o kolejne od października
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    Pokusiłam się o uporządkowanie nas wiekowo...
    1. . łóśćń – rocznik 1973, 38 lat – syn 19 lat, starania od 5 m-cy
    2. ewa74 – rocznik 74 – córka 4 lata, „rozważaczka”
    3. Anderka – rocznik 1975 - 36 lat, córka 8 lat, staranka od 9 cykli
    4. spidermanka – rocznik 1975, 36 lat – 1 dziecko,
    5. jotka76 – rocznik 76 – starania od roku
    6. anne76 – 35 lat – pierwsze dziecko w wieku 33 lat
    7. brombap – 34 lata – córka 2 lata, „rozważaczka”
    8. dziewialtka – 34 lata – starania od roku
    9. Livia - 34 lata - synek 21 m-cy, starania o rodzeństwo - rozpoczną się niedługo
    10. Marniz - rocznik 77, 1 dziecko 15miesieczne (starania od 6 m-cy)
    11. kama77-34 lata-jedno dziecko (5 lat), starania o kolejne od października
    12. Ruda03 – 33 lata
    13. kachaw – 32 lata – córka 3 lata, starania od 8 m-cy
    14. The_fragile – 32 lata – w ciąży
    15. nika1981 – 31 lat - ponad 2 lata starań, ostatnie 4 miesiące w Novum, stymulacja CLO+pregnyl+duphaston - w trakcie przygotowań do inseminacji
    16. anulastrzelecka – 31 lat, rocznik '80, mezatka od 9 lat, mamy jednego synka 7-letniego, staramy sie o drugiego bobasa od 3 lat.
    17. optymistka – 31 lat – córka 2,5 roku, starania od pół roku
    18. esteban – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań), wyniki oboja dobre, hsg, w trakcie stymulacji clo

    19. acia 20 – rocznik 80 – brak dzieci (ponad 2 lata starań)
    20. Iwonka1980 – rocznik 80 – córka 9 lat, starania od 13 m-cy
    21. asterix – rocznik 1981 – brak dzieci (starania od maja)
    22. ally1381 – rocznik 81 – brak dzieci (13cykli) edit 3.11.11 2kreski, beta 41,5, (w 1.cyklu po histeroskopii operacyjnej)
    23. Smuga – 30 lat – starania od 10 m-cy

    24. KARKO – 30 lat – córka 2 lata, nie stara się
    25. Tres – 30 lat – w ciąży po 8 cyklach starań
    26. madziauk – rocznik 82 - brak dzieci (ponad rok staran - 10 cykli, cykle bardzo dlugie (35-51dni))
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 5th 2011
     permalink
    No ja dziś przywitałam czerwoną jędzę :( więc zaczynam 9 cykl starań, nawet mi się nie chce płakać
    --
    •  
      CommentAuthorasterix
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    Przykro mi Kasiu .... Masz chociaż Ninkę, która na pewno poprawi Ci nastrój :) A kolejne maleństwo pojawi sie w następnym cyklu.
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    fajny pomysł z tym wątkiem, to i mnie proszę dopisać do listy: rocznik '79, starania o pierwsze dziecko od roku:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    Witam.32 lata,79 rocznik,7 cykli staran i strata aniolka w 7tc.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.