Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 20th 2018
     permalink
    No ok. Ale dlaczego z krwi nie wyszly ziemne? I czy 2 st. oznacza, że trzeba całkiem wyeliminować? Dopytuję bo totalnie się w tym nie odnajduję...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Im szybciej wyeliminujesz alergeny tym większa szansa ze za kilka lat alergia sie cofnie
    Orzechy sa mega wredne bo one lubią wpływać na układ oddechowy i puchnie wtedy w gardle, usta i język przy okazji tez i człowiek sie dusi
    Mi w żadnych testach uczulenie na orzechy w ogole nie wyszło i o ile włoskie laskowe czy pistacje sa ok to orzeszki ziemne to tragedia, po kilku sztukach język kolowacieje a warci robia mi sie jak po nieudanym botoksie :/
    •  
      CommentAuthorDii
     permalink
    A u nas w zasadzie nie zauważam w ogóle reakcji alergicznej... A przynajmniej nie w takim stopniu żeby to było jakieś zauważalne. Po tym jak był Kacper z tatą na gofrach z nutellą kacper złapał lekki katarek który wcale nie musiał być przez nutelle. A reakcje oddechowe czy jakieś pichnięcia nigdy nie zauważyłam... Dlatego tak mnie to dręczy...
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeOct 20th 2018 zmieniony
     permalink
    reakcji alergicznej jako takiej możesz nie widzieć ale histamina może nieźle namieszać w obszarze, którego nie będziesz wiązać z alergią jak np proces uczenia się czy pamięć, może powodować nadpobudliwość.

i nie trzymaj się tak kurczowo stopni bo one tak naprawdę nic nic nie znaczą.

Treść doklejona: 20.10.18 22:58
    a. i jak chcesz zobaczyć alergie pokarmowe to lepszy będzie imupro.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 21st 2018
     permalink
    A to dobrze wiedzieć. Zastanawiałam się właśnie nad tymi skutkami ubicznymi... W czwartek mamy wizytę u alergologa to jeszcze dopytam.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Elfika a impupro to nie ten test co 2tys kosztuje?
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    1700 ;) choć tez zależy od pakietu.

Ale widzę, że zapomniałam dopisać food detective za 350 bodajże. Też go sobie chwalą :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorPajacynka
     permalink
    W styczniu zrobiłam testy MRT sobie i bardzo je chwalę, w końcu zaczęłam się dobrze czuć. Kosztują 1850 zł, w tym są dwie konsultacje z dietetykiem.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.