Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    swoja droga mnie kiedys bardzo bardzo ucieszyl robot wielofunkcyny philipsa :)
    a teraz moim najwiekszym marzeniem jest kitchen aid ale to nie na nasza prezentowa kieszonke, moze ktoregos roku bedzie to rocznicowy zakup na raty (tak jak w tym roku byl to aparat fotograficzny)
  1.  permalink
    MrsHyde ja myślę że to nie jest głupi pomysł. Ja kiedyś mojemu P. kupiłam wiertarkę i cieszył się bardziej niż z maszynki elektrycznej, którą dostał na urodziny. Zresztą mnie też kiedyś bardziej ucieszył mikser niż perfumy. To chyba zależy od aktualnego "zapotrzebowania". A facet (chyba) myśli tak: dostałem co potrzebuję, więc za pieniądze za które miałem to kupić kupię coś dla przyjemności. Ja mówię z mojego doświadczenia;) Tacy są faceci w mojej rodzinie - im bardziej praktyczne tym lepsze.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 28th 2012 zmieniony
     permalink
    mój dostał jako prezenty: wiertarkę, wiertarko wkrętarkę , skrzynkę na narzędzia, wiertła ze wszystkiego cieszył się jak gwizdek.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    A co to za zabobon z tym zegarkiem ???
    Bo ja już upatrzyłam sobie jeden dla eM:smile::smile:
    Ja napisałam w liście do Mikołaja życzenie by przyniósł mi portfel:)
    Właśnie dziś przyszedł jest boski wszak sama wybrałam.
    Dzieciom- helikopter zdalnie sterowany(ponoć szał w tym roku) oraz drewniane klocki.
    A eMowi kupiłam bluzę i chciałam ten zegarek:confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    Aga19782: A co to za zabobon z tym zegarkiem ???


    No, ze niby jak stanie to koniec zwiazku...

    a jeszcze sa skarpetki i buty...ze niby sobie pojdzie :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    phi....ale przesąd,
    KUPUJE:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    ja słyszałam, że zegarek odmierza czas do rozstania a w butach sie odchodzi. Kapcie zatrzymuja w domu, A krawatem go do siebie przywiazesz:)
    A tak jeżeli chodzi o mnie to po paru ładnych latach zwiazku z moim ex tak właśnie się rozstałam on mi kupił ładne adidaski a ja mu zegarek i po paru miesiacach był koniec:) No i teraz jak jestesmy w sklepie ( z M.) z butami to każdy płaci swoja karta:) mimo, ze konto wspolne, hahaha Niby nic, ale kto wie...

    A co do praktycznych prezentów to też uważam że takie najlepsze i z nich sie najbardziej cieszymy.
    -- []
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    ej siekiera to super pomysł, mój w zeszłym roku dostał piłę spalinową i super się cieszył, może ja też popatrzę na siekierki fiskarsa, niby zamówiłam już książkę ale to trochę mało bo ja mam dostać biegówki choć jeszcze to przemyślimy skoro ma nie być zimy w tym roku.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Olenka01: ja słyszałam, że zegarek odmierza czas do rozstania a w butach sie odchodzi. Kapcie zatrzymuja w domu, A krawatem go do siebie przywiazesz:)
    A tak jeżeli chodzi o mnie to po paru ładnych latach zwiazku z moim ex tak właśnie się rozstałam on mi kupił ładne adidaski a ja mu zegarek i po paru miesiacach był koniec:) No i teraz jak jestesmy w sklepie ( z M.) z butami to każdy płaci swoja karta:) mimo, ze konto wspolne, hahaha Niby nic, ale kto wie...

    Gdyby to słyszała moja sis to by tu wykład Wam dziewczyny zrobiła...na temat powiązania ich z życiem jako chrześcijanin(oczywiście nie zakładam że każda z nas jest) i z tym jaki wpływ wywierają na nasze życie.
    Okazuje się że takim głupim myśleniem nie prezentem przywołujemy do siebie złe myśli.Ale to nie temat na ten wątek.

    Mnie się wydaje że siekiera super sprawa.Ja tam w tamtym roku zażyczyłam sobie od rodziców deskę do prasowanie sama kupiłam patelnię teflonową i mama mega zadowolona była bo zwykle szkoda kasy na takie rzeczy.
    A w tym kupuję sokownik i już się cieszę:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    pocieszylyscie mnie troche ze to nie jest taki durny pomysl ;)
    w sumie dom mamy od pol roku i nie mielismy wczesniej potrzeby posiadania wielu roznych rzeczy takze teraz kompletujemy caly sprzet ogrodowy a moj maz zaczyna lapac okolodomowego bakcyla ;) Poza tym mialam wrazenie ze frajde mu jednak sprawila rabanka siekiera wujka ;)
    teraz pytanie - czy kupic tego fiskarsa online czy zaplacic drozej i wziac stacjonarnie. Ponoc ich produkty maja wieczysta gwarancje i jak idziesz do sklepu z paragonem to daja ci nowy model tego samego przedmiotu wiec chyba stacjonarnie byloby bezpieczniej (sklep ktory ma sprzet fiskarsa istnieje od wielu lat, to business rodzinny)
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    Zdecydowanie.Łatwiej prościej i szybciej.I taniej na dłuższą metę...ile poczta za takie siekierzysko sobie policzy to ja nie wiem:bigsmile::bigsmile:
    A jak mąż będzie niezadowolony to powiesz mu że to nasza wina:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    O Fiskarsowe szpadle i siekiery są cudowne, pałam do nich wielką miłością :bigsmile:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2012 zmieniony
     permalink
    mysle ze kurier to 13-15zl tak jak wszystko do 30kg ale chyba wole przeplacic i spac spokojnie ze w razie ulamania trzonka czy wyszczerbania ostrza to mam jak wymieniac od reki; przy okazji sobie kupic noz fiskarsa bo w domu mam same tepaki

    Penny a jaka dlugosc macie? bo nie wiem czy powinnam na to zwrocic uwage i czy mnie w sklepie nie wyroluja ;)
  2.  permalink
    Siekiera dobry pomysł. Chociaż, jak już zostajemy przy durnych zabobonach, to przedmioty z ostrzami (noże, nożyczki, siekiery) wróżą "przecięcie więzi". Co do zegarka - dostałam w tamtym roku od teściów i jestem megazadowolona. Drugi zegar - ścienny ze stacją pogodową dostaliśmy od szwagra i żyjemy.

    A propos jednych i drugiego: nie mam pomysłu. Może Wy podrzucicie jakieś?
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Dziewczyny,mam mały problem.Co można kupić na Święta babciom ? Kosmetyki odpadają,bo co roku każdy dostaje po 3 zestawy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2012 zmieniony
     permalink
    a babcie z takich aktywnych mlodszych czy raczej ksiazka i dzierganie na drutach?

    (no i nie iwem czy piszesz o swoich babciach czy o waszych rodzicach, babciach dla twojego dziecka)
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Hussy: Dziewczyny,mam mały problem.Co można kupić na Święta babciom ? Kosmetyki odpadają,bo co roku każdy dostaje po 3 zestawy
    --

    Hussy, u nas rewelacyjnym prezentem dla dziadkow okazały się kalendarze ze zdjęciami maluchów. I babcie i prababcie były zachwycone i co roku powtarzają, że innych prezentów już nie chcą. Także polecam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Hyde teraz dopiero doczytałam posty, mogę dziś sprawdzić tę długość, jeśli jeszcze nie kupiłaś :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Penny ja ciagle w domu jestem uziemiona i dopiero w przyszlym tygodniu planuje isc na zakupy takze jesli mozesz to sprawdz :)
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    MrsHyde: a babcie z takich aktywnych mlodszych czy raczej ksiazka i dzierganie na drutach?

    (no i nie iwem czy piszesz o swoich babciach czy o waszych rodzicach, babciach dla twojego dziecka)


    Hyde,babcie raczej z tych aktywnych.A chodziło mi o moje babcie.Dla rodziców coś tam mam,chociaż jak zwykle mam problem z prezentem dla swojego taty.Święta spędzamy u moich babć,no a dla rodziców męża nic nie kupujemy,bo oni też mają nas głęboko.Nieważne.W każdym bądz razie potrzebuje pomysłu na prezenty,a pustkę mam w głowie..
    -
    Judyta08: Hussy, u nas rewelacyjnym prezentem dla dziadkow okazały się kalendarze ze zdjęciami maluchów. I babcie i prababcie były zachwycone i co roku powtarzają, że innych prezentów już nie chcą. Także polecam :bigsmile:

    Judyta,a jaki koszt takiego kalendarza,i czy jest 12 zdjęć,czy po prostu 1 główne na górze?
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Możecie podać jakiegoś sprawdzonego kalendarzodziełacza :wink: bo właśnie dla dziadków Martynki chciałabym trzasnąć taki prezencik :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    ja fotogadzety robilam w empiku zerknij do cennika EMPIKFOTO
    kiedys bralam kalendarze na allegro ale jakosc zdecydowanie slabsza niz empikowa
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Ulcia, my kalendarze robiliśmy w Colorland i w Empikfoto właśnie. Na dzień babci i dziadka robimy fotoksiążkę, bo dziadkowie okrzyknęli, że bardziej im się podobają niż zwykłe albumy ze zdjęciami...
    --
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Hussy: Judyta,a jaki koszt takiego kalendarza,i czy jest 12 zdjęć,czy po prostu 1 główne na górze?


    My mamy zawsze 12 zdjęć. Na początku zamawiałam na allegro. Wychodziło coś około 50 zł za kalendarz. Ceny są różne. W zależności od formatu, ilości zdjęć, możliwości zaznaczania ważnych dat w kalendarzu. Któregoś razu wstąpiłam do miejscowego fotografa i zapytałam, czy nie zrobiłby mi takiego kalendarza. Zrobił :smile: za 40 zł. Czyli zaoszczędziłam.
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    Znalazłam w necie. Kalendarz 32x45 (12zdjęć+strona główna) -20zł +10zł za przesyłkę,albo 3 kalendarze i przesyłka darmowa. Promocja jest ,zamiast 100zł- 20 :) Myślę,że się opłaca.Dzwoniłam dziś i całkiem miła obsługa :wink: Samemu się wybiera tło,kolor,i zdjęcia + inne szczegóły. Ciekawe tylko jak to w praniu wyjdzie..
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 5th 2012
     permalink
    O! o Empiku nie pomyślałam :shamed: a fotoksiążki robimy tam od lat .... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    To ja wpisuję swój pomysł - sporo roboty, ale taki od serca. U nas prezenty są dla dzieciaków (duuuuża rodzina), ale ja co roku robię pierniczki dekorowane i każdemu pakuję w ładne pudełko.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    psst, do dekoracji pierniczkow do dekorowania polecam barwniki firmy wilton, sa extra, mozna nimi barwic lukier, ciasto a nawet mase solna
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    Ooo, MrsHyde, a gdzie można kupić? W marketach czy allegro? Potrzebuję czerowny barwnik do pewnego sernika, na który już dłuższy czas mam ochotę...

    W ubiegłym roku kupiłam pisaki Dr. Oetkera i całkiem, całkiem, bo są w mini-strzykawkach :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    na allegro sa na bank (i to teraz nawet w niezle cenie, mam TE, sa bardzo wydajne, odrobina na wykalaczke i zafarbowane wszystko co trzeba) ale zawse porownuje ceny na aledobre.pl bo zdarzaja sie fajne promocje i przesylki gratisowe
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    Wyglądają super!
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeDec 6th 2012 zmieniony
     permalink
    edit: pomyliłam wątki :D
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 6th 2012
     permalink
    O! a jak wygodnicko pomyślałam o gotowych ciasteczkach z wróżbą :cool: Ktoś może wie gdzie można zamówić/kupić?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 25th 2012
     permalink
    moj maz zachwycony siekiera, stwierdzil ze szkoda ze w swieta nie wypada jej wyprobowac :)
    a ja dostalam od niego jedne z moich (i meza tez) ulubionych perfum (212 NYC) i 2 ksiazki Jo Nesbro
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeDec 25th 2012
     permalink
    HYde, to udane prezenty :) Ja poszłam na "łatwiznę egoistyczną" i pokazałam paluchem, jaka biżuteria mi się podoba:) No i mam kolczyki i przywieszkę :) M. z golfa i sweterka też b. zadowolony, nie mniej z klocków lego, które dostały dziewczyny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Karko ja też wychodzę z założenia, że lepiej pokazać co ci się podoba niż dostać całkiem nietrafiony prezent, ja też mężowi pokazałam i dostałam ten pierścionek Tutaj
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 25th 2012
     permalink
    a moj maz podpytywal co bym chciala ale ja uparcie twierdzilam ze chce NIESPODZIANKE
    do tej pory nie robilismy sobie prezentow a w czasach panienskich nie byl w tym mocny, na szczescie widac ze albo lepiej mnie poznal albo dorosl takze tego.... teraz juz zawsze na trafione niespodzianki bede liczyla, za 3,5miesiaca znowu bedzie mogl sie wykazac :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    watek prezentowy dla dzieci mocno ozywiony a moze podzielicie sie pomyslami na prezenty dla mezow/partnerow?
    ja nie mam totalnie pomyslu co by tu kupic bo niestety wszystko co wiem ze by sie mezowi meeega podobalo jest pierunsko drogie :((
    poniewaz dalej niezmiennie w rodzinie nie dajemy prezentow doroslym to tylko tego jedynego mi brakuje
    dla rodziny jak co roku niespodzianki samorobki beda - domowa konfitura z pomaranczy (w zeszlym roku dawalismy pachnace saszetki)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Hydzia, chyba Cię nie uratuję, bo mój mąż to majsterkowicz i dla niego spełnieniem marzeń jest wiertarka...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    ja mojemu na dzien chlopaka sponsorowalam wyzynarke takze tego :D
    a majsterkowiczem nie jest hehehe
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Haha, rozumiem, że to taka mała sugestia? ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    chcialam kupic mojemu bransoletke bo jego jest juz lekko naduzyta ale kurde mam problem z grawerem (musi byc info o cukrzycy i grupie krwi bo duzo jezdzi i w sumie ICE tez by sie przydalo); na miejscu tego nie robia a nie wiem jak ta bransoletka w ogole na zywo wyglada i czy grawer wtedy na zewn czy od wewn i ogolnie w czarnej d... jestem jesli idzie o prezent

    Treść doklejona: 04.12.15 09:28
    Frag, nieeee on bardzo chcial wyzynarke :) nie jest majsterkowiczem ale czasami cos tam potrzebuje zrobic i od brata pozyczalismy wiec wiedzac ze by chcial po prostu go do Lidla wyslalam jak byla promo ze to na dzien chlopa bedzie :d
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    A z Lidla fajne te maszyny, mój bardzo lubi...
    .
    Kurczę, wiesz co, fajna ta bransoletka! A myślisz, że taki duży grawer (w sensie ilość znaków) by się zmieścił?
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Ladna ta branzoletka szkoda ze moj takich nie nosi.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    no wlasnie napisali ze mozliwy grawer do 15znakow a samo "jestem cukrzykiem" to juz 17 :/
    a gdzie tu inne dane zmiescic... teraz nosi bransoletke tego typu
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    To ta apartowa ładniejsza... A jakby wpisać "cukrzyk"? Albo "cukrzyca"?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015 zmieniony
     permalink
    Frag tez mysle o tym zeby wpisac diabetyk; a co do bransoletki to tamta po prostu byla kupiona na zasadzie aby byla i nosi ja dla bezpieczenstwa a nie ozdoby (ma tez inaczej pozapisywane info, Robert - jestem cukrzykiem, I'm diabet, grupa krwi i ICE do mnie)
    szkoda ze u nas w aparcie nie maja zadnych bransoletek meskich zeby zoabczyc jaki ten pasek jest; pytalam czy by nie sciagneli "pokazowo" ale babka byla niemila... kurde tania nie jest a jak cienizna by sie okazala to kiszka by byla
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Hydzia, ja mam Apart pod domem i dzisiaj będę obok - chcesz żeby zobaczyć?
    .
    Powiem Ci, ze ta jest bardzo ładna, a jak trzeba nosić ze sobą takie informacje, to czemu nie ma być przy tym elegancko i z jajem?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Frag bylabym wdzieczna!!
    oblukaj jesli mozesz wlasnie ta co wkleilam i taka bo w niej az 30znakow w grawerze moze byc

    jeszcze po pracy na allegro poszperam moze cos w dobrej cenie trafie bo nie mam cisnienia ze to aparty musza byc, aby ladnie wygladalo :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Dobra, oblukam obie napisze Ci wieczorem jak już będę na necie :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.