Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    super ta bransoletka!
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015 zmieniony
     permalink
    Hydziu, już byłam - tej drugiej nie mają na stanie, a ta pierwsza bardzo ładna, ale pasek jest z kauczuku, sprawia wrażenie takiej delikatnej. Grawer wewnątrz ale można i na zewnątrz. Grawer to ok. 3-4 tygodni czekania. I jest to jeden rozmiar czyli nie ma możliwości regulacji. Była jeszcze inna - na paseczku skórzanym i ta była regulowana, jak zegarek i ma więcej miejsca.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Ze co?? 3-4tyg na grawer?? Chyba ich porabalo
    na stronie podaja ze ok 7dni... ale jak delikatna to nie wiwm czy warto bo z grawerem dwiescie wyjdzie wiec drogo... ehh
    popatrze na allegro jak do domu wroce;

    dzieki Frag za fatyge :*
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2015
     permalink
    Może dlatego, że to w Wawie i więcej zamówień niż przez net? Babka powiedziała, że teraz strasznie dużo zamówień na grawer mają i mogą się do Świąt nie wyrobić...
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 13th 2015
     permalink
    Nie wiem, czy któraś z Was jeszcze tu zagląda, ale obiło mi się o oczy że ktoś pisał o piasku kinetycznym jako prezent dla dziecka. Nie wiem czy akurat w tym wątku.
    Czy możecie polecić której firmy są najlepsze? Chciałam kupić na allegro, ale w komentarzach czasami ludzie piszą, że się kleją do rąk. A prezent wolałabym, żeby był trafiony.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Faktycznie sporo tego piasku się pojawiło na rynku. Gdy ja w tamtym roku kupowałam Dominikowi na Mikołaja, były dwie firmy na allegro.
    No i chyba dlatego cena oryginalnego spadła, bo ja w tamtym roku za 1 kg płaciłam coś 70 zł, teraz w tej cenie można kupić już 2,5 kg.

    Mamy ten klik już rok i nic się z nim nie dzieję...tylko dokupić już trzeba:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeDec 14th 2015
     permalink
    Dzięki, wezmę więc ten. Szkoda tylko, że nie ma w komplecie jakiś foremek, ale z drugiej strony będzie pewnie używało zabawek do piaskownicy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2017
     permalink
    laski Help!!!
    Potrzebuje kupić porządny kubek termiczny; taki który utrzyma ciepło przez dłuższy czas (albo nawet jakiś fajny termos) prezent dla faceta cenowo koło 100zl
    Ideałem byłaby możliwość wykonania własnego napisu ale to juz najmniej istotne będzie, grunt zeby był poręczny i cieplo trzymał
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeDec 11th 2017
     permalink
    Nie umiem linkowac na tablecie, wiec Ci napisze, na: szafasztywniary.blogspot.com Ryfka przedstawia swój prezentownik, w podpunkcie cos dla zmarzlucha proponuje butelke termiczną Wink i kubek termiczny Duka Vacuum. To drugie mam i jestem zadowolona. Z przesylka kosztował mnie kubek 70zł.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 11th 2017
     permalink
    A Contigo?
    --
    •  
      CommentAuthorhanka242
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    Potwierdzam Contigo -najlepszy.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 13th 2017
     permalink
    Który model?
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeDec 15th 2017
     permalink
    Mam loopa. Jest ok. Nie wiem, ile trzyma ciepło, bo szybko wypijam kawę.
    Na plus- blokada- wiem, że nic sie nie wyleje w torebce i mechanizm zamykania, który można wymyć.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.