Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    a ja nie mam sterelizatora, butelki uzywam rzadko i po karmieniu myje, przelewam wrzatkiem :p Starodawne metody stostuje :p
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    flavia narazie robie wywiad srodowiskowy :)
    zreszta pozniej mozna te butelki wykorzystac do cherbatki itp.?
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    Jeżeli chodzi o maść na brodawki to zdecydowanie tańszym odpowiednikiem maści purelan jest ziaja lano maść to jest też czysta lanolina a kosztuje ze 3-krotnie mniej... :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 22nd 2012
     permalink
    czy dzieci lubią śpiochy z materiału welur czy lepiej bawełna, jak taki welur się sprawuje
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 22nd 2012
     permalink
    Welur jest cieplejszy. Milutki w dotyku. Moja corka lubi welurowe spiochy czy pajacyki(one i tak sa bawelniane od wewnatrz).
    Co masz na mysli jak sie sprawuje? czy wygodny ,etc?
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 22nd 2012
     permalink
    czy dla skóry dziecka ok, czy się dobrze pierze, czy dzieci to lubią

    oglądam na www c&a ubranka dla dzieci i dużo welurowych
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 22nd 2012
     permalink
    Dla skory ok,bo wewnatrz normalnie bawelna jest. Moja corka lubi:wink:
    Jak na zime to mozna kupic kilka, bo na cieplejsze pory roku to raczej nie.(ja mialam spiochy 2 pary,komplet kaftanik i polspiochy i pajacyk jeden welurowy, reszta kupowalam bawelniane,)
    Piora sie dobrze.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 22nd 2012
     permalink
    moja welurowych nie lubiła bo za ciepłe :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    Moja w welurowych pajacach śpi do dziś [4 l] bo straszny z niej nocny wędrownik, wiecznie zrzuca kołdrę a potem się budzi, bo za zimno. Tyle, że nie polecam na gołe ciałko. Jednak żeby wytworzyć ciepło, potrzeba bardziej przylegającej bielizny: bodziak z długim rękawem; rampers, u starszych - może być koszulka z krótkim i majtki... A sam wynalazek jest świetny dla zmarźluchów albo rozkopujących się dzieci.
    I potwierdzam przedmówczynie - tylko na zimne dni [i noce].
    •  
      CommentAuthormońka
    • CommentTimeSep 23rd 2012
     permalink
    moja w welurkach nie lubiła, może dlatego że próbowałam jej to założyć w lipcu hehe...generalnie ja też za tym nie przepadam, ale znam mamy które bardzo sobie cenią:)
    teraz mam termin na styczeń i będę musiała się z welurami pogodzić, bo coś cieplejszego zawsze się przyda na zimowe dni...a pierze się spoko:) a od wewnątrz jak pieszą dziewczyny jest miła bawełna, więc maluch nic nie drapie, z zewnątrz tez są w sumie milutkie w dotyku
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 24th 2012 zmieniony
     permalink
    Kobietki, jakie kosmetyki dla bobasa polecacie? Czy Johnson's to dobry wybór? A może Bambino?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    Malisiek, ja moge polecic Hipp i Babydream z rossmana.
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    Rossmana to ja tu niestety nie mam, ale jak coś to mogę kupić w polskiej aptece online.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    Malisiek, to Hipp napewno bedzie w pl aptece. A Ty z uk Jestes?
    Jak z UK to fajne sa kosmetyki z asdy little angel lub firmy simple. A Johnsona uzywalam ze starsza corka (zel top to toe).
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    Tak, z UK ;) Będę musiała pomyśleć i zdecydować, bo już sama nie wiem, co brać. Za dużo tego wszystkiego do wyboru :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormońka
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    ja mogę polecić Nivea Baby, bo takich używamy i są ok:)Johnson podobno często uczula, a le z doświadczenia nic nie mogę powiedzieć na ten temat niestety....
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    Malisek nam w Londku na szkole rodzenia polozna mowila, ze Jonhson sa najgorsze i uczulaja, wiec cos pewnie w tym jest.
    Ja z polecen dziewczyn na forum i mojej siostry, kupie w internetowej aptece Bambino :) musze niedlugo zamowic :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    No wlasnie cos slyszalam o tym Johnsonie. Czyli to juz odpada. Pewnie zamowie Bambino, albo cos polskiego, jak bede kupowala inne pierdolki w internetowej aptece ;)
    --
  1.  permalink
    Ja też kupiłam Nivea baby - mam nadzieję, że się sprawdzi:wink:

    Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki: stoje przed wyborem wanienki do kąpieli i zastanawiam się czy kupić samą czy ze stelażem? jak polecacie? bo raczej an Ziemi klęczeć nie będę a nie mam właśnie stołu dobrej wysokości gdzie mogłabym ją ustawić do kąpieli... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    violet_flower - u nas wanienke moj maz wybieral, bo to on bedzie kapal synka , taka zamowilismy :

    http://www.mothercare.com/Fisher-Price-Aquarium-Bath-Tub/949365,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Fisher%2520Price%2520Aquarium%2520Bath%2520Tub&q=fisher%20bath&q=fisher%20bath
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeSep 24th 2012
     permalink
    violet_flower: bo raczej an Ziemi klęczeć nie będę a nie mam właśnie stołu dobrej wysokości gdzie mogłabym ją ustawić do kąpieli... :confused:

    Z tych właśnie powodów zamierzam dokupić stelaż do odziedziczonej wanienki:wink:

    Udało nam się wynająć takie mieszkanie, żeby synek miał swój mały pokoik i w nim będziemy go kąpać.. Zakupiłam też taki drewniany przewijak z ikei za 79,99 i nareszcie mam jako takie wyobrażenie jak to będzie wyglądało:wink:
  2.  permalink
    madziauk no powiem Ci, że faaajna :bigsmile: mojemu mężowi wanienka jest obojętna, mówi że co kupię to w tym będzie kąpał - więc mam pełen luz:smile: tylko mam jeszcze inny dylemat: bo chce jeszcze kupić usztywniany przewijak żeby go zamontować na łóżeczko, no i przydałoby się jeszcze parę półeczek żeby położyć jakieś drobiazgi, kosmetyki...no i natknęłam się na allegro na komody pielęgnacyjne 3w1 - czyli przewijak, wanienka i półeczki...tylko nie wiem czy to dobry pomysł? czy jednak lepiej kupić oddzielnie przewijak i wanienkę? mam mętlik w głowie:confused:

    Treść doklejona: 25.09.12 00:10
    isiula: Zakupiłam też taki drewniany przewijak z ikei za 79,99 i nareszcie mam jako takie wyobrażenie jak to będzie wyglądało


    isiula a mogłabyś podesłać link do tego przewijaka?

    Treść doklejona: 25.09.12 00:11
    a już wiem który - ten SINGLAR :wink: tylko co tam się na górę na to drewno kładzie? taki usztywniany przewijak?
    --
  3.  permalink
    Ja ze starszą córcią nie miałam stelaża pod wanienkę i ubolewam nad tym, teraz mam zamiar dokupić no i osobno sobie dokupię jakiś mini regalik na pieluchy, i inne przybory potrzebne przy kąpieli czy przewijaniu. No i teraz na pewno kupię też pokrowce na przewijak, bo Maja to urodziła się pod koniec Maja, a Maluszek ma być na początku stycznie, więc będzie mu cieplutko a pieluszka to mi się bardzo ślizgała.

    Co do kosmetyków to ja używałam johnsona i byłam zadowolona, ale teraz przerzucę się na rossmanowskie lub nivea baby
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    madziauk
    ja mam kosmetyki Johnson & Johnson Penaten i mala nie uczulaja.Sama je uzywalam gdy mialam problemy skorne.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    Madziauk, u nas w szpitalu polozne uzywaly Johnsona normalnie w szpitalu, do mycia noworodkow.
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    Ja używam Johnsona Top to Toe i nie uczula. Używałam go też ze starszą córką.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    Moją córkę Johnson okropnie uczulał, próbowałam ich różnych produktów, w różnym odstępie czasu i wystarczyło tylko żebym raz użyła danego produktu po czym pojawiało się mnóstwo krostek, dlatego tym razem nie ryzykowałam i wybrałam produkty Nivea
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    violet_flower: a już wiem który - ten SINGLAR :wink: tylko co tam się na górę na to drewno kładzie? taki usztywniany przewijak?

    Myślę, że spokojnie można taki zwykły przewijak nawet nie usztywniany tylko miękki jeżeli wymiarowo się zmieści.
    Ja dokupiłam do kompletu taką podkładkę, ta obramówka jest do nadmuchania, a pośrodku pianka. A na tę podkładkę jeszcze wzięłam takie pokrowce.
    Mam nadzieję, że się sprawdzi:wink:
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    isiula ja miałam taki zestaw przy Cysi, przewijak bedzi słuzył jeszcze Marysi, w podkładce rozszczelniła sie dmuchana czesc na wysokosci głowy (ale po 1,5 roku uzytkowania) i to musze dokupic a tak to super sie sprawdziło wszystko :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    O to super :) właśnie tej dmuchanej części się obawiałam, ale i tak długo u Ciebie posłużyła..
    Moja koleżanka miała taki sam komplet i też była zadowolona, więc jestem dobrej myśli:wink:
  4.  permalink
    isiula: O to super :) właśnie tej dmuchanej części się obawiałam, ale i tak długo u Ciebie posłużyła..
    Moja koleżanka miała taki sam komplet i też była zadowolona, więc jestem dobrej myśli


    aż sobie jutro podjadę do IKEI to obejrzeć bo zaczęłam poważnie nad tym myśleć:smile:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    Ja mam samą tą dmuchana część z pokrowcem, leży na pralce i służy mi do przewijania w nocy, żeby jedną drugiej nie budziła i do przewijania jak jest kupa, żebym miała bliżej pod kran. Sprawdza mi się rewelacyjnie. Łatwe do czyszczenia i bardzo mobilne. Nawet na wyjazd można ze sobą zabrać..
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    A ja tylko raz wykapalam w J&J i od razu uczulenie sie pojawilo. Kapie mala w nivei, doslownie kilka kropelek plynu do wanienki i jest ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 25th 2012
     permalink
    to my polecimy balneum basic baby :) olejek do kapieli super sie sprawdzil kiedy Dominika skora doslownie sie sypala!
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    macie jakieś godne polecenia zestawy kołdra+poduszka na allegro?
    chodzi mi cieplejszą kołdrę na zimę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormońka
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    chodzi mi cieplejszą kołdrę na zimę

    dołączam się, tez potrzebuję córci kupić:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Dziewczyny mam pytanie: co sądzicie na temat komód pielęgnacyjnych 3 w 1(wanienka + przewijak + półeczki)? czy któraś z Was używała? czy jest to rzecz praktyczna czy lepiej kupować wszystko osobno? stoję właśnie przed wyborem i zainteresował mnie ten mebel, tylko nie weim na ile on przydatny:wink: będę wdzięczna za podpowiedzi:wink:
    --
  6.  permalink
    violet_flower: Dziewczyny mam pytanie: co sądzicie na temat komód pielęgnacyjnych 3 w 1(wanienka + przewijak + półeczki)? czy któraś z Was używała? czy jest to rzecz praktyczna czy lepiej kupować wszystko osobno? stoję właśnie przed wyborem i zainteresował mnie ten mebel, tylko nie weim na ile on przydatny będę wdzięczna za podpowiedzi


    Ja 10 lat temu przy Matim miałam właśnie taki kombajn (3 w 1). Jedyny minus, to jak chcesz przenieść z wanienki na przewijak musi pomóc druga osoba dorosła. Jak kąpiesz ten przewijak wisi, a potem trzeba go podniesc na tę wanienkę. Nie wiem, czy osobno wanienka i przewijak nie jest bardziej praktyczne. Nie wiem, bo sama teraz zastanawiam sie przy drugim synku na takie rozwiązanie. Tyle, że my mamy mało miejsca w łazience. Póki co wymyslelismy, ze moze zainstalujemy przewijak montowany do ściany, poźniej można go złożyć i nie przeszkadza, a obok postawimy stojak (tez skladany) i na to wanienke. Jedyną nie składaną częścią byłaby wanienka ;-)

    _______

    Dziewczyny - przypomnijcie mi proszę tego polecanego sprzedawcę na allegro, u którego każda z Was kupuje u niego rzeczy dla maluszka... Bede wdzieczna za informacje :bigsmile:
    -- ___
  7.  permalink
    spidermanka: Dziewczyny - przypomnijcie mi proszę tego polecanego sprzedawcę na allegro, u którego każda z Was kupuje u niego rzeczy dla maluszka... Bede wdzieczna za informacje


    r_p77 :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Ja mam kolejne pytanko :) chodzi mi o taki lezaczek-bujaczek dla noworodka, co nim kolysze :) moglybyscie cos polecic?
    --
  8.  permalink
    violet_flower: r_p77


    WIELKIE DZIEKI !!!! :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    madziauk: Ja mam kolejne pytanko :) chodzi mi o taki lezaczek-bujaczek dla noworodka, co nim kolysze :) moglybyscie cos polecic?


    Ja kupiłam hybrydowy Bright Starts, wyglada świetnie, funkcji ma sporo ale jak się będzie sprawował to się dopiero okaże jak się małe urodzi i dorośnie do korzystania z niego :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    My kupiliśmy Ziggy Zebra Swing, jako że się samo huśta, ma muzyczke i takie tam. Ale też się okaże, jak się sprawuje, jak córa się urodzi ;>
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Dzieki dziewczyny :) Ja szukam jakiegos lezaczka, w ktorym synus moglby byc w jak najbardziej na plasko ulozony.. cos dla niemowlaka typowo..nie wiem czy cos takiego jest w ogole ;)
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Pamiętam, że Kakai bardzo zachwalała leżaczek Tiny Love. Rozkłada się na płasko, więc może Tobie też by podpasował:wink:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Isiula - wlasnie obczajalam go dzis ;) tylko, ze on sie chyba sam nie buja?
    --
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Z tego co wyczytałam to wibruje, o bujaniu nic nie wspominali w opisie.. Nigdy nie widziałam go na żywo, więc się nie wypowiem :)

    Ja odziedziczyłam w spadku taki najzwyklejszy leżaczek bez bajerów i sama będę bujać..:wink:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Isiula - czasem lepiej cos odziedziczyc :) ja nie mam tego szczescia i sie zastanawiam co kupic ;)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    A sa w ogole lezaczki, ktore same sie bujaja?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2012
     permalink
    Vsti,chyba nie ma. Nie widzialam, a ogldalam mnostwo. My mielismy fisherprice 0-18kg i mial wibracje tylko. a jak chcialo sie bujac,to trzeba bylo uruchomic noge :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.