Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Święta prawda...
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 11th 2014
     permalink
    O matko, jakie prawdziwe :rolling: To jest faktycznie coś między Tourettem, a schizofrenią :tooth:
    Kradnę :tooth:
    --
    • CommentAuthormarzenka96
    • CommentTimeFeb 12th 2014
     permalink
    jeden ze zbereźnych dowcipów mojej mamy nt facetów:
    Czym się różni mężczyzna od choinki?
    jeśli by rozebrać choinkę, zostaje tylko badyl, a jesli rozbierzesz faceta, zostaje badyl i dwie bombki!
    taki suchar na dziś :bigsmile:
    • CommentAuthorHassie99
    • CommentTimeFeb 13th 2014
     permalink
    Jasiu, umiesz liczyć?
    - Tak, tato mnie nauczył!
    - To powiedz, co jest po sześciu?
    - Siedem.
    - Świetnie, a po siedmiu?
    - Osiem.
    - Brawo, nieźle cię tato nauczył, a co jest po dziesięciu?
    - Walet.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeFeb 15th 2014
     permalink
    Demot
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  2.  permalink
    Młoda nauczycielka zaraz po studiach po raz pierwszy przyszła do nowej pracy. Na jej lekcję pokazowa przyszedł dyrektor i usiadł w ostatniej ławce za Jasiem. Młoda nauczycielka odwróciła się i napisała na tablicy zdanie "Ala ma kota"
    - Dzieci, proszę przeczytać zdanie które napisałam.
    - Tylko Jasio się zgłasza
    - Tak Jasiu?
    - Ale ma tyłek!
    Nauczycielka zaczerwieniona:
    - Jasiu, dostajesz uwagę!
    A Jasiu zdenerwowany odwraca sie do tyłu i mówi:
    - A ty jak nie wiesz, to nie podpowiadaj!!!
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeFeb 23rd 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeFeb 24th 2014
     permalink
    --
  3.  permalink
    Pewien młody proboszcz podczas spotkania z biskupem poprosił o radę, jak prawić kazanie, aby nie było nudne.
    Doświadczony duchowny rzekł:
    - Zacznij tak: "Zakochałem się...", zrób krótką przerwę i kontynuuj: "...w mężatce...", poczekaj, aż ludzie poszemrają
    i dodaj: "z dzieckiem". I znowu po chwili dokończ: "... na imię jej Maryja." Tym przyciągniesz ich uwagę.
    Proboszcz wrócił i w niedzielę na mszy zastosował się do rady:
    - Biskup się zakochał!......w mężatce... ...z dzieckiem... Mówił, jak ma na imię, ale zapomniałem.
  4.  permalink
    Proboszcz pewnej małej wioski świętuje 25-tą rocznicę święceń kapłańskich.
    Na specjalnie wynajętej sali zebrało się pokaźne grono miejscowych znakomitości.
    Proboszcz, siedzący za specjalnym stołem na podwyższeniu, zwraca się do przybyłych parafian:
    - Kochani moi!...Nie łatwo jest osobie takiej jak ja, mówić o rzeczach nie związanych z naszą wiarą, dlatego potraktujmy to spotkanie na wesoło! Gdyby nie "tajemnica spowiedzi" mógłbym was tutaj rozbawić, zacznę jednak poważniej.
    W pierwszym dniu po przybyciu tutaj, zmuszony byłem zadać sobie pytanie: gdzie ja trafiłem? Pierwszą osobą, którą wyspowiadałem był młody mężczyzna, który wyznał, że zdradza żonę z jej siostrą. Wyznał również, że zaraził się chorobą weneryczną od sekretarki swojego szefa. Jednak z upływem czasu nabrałem przekonania, że mieszkający tutaj ludzie są dobrzy i uczciwi, a to co przedstawiłem to był tylko incydent.

    Po 20 minutach na salę wchodzi zdyszany wójt, który bardzo przeprasza za spóźnienie.
    Siada na miejscu obok proboszcza i poprawiając wąsa zaczyna mówić:
    - Doskonale pamiętam dzień, w którym nasz dostojny jubilat zawitał do naszej parafii. Zresztą nie będę się chwalił, ale miałem zaszczyt być pierwszą osobą, którą nasz proboszcz wyspowiadał!

    Treść doklejona: 05.03.14 22:06
    Takie to prawdziwe...

    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeMar 12th 2014
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 14th 2014
     permalink
    kobieta
  5.  permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2014
     permalink
    jestem niesamowita...

    fds
    •  
      CommentAuthorJudyta08
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Umarłam!
    Papu
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  6.  permalink
    - Sąsiedzie, czy wasze konie kopcą papierosy?
    - A gdzie tam!
    - No to stajnia wam się jara!


    Przychodzi gość do lekarza:
    - Panie doktorze, ugryzł mnie pies.
    - A był wściekły?
    - No, zadowolony to on nie był.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 19th 2014
     permalink
    kobiety - mistrzynie budowania napiecia
    dfs
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeJul 24th 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorJOBQWE86
    • CommentTimeJul 25th 2014
     permalink
    Na plaży leży piękna, młoda ,naga kobieta.
    Obok niej położył się facet.
    Nie wie jak się za nią zabrać.
    Udaje, że dostraja radio.
    W pewnym momencie jego ręka ląduje na jej piersi.
    - Co pan robi?! - woła dziewczyna
    - Szukam Francji
    Dziewczyna spojrzała na jego kąpielówki i powiedziała:
    - Z taką antenką to pan Warszawy nie złapie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2014
     permalink
    klauzula sumienia

    da
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 30th 2014
     permalink
    Kradnę:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 4th 2014
     permalink
    z pozdrowieniami dla nauczycieli :wink:

    dfs
  7.  permalink
    Przychodzi Putin do wróżki i mówi:
    - Opowiedz mi o mojej przyszłości.
    - Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu - setki tysięcy Ukraińców i Rosjan.
    Wladimir się uśmiecha. Wróżka kontynuuje:
    - Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
    - Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
    - Nie.
    - A dlaczego?
    - Trumna jest zamknięta.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 25th 2014
     permalink
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 25th 2014
     permalink
    uwielbiam ten obrazek
    -- ;
  8.  permalink
    w typowej polskiej średniej firmie przyznano premie kwartalne.
    Zadowolony Prezes przeszedł się po firmie spotykając się z załogą.
    Zaszedł do wiceprezesa:
    - Cześć Zenek, dostałeś premię?
    - Tak.
    - Na co wydałeś?
    - Se kupiłem furkę, Audi A8.
    - Ładnie. A co z resztą?
    - Normalnie, do banku na lokatę.
    Potem Prezes zaszedł do Kierownika Działu.
    - Cześć Rysiu. Dostałeś premię?
    - Tak. Dziękuję.
    - Na co wydałeś?
    - Kupiłem samochód. Takie tam Audi A3.
    - Swietnie. A co z resztą?
    - Wpłaciłem na wycieczkę na Hawaje.
    Następnie Prezes zaszedł do pracowników.
    - Dzień Dobry. Jak się Pan nazywa?
    - Dzień Dobry Panie Prezesie. Nazywam się Kowalski Panie Prezesie.
    - Dostał Pan premię?
    - Oczywiście Panie Prezesie. Bardo bardzo dziękuję. Jestem zaszczycony.
    To moja pierwsza premia od dwóch lat.
    - Zasłużył Pan. A przy okazji na co Pan ją przeznaczył?
    - Kapcie kupiłem Panie Prezesie.
    - Kapcie???? A co z resztą?
    - Resztę rodzina dołożyła.....
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeSep 17th 2014
     permalink
    jakos w zwiazku z tym przypomnial mi sie ten dowcip
    ---
    Wielka kumulacja. Stoi dziennikarz pod budką Lotto i robi wywiady. Podjeżdża facet trabantem, dziennikarz przyskakuje i pyta:
    - Co pan zrobiłby z tą wygraną.
    Facet myśli i mówi:
    - No to większe mieszkanie, poloneza...
    - A reszta?
    - Reszta na konto.
    Podjeżdża facet polonezem. Dziennikarz pyta:
    - A co pan by zrobiłby...
    - No, to jakiś dom, mercedes...
    - A reszta?
    - Reszta na konto.
    Podjeżdża facet mercolem 600 SEL. Dziennikarz ponawia pytanie...
    - Taaak, no to spłaciłbym skarbowy, potem ZUS...
    - A reszta?
    - A reszta niech k***a czeka!
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 17th 2014 zmieniony
     permalink
    Znalezione na necie.

    Wszystko gra i buczy :cool:

    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeSep 17th 2014
     permalink
    ja mam takie zdjęcie mojej Michalinki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 18th 2014
     permalink
    chyba juz nie bede na lekcjach burzy mozgow robila :wink:

    fsd
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 1st 2014
     permalink
    nikt tak nie zweza pochwy jak Luke Skywalker i jego magiczny miecz :wink:

    dsa
  9.  permalink
    Kiedy miałem 14 lat miałem nadzieje, że kiedyś będę miał dziewczynę.
    Kiedy miałem 16, miałem dziewczynę, ale była beznamiętna. Więc zdecydowałem, że potrzebuję dziewczyny z uczuciami.
    Jak miałem 18 lat spotykałem się z dziewczyną, którą była bardzo namiętna. Jednak była zbyt uczuciowa, o wszystko płakała, łatwo się denerwowała. Ciągle groziła samobójstwem. Postanowiłem, że muszę znaleźć jakąś "stabilną" dziewczynę.
    Jak doszło do 25 znalazłem dziewczynę stateczną, ale było to strasznie nudne, wszystko można było przewidzieć, nie cieszyła się z życia. Życie stało się przygnębiające. Trzeba było znaleźć dziewczynę z którą można byłoby przeżyć coś podniecającego.
    W wieku 28 lat znalazłem ekscytującą dziewczynę, ale nie mogłem za nią nadążyć. Wciąż się spieszyła, nigdzie nie zagrzała miejsca. Ciągle z kimś flirtowała. Z początku było zabawnie i ciekawie. Ale był to związek bez przyszłości. Więc postanowiłem znaleźć dziewczynę z ambicjami.
    Kiedy juz miałem 31 lat spotkałem mądrą, ambitną dziewczynę stojącą twardo na ziemi. Ożeniłem się z nią. Ale niestety była tak ambitna, że się ze mną rozwiodła i zabrała wszystko co miałem.
    Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z dużymi cyckami.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    przyzwoite zycie


    xcz
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Hyde - jak ja ją lubiłam jak byłam mała! Nie pamiętam, ale chyba w którejś gazecie się ukazywały te komiksy...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2014
     permalink
    bo kto mi zabroni :wink:

    sda
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 23rd 2014
     permalink
    właśnie chciałam go wkleić :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2014
     permalink
    facet vs kobieta
    zd
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    k
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    -- ;
  10.  permalink
    Pewna mama miała dwóch synów: optymistę i pesymistę. Chciała im wyrównać trochę szanse w życiu i postanowiła,
    że na gwiazdkę da im nieco odmienne prezenty - optymiście coś dołującego, a pesymiście coś wystrzałowego.
    Jak pomyślała, tak zrobiła. Pesymiście kupiła kolejkę elektryczną z rozjazdami, tunelami, semaforami... słowem odlot.
    Dla optymisty miała coś gorszego - zapakowała do pudełka końską kupę...
    Przyszła gwiazdka, chłopcy dostali prezenty. Mama pyta pesymisty jak mu się podoba prezent, a ten jak nie zacznie narzekać,
    że kolejka na pewno nie działa, ma wagoniki za małe, albo za duże... itd. itp.
    Potem mama podeszła do synka optymisty i pyta:
    - A ty, co tam synku dostałeś od Mikołaja?
    - Konika, ale chyba gdzieś uciekł?!
    :crazy:
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    olac odchudzanie, czas na.....
    dsa
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    Z przymrozeniem oka:bigsmile:

    "My, urodzeni w latach 60-70-80 tych, wszyscy byliśmy wychowywani przez rodziców patologicznych,
    "Na szczęście nasi starzy nie wiedzieli, że są patologicznymi rodzicami. My nie wiedzieliśmy, że jesteśmy patologicznymi dziećmi. W tej słodkiej niewiedzy przyszło nam spędzić nasz wiek dziecięcy. Wspominamy z nostalgią lata 80. Wszyscy należeliśmy do bandy osiedlowej i mogliśmy bawić się na licznych budowach. Gdy w stopę wbił się gwóźdź, matka go wyciągnęła i odkażała ranę fioletem. Następnego dnia znowu szliśmy się bawić na budowę. Matka nie drżała ze strachu, że się pozabijamy. Wiedziała, że pasek uczy zasad BHZ (Bezpieczeństwo i Higiena Zabawy). Nie chodziliśmy do prywatnego przedszkola. Rodzice nie martwili się, że będziemy opóźnieni w rozwoju. Uznawali, że wystarczy, jeśli zaczniemy się uczyć od zerówki.
    Nikt nie latał za nami z czapką, szalikiem i nie sprawdzał czy się spociliśmy. Z chorobami sezonowymi walczyła babcia. Do walki z grypą służył czosnek, miód, spirytus i pierzyna. Dzięki temu nie stwierdzano u nas zapalenia płuc czy anginy. Zresztą lekarz u nas nie bywał, zatem nie miał szans nic stwierdzić. Stwierdzała zawsze babcia. Dodam, że nikt nie wsadził babci do wariatkowa za raczenie dzieci spirytusem. Do lasu szliśmy, gdy mieliśmy na to ochotę. Jedliśmy jagody, na które wcześniej nasikały lisy i sarny. Mama nie bała się ze zje nas wilk, zarazimy się wścieklizną albo zginiemy. Skoro zaś tam doszliśmy, to i wrócimy. Oczywiście na czas. Powrót po bajce był nagradzany paskiem.
    Gdy sąsiad złapał nas na kradzieży jabłek, sam wymierzał nam karę. Sąsiad nie obrażał się o skradzione jabłka, a ojciec o zastąpienie go w obowiązkach wychowawczych. Ojciec z sąsiadem wypijali wieczorem piwo – jak zwykle. Nikt nie pomagał nam odrabiać lekcji, gdy już znaleźliśmy się w podstawówce. Rodzice stwierdzali, że skoro skończyli już szkołę, to nie muszą już do niej wracać. Latem jeździliśmy rowerami nad rzekę, nie pilnowali nas dorośli. Nikt nie utonął. Każdy potrafił pływać i nikt nie potrzebował specjalnych lekcji aby się tej sztuki nauczyć.
    Zimą któryś ojciec urządzał nam kulig starym fiatem, zawsze przyspieszał na zakrętach. Czasami sanki zahaczyły o drzewo lub płot. Wtedy spadaliśmy. Nikt nie płakał, chociaż wszyscy trochę się baliśmy. Dorośli nie wiedzieli, do czego służą kaski i ochraniacze. Siniaki i zadrapania były normalnym zjawiskiem. Szkolny pedagog nie wysyłał nas z tego powodu do psychologa rodzinnego. Nikt nas nie poinformował jak wybrać numer na policję (wtedy MO), żeby zakablować rodziców. Oczywiście, chętnie skorzystalibyśmy z tej wiedzy. Niestety, pasek był wtedy pomocą dydaktyczną, a Milicja zajmowała się sprawami dorosłych.
    Swoje sprawy załatwialiśmy regularną bijatyką w lasku. Rodzice trzymali się od tego z daleka. Nikt z tego powodu, nie trafiał do poprawczaka. W sobotę wieczorem zostawaliśmy sami w domu, rodzice szli do kina. Nie potrzebowano opiekunki. Po całym dniu spędzonym na dworze i tak szliśmy grzecznie spać. Pies łaził z nami – bez smyczy i kagańca. Srał gdzie chciał, nikt nie zwracał nam uwagi. Raz uwiązaliśmy psa na sznurku i poszliśmy z nim na spacer, udając szanowne państwo z pudelkiem. Ojciec powiązał nas później na sznurkach i też wyprowadził na spacer. Zwróciliśmy wolność psu, na zawsze. Mogliśmy dotykać inne zwierzęta. Nikt nie wiedział, co to są choroby odzwierzęce.
    Sikaliśmy na dworze. Zimą trzeba było sikać tyłem do wiatru, żeby się nie obsikać lub „tam” nie zaziębić. Każdy dzieciak to wiedział. Oczywiście nikt nie mył po tej czynności rąk. Stara sąsiadka, którą nazywaliśmy wiedźmą, goniła nas z laską. Ciągle chodziła na nas skarżyć. Rodzice nadal kazali się jej kłaniać, mówić Dzień Dobry i nosić za nią zakupy. Wszystkim starym wiedźmom musieliśmy mówić Dzień Dobry. A każdy dorosły miał prawo na nas to Dzień Dobry wymusić. Dziadek pozwalał nam zaciągnąć się swoją fajką. Potem się głośno śmiał, gdy powykrzywiały się nam gęby. Trzymaliśmy się z daleka od fajki dziadka. Za to potem robił nam bańki mydlane z dymem fajki w środku. Fajnie się dym później rozchodził po podłodze jak bańka pękła.
    Skakaliśmy z balkonu na odległość. Łomot spuścił nam sąsiad. Ojciec postawił mu piwo. Do szkoły chodziliśmy półtora kilometra piechotą. Ojciec twierdził, że mieszkamy zbyt blisko szkoły, on chodził pięć kilometrów. Musieliśmy znać tabliczkę mnożenia, pisać bezbłędnie (za 3 błędy nie zdawało się matury z polaka). Nikt nie znał pojęcia dysleksji, dysgrafii, dyskalkulii i kto wie jakiej tam jeszcze dys… Nikt nas nie odprowadzał. Każdy wiedział, że należy iść lewą stroną ulicy i nie wpaść pod samochód, bo będzie łomot. Współczuliśmy koledze z naprzeciwka, on codziennie musiał chodzić na lekcje pianina. Miał pięć lat. Rodzice byli oburzeni maltretowaniem dziecka w tym wieku. My również.
    Gotowaliśmy sobie obiady z deszczówki, piasku, trawy i sarnich bobków. Czasami próbowaliśmy to jeść. Jedliśmy też koks, szare mydło, Akron z apteki, gumy Donaldy, chleb masłem i solą, chleb ze śmietaną i cukrem, oranżadę do rozpuszczania oczywiście bez rozpuszczania, kredę, trawę, dziki rabarbar, mlecze, mszyce, gotowany bob, smażone kanie z lasu i pieczarki z łąki, podpłomyki, kartofle z parnika, surowe jajka, plastry słoniny, kwasiory/szczaw, kogel-mogel, lizaliśmy kwiatki od środka. Jak kogoś użarła przy tym pszczoła to pił 2 szklanki mleka i przykładał sobie zimną patelnię.
    Ojciec za pomocą gwoździa pokazał, co to jest prąd w gniazdku. To nam wystarczyło na całe życie. Czasami mogliśmy jeździć w bagażniku starego fiata, zwłaszcza gdy byliśmy zbyt umorusani, by siedzieć wewnątrz. Jak się ktoś skaleczył, to ranę polizał i przykładał liść babki. Jedliśmy niemyte owoce prosto z drzewa i piliśmy wodę ze strugi, ciepłe mleko prosto od krowy, kranówkę, czasami syropy na alkoholu za śmietnikiem żeby mama nie widziała, lizaliśmy zaparowane szyby w autobusie i poręcze w bloku. Nikt się nie brzydził, nikt się nie rozchorował, nikt nie umarł. Żarliśmy placek drożdżowy babci do nieprzytomności. Nikt nam nie liczył kalorii.
    Nikt nam nie mówił, że jesteśmy ślicznymi aniołkami. Dorośli wiedzieli, że dla nas, to wstyd. Nikt się nie bawił z babcią, opiekunką lub mamą. Od zabawy mieliśmy siebie nawzajem. Bawiliśmy się w klasy, podchody, chowanego, w dwa ognie, graliśmy w wojnę, w noża (oj krew się lała ), skakaliśmy z balkonu na kupę piachu, graliśmy w nogę, dziewczyny skakały w gumę, chłopaki też jak nikt nie widział. Oparzenia po opalaniu smarowaliśmy kefirem. Jak się głęboko skaleczyło to mama odkażała jodyną albo wodą utlenioną, szorowała ranę szczoteczką do zębów i przyklejała plaster. I tyle. Nikt nie umarł.
    W wannie kąpało się całe rodzeństwo na raz, później tata w tej samej wodzie. Też nikt nie umarł. Podręczniki szanowaliśmy i wpisywaliśmy na ostatniej stronie imię, nazwisko i rocznik. Im starsza książka tym lepiej. Jak się poskarżyłeś mamie na nauczyciela to jeszcze w łeb dostałeś. Jedyny czas przed telewizorem to dobranocka. Mieliśmy tylko kilka zasad do zapamiętania. Wszyscy takie same. Poza nimi, wolność była naszą własnością. Wychowywali nas sąsiedzi, stare wiedźmy, przypadkowi przechodnie, koledzy ze starszej klasy, pani na świetlicy albo woźna jak już świetlica była zamknięta. Nasze mamy rodziły nasze rodzeństwo normalnie, a po powrocie ze szpitala nie przeżywały szoku poporodowego – codzienne obowiązki im na to nie pozwalały. Wszyscy przeżyliśmy, nikt nie trafił do więzienia. Nie wszyscy skończyli studia, ale każdy z nas zdobył zawód. Niektórzy pozakładali rodziny i wychowują swoje dzieci według zaleceń psychologów. Nie odważyli się zostać patologicznymi rodzicami.
    Dziś jesteśmy o wiele bardziej ucywilizowani. My, dzieci z naszego podwórka, kochamy rodziców za to, że wtedy jeszcze nie wiedzieli jak nas należy „dobrze” wychować. To dzięki nim spędziliśmy dzieciństwo bez ADHD, bakterii, psychologów, znudzonych opiekunek, żłobków, zamkniętych placów zabaw i lekcji baletu.
    A nam się wydawało, że wszystkiego nam zabraniają!"
    Łezka się w oku kręci........."
    -- []
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 14th 2014
     permalink
    k
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeDec 18th 2014 zmieniony
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 24th 2014
     permalink
    Coś bardzo aktualnego :devil: Wesołych Świąt! :bigsmile:

    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 25th 2014
     permalink
    Hydro, wstyd się przyznać, ale ja to ta po lewej :DDDDD
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeDec 28th 2014
     permalink
    Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem ,że piwo zawiera żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy.
    Każdy z nas (z czystych pobudek naukowych ) wypił 10 piw.

    I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę :

    1. Przybraliśmy na wadze.
    2. Strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym.
    3. Mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu.
    4. Nie potrafiliśmy logicznie myśleć.
    5. Nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne że go popełniliśmy.
    6. Każdy z nas wierzył ,że jest pępkiem wszechświata.
    7. Mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na uprawianie miłości.
    8. Nie umieliśmy panować nad emocjami.
    9. Po każdych 10 minutach musieliśmy wychodzić do WC i to wszyscy jednocześnie.
    10. Trzymaliśmy się wszyscy za ręce.

    Dalsze dowody są zbyteczne. Piwo zdecydowanie zawiera żeńskie hormony...
    -- []
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 28th 2014
     permalink
    o ironio...
    xcz
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.