Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 11th 2016
     permalink
    Dobre ;)
    My tez oglądamy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2016
     permalink
    spalony w wersji dla kobet :wink:


    sad
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 17th 2016
     permalink
    swietne!
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 17th 2016
     permalink
    Tylko pytanie techniczne - gdzie jest przebieralnia i przyjaciółka? Za nami i hordą? Czy przy kasie z ekspedientką? Czy z boku? :devil:
    Bo niby dobre, ale nadal nie kumam spalonego :D
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Frag, spalony jest wtedy jak napastnik przeciwnej druzyny jest sam w polu karnym (tzn pewnie nie do konca ale tak obrazowo)
    mnie obrazowo ktos kiedys wytlumaczyl tak - jakby nie istnialo cos takiego jak spalony to by sobie bramkarz druzyny A kopnal przec cale boisko do zawodnika druzyny A, ktory stalby pod bramka B i po porstu sobie wkopal ta pilke mijajac tylko bramkarza B. cala gra by stracila sens. A tak pod bramka B musza byc zawodncy B, zeby te gre utrudnic. tak w skrocie

    Treść doklejona: 17.06.16 20:56
    wiec wlasciwie nie istotne gdzie jest przevbieralnia. wazne zeby kolezanki nas wyprzedzily w biegu do kasy, a potem jak juz zlapiemy kiecke to musimy je okiwac, ominac i wyprzedzic.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: palony jest wtedy jak napastnik przeciwnej druzyny jest sam w polu karnym


    Tego kompletnie nie zrozumiałam, ale druga część ma sens, dużo sensu :D Dzięki, męża zakasuję, bo on też nie wie co to :DDD
    Czyli trochę jak football amerykański ;)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 17th 2016
     permalink
    chodzilo mi o to ze jak napastnik A stoi sam blisko bramki B. i to tez chodzi o to, ze w momencie podawania mu pilki. Bo jak otrzyma pilke majac przed soba dwoch zawodnikow B ale ich ominie i wyprzedzi i wtedy jest sam na sam z bramkarzem A to jest ok.

    Treść doklejona: 17.06.16 21:04
    zobacz sobie na wikipedii, jest fajnie zobrazowane
    "Pozycja spalona to sytuacja, gdy piłkarz drużyny atakującej, w momencie kierowania do niego podania, znajduje się na stronie boiska należącej do drużyny przeciwnej i jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż piłka oraz bliżej niż przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej.

    Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej"
    -- ;
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJun 17th 2016
     permalink
    Ewa - i powiem CI, że byłam pewna, że przytaczając (tak mądrze) co to jest spalony napiszesz to co wszyscy, czyli że w momencie podania piłki trzeba mieć przed sobą jednego piłkarza drużyny przeciwnej. I jak ja zakasowała na pewnej imprezie mężczyzn, kiedy powiedziała, że musi być dwóch. No bezcenne :tooth: Dodam, że wśród tych facetów był trener piłkarski dzieciaków i zapaleńcy futbolowi. I oczywiście kłócili się ze mną na początku. Aż w końcu zapytałam się ich a co jak bramkarz drużyny przeciwnej wychodzi na boisko, żeby grać razem z piłkarzami (tak się czasem zdarza - ostatnie minuty meczu ostatniej szansy). No i wtedy konsternacja i obdzwanianie połowy trenerów.
    Nie muszę dodawać jaka byłam z siebie dumna:crazy:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 18th 2016
     permalink
    Nic nie rozumiem.
    Myślałam, że spalony, to wtedy, kiedy najpierw jest przy bramce zawodnik, a potem piłkę mu ktoś poda, a jednocześnie nie ma zawodników drużyny przeciwnej prócz bramkarza. Nie tak?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2016
     permalink
    Jaca, no tak tak
    musi byc bramkarz i przynajmniej jeszcze 1 zawodnik druzyny przeciwnej nim pilka zostanie podana przed strzalem na bramke
    tylko Ewka to tak zaile tlumaczyla ze nawet ja kojarzaca o co w tym wsyztkim chodzi i ogladajaca mecze w pierwszej chwili nie zalapalam :tooth:

    ps.
    czyli w bramce stoi Niemiec, a jak Lewy podaje pilke Milikowi to przed Milikiem (lub na rowni z nim) musi byc jeszcze ktos z druzyny niemieckiej :P
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJun 19th 2016
     permalink
    MrsHyde: czyli w bramce stoi Niemiec, a jak Lewy podaje pilke Milikowi to przed Milikiem (lub na rowni z nim) musi byc jeszcze ktos z druzyny niemieckiej :P


    ...żeby spalonego nie było :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2016
     permalink
    One masz racje, dopiero przeczytalam ze pisalam kiedy nie am spalonego hahaha
    tak to jest jak sie pisze po butelce wina :)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    w pelni naturalne, hyhy
    -- ;
    •  
      CommentAuthor#Tosia
    • CommentTimeJun 22nd 2016
     permalink
    Ale to wszystko na nic - nie są organiczne!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2016 zmieniony
     permalink
    asd
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJun 26th 2016
     permalink
    Też w temacie euro:)

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    zostaje wiec zyczyc wszystkim samych duzych sprzetow w domu :crazy::crazy::crazy:
    dsa
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 3rd 2016
     permalink
    kurdę. nie jsetem targetem saturna bo mój się w durexy nie mieści :swingin::swingin:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 10th 2016
     permalink
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 10th 2016
     permalink
    tez mam taki "sloik" ale nie przyszlo mi do glowy zeby go wykorzystac :D

    ds
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeAug 30th 2016
     permalink
    Hmm... :devil:

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    proponuje ogladac do konca

    FILMIK
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 3rd 2016
     permalink
    fds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 5th 2016
     permalink
    ewf
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 19th 2016
     permalink




    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.