Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    myślałam że pole już tu była i się chwaliła :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeMay 28th 2013
     permalink
    PoLe skromna i sie nie chwali publicznie, ale fajnie sie zawziela i w ogole ciesze sie, ze ja tez wciagnelo. Wiec ja jej publicznie zloze gratulacje, bo daje czadu. Gratki!
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    Ja na razie was podczytuję i próbuję się na nowo zmotywować do biegania.
    Przez ciążę strasznie się rozleniwiłam...
    .
    Winni a jak twoje treningi?
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    Bilka, szkoda słów :sad:
    Nawet nie wiem kiedy i jak się rozmyły....
    Tzn. trochę wiem, ja mam problemy z lewym kolanem, a dokładnie z wytwarzaniem tej mazi, co między kośćmi występuje, żeby kości o siebie nie tarły ( nie pamiętam jak się to nazywa ). No i po kilku dniach biegania zaczęło mnie boleć, więc przestałam, bo nie mogłam biegać z takim bólem, jak przeszło, to znów spróbowałam, ale znów zaczęło mnie trochę boleć i jakoś tak odpuściłam :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 6th 2013
     permalink
    "Biegać każdy może" - no, nie każdy.
    3 dni temu miałam zabieg (niegroźny, kawałek skóry mi wycięli) i nie mogę biegać, aż się zrośnie, a później powtórka z rozrywki. Miesiąc przerwy w bieganiu, jak nie więcej. Strasznie to przeżywam. :(
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Cwiczenia silowe dla biegaczy: www.fitnow.pl/pl/3/626/1868
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeJun 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Spróbuję wpleść te ćwiczenia do treningu (aczkolwiek czasowo może być duży problem, gdyż czasami nawet nie mam kiedy się porządnie porozciągać...). Sztangi nie mam, ale pewnie mogę co innego (ciężkiego) zarzucić na plecy:devil:, czym zastąpić ławeczkę - na razie nie mam pomysłu:)
    Zauważyłam, że bardzo dobrze mi się biega (mocne nogi) po zrobieniu 'Killera' Chodakowskiej.
    Póki co zaczynają się upały - bieganie w temperaturze 30st. C. - to dopiero wyzwanie:boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 19th 2013
     permalink
    Rano jest kolo 20 stopni. Chociaz dla mnie to i tak za duzo. Najlepiej mi sie biega jak jest ok 6 stopni.
    A ja zauwazylam znaczna poprawe w tempie i uzywaniu najsilniejszych przerzutek w rowerze po bieganiu.
    Do Chodakowskiej jakos nie umiem sie przekonac. Takie... nudne sa te cwiczenia. Chociaz podobno bardzo skuteczne.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    Ja niestety musze spasowac w upaly, a to ze wzgledu na dzieci, z ktorymi normalnie biegam. Ale przy 36 stopni w cieniu wolimy kisic sie w domu.

    Z tych silowych wydaje mi sie, ze najfajniej dzialaja na mnie planki, zapobiegaja bolowi tulowia przy dlugich biegach, wzmacniaja cale cialo.

    Z Chodakowska cwiczenia tez mnie raczej nudza, ale na YT tyle fajniejszych zamiennikow, ze na pewno cos przypasuje. Ja u siebie zauwazylam, ze taki miks polaczony z bieganiem duzo fajniej dziala na cialo, niz samo bieganie. To taka dygresja dla tych, co biegaja glownie dla poprawy figury ;) Dla mnie to tez chwilowo jest priorytetem (LATO!!! :D) , zaraz za tym jest jednak wytrzymalosc biegowa na dluzszych trasach. Jesli o nia chodzi, to mysle, ze ten miks sie nie do konca sprawdza. Okaze sie ponownie jesienia, bo nie mam mozliwosci modyfikacji treningu na ten moment. Kazdorazowe wyjscie na bieganie w ciagu tygodnia z dziecmi, to niestety duzo wiekszy wysilek i duzo wiecej ograniczen niz bieganie samemu.

    Emza, a masz jakies schody w poblizu na trasie? A i jeszcze chcialam spytac, jak tam plany jesienne?
    --
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    Ech dziewczyny, z tymi upałami to jakaś lipa... Dziś zapowidają 'u mnie' 35st. C, a akurat to jest mój dzień treningowy (mąż oddaje mi 3 popołudnia tygodniowo, żebym mogła coś dla siebie zrobić). We wtorek udało mi się przebiec 12km w 27st. C i nawet nie było tak źle (no, ale starałam się biec na dość niskim tętnie). Zobaczymy, czy dziś się odważę wyjść (a w planach były interwały.....:tooth:).
    Jaca, ja to wręcz wolę biegać, kiedy jest mróz za oknem. Wtedy najlepiej mi się oddycha i tętno mam sensowne, także Twoje zamiłowanie do 6st. C doskonale rozumiem:) A jak Twoja kontuzja/zabieg?
    Co do Chodakowskiej, to udaje mi się zrobić 1-2 'Killery' miesięcznie. Robię je wtedy, gdy nie mogę wyjść pobiegać (wyjazd męża, burze itp.), a coś z sobą muszę zrobić, bo nie umiem tak na lenia:)
    YPolly u mnie mąż biega z wózkiem i też w taką pogodę odpuszcza sobie... Zresztą mała coś zaczęła ostatnio marudzić na wybiegach i wracał z nią na rękach...
    Co do ćwiczeń siłowych, to udało mi się już 2x zrobić. Trochę na partyzanta, bo podczas mycia zębów, przytulania, czy zabawy z małą - no, ale można
    :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    Kto przyjeżdża do Wrocławia na nocny półmaraton 22.06 ja co prawda nie biegne ale w tym roku kibicuje mężowi :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 20th 2013 zmieniony
     permalink
    emza: A jak Twoja kontuzja/zabieg?

    Heh, kontuzja już wyleczona. Kolano i Achilles jak nowe.
    Pierwszy zabieg miałam 3 czerwca. Po 10 dniach poszłam na wyciąganie szwów, ale lekarz powiedział, że jeszcze tydzień mam mieć te szwy, bo ładnie się goi to po co wyciągać. Pytałam, czy mogę na rowerze do pracy jeździć, odpowiedział, że nie, że za wcześnie. O bieganie w ogóle się nie pytałam - zaczęłam biegać następnego dnia. Na początek tak kontrolnie, 5 km, później z dnia na dzień poszło! I biegałam po przeszło 10. Ja wiem, że to jest nieuleczalne... Ale z drugiej strony nie jestem masochistką, gdyby bolało, ciągnęło czy coś, to bym przestała.
    Wczoraj miałam kolejny zabieg (drugą stronę brzucha) i teraz to muszę odczekać. Mam nadzieję, że też te 10 dni wystarczy. Później zacznę kontrolnie. Trudno, kiedyś mnie to czekało wcześniej czy później. Będę miała już z głowy. A póki co zapodałam sobie dietę Cambridge z moimi modyfikacjami (warzywa, otręby, pestki), żeby nie zamienić się w wieloryba przez ten czas niebiegania.

    Nie mogę się doczekać zimy. Wtedy świetnie się biega. Biegałam nawet jak było -18. Tylko trzeba wtedy oddychać bokiem języka, jak ktoś nie umie przez nos (ja nie umiem).
    I marzy mi się jakiś półmaraton na jesieni, ale nie wiem, czy w mojej okolicy coś takiego znajdę.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeJun 20th 2013
     permalink
    Jaca, szybko Twoje ciało się regeneruje (choć w zasadzie nie wiem, jakiego kalibru był zabieg) :) Jednak jeśli umysł i ciało podpowiadało Tobie, że możesz biegać, to chyba warto sobie zaufać. Na Twoim miejscu na pewno zrobiłabym to samo:)) Moja mama twierdzi, że to nałóg (potrzeba zmęczenia fizycznego) i takie rzeczy się leczy:devil:
    Kiedy pod koniec ciąży ginekolog położył mnie do łóżka (zakaz pionizowania, przemęczania itp.) ćwiczyłam ręce przy użyciu hantelek i napinałam mieśnie ud, żeby ciało doszczętnie nie sflaczało, także tego...:)
    Trzymam kciuki za diety i szybką rekonwalescencję!:)

    Treść doklejona: 20.06.13 13:36
    jaca_randa: Nie mogę się doczekać zimy. Wtedy świetnie się biega. Biegałam nawet jak było -18. Tylko trzeba wtedy oddychać bokiem języka, jak ktoś nie umie przez nos (ja nie umiem).
    I marzy mi się jakiś półmaraton na jesieni, ale nie wiem, czy w mojej okolicy coś takiego znajdę.


    A jakie to są okolice? Może dopomogę? Np. kalendarz imprez z takiej stronki: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=1&grp=13&trgr=1&bieganie
    Ja to bym chciała się sprawdzić w jakimś półmaratonie, no ale ze mnie to fujara - chciałabym, ale się boję - kopa mi trzeba!
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJun 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Kraków. Dzięki za rozpiskę. Business run jest OK< ale to jest sztafeta, trzeba by znaleźć jakiś zespół. No i w sumie na łebka wypada znikomo tego biegania. Pewnie na półmaraton będę musiała poczekać do wiosny, ech! W tym roku też chciałam, ale ta kontuzja się wywiązała. Kiedyś to mi się maraton marzy, ale chyba za cienka na razie jestem.
    Pewnie, że szybko się regeneruję, to zasługa dobrego krążenia, co jest zasługą dobrego dotlenienia, co jest zasługą... biegania! :)
    Hehe, Emza, dobre to z tymi handelkami :) Ja z braku możliwości ćwiczenia czegokolwiek teraz, ruszam z ćwiczeniami oddechowymi. Zawsze to coś, jak już niczym ruszać nie wolno :D
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 23rd 2013
     permalink
    Czy wiecie co wczoraj działo się we Wrocławiu?? Żenada dla miasta został odwołany pierwszy półmaraton nocny. Jednak biegacze się zbuntowali i pobiegli trasa która mieli pobiec :)) większość z nich ukończyło bieg, niestety niektórzy rezygnowali z obawy o konsekwencje. Jestem dumna z biegaczy którzy przebiegli cała trasę biegu, pobili życiowe rekordy. Cieszę się ze należę do społeczności biegaczy i wstydzę za swoje miasto bo dało klaps na skale światowa.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2013
     permalink
    Jaki był powód odwołania biegu?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJun 24th 2013
     permalink
    Niedostateczne oznaczenie trasy.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeJun 28th 2013
     permalink
    Wpadłam żeby się wam czymś pochwalić...

    Wczoraj podjęłam ryzyko i poszłam biegać, na bieżni w siłce żeby nie wracać autobusem do domu :wink:

    Przebiegłam 4km w 30 minut co uważam za swój wielki sukces. Niczym zwycięstwo Dawida nad Goliatem :devil: Bo jeszcze pamiętam jak niedawno po przebiegnięciu 100m do autobusu kończyło się zadyszką i miękkością kolan.
    Postanowiłam, że zaczynam regularne treningi co 2 dni. Nie ukrywam, że to w dużej części wasza zasługa :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJun 30th 2013
     permalink
    YPolly: Ja niestety musze spasowac w upaly, a to ze wzgledu na dzieci, z ktorymi normalnie biegam.

    Polly, jak ty to robisz z dziećmi?
    Dla roczniaka masz wózek czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Bilia, tak, biegam z wozkiem a starsza na rowerze. Taki mam i polecam (ale dziecko musi umiec juz samo siedziec):
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJul 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny macie jakies wypraktykowane dobre buty do biegania które możecie mi polecić??Ważne by były wygodne,lekkie i stopa się nie pociła!Oprócz cwiczeń chciałabym spróbowac też biegać:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    YPolly: Bilia, tak, biegam z wozkiem a starsza na rowerze

    Fajnie :)
    Ja na razie jakoś nie mogę się zmobilizować i znaleźć czas :confused:
    Jeszcze jak mąż jest w domu - to pół biedy ale że on pracuje na zmiany - to różnie jest z tą jego obecnością.
    Poczekam jak Lolek zacznie siedzieć i chyba się za takim wózeczkiem porozglądam :)
    .
    Gaja00: Dziewczyny macie jakies wypraktykowane dobre buty do biegania które możecie mi polecić??

    Gaja, chyba już cos było o butach...
    Ale temat zawsze na czasie, także i ja chętnie poczytam bo muszę sobie nowe buciki sprawić. :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    Ja biegłam w nike pegazus26 teraz stoją i czekają aż znów będę mogła pobierać :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJul 3rd 2013
     permalink
    bilia: chyba już cos było o butach...
    to muszę poszperać na wcześniejszych stronach ,no ale jakby kto chciał poradzić cos bidakom to wielki dzięki za to:)
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJul 4th 2013
     permalink
    Gaja, z butami do biegania jest tak, ze co jest dobre dla jednego, to jest zle dla innego. Kazdy ma inne stopy, inaczej stawia kroki i tak dalej. Musisz wygospodarowac sobie godzine czasu, isc do porzadnego sklepu i mierzyc. Porownywac, przebiec sie, przygotowac sie na to, ze nic nie wybierzesz. Mnie sie oblednie podobaly jedne Asicsy, ale przymierzylam brzydkie Nike'i vomero i okazalo sie, ze to sa buty dla mnie.
    Buty i dobry biustonosz to podstawa. Reszta wyposazenia to luksusy. Nie moge patrzec, jak widze biegace dziewczyny, ktorym biust powiewa jak choragwie na wietrze. Ja mam spory biust i musialam zaiwestowac w solidne biustonosze. To wbrew pozorom bylo trudniejsze niz dobor butow.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJul 4th 2013
     permalink
    Gaja, dokladnie tak jak pisze Jaca. Najlepiej isc do takiego sklepu, ktory robi analize na biezni, pomierzy stopy, np. Runner Points tak robi, ale nie wiem, czy oni maja sklepy w Polsce. Musisz przy zakupie zwrocic uwage, czy stawiasz stopy do srodka (czesto tak kobiety stawiaja), to wtedy but musi miec wzmocniona podeszwe od wewnatrz. Poczytaj sobie tu, jak to sprawdzic: www.ergo-sklep.pl/webpage/jak-sprawdzic-typ-stopy-bieganie-pronacja-vs-supinacja.html
    Ja biegam w Asicsach, juz trzecia para, bo jedne juz zdarlam, a teraz mam jedne na lato i jedne zimowe z goreteksem.
    W ogole swietna pora na zakup butow do biegania wybralas - letnie wyprzedaze!! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJul 4th 2013
     permalink
    Wiem że takie badania robią w intersport i runnesclab sklepach maja. Zreszta można w necie znaleść listę sklepów w których można takie badanie wykonać :)
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 4th 2013
     permalink
    YPolly: Najlepiej isc do takiego sklepu, ktory robi analize na biezni, pomierzy stopy, np. Runner Points tak robi, ale nie wiem, czy oni maja sklepy w Polsce.


    W Warszawie takie pomiary robią w Nike'u obok Torwaru. Inne Nike'i też, ale nie wiem dokładnie które.
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 9th 2013
     permalink
    W mojej pipidówce nie ma takiego sklepu ale przy okazji - przebadam się we Wrocławiu :)
    Jak zaczynałam biegać, to źle dobranym obuwiem nabawiłam się kontuzji kostki, także faktycznie warto wszystko dobrze sprawdzić i dobrać.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeJul 10th 2013
     permalink
    We Wrocławiu można takie badanie zrobić w pasarzu Grunwaldzkim w intersport, kiedyś w sklepie dla biegaczy za salonem plus w sklepie dla biegaczy na ul.Kuźniczej.Polecam ten sklep na ul. Kuźniczej jest tam miła i profesjonalna obsługa :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJul 15th 2013
     permalink
    Jaca i Polly dzięki za porady:smile:Ja nie mieszkam w PL , więc nie wiem gdzie i w jakim sklepie u nas mogą robić takie pomiary ale myślę że jak będę w PL rozejrze się za takim sklepem bo jak piszecie warto przeanalizować swoje stopy:wink:Dziewczyny zakupiłam buty Asics Gel-cumulus (o takich wspominałyscie)po promocji 120e i jestem zadowolona z kupna,bardzo miły sprzedawca mi je doradził,mówił że większość dziwczyn tutaj je wybiera:)śmigam w nich już 5 dzień ,czuje się lekko w nich i chce mi się biegać,po bieganiu wpadam do domu zadowolona i czekam na następny dzien.Zaraziłam chyba tym bieganiem mojego męża bo stwierdził że chce dołączyć do mnie i w sobote jedziemy po buty dla niego:cheer:Może macie jakies propozycje dobrych butów dla mężczyzn??
    --
    • CommentAuthorpablo55
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    Najlepiej co rano wstawac o 5 rano i biegać i jeszcze wieczorem jak jest ciemno :)
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeJul 19th 2013
     permalink
    pablo55: Najlepiej co rano wstawac o 5 rano i biegać i jeszcze wieczorem jak jest ciemno :)
    :shocked: o 5 rano to ja spię jak zabita i chyba nikt by mnie nie zdarł z łóżka i namówił na bieganie.....mi najlepiej się biega 19-20 u nas w tych godzinach już chłodno:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpaulinka85
    • CommentTimeJul 23rd 2013
     permalink
    ja właśnie nabyłam sprzęt do biegania i od jutra zaczynam treningi :)
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    Ech, a mnie jakiś miesiąc temu kolana siadły:(( Mniej przez bieg, a bardziej przez nieodpowiednie podnoszenie dziecka. Jestem już po wizycie u fizjoterapeuty i jest lepiej, ale max teraz wyciągam 7km jednarazowo (przy większej intensywności boli już lewe kolano). A takie miałam ambitne plany, by sprawdzić się w półmaratonie:(
    To się pożaliłam:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeAug 9th 2013
     permalink
    Emza, jak nie w tym roku, to moze nastepny, zdrowie wazniejsze. Co Ci zalecil fizjoterapeuta?
    --
  1.  permalink
    kocham biegać :) a najlepsze jest to, że zaczełam to robić.. w ciąży. na spokojnie, delikatnie i teraz biegam prawie codziennie :)
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeAug 10th 2013
     permalink
    Dzięki YPolly:)
    Fizjo postrzelał moim kręgosłupem, wymasował (bardzo boleśnie, co skończyło się wieloma siniakami) nogi i ból jednego kolana przeszedł. Pokazał, jak mam się sama masować (niestety również boleśnie) i rozciągać. Kazał na jakiś czas zmniejszyć intensywność biegów o 30%. Jeśli to nie pomoże, wrócić do niego. Wygląda na to, że kontuzje wzięły się z nadmiernego napięcia mięśni nóg (przede wszystkim czworogłowych) - nie zadbałam o ich odpowiednie rozciągnięcie i powstały stany zapalne.. Ogólnie świetny facet. Sam biega maratony, w tym z dziećmi i po górach, jest wolontariuszem podczas naszych imprez maratonowych. Także zasiedziałam się u niego dobrą godzinę:shamed:
    U mnie jest zdecydowanie lepiej, ale nie mogę pocisnąć na biegu i jakoś tak siadłam - a byłam bardzo zdyscyplinowana i zmotywowana:(

    pietruszka24 - super, tak trzymaj!!
    --
    •  
      CommentAuthorstreny
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny - wolicie biegac rano czy wieczorem? Czy tylko ja mam tak, że rano to nawet po połowie tego co wieczorem umieram?
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Ja biegałam rano o 11 jak maż był w pracy a córka w szkole. Jak urodze i wygoić mi sie rana po cc bede musiała przerzucić sie na bieganie po południu lub wieczorem.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthortuluya
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Ja nie znoszę biegać rano. Do końca dnia jestem zmęczona i senna. Nijak mnie to nie pobudza. Najlepiej biega mi się koło 15. Teraz trochę gorzej bo po 16 w domu jestem i po całym dniu średnio chce się iść biegać :)
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Ja najbardziej lubię wieczorem :)
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeDec 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja biegam tak od 5.00 :devil: :cool:
    No, nie przesadziłam, o 5.00 to wstaję, zanim się przygotuję, ubiorę na ten mróz, to się robi 5.30...

    No bo później to trzeba dzieciaki budzić, do przedszkola/szkoły wysyłać, popołudniu to jest mnóstwo roboty w domu, a wieczorem to już nie mam sił.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeDec 9th 2013
     permalink
    Laski jaki wozek polecacie do biegania??
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 9th 2013
     permalink
    Mój sąsiad biega ze swoimi blizniakami z croozerem. My go używamy jako przyczepkę rowerową. Tylko on jest dopiero dla dzieci siedzących.
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeDec 13th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja mam baby jogger fit. Co prawda do uzycia dopiero jak dziecko umie samodzielnie siedziec, ale prowadzi sie cud miod i nie do porownania z x-landerem. Tez chcialam croozera, ale rowerem malo jezdze, a jogger tanszy jest - to zadecydowalo o wyborze.

    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeDec 13th 2013
     permalink
    Polly
    Sa takie bliźniacze?? Ja planujewrucic do treningów oczywiscie wiosna jak chłopcy bedą juz siedziec
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeDec 13th 2013
     permalink
    Jak dla blizniakow, to chyba widzialam tylko wozki-przyczepki jak croozer.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeDec 13th 2013
     permalink
    OK dzięki za info. Poszukam jeszcze czegos. Wkoncu nam jeszcze troche czasu. :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJan 2nd 2014
     permalink
    Dziewczyny, a czy biegałyście może ze zwykłymi wózkami? Ja dziś po 1.5 roku przerwy od biegania w końcu się zmobilizowałam i pobiegłam, no i czadersko było i bardzo mi się podobało. Mam zwykły Jedo Fyn, podwyższam sobie rączkę jak najbardziej i było mi naprawdę wygodnie, a nie bardzo uśmiecha mi się kupowanie kolejnego wózka. Myślicie, że z taką zwykłą spacerówką jest ok?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.