Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Poziomka - Trzymam kciuki!!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Poziomka - trzymam kciukasy :D
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    WalkaTrwa - to pewnie stres z ciebie wychodzi ,odpoczywaj i myśl pozytywnie
    Poziomka - super teraz tak jak ja czekać musisz do poniedziałku ,wiec trzeba jakoś zając czas ,zeby nie myślec .
    U mnie zostały 3 , dwa męża i jeden dawcy ,strasznie sie boje tego poniedziałkowego tel z kliniki ,jak cos zostsńie to transfer w poniedziałek o 14
    Kingosie - ja juz mam wszystkie okna pomyte 😊 ale znajdzie sie jeszcze cos do roboty.
    Jak juz o terlikowskim ktoś tu pisał to słyszałyście jego wypowiedz o angelinie jolie??
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Poziomka super, zazdroszczę że jestes już po :) ja od dzis puregon 200 jednostek i w środę pierwsze podglądanko :).
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Agap, słyszałam. Wykazał sie jak nic😀 ale na szczęście sa osoby w świecie, które nie pozostawiły tego bez komentarza!
    -- []
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Dziewczyny nie jestem dlugo na tym wątku, bo od września zeszłego roku ale czuje że od pewnego czasu coś sie tu zmieniło i jakby trochę zepsulo...
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny, ta amazonka to kto? 😡
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 28th 2015 zmieniony
     permalink
    Agap a ile Ci będą podawać?U mnie transfer planowany na czwartek, mam nadzieję że zostaną ze mną wszystkie.Aina32, amazonka to osoba która jest przeciwko metodzie invitro, wypowiada się na tym forum mimo że ją to nie dotyczy,a na dodatek bywa bezczelna. Rybenka90 zobaczysz szybko przeleci..Oby kwiecień był dla nas szczęśliwy:)
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Aina32: Dziewczyny, ta amazonka to kto?

    to NIKT :devil:

    Treść doklejona: 28.03.15 18:21
    Życzę Wam dziewczyny dużo samozaparcia i kochających mężów, którzy chyba są niezbędni psychicznie w takich momentach.
    Niech tu się ładnie zazieleni... tak na wiosnę.
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Dziewczyny, dajmy już spokój. Mamy swoje przekonania i swoje sumienie. Wszystkie się staracie, stres nie jest wskazany ;) A ja dodam, że my zakończylismy wszystkie procedury adopcyjne i dostaliśmy kwalifikacje!!!!!! Teraz czekamy na telefon, który odmieni nasze życie :)
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Flowka super! To jak to teraz wygląda? Zadzwonia do was i jedziecie po dzidziusia? Wiecie już w jakim wieku i czy chłopak czy dziewczynka? :)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Wiemy, że do roku, ale nie wiemy jaka płeć. I nie wiemy kiedy ten telefon zadzwoni ;)
    --
  2.  permalink
    Flowka to tak jak czekanie na pierwsze skurcze porodowe :-D oby szybko zadzwonili. Ile czasu to wszystko trwało?
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeMar 28th 2015
     permalink
    Flowka to musi być ekscytujący dla Was czas :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Flaszka gratulacje ale to musiala być dla was wspaniała wiadomosc niech dzwonią jak najszybciej!!!!!
    Ja jeszcze dwa dni i beta......
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Flowka a powiedzieli wam mniej więcej kiedy zadzwonia? Miesiąc, dwa czy krócej?
    Dalia czyli w poniedzialek testujesz? To super, to na pewno bedzie piękny dzień ;)
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Rybenka90 we wtorek juz staram się nie liczyć dzisiejszego dnia 😄😄😄😄😄😄 łatwiej mi strasznie się boje trzymaj kciuki
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Dalia wiem.. przezylam to już dwa razy. Chyba wszystkie wiemy jak to jest i trzymamy goraco kciuki! A to Twój pierwszy transfer?
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Dokładnie nie mówili. Powiedzieli nam, że do roku od pierwszej wizyty powinniśmy być już z dzieckiem. Jest już 7 miesięcy, więc mam nadzieję, że w wakacje będziemy już z maluszkiem.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Dziewczyny wszystkim wam kibicuje i zycze szczęśliwego zakończenia
    Dalia - we wtorek trzymam kciuki za twojego maluszka , a jakie sa twoje przeczucia ,bo moje zazwyczaj sie sprawdzają . Mam nadzieje ze nie tym razem ,trzymajcie kciuki jutro rano po 8 maja dzwonić z kliniki ,czy nasze zarodki przeżyły , wiec narazie nie moge podjąć decyzji czy 1 czy 2 poziomka 😉
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Trzymamy, trzymamy ;) daj jutro znać.
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Rybenka to juz 3 podejscie....., Agap przeczucia mam ze sie nie udalo bo czuje sie jak na okres, tylko tyle ze piersi mnie nie bola, tylko troche sutki dziwne to wszystko
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Dalia do trzech razy sztuka zobaczysz :) ja tez teraz będę miala 3 transfer i tym razem na pewno bedzie szczęśliwy, tym bardziej ze teraz będę miala podawane dwa zarodki jeśli oczywiscie tyle uda sie uzyskać, ale wierzę ze tak będzie :)
    Wiosna idzie-musi być zielono :)
    --
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki,za wysokie bety udane transfery:-*:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Ja się już stresuje...jutro ok 12 mam zadzwonić ile komórek się zapłodniło i kiedy transfer ewentualnie...Strasznie się boje...Dziewczyny doradzcie mi proszę jakie badania genetyczne powinniśmy zrobić z mężem, chcę wybrać sie do ginekologa z Nfz żeby przepisał mi skierowanie, zeby zrobić je na kasę chorych...Myślę o tym na wypadek gdyby się nie udało, bo wiem że strasznie długo się czeka, a prywatnie strasznie dużo kosztuje. Pozdawiam

    Treść doklejona: 29.03.15 21:46
    aa i muszę opłacić forum, która dziewczyna chętna żeby podać na miesiąc darmowego?
    •  
      CommentAuthormonisiunia1
    • CommentTimeMar 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Poziomka Kariotypy warto zrobić, detekcje mutacji leiden i jeszcze jedną w moim opisie mam te badania które miałam zlecone w klinice, jak masz ochotę zerknij :-D
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Monisiunia1 szukałam, ale nie umiem znalesć w Twoim opisie, jak znajdziesz czas proszę napisz.Myślisz że te badania przepisze mi ginekolog z NFZ?Wpiszę Cię z miesiąc darmowy:)
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 29th 2015
     permalink
    Poziomka, lekarz Ci tych badań na 100% nie wypisze na NFZ. Ewentualnie Ci da skierowanie do poradni genetycznej i tam dadzą Ci skierowanie. Ja tak miałam. Ale badanie na mutację Leiden, nie jest refundowane, na kariotypy była prawie roczna kolejka. Ja wszystko robiłam prywatnie.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Dziewczyny mamy 2 blastusie mojego ,nie moge jeszcze w to uwierzyć ,transfer o 14 :jumping:
    Czy któraś słyszała o leku atosiban przy transferze przeciwko skurczom macicy?
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Agap bardzo sie cieszę :) ja nie slyszalam o takim leku...
    --
  3.  permalink
    Agap super wieści. Trzymam kciuki.
    Ja miałam ten lek w formie kroplówki.
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Agap gratulacje suupperrr wiadomosc trzymam kciuki 😗
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Agap super, trzymam kciuki. Do mnie dzwonili z labolatorium, że transfer jutro o 10.10...zostały mi tylko dwie z 5, nie chcą trzymać do czwartku chyba się boją,że mogą się przestać rozwijać...z jednej strony się ciesze, że chociaż dwie, a z drugiej chce mi sie ryczeć:(((W jakim stadium są zarodki skoro punkcję miałam w sobotę?To mój pierwszy raz, zapomniałąm nawet zapytać o klasę...
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Agap super wiesci,bardzo sie ciesze i mocno trzymam kciuki:wink: Maz pewnie tez szczesliwy,ze to jednak Wasze blastusie przetrwaly!Co do leku to ja nie mialam takiego,ale wiem ze lekarze rozne podaja ja mialam nawet relanium co prawda nie przy transferze tylko juz pozniej w 7tyg.ciazy jak pojawilo sie lekkie plamienie,bylam w szoku bo zawsze myslalam ze relanium to na uspokojenie,ale okazuje sie ze bardzo czesto w ciazy podaje sie go na skurcze macicy.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.03.15 11:58</span>
    Poziomka spokojnie nie denerwuj sie najwazniejsze ze chociaz dwie przetrwaly,ja mialam podane 2 zarodki w 2giej dobie po transferze i teraz jestem w 15tym tygodniu ciazy a Twoje zarodeczki beda w 3ciej dobie mysle,ze bedzie dobrze glowa do gory:wink:
    --
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Moncia to już 15 tydz? Kurcze ale ten czas leci :) kiedy będziesz znała płeć? :)
    Poziomka nie martw sie na zapas :) widzisz na przykładzie Monci że nawet 2ga doba podania zarodków się sprawdza :) teraz myśl o tym że od jutra będziesz w ciąży!:smile:
    --
  4.  permalink
    Agap wspaniała wiadomość.
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Agap super!!!pieka wiadomosc!!
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Rybenka tak 15tydzien sama nie moge uwierzyc jak ten czas szybko leci:bigsmile: teraz jestem w Irl.i dwa tygodnie temu mialam tutaj w szpitalu pierwsza wizyte z usg ale bylo jeszcze za wczesnie na rozpoznanie plci,a pozatym nasz maly Babel tak sie wyobracal,ze lekarz nie byl nawet w stanie go zmierzyc:wink:a kolejna kontrolna wizyte z usg w tutejszym szpitalu mam,uwaga to nie zart,za 15tygodni czyli jak bedziemy w 28tyg.ciazy :shocked:ale ja oczywiscie nie mam zamiaru az tyle czekac i wybieram sie prywatnie,ale mysle ze tak ok 20tyg.ciazy bo wtedy to juz napewno bedziemy mogli poznac plec,a pozatym wiem ze tak przypada usg polowkowe wiec chce je wykonac!
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Poziomka ciesz się z tych dwóch to piękna wiadomość a zasady nigdy nie ma ja miałam podane dwa razy 5 dniowe i nie udało się więc głowa do góry i juz wizualizacje sobie swoje bąbelki a od jutra juz będziesz w ciazy😊
    ja pije melise i jutro rano lecę na betę juz nocke miałam zarwana, niby czekam na wynik ale już swojego męża wyślę po wynik by zobaczył bo tak się boje
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Dziś załatwiłem wizytę kwalifikacyjną u anasteziologa. I teraz 2 kwietnia kontrola po menopurze. Na razie lekarz przewiduje na 7 kwietnia pik up.

    Treść doklejona: 30.03.15 16:41
    Ale jakoś tak bym ten pik up bardzo chciała przed świętami. Ale to okaże się 2 kwietnia co i jak.
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Poziomka1, ja miałam wszystkie badania na nfz, zarówno kariotypy, mutacje jak i związaną z genetyką biochemię. Badania robione miałąm w instytucie genetyki. Tylko zależy wszystko od tego czy się łapiesz na refundację czy nie. Ja z powodu 3 poronień miałam wszystko refundowane. Dużo też zależy od woli lekarza, bo mi np uznał biochemiczną za poronienie. Ja czekałam na wizytę 2 msc a później jeszcze 1 msc na wyniki. Krew na badania miałam pobraną już na pierwszej wizycie.
    Zadzwoń do najbliższej poradni genetycznej i dowiedz się co i jak.
    --
  5.  permalink
    Agap - wielkie gratulacje, jak sie czujesz po T?
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Dziewczyny nie dziekuje , czuje sie ok ,odpoczywam , wy tez tak lezalyscie po transferze cały dzien ? Bo ja juz bym wstała ,po transferze podali mi kroplówkę magnezu ,tak mnie pęcherz bolał ,ze 3 razy chodziłam siku ,nie mysle narazie i nie skacze z radości ,będę dopiero spokojna i szczęśliwa jak usłyszę chociaż serduszko .
    Poziomka - dziekuje ty wiesz za co 😊

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 30.03.15 18:35</span>
    I nie stresuj sie tak ,bedzie dobrze 😉
    Dalia -moze tym razem nie sprawdza sie twoje przeczucia ,tak jak mnie , trzymam kciuki za plusik😄
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    agap super gratulacje :) ja nie leżałam, miałam gości, ale też za bardzo po samym transferze nie szalałam. :) a dzisiaj dzwonili z laboratorium, że nasz drugi słabo rozwijający zarodek jednak dotrwał do 5 doby, także został zamrożony i czeka na nas :)
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    super WalkaTrwa!!
    ja też nie leżałam za bardzo dwa dni po poszłam do pracy już.
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze maluszki :)
    Agap - super że wytrwały akurat te mężusia :)
    --
    •  
      CommentAuthordorcia84
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Witajcie moje kochane,
    wybaczcie moją bardzo długa nieobecność, niestety nie miałam ochoty by cokolwiek pisać, ponieważ moja przygoda z IVM zakończyła się w styczniu. W grudniu miałam transfer zarodka, niestety moje ciało go odrzuciło (maleństwo się nie zagnieździło). Na kontroli w styczniu u mojego lekrza, stwierdził, że cóż nie będziemy zaczynać nic nowego ale mam postarać się zrzucić trochę kilogramów, ponieważ mam nadwagę. I tak to od lutego zabrałam się za siebie. Ostro trenuję, dieta, trener osobisty. Lekarz stwierdził, że jak zrzucę około 5-10 kg mam się zjawić w klinice i zaczynamy wszystko od nowa. Chyba mi był bardzo potrzebny ten czas ponieważ zajęłam się sobą i nie myślę już co chwilę, jak jakaś desperatka o ciąży. Nadmienię, że od grudnia nie przyjmuje ani zastrzyków, ani tabletek, nic jedynie Metforminę. Jest to lek dla cukrzyków jednak u mnie z cukrem wszystko ok, lekarz przepisał mi to ponieważ niby jakoś wspomaga zrzuceniu kg i działa na'zły cukier" w organizmie. Miesiączki mam dośc regularne, cykl około 32-35 dni. Jednak wszystko zmieniło się 2 tygodnie temu. 2 tygodnie po ostatnie miesiączce czyli od 17.03 zaczęłam plamić, nie za wiele ale troszeczkę, plamienie jakieś takie brązowe ujęła bym, że "brudne". Plamienie to utrzymywało mi się przez 2 tygodnie, czasem mniej, czasem więcej a w niektóre dni nie miałam w ogóle. Zrobiłam test w którymś, dniu niestety wyszedł negatywny. Miałam nadzieję, że a nóż coś się trafiło bez pomocy lekarzy. Dzwoniłam do mojej kliniki stwierdzili, że mam czekać do miesiączki. Plamienie ustało 2 dni temu, miesiączkę powinnam dostać wczoraj ale ani widu ani słychu. Poczekam do środy i zrobię test. Nie chcę sobie robić nadziei ale jednak w głębi duszy mam małą nadzieję, że się udało. Niestety nie mam ani jednego objawu chyba sama się ich doszukuję. Robiłam kolor włosów- nie wyszedł, miałam na głowie zielony blond, w trakcie to plamienie, od 3 dni mam uczucie jak bym miała zaraz dostać miesiaczkę ponieważ ciągnie mnie podbrzusze, jestem troche niestabilna emocjonalnie. Wyczytałam, gdzieś, że jeśli jesteś w ciąży temperatura powinna skoczyć w góre niestety u mnie jej brak. Dlatego staram się myśleć realistycznie może to wszystkie objawy tego, że hormony mi zaczęły szaleć ze wzgldu na zmianę dietę, ćwiczenia. Cóż poczekamy do środy. Całuje was moje kochane i trzymam za wszystkie mocno kciuki.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    W ciąży PTC jest na poziomie wyższym - info o tym jest na blogu 28dni. Nie było jeszcze skoku w tym cyklu?
    --
    •  
      CommentAuthordorcia84
    • CommentTimeMar 30th 2015
     permalink
    Nigdy dokładnie nie monitorowałam PTC, tydzień po ostatniej miesiączce zaczęłam mierzyć. PTC utrzymywało się w okolicach 36,5-36,9 a dziś miałam 37,3. Dlatego też ciężko mi określi jaką temperaturę mam przez cały cykl. Od następnej miesiączki (mam nadzieję, że taka nie przyjdzie :) ) będę mierzyła systematycznie aby poznać dokładniej temperaturę w trakcie cyklu.
    --
  6.  permalink
    Agap, super wieści :)

    Zaciskam za Was wszystkie kciuki!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.