Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Wlasnie mowila ze podskórnie :confused: ,tak mam 2 ampułki do mieszania i 2 op pregnylu
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    To ładuj w brzucho :) nie wiedziałam, że można podskórnie, bo nigdy tak nie podawałam. Ovtrelle jest wygodniejszy, ale pregnyl dużo tańszy
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Pisze ,ze mozna w brzuch podskórnie , tylko ja mam dwa opakowanie ,razem 1000 j. I mam je podać sobie raz czy osobno dwa razy sie kuc ? Musze kupic sobie jeszcze igły
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Ja dostawałam podskórnie w brzuch. Boli :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Ja bralam w brzuch
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Rozmieszaj sobie w dwóch strzykawkach i tylko je zmień jak wkłujesz igłę.
    --
  1.  permalink
    Ja robilam w brzuch do jednej strzykawki. W przeciwieństwie do Obe mnie nie bolało.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Też jedna strzykawka. Po zastrzyku zawsze miałam dość duży odczyn zapalny. Pewnie mi ten pregnyl nie pasił. Grunt, że pękały pęcherzyki ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  2.  permalink
    Ja dziś 3 dzień stymulacji menopurem. W piątek podglądanko.
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    ja mam 8 pecherzykow powyzej 17mm - jutro punkcja. wczoraj o 21 podalam sobie ovitrelle. ale tylko 1 opakowanie. trzymajcie kciuki.
  3.  permalink
    Dziewczyny, to może jakaś lista?
    Ja przyznam, ze podczas oczekiwań na @ nie za często tu zaglądam, ale jestem...
    U mnie nadal dokuczają objawy menopauzy farmakologicznej... nadal czekanie... nadala termin CRIO nieznany :/
    Za wszystkie obecnie starające się (naturalnie, IUI, IVF) bardzo mocno trzymam kciuki i.... czekam na kolejne wieści o ciążach :)
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    WalkTrwa- trzymamy mocno :smile:
    Dzieki dziewczyny za rady , jakos boje sie tym razem tego wszystkiego , juz sie stresuje
    Mam pytanie odnośnie badań do ivf naszych panów , mój ma zrobic jutro wirusologie czyli HIV ,hcv ,vdrl ,antygen hbs , czy pominęłam jakieś ?
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 22nd 2015
     permalink
    Daliaoo7 trzymam kciuki, WalkaTrwa ale Ci zazdroszczę, masz to już prawie za soba:(Ja dopiero we wtorek pierwsze podglądano dzisiaj 6 dz stymulacjii..jajniki już dzisiaj mnie kuły czuje że je mam...nie wiem czy to dobrze czy źle...chciałabym żeby był już wtorek...wtedy bedę spokojniejsza, dowiem się więcej rzeczy...Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Dziewczyny ratujcie u mnie 2 dni przed punkcją a ja wariuje , zaczynam tak się stresować ze i nie mogę spać przewracam się z boku na bok i nic . Mogę brać jakieś leki na uspokojenie ? Jak juz teraz to tak przeżywam to co będzie jutro :sad:
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    agap81 to chyba normalne, też tak miałam. Budziłam się nad ranem koło 4-5 i już nie spałam. Jedyne pocieszenie, że po transferze Relanium, to wtedy będziesz mieć wywalone na wszystko :wink:
    Będzie dobrze i tego się trzymaj :tongue:
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Kingosie dzieki :smile: tylko jak tu sie nie stresowac ,wysłałam mojego dzisiaj na badania tam gdzie ja robiłam w piątek i pisze mi ze wyniki bedą niektóre po 5-6 dniach ,a punkcja w środę . Dzwonilam tam w piątek pytać sie kiedy bedą wyniki ,wymieniłam jakie robiłam ,to pani powiedziała mi ze w tym samym dniu juz sa zrobione .dziisaj idę odebrać moje i mam nadzieje ze bedą ,bo jak nie to taka chaje zrobię , jakbym wiedziała ze nie będę ich miała to bym poszła gdzie indziej
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    punkcja się odbyła. 11 cumulusów, a tylko 2 komórki wartościowe.. trochę popłakałam, a teraz się modlę, żeby powstały z nich zarodki…trzymajcie kciuki
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Trzymamy kciuki :*
    --
    •  
      CommentAuthormonisiunia1
    • CommentTimeMar 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    WalkaTrwa trzymam kciuki bardzo mocno, bo znam ten ból niestety :((
    agap81 to chyba t normalne, każda z nas to przeżywa, może na wieczór naparz sobie melisy :)
    --
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    WalkaTrwa trzymam kciuki strasznie mocno niech beda piekne zarodeczki, ja mam dwa dni teraz wolnego, lykam leki, mówię do mojej fasoli by zakielkowala ale strasznie sie stresuje oszaleje do tego testowania milion mysli mam na minutę a obiecalam sobie ze nie bede tak przezywac tego ale sie nie da :confused:
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    Walktrwa trzymam kciuki :) Kochana ja poddawałam zapłodnieniu 3 komórki i 100% się zapłodniło teraz rosną we mnie kruszynki :) Nie zamartwiaj się tylko bądź dobrej myśli!
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeMar 23rd 2015
     permalink
    WalkaTrwa, ja przy pierwszym podejściu, miałam podobny wynik 11 komórek, tylko 3 nadawały się do zapłodnienia a dwie się zapłodniły. Musisz wierzyć, że maluchy dadzą radę! :)
    --
  4.  permalink
    WalkaTrwa... ja to się o 1 wartościową modliłam, wiec 2 to ładny wynik. Trzymam bardzo mocno kciuki, aby były 2 piękne zarodki! Powodzenia!
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    WalkaTrwa trzymam kciuki .
    U mnie dziś @ więc zaczynam stymulację - podejście II - chyba ostatnie - bo jak się nie uda to chyba rezygnuje :(
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Bacha zazdroszczę że mozesz zacząć stymulacje! Bo ja dalej czekam na @. Dzis już 49 dc. Luteina na wywołanie nie pomogła. Cholernie sie martwię. Psychika mi już siada... Różne mysli do glowy przychodza. Że być może jestem na coś chora... Dzisiaj zadzwonie chyba do lekarza. Pewnie każe mi przyjść bo co przez telefon zdziała... I kolejne 150 na wizytę z ktorej nic nie wyniknie a ja stoję dalej w miejscu:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorRybcia2010
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Witajcie dziewczyny :)
    trafiłam tu przypadkiem, ale widzę, że mój przypadek tu pasuje...
    Staramy się już ponad 5 lat, teraz jesteśmy po 3 nieudanym transferze jestem załamana i szukam przyczyny.
    Może doradzicie jakie leki brałyście po transferze "tym szczęśliwym"?
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Walka trwa, kiedy dzwonisz się dowiedziec czy komóreczki się zaplodniły?

    Rybcia2010 poczytaj watek, zobacz jakie dziewczyny miały badania, może cos wyszukasz i skorzystasz a jest tego sporo przez ostatnie pare stron
    -- []
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Olenka01 lekarz powiedział, że zadzwonią jeśli coś się ma zmienić jeśli chodzi o transfer. na razie zaplanowany jest na sobotę. Ja nie zamierzam dzwonić. Mam tydzień zwolnienia, czekam aż przestanie mnie boleć podbrzusze i ruszam do ogarniania mieszkania. Planuję wypucować chatę, i trochę popisać pracę, którą mam do zrobienia. Nie wiem, czy to najlepsze podejście, ale jak na razie czuję, że nie chcę nic więcej wiedzieć. Chcę po prostu, żeby to wyszło, żeby im się udało... Żeby ładnie się dzieliły i żeby był transfer i żebym była w ciąży :) Bardzo dziękuję za wsparcie.
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Życze wiec samozaparcia i niech wszystkie plany wypala:) To najlepsze co mozna robic gdzy się czeka:)
    Ja od 3 tygodni jak czekam na moja księżną aż się zdecyduje rodzić tez tylko sprzatam i robie jakieś tam hand made bo lubie i żeby nie zwariować:)
    -- []
  5.  permalink
    Będziemy szykować się do trzeciego podejścia (trzeciej stymulacji)... Byłam na trzeciej becie, a ta opadła. Do poziomu 0.855... A myślałam, że tym razem będzie pięknie, ech...
    Pozdrawiam babeczki i za wszystkie trzymam mocne kciuki! Niech u Was będzie bardziej kolorowo kochane...!
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Mrs_k strasznie mi przykro ale to juz pewne? Ja odliczam dni do 31.03 dluza sie te dni ach.......
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Czesc Dziewczyny ostatnio malo sie udzielam ale caly czas Was podczytuje i mocno kibicuje kazdej z Was i trzymam kciuki zeby ta wiosna i bociany do kazdej z Was niedlugo zawitaly:wink:

    [wpis zmieniony przez moderatora]
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Rybenka jednak to nie @ tylko jakieś dziwne plamienie, nie wiem o co chodzi
    •  
      CommentAuthoremk_a
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Walka Trwa kibicuję, a podejście masz bardzo dobre, trzeba zająć czymś myśli
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Kurcze troche sie stresuje bo zauwazylam jakies delikatne brazowe uplawy, malo ich ale sa juz sie martwie czy to nie na okres jednak 😢
    --
    • CommentAuthorPoziomka1
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    WalkaTrwa trzymam kciuki,a Ty Dalia007 może się zagnieżdża:) Ja byłam dzisiaj na pierwszym podglądaniu, ok14 pęcherzyków 12-13mmm, endo 8.5mm estradiol ok1200, Pani doktor mówiła bardzo dobrze się stymulowałam...a Wy co myślicie, a wyniki estradiolu ok?W ogóle to straszne szczęście mieliśmy bo w Provicie wstrzymano stymulacje w dniu 17 marca...a my z rana wtedy wykupiliśmy...także myślę że ktoś nad tym czuwa... w czwartek kolejny podglądano, punkcja sobota lub poniedziałek...ma się dopiero okazać.
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Mam dość głupie pytanie ...
    Czekam na @, przed wczoraj zaczynało się jakieś plamienie - myślałam, że idzie @.
    Jednak po 2 dniach nadal tylko plamienie ... czy to jest już @? Miałyście kiedyś tak mało obfitą? Ze w sumie wystarczy wkładka na której jakieś 3 kropelki tylko są ...
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Bacha ja miałam 24 dc plamienie dosłownie 3 kropelki a później juz nic. I tak aż do tej pory gdzie dzis 50 dc. Już powinnam być po transferze a ja nawet stymulacji jescze nie zaczelam :(
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Rybenka a co Twój lek na to? Brałaś coś na wywołanie i nic? Może jakiś torbiel się zrobił?
  6.  permalink
    rybenka90, a Ty szłas dlugim protokołem, bo juz nie pamietam?
    Ja T miałam 05.02, potem od 14.02 MEGA @ 14 dni, ale obecny cykl trwa już 41 dni, od wczoraj juz biore progesteron i gin niby uważa, że @ będzie za te 2 tygodnie.
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja szlam krótkim ale ostatnia stymulacje miałam w październiku, w styczniu miałam crio nieudane i po odstawieniu @ przyszla normalnie. A teraz na zupełnie naturalnym cyklu nie chce przyjść...
    Bacha bylam u gina zbadał mnie i nie widział nic niepokojącego.dostalam luteine na wywołanie. Ostatnia tabletke wzielam tydzien temu i @ nadal nie ma. Dzwonilam wczoraj do niego. Kazał przyjść. Idę jutro. Stwierdzil że jeśli nie zareagowalam na progesteron to trzeba podać coś na endo aby uroslo i sie zluszczylo no ale musi mnie obejrzeć bo przez tel to raczej nic nie poradzi.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    rybenka ja raz w życiu miałam, że po luteinie albo duphastonie( nie pamiętam już którym) okres mi nie przyszedł. Wtedy miałam dołączony jeszcze estrofen własnie na przyrost endometrium i okres dopiero przyszedł.
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja po ostatnim transferze mialam dlugi cykl az 46 dni dopiero po luteinie poszlo a tak to tez mialam pare kropelek a pozniej nic.
    Poziomka1 tak zaczynam myslec od dzis moze akurat to dobry objaw no coz czekanie jest straszne! No ale czekam
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja juz w domku leżę po punkcji ,pobrano mamy 16 komorek ,czyli zdecydowaliśmy pol na pol nasieniem męża i dawcy jutro ,maja dzwonić koło południa ,a transfer prawdopodobnie w poniedziałek .
    WalkaTrwa - trzymam kciuki za twoje zarodki ,zeby sie ładnie rozwijały ,wlasnie przy rządowym nie podobało mi sie to,ze nie mozna było zadzwonić i zapytać o zarodki ,tylko trzeba było czekać
    • CommentAuthorrybenka90
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Agap to gratulacje, odpoczywaj :) Jak to przy rzadowym nie można dzwonic i pytac o zarodki?
    Ja dzwonilam i mi zawsze udzielali informacji. Moze to zależy od kliniki.
    --
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Poziomka - tez wychodowalas duża ilośc pecherzykow , a moga pobrać taka ilosc ,bo zapłodnić mogą i tak 6 . I wlasnie to jest troche niesprawiedliwe w rządowym programie ,jak ja miałam punkcję w provicie to pobrali mi 7 ,a zaplodnilo sie 5 ,wiec dopytaj swojego lekarza o to . Trzymam kciuki

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.03.15 14:32</span>
    rybenka90 - pewnie tak , jeden raz zadzwonili tylko ile komorek sie zapłodnilo ,a drugi raz ze nic z tego. Powodzenia ,mam nadzieje ze @ przyjdzie szybko
    Odpoczywam i czytam książkę "Surogatka " i tak sobie mysle ,że wiele z nas mogłoby napisac taka książkę
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    właśnie zadzwonili, ze transfer jutro (3 zamiast 5 doby). obie komórki się zapłodniły i się dzielą.
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    A masz szanse na podanie dwóch?
    -- []
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    jutro jeszcze się spytam, ale raczej podadzą mi jedną.
    •  
      CommentAuthordalia007
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    WalkaTrwa to gratulacje trzymam kciuki
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.