Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Giga! Wykorzystaj na razie cala zaraze, a za miesiac podasz dalej :bigsmile:
    Moze im wieksza ta zaraza, tym wieksza szansa? Jak te zaraze 'rozszarpiemy' to w koncu nic nikomu nie zostanie. Ja mam odrobine swojej, to Ci na ten miesiac 'pozyczam' :bigsmile:
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    No! Tyle to chyba nie mam. Pewnie komus podkradlam.
    Powodzenia! :flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 30th 2007
     permalink
    hihi dzieki skarbie :) jak zaowocuje, to oddam z procentem :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeMar 30th 2007
     permalink
    :thumbup:
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 30th 2007
     permalink
    KObitki ,pozdrowionka...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeMar 30th 2007
     permalink
    dzięki :) ale napisałabyś babolu jeden co tam u ciebie!
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeMar 31st 2007
     permalink
    giga ,wydaje sie spoko ,ale wiesz dopiero 9 tydz ,jade na progesteronie ,mdli mnie i nic nie robie, mam tez antybiotyk bo czystosc mi wyszla zle(JAKAS bakteria),dobrze ze czeso odwiedzam gina ,to jestem na bie zaca leczeniem
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeApr 1st 2007
     permalink
    dopiero dziewiąty????? JUŻ dziewiąty kobitko!!! ja bym wiele dala, żeby by w pierwszym, a tobie 9 to mało???? hihi na dupę dostaniesz
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 1st 2007
     permalink
    My już ósmy miesiąc się staramy i znów plamienie zwiastujące @ się pojawiło:( Deprecha nadchodzi wielkimi krokami:(((
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 1st 2007
     permalink
    samira ,ja 4 lata czekalam i bez pomocy medycyny by sie nie obeszlo,cierpliwosci i na pewno sie uda,moze z pomoca doktorka bedzie szybciej...
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    Mamy kolejna weterankę której sie udało :cheer::cheer:

    Vall GRATULUJ Ę :clap::clap::clap::clap::rainbow:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    ooooo superowo,gratulacje!!!!!!!
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    ewaroby, no właśnie na tę doktorkową pomoc tak bardzo liczę... Zobaczymy:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    Rozpoczęcie obserwacji za pomocą 28dni i NPR okazało się szczęśliwe dla patrycji219, która po 13 cyklach starań zobaczyła dziś dodatni test.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    no to gratuluje obu staraczkom-weterankom :))) spokojnych 9 miesięcy :swingin::swingin::swingin:
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    dziewczyny- gratulacje przeogromne! :clap: :clap:
    weźcie nas ze sobą do "Mamuś" :shamed::wink:
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 3rd 2007
     permalink
    Hurrrrrraaaaa! Gratulacje!!! :cheer::cheer::cheer:
    Zaraza dziala!!!:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    "Bierne palenie tytoniu u matki a wynik ciąży u par korzystających z technik wspomaganego rozrodu"
    http://humrep.oxfordjournals.org/cgi/content/abstract/22/2/337
    B. ciekawe wnioski.
    -- [/url]
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 10th 2007
     permalink
    Mam pytanie: czy zabieg inseminacji jest bolesny??
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    ja czytalam ze jest prosty w wykonaniu i bezbolesny
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    Spytaj Magg.
    -- [/url]
    • CommentAuthorIGREKA
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    czy znalazły by sie tu jakies dziewczyny co dzieki invitro zaszły?ja w czerwcu poddaje sie temu ze zabiegowi chciałabym wiedziec jakie mam szanse:thumbup:
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    Igrek, ja myślę, że tego się nie da sprecyzować... Każdy przypadek jest indywidualny. To, że komuś się nie udało, nie znaczy, że Tobie się nie uda. I niestety na odwrót:( Pewnie dużo zależy od tego, jakie u Ciebie konkretnie są wskazania do in vitro. Nie rozmawiałaś z ginkiem o rokowaniach??
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    Ewaroby, ja też czytałam, że bezbolesny. Ale ginek mi powiedział, że trzeba mieć pełny pęcherz moczowy do zabiegu, bo wtedy on uciska jakoś tam na macicę i jej kształt staje się lepszy - znaczy pod lepszym kątem można wprowadzić cewnik i wtedy mniej boli. Czyli chyba nie jest to takie "bezbolesne":( Pomijając już dyskomfort pełnego pęcherza...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    hihi jak raz przez przypadek trafiłam na Modę na Sukces, to tam właśnie jedna laska miała insemę i nie wyglądała na taką co ja coś boli hihi ale to tylko film... z tym bólem pewnie różnie... mnie HSG strasznie bolało, a inne laski mówiły, że nic nie czuły...

    na invitro sie niestety nie znam :( i obym nie musiała
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 11th 2007
     permalink
    IGREK ,CHYBA BEDZIESZ PIERWSZ NA TYM FORUM co robi in vitro,koniecznie opisz jak to jest ,trzymamy kciuki ,musi sie udac.
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    No, to już znam odpowiedź na swoje pytanie. Nie bolało nic a nic :)
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    :cheer:
    To teraz trzymam kciuki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeApr 12th 2007
     permalink
    samira- zaciskam z całych sił :thumbup:
    • CommentAuthorIGREKA
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    nio dzis mam 3 dc.zamiast W @ mam plamienia brazowe :angry: co to moze być ???
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Ooooo! Tez tak kiedys mialam! To byla @ ale malo w niej bylo krwi a bardzo duzo zluszczajacego sie naskorka. Mysle jednak, ze wizyta u gina bedzie najrozsadniejsza i pewnie wskazana.
    --
    • CommentAuthorIGREKA
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    nio własnie tak jest ale niewiesz co to moze być niemoge bo mieszkam w irlandij :sad:a tu lekarze sa do bani szkoda pisac polskich niema
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    no nie strasz Igrek, że tak tam źle ze służbą medyczną :( to co ty robisz jak masz jakieś zapalenie? sama się leczysz czy wracasz do kraju?
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    W Szkocji tez jest tragedia z lekarzami. Przebicie sie przez lekarza pierwszego kontaktu, ktory przy mnie (!) w internecie (!) sprawdza jakie sie robi badania przy problemach z zaciazeniem, graniczy z cudem.
    Rozumiem Cie Igrek - dotarcie do gina jest niewykonalne. Bylam raz prywatnie. £120 za wizyte, na ktorej... 'Everything ok' , smile, thanks, see u :shocked:
    --
    • CommentAuthorIGREKA
    • CommentTimeApr 14th 2007 zmieniony
     permalink
    HMMM niechce mi sie pisac o tutejszej medycynie ale niestety jest zle :angry:wielkie szczescie od boga ze nikt z mojej rodziny tu nie choruje a ja zawsze mam darmowe szczepienie pszeciwko grypie :bigsmile:meża zawsze waszeruje witaminami i jakos leci a wizyty mam co jakieś 6mieś. w polscce teraz mam w czerwcu ale juz zapłodnienie pozaustrojowe :smile:i mam nadzieje ze sie uda :whorship:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Tramwaj na sygnale - Jak motornicza z Wrocławia uratowała życie dziecku
    http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/719966.html
    -- [/url]
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    BUUUU az mnie to dziwi ze tak jest z lekarzami e SZkocji,tu we WLOSZECH wizyta kosztyje 60-100 euro zalezy od miejscowosci,ale tez zarobki sa inne niz w Polsce ,wiec ja nie przeliczam na zlotòwki a poza tym na zdrowiu sie nie oszczedza.
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Oj, funtow tez nie przeliczam na zl, bo moznaby z glodu pasc. :bigsmile: Moglabym za te wizyty u gina placic i ze dwa razy wiecej, gdyby tylko ten lekarz sie do czegos nadawal :confused: A ta moja wizyta to: ile wazysz, ile masz wzrostu, kiedy ostatnia @ i jak sie czujesz. Taki wywiad srodowiskowy, 10 minut i po sprawie. :bigsmile: nawet 'do srodka' nie zajrzal, bo po co?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Skarbie, a pokazywałaś mu wykresy? Masz zamiar to zrobić?
    -- [/url]
    • CommentAuthormama12
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    No to Francja lepsza :bigsmile:, bo wizyta refundowana, lekarze co prawda mierzenie temp. zalecaja ale tym, co nie moga zajsc w ciaze, za to inne badania w porzadku. Raczej wszystko jest rzetelne, choc, przegiecie w inna strone- za duzo rozmaitych badan, analiz itp. itd.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 14th 2007 zmieniony
     permalink
    Ale czy może być za dużo badań? Czy można o sobie wiedzieć za dużo? Wszak lepiej zapobiegać niż leczyć.
    U nas w sumie podobnie, jak trwoga (brak poczęcia), to do kalendarzyka...
    -- [/url]
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 14th 2007
     permalink
    Tak, Amazonko, może być za dużo badań - jeśli lekarzowi chodzi głównie o kasę, to potrafi zlecić mnóstwo niepotrzebnych badań, to znaczy takich, do przeprowadzania których nie ma żadnych wskazań.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    mama12, pisałaś o wizycie refundowanej, a co z badaniami? Czy one są już płatne?
    -- [/url]
    • CommentAuthormama12
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    nie, tez refundowane, tzn. pobranie krwi, USG, amniocenteza (teraz chyba strzelilam gafe, bo nie jestem pewna, ze tak to sie nazywa) i inne, ktorych nawet nie znam z nazwy. Wiekszosc lekow tez jest refundowanych:)
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    Amazonko - nie mialam wtedy wykresow, bo to bylo 2 lata temu.
    W srode idziemy do lekarza pierwszego kontaktu i bedziemy sobie 'zyczyc' skierowania na badania. Bez nich nie ruszamy sie z gabinetu :bigsmile:. I zabiore ze soba wykresy. A co! Czuj duch!
    Po podstawowych badaniach (na 'chlopaki' i 'jajeczko') dostaje sie dopiero skierowanie do specjalistyczej przychodni. A na taka wizyte sie ponoc znowu czeka wiecznosc :sad:. Poczekamy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    Skarbie, super. Pokaż wykresy, nie daj się zbyć i żądaj odpowiedzi na pytania. :-)
    -- [/url]
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    Tak tez wlasnie mysle Amazonko, ze koniec 'mientkiej gry' :wink: Bardzo jestem bojowo nastawiona na te wizyte. Grrrrrr..... Wrrrrrr.... Mloda lwica :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorsiaba79
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    Witam Was serdecznie dziewczyny :)
    to kącik do którego chyba najczęściej będę zaglądała, przynajmniej na razie ;) staramy się z mężem już 2 lata, problem jest niestety z "chłopakami", są za leniwi i się nie chcą namnażać w niezbędnych ilościach ;P Teraz przede mną wielki tydzień, w czwartek wizyta w NOVUM (do tej pory wizytowałam z mężem u jego lekarza a teraz moja kolej NARESZCIE!!), no i mam nadzieję wstępne ustalenia co do terminu inseminacji :) TRZYMAĆ KCIUKASY !!!! :)))))
    Basia :)
    P.S. o rany jeszcze dwa lata temu myślałam sobie jak ciężko być weteranką i starać się np 2 czy 4 czy 6 lat, szybko mi zleciało hehehehe
    • CommentAuthorsamira
    • CommentTimeApr 15th 2007
     permalink
    siaba79, na leniwe chłopaki inseminacja może zaradzić:) Podczas preparatyki nasienia potrafią z 0% plemniczków poruszających sie szybkim ruchem postępowym "wyczarować" 20%. Także zwiększają szansę dość pokaźnie. Zwłaszcza, jeżeli u Ciebie wszystko ok. Pozdrawiam:)
    • CommentAuthorsiaba79
    • CommentTimeApr 16th 2007
     permalink
    No właśnie słyszałam że można chłopców podreperować i to dość znacząco, jakby tak z tego 0% szybkich uczynili 20% to uuuuhuuuuhuuuu byłoby wesoło ;), co prawda pierwsza inseminacja nie ma statystycznie najwyższej ilości zaciążeń no ale nadziei mi nikt nie odbierze :) U mnie wygląda na to że jest wszystko ok, nie miałam badania na drożność jajowodów co prawda, ale lekarze nie widzieli wskazań żeby takowe wykonać, zobaczymy co powiedzą w czwartek :)
    już się nie mogę doczekać :)))))))))))))))))))))))))))))
    pozdrawiam cieplutko
    Basia
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeApr 16th 2007
     permalink
    trzymam kciuki za weteranki (ex weteranka)...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.