Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeOct 31st 2015
     permalink
    Mnie tak samo. Od transferu przez kilka dni dwa razy dziennie a potem jak byly skurcze.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 1st 2015
     permalink
    Dziewczyny ratujcie. Mam straszne rozwonienie :( co moge wziac na te przypadlosc? Wczesniej to byly jednorazowe epizody ale dzis to juz z lazienki chyba nie wyjde.. :( :(
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 1st 2015
     permalink
    Dzwonilam do swojego lekarza. Glodowka, na samych plynach do jutra, od jutra lekkie kleiki i smecte moge brac. Kurcze dzien przed betą..
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 1st 2015
     permalink
    A ja dziś miałam brązowo - czerwoną plamę na wkładce. I boję się że może dziś trochę za dużo pochodziłam.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 1st 2015
     permalink
    acia, a Ty jesteś 12 dpt? Miałaś podaną blastocystę? Może to plamienie w okolicach spodziewanej @? :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 1st 2015
     permalink
    Nie wiem może. Na razie jestem bardzo zmęczona. Idę pod prysznic i spać.

    Treść doklejona: 01.11.15 17:20
    U mnie z terminem spodziewanej @ to nigdy nie wiadomo kiedy.

    Treść doklejona: 01.11.15 17:21
    Miałam podaną blastocystę
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny!
    Pytanie za 100 punktów - sa od dzis zabiegi IN VITRO, czy definitywny przestój?
    Czy macie jakies informacje ze swoich klinik?
    Czy są tu osoby, które sa własnie podczas stymulacji do IVF?
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Acia, Anusia Wy dziś betujecie? Czekamy na wyniki i dobre wieści :)
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Aina, w mojej klinice przestój :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 2nd 2015 zmieniony
     permalink
    Ja dopiero 4 listopada
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    O to coś mi się pomyliło hmm
    --
  2.  permalink
    Dzięki Obe, a jak jest u innych, czy w ogole kliniki wystosowuja jakies oficjalne komunikaty... nigdzie na stronach klinik nie wiedze info :/?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Aina32, oficjalnie nic nie napiszą. Z tego co wiem od dziewczyn z Bociana to większość klinik zawiesza crio działania na 2 tygodnie a niektóre na cały listopad :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Dziewczyny ja dzis testowalam i czekam na wyniki.. A jak juz od kilku dni rano przywitala mnie biegunka.. Myslalam że nie dojade na badanie..
  3.  permalink
    Dziekuje Obe, Zuzka - trzymam kciuki!

    Treść doklejona: 02.11.15 12:42
    Obe - podasz link do bociana?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzkaaaa, kciuki :) Ta biegunka to może być dobry znak :)
    Aina32, tu masz link do bociana. Fora są dostępne po zalogowaniu. Ale już na pierwszej stronie jest artykuł o ustawie :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzka i jak? Ja dzis 9dtp beta 141. W środę powtorka trzymajcie kciuki za przyrost. Progesteron 62,2 a tsh 1.67
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Trzymam kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    U mnie wynik ponizej 0.1 ciazy brak.. Anusia gratulacje!!!
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzkaaaa, przykro mi :( Jakie teraz dalsze plany?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  4.  permalink
    Zuza - bardzo mi przykro, ale weteranki sie nie poddaja, wiem, co przechodzisz, siły wróca.

    Ania - gratulacje!
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzkaaaa kiedyś się uda

    anusia86 gratulacje
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzkaa sciskam :neutral:
    Anusia piekna beta.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Robimy przerwe do nowego roku.. później wracamy po nasze mrozaczki. Teraz troche odpoczne i bede zbierac sily.. Juz sie troche uspokoilam.. Wiem, ze nie mialam za duzego wplywu na wynik. Zrobilam wszystko co mogłam.. Wlasnie rozmawiałam z ulubioną pielegniarka z polnej.. Tez wstrzymano procedury.
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Zuzzka kochana bardzo mi przykro, tak bardzo trzymałam kciuki:(((( masz racje zrobiłaś co mogłaś, na pewne rzeczy nie mamy po prostu wpływu. ja tylko w środkę powtórze, mam nadzieje, że beta się podwoi i wiecej nie bede tego robic jeśli lekarz mi nie kaze, ten stres który przezywam logując sie na platformę z wynikami to nie dla mnie...
    acia a Ty kiedy testujesz? ile dni już jesteś po transferze?
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Transfer 22.10 a testowanie dopiero 4.11.
    --
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    a to trzymam kciuki :) teoretycznie już mogłabyś bo ja miałam 24.10 transfer i beta jak najbardziej wyszla.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.11.15 19:29</span>
    dziewczyny a jak jest z witamina d3? bo rozmawiałam ze swoim lekarzem pytałam go o wszystkie leki co i jak no i o ta witaminę zapomniałam :( czy na takim wczesnym etapie ciąży powinnam ją brać czy wręcz odstawić? cholercia no..
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 2nd 2015
     permalink
    Anusia mi lekarz kazal brac.. Mówił ze w naszej strefie klimatycznej od wrzesnia do kwietnia należy brac bo malo slonca u nas wtedy.
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Bierz i to koniecznie!!!! Teraz malo organizm bedzie wytwarzal a wit D jest wrecz niezbedna do prawidlowego rozwoju zarodka.

    Dziewczyny a u mnie wreszcie JUZ PO WSZYSTKIM:)))) czekam az karetka pojedzie do stacji krwiodawstwa po immunoglobuline anty d i mam nadzieje, ze dzisiaj bede w domu. A jutro to juz na 1000% :)
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Flowka to dobra wiadomosc!! Super!! Wracaj do formy! Zdrowka duzo!! :*
  5.  permalink
    Super info jak na okoliczności :-) zdrówka Flowka :-)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    No i nie wyszło

    B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG)

    <0.1 _ mIU/ml

    :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Przykro mi strasznie acia:(((


    Dziewczyny a jakieś zestawy witamin na 1 trymestr typu pregna plus czy fembion? Lekarze zalecali czy nie?
    •  
      CommentAuthorem87
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Ja brałam Femibion Natal do 12tc, a później Femibion Natal 2.
    Lekarz mówił, że ok.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Acia przykro mi;/ jakie plany teraz?

    Anusia ja brałam Fembion 1 plus oczywiście folik, magnez i luteina/duphaston.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Jakie plany jeszcze nie wiem?
    --
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    acia przykro mi :(
    Ja dziś robiłam betę i jak na złość na platformie jest przerwa techniczna...
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Acia strasznie mi przykro.. Ale musisz byc silna. Ja powoli sie podnosze.. Boli, ale wiem ze zrobilam wszystko co moglam.. Musimy isc dalej! Kiedys i dla nas zaswieci sloneczko :)
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Dokładnie dziewczyny nie można się poddawać.
    ja przy pierwszej procedurze miałam ciążę biochemiczna. A potem żaden z moich 5 zarodków nie przeżył rozmrozenia. Ale nie poddakam się i od razu zdecydowaliśmy ze bierzemy byka za rogi, skoro raz zaskoczyło, uruchamiamy oszczędności i robimy prywatnie. I za drugim razem się udało chociaż cały czas byłam niepewna decyzji lekarza m.in. tego że miałam robiony transfer w świeżym cyklu z ryzykiem hiperki i przy progesteronie 1,7 a jednak, jednak sie udalo! Trzeba wierzyć, to się udaje:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.11.15 19:00</span>
    Dokładnie dziewczyny nie można się poddawać.
    ja przy pierwszej procedurze miałam ciążę biochemiczna. A potem żaden z moich 5 zarodków nie przeżył rozmrozenia. Ale nie poddakam się i od razu zdecydowaliśmy ze bierzemy byka za rogi, skoro raz zaskoczyło, uruchamiamy oszczędności i robimy prywatnie. I za drugim razem się udało chociaż cały czas byłam niepewna decyzji lekarza m.in. tego że miałam robiony transfer w świeżym cyklu z ryzykiem hiperki i przy progesteronie 1,7 a jednak, jednak sie udalo! Trzeba wierzyć, to się udaje:)
    W poniedziałek beta 141,5 dziś 334,3 więc liczę ze teraz biochemiczna mnie ominie jak tak ładnie przyrasta
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Bhcg 18,90 w 22 dniu cyklu:)
    Teraz jeszcze powtórka za dwa dni.
    Dwa miesiące temu miałam biochemiczną.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzkaaaa
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Anusia, artystka trzymam za Was i malenstwa kciuki!!! Widzac ze sie udaje, wierze ze w koncu kazdej sie uda. Jednej wczesniej, drugiej później, ale sie uda... Nam zostaly dwa zarodki.. Mysle nad transferem obu po nowym roku.. Musze przedyskutowac to z mezem i namowic lekarza.. Bo ze względu na moj mlody wiek lekarz nam odradzał tranafer dwoch zarodeczkow
  6.  permalink
    Dziewczyny, w co sie podaje zatrzyki z gonapeptylu - czy mozna w brzuch?
  7.  permalink
    Aina Tak w brzuch
    --
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Tak, zajscie w ciążę to nie jest łatwa sprawa ale nie mozna się poddawać. O naszego synka walczyliśmy 5 lat,teraz mamy za sobą 1,5 roku starań.mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 5th 2015
     permalink
    Na razie trzymam za Was wszystkie kciuki i na jakiś moment znikam z wątku
    --
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeNov 5th 2015
     permalink
    dziewczyny które jesteście w ciąży po in vitro bądź już urodziłyście z Warszawy- u kogo prowadzicie/prowadziłyście ciąże. od dłuzszego czasu chodze tylko do ginekologa z Novum, ale u niego pierwsze usg a potem bede musiala sie pewnie przeniesc gdzies indziej. mam pakiet z miejsca pracy lux med- ale nie korzystałam jeszcze z zadnego ginekologa nie mam zadnego zdania w tym temacie. moze macie do polecenia lekarza bez uprzedzen do in vitro, bardziej czujnego - równiez prywatnie.
    z góry dziekuję
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeNov 5th 2015
     permalink
    Ja Ci nie doradze bo inna część Polski ale zapytaj na przyszłych mamach:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorJuhasek87
    • CommentTimeNov 5th 2015
     permalink
    Ja zw na zaufanie do mojego dr z kliniki zostalam u niego. Jest ginekologiem poloznikiem.
    --
    •  
      CommentAuthorGrażka
    • CommentTimeNov 5th 2015 zmieniony
     permalink
    anusia ja chodziłam 2 lata temu do Piotra Piasnego (przyjmował w centrum), polecam. Liczył wiek ciąży zgodnie z datami punkcji a nie @, badania zlecal, jak bylo trzeba (a u mnie bylo bo mialam plemienia i krwawienia) to suplementowal. Co prawda korzystałam z tych wizyt niejako rezerwowo, bo chodziłam tez całkiem prywatnie, jednak porównując z innymi lekarzami "sieciowymi" naprawdę sensowny. Minus: nie ma usg w gabinecie (miał jednak detektor tętna wiec na każdej wizycie słuchaliśmy serduszka) wiec wystawiał skierowania (tu polecam Katarzynę Przygodę, duzo opowiada w trakcie usg wiec nie trzeba później rozszyfrowywac opisu)
    A całkiem prywatnie mogę polecić ordynatora ze szpitala Praskiego (Czempiński), jak chcesz namiary daj znać na pw. Ust w gabinecie, no dobrze tez wpływa "na głowę" (taki lekarz z powołania jak dla mnie). Minus: skierowania na badania wystawia tez prywatnie jesli to nie wizyta szpitalna wiec... lecialam na dwa fronty z tego powodu.
  8.  permalink
    Dziewczyny pytanie - czy miała któraś z Was, że tak go określe, półdługi protokół do IFV, czyli gonapeptyl od 21 dc bez zastosowania wczesniej tabletek antykoncepcyjnych?
    W bieżącym cyklu ruszam z wyciszeniem, mam zacząć gonapeptyl około 20 dc, nie biorę antykoncepcji, w poniedziałek wizyta (miała być w pierwszej fazie), ale chyba dzis-jutro owulacja i zastanawiam sie, czy ta owulacja może pokrzyzować nam plany, czy wystarczy wyciszenie gonapeptylem.
    Podzielcie sie, proszę, jakie macie doświadczenie?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.