Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 9th 2016
     permalink
    Już nie mogę się doczekać :) jak nigdy nie pamiętam kiedy tak na @czekalam. Brzuch juz tak jakos dziwnie pobolewa no i krosty na twarzy się pojawiły. Ah..chce mieć te badania za sobą. A później to coś na wyciszenie będzie wskazane:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 9th 2016
     permalink
    Poproś o relanium o transferu :) Podobno niezły odlot ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    :bigsmile:
    Obe dobrze będzie. Odebrałam cytologie, usg piersi też już jest jeszcze ekg i zaswiadczenie od internisty, że nie ma przeciwskazan do zabiegu no i badania ale to jedno ukucie:wink: i wyniki w ciągu 2 dni.
    Dziewczyny do invitro to symulacja od 1dc idzie?
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Kamba ja na wirusologie czekalam ciut dluzej chyba 5 dni,zresztą pewnie zalezy od laboratorium.
    U mnie stymulacja byla od 2dc. Puregonem:), pozniej reszta
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    stymulację zaczynają zazwyczaj od 2 lub 3 dc
    a na mnie relanium przed transferem nic nie zadziałał niestety ale to pewnie kwestia indywidualna. Trzymam kciuki za Was dziewczyny
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    A miałyście monitoring przed rozpoczęciem symulacji?
    Mamusia ty invitro masz refundowane?

    Treść doklejona: 10.04.16 07:37
    dzemilun trzymaj mocno:bigsmile:
    A tobie się udało za którym razem?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Kamba, bo nie pamiętam - wymaz na chlamydie też już miałaś?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    ja mam takie badania do wykonania:
    morfologia, mocz-b.ogólne, PT, INR. APTT, glukoza,TSH, Ft4,PRL, LH,FSH, CMV IgG, CMV IgM, Toxo IG, ToxoIbM, Rubella Ig, WR, HBs-Ag, p/c anty HBS, p/c anty HCV, p/c anty HBc total , HIV Combo,cytologia, ekg, usg piersi. To moje.
    a mąż WR, HBs-Ag,P/c anty HCV, p/c anty HBc total , HIV Combo,

    Treść doklejona: 10.04.16 10:53
    jest dostałam @:bigsmile::bigsmile: nareszcie . To był najdłuższy cykl...
    obe to ja zrobię to badania. Jest chlamydia trach IgG i chlamydia trach. IG - to badanie krwi? czy wymaz?
    • CommentAuthornadzieja89
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Hej Wam wszystkim czy moge sie do was dołączyc ?? Staramy sie z mężem o maleństwo juz prawie 3 lata ale bez skutku jedyna szansa na maleństwo to IN VITRO ze wzgledu na słabe nasienia meża. Czy któraś z was zaczynała całą tą procedurę od tabletek antykoncepcyjnych ?? Jeśli tak proszę napiszccie m i czy po tych tabletkach anty od nastepnego cylku może być tak że zaczne brac te zastrzyki ?? Ja w poniedziałek własnie bede brala juz ostatnio tabletke anty. Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Niestety nie refundowane:(
    Nadzieja89 witaj! Moj M rowniez ma slabe nasienie i u nas to rowniez jest powod przez ktory przystepowalismy do ivf
    Niestety nie pomogę bo ja mialam krotki protokol bez anty.
    A u mnie plamienia ani śladu, bylo jednorazowe,albo przez ten aplikator albo ...nie wiem... . czy to mogla byc implantacja? 7dpt?
    Dzis 9dpt i oczywiscie glupota mnie naszla i zrobilam test strumieniowy ehhh.
    Jedna krecha a jak inaczej...:/ . nie wiem po co tak wczesnie.. . Piersi nadal mega nabrzmiale. Bole w brzuchu nie są obecne caly czas. Okresowo ciągnie przez parę chwil i koniec...
    Czy jutro w 10 dpt 2dniowych zarodkow mogę isc już na bete?? Co sądzicie??
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    A nie pisałas że z 3 doby? Jak są z 3 to idź jutro na betę a jak z drugiej to już poczekaj do tego 13. Pisałam Ci o tym wyżej..a ten test to pomyłka bo tak wcześnie to tylko beta a nie testy.

    Nadzieja jak teraz kończysz tabletki to od następnego cyklu już stymulacja :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    3doba!!! Przepraszam . piszę z telefonu i stąd mam problemy z interpunkcją i literowkami bo psuje mi się dotyk.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    No to ja myślę że możesz na betę skoczyć :) ale musisz pamiętać że to dosyć wcześnie i nie będzie ona super wysoka :) a testów już nie rób bo tylko niepotrzebnie się denerwujesz a testy kłamią :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    • CommentAuthornadzieja89
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Dziękuje za odpowiedz :) czyli już od nastepnej miesiaczki zaczne brać zastrzyki tak?? szczerze to bardzo sie ciesze bo doczekac sie nie moge hehe :D
  1.  permalink
    mamusia22 w sumie to nie chcę się wymądrzać ale skoro macie problem z nasieniem to nie rozumiem dlaczego podawali Wam zarodki 3 dobry, bo po trzeciej dobie eliminuje się czynnik męki. Ja jestem już uczulona na tych wszystkich lekarzy jestem okropnie zła, bo okazało się, że moje in vitro (3 podejścia) były całkiem bez sensu, bo podobno mam jeszcze jajowód jeden ( miał być usunięty,przynajmniej miałam takie informacje od lekarza) w którym jest podobno wodniak ;/ dwa podejścia miałam z wodnikiem jajowodu (który jest juz wycięty) co było całkiem bez sensu, a zapewniali że nic nie szkodzi a milion razy pytałam ;/;/ To jest coś okropnego co te kliniki i lekarze wyprawiają z nieświadomym pacjentem :(:cry:
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Monisiunia ja myślę że kliniki a przynajmniej ich część zwyczajnie idzie na ilość nie jakość. Byle zrobić in vitro i się pozbyć...tylko że to nie ma sensu bo im to psuje statystyki. U mnie w klinice czeka się aż zarodek osiagnie stadium blastocysty i dopiero wtedy jest transfer. Ja osobiście nie byłam z tego zadowolona na początku bo bałam się że żaden zarodek nie osiągnie tego stadium..oczywiście stało sie inaczej i na tą chwilę wiem że jeśli coś to transferowac tylko blastki. Oczywiście ktoś może powiedzieć że w macicy zarodkowi będzie lepiej niż na szkle...moze i tak ale jak się nie uda to nie ma możliwości sprawdzić czy zarodek przestał się rozwijać czy zwyczajnie nie nastąpila implantacja. Ale też nie ma co mówić za dużo bo każdy przypadek jest inny i nie można tego porównywać :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 10th 2016
     permalink
    Kamba79, robi się wymaz z szyjki i bada metodą PCR. Takich badań wymaga nowa ustawa. Nie jestem pewna czy nie musi tego robić również mąż?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Monisiunia, nie wiem dlaczego:( tak zadecydowal... Zapytam . ciekawe co powie. Ja dzis po becie....napiszę popoludniu
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Trzymam kciuki :) na pozytywna bete:)
    Ja po badaniach i po woli ruszyliśmy z miejsca.
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Witaj nadzieja:) też trzymam kciuki za bete:)
    --
    •  
      CommentAuthorfrankyy
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    trzymam kciuki za bete mamusia22! masz juz wynik?
  2.  permalink
    Mamusia i jak wynik?
    --
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    obe za tydz wizyta u gina z wynikami. Napomknę mu o tym badaniu zobaczymy. Może orientujecie się w którym dniu cyklu się robi badanie chlamydii?jak długo czeka się na wynik? jakie koszta?

    Treść doklejona: 11.04.16 16:27
    mamusia22 ale nas trzymasz w niepewności kciuki od trzymania już bolą :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Wlasnie odczytalam....<1,2 ... Dupa...
    10dpt

    Treść doklejona: 11.04.16 17:12
    Nie ma juz szans....isc na bete w planowaną srodę? Chyba nie ma po co....
    Ryk;(;(;(
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    A może to rzeczywiście było badanie za wcześnie.
    Nie myśl tak ,że nie ma po co.
    Może, któraś z dziewczyn się wypowie z większym doświadczeniem.
    A ja odebrałam cześć wyników zawaliłam sprawę bo od momentu kiedy dowiedziałam się,że pęcherzyków nie ma przestałam brać euthryox no i w grudniu TSH 1,6 a dziś 2,6 k...mać. Wiem, ze zbije od jutra biorę się za to. W ciągu 6ty będzie 1,5:bigsmile: Ale zła jestem na siebie.
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Kamba79: [/quote][quote=Kamba79]

    nam się udało za 5 razem IVF wiec nie tracić mi tu nadziei.
    •  
      CommentAuthormamusia22
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    Skąd brać tyle sily:(
    Liczylam na mrożaczki, a tu niestety to byla pierwsza zla wiadomość...że nie przetrwaly.
    Ze względow finansowych czuję się przybita bo udalo nam się zebrać część kwoty a część pozyczylam. Nie zarabiamy zadowalających pieniędzy na tyle zebym mogla odłożyć co miesiąc większą sumę. Zresztą teraz trzeba oddać....
    Powiem Wam że po 5 latach mam mega zdartą psychikę. Wiecie o czym mówię:(
    Chyba po mału tracę werwę do życia... Widzę,że nawet praca sprawia mi wiele trudności... A kiedyś ją kochalam..
    Podziwiam Was prawdziwe Weteranki za odwagę, nadzieję i chęć. Mnie zabija też CZAS... Na staraniach leci rok za rokiem... Pamietam jak robilam pierwszy test ciązowy po miesiącu starań...ehhh. A tu juz 5 lat...:(. Jedna naturalna ciąza biochemiczna 2 lata temu...
    Teraz nawet gdyby to moze w zimę wystartuję z następną procedurą ivf. Wcześniej nie zbiorę funduszy...
    Przepraszam za moje uzalanie się nad sobą:(
    Chyba mam doła:(
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 11th 2016
     permalink
    mamusia22, bardzo mi przykro. Ale jeszcze się nie poddawaj i zrób w hcg w środę.
    Kamba, wymaz robi się w dowolnym dniu cyklu po @ (musi być czysto). Koszt różny ale ok. 150-170 zł (widziałam też za 90 zł) i na wynik się czeka od 2 do 14 dni roboczych (w zależności od laboratorium).
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    • CommentAuthornadzieja89
    • CommentTimeApr 12th 2016
     permalink
    mamusia22 nie wolno sie kochana poddawac trzeba walczyć wiem ze łatwo mowic ale nadzieja zawsze umiera ostania. trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :)

    ja jestem po wizycie lekarz przepisał zastrzyki i mam je brać od 2 dc i wypisał L4 :)
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 12th 2016
     permalink
    Więc wypoczywaj na tym L4:wink:
    --
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeApr 12th 2016
     permalink
    Hey Ile dni przed transferem zacząć jeść świeżego ananasa ?
  3.  permalink
    Kasia po transferze :-) i nie za dużo .
    --
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeApr 12th 2016
     permalink
    słyszałam o kilku dniach przed i kilku po transferze
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 13th 2016
     permalink
    Ananas? A na co ona ma być?
    --
    •  
      CommentAuthorilonaa30
    • CommentTimeApr 13th 2016
     permalink
    mamusia22 ja Ciebie doskonale rozumiem , jesteśmy w podobnej sytuacji , miałam dwa podejścia w tym dwie stymulacje , i za każdym razem dupa i zero mrozaczków !! Wiem co czujesz , tym bardziej ze my finansowo też nie jesteśmy dziurą bez dna . Te ostatnie dwa razy były z rządowego planu , a teraz czeka nas juz wszystko prywatnie i nadal nie mamy pewności czy uda się . Wiesz co ja zaczełam chodzić do psychologa bo sama już nie potrafiłam sobie z tym wszystkim poradzić i powiem ci że idzie to w dobrym kierunku , wiem ze to znowu koszta ale co zrobić !!Pozatym cały czas sie badamy i szukamy przyczyn , bo przecież muszą byc jakieś przyczyny ze te zarodki nie przezywają !!

    Treść doklejona: 13.04.16 09:34
    pozatym zrobiłaś troche wczesnie bete , jeszcze wszystko moze sie zmienić :)
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 13th 2016
     permalink
    O co chodzi z tym ananasem?
    Może coś podpowiecie...jakieś inne magiczne sztuczki ;) żeby zwiększyć szanse?

    Treść doklejona: 13.04.16 15:27
    Czy któraś z Was robiła scratching endometrium?
  4.  permalink
    No właśnie skąd brać siły na kolejne IVF, przed nami być może 4...
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeApr 14th 2016
     permalink
    jesli chodzi o ananasa to zawiera bromelinę , która poprawia lepkośc ścian macicy a tym samym ma ułatwić implantacje zarodka - tak piszą , jesli chodzi o scratching endometrium to ja w poprzednim cyklu robiłam dokładnie 16 dc , czy pomoże to się okaże za jakieś 3 tygodnie . W poniedziałek 18 .04 w 25dc mój trzeci transfer blastusia z 6 doby tym razem bedziemy korzystać z : embryoglue i Assisted hatching , po konsultacji z immunologiem od 25 lutego biore encorton 10 mg 1x1 a od 18 dc encorton 10 mg 1x2 , acard 75 mg 1x1 , folik 2x1 , witamina b compositum 2x1 , clexane 1x1 , duphaston 3x1 i w dniu transferu lub dzień po neupogen podskórnie . Leki , dawki wypisane mam pod wykresem .
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeApr 14th 2016 zmieniony
     permalink
    Jadlam ananasa i mialam kilka scratchingow😜 Scratching zawsze w cyklu przed transferem i w drugiej fazie cyklu po owu.

    Jesli chodzi o ananasa to niewielki jawalek dziennie. Doslownie polowa krazka.
    --
    •  
      CommentAuthorkiczynek24
    • CommentTimeApr 15th 2016
     permalink
    Hej, strasznie długo tu nie pisałam na forum. chyba ze 2 lata.
    Mam pytanie i może ktoś pomoże mi?

    jestem po laparoskopii miałam już inseminacje na naturalnym cyklu ale nie udało się, teraz ten cykl mam stymulowany lametta od 3 do 5 dc, dziś 10 dc, jak pęcherzyk będzie miał 19-21 mm to mam zrobić zastrzyk z ovitrelle i jechać rano do szpitala na inseminację, wczoraj byłam na monitoringu u ginekologa i mówię mu co i jak i jest pęcherzyk 12 mm i gin wyliczył że przyrost 2 mm na dobę i że mam robić zastrzyk w niedzielę a w poniedziałek jechać na inseminację. i mówi że tak będzie najlepiej. ale licząc jego tokiem w niedziele będzie 18 mm więc jeszcze chyba za mało? nie zaproponował więcej monitoringu. próbowałam się dostać jeszcze gdzieś do lekarza ale jest weekend i nikt nie przyjmuje :/ już nie wiem co mam robić, dodam że do szpitala mam ok 300 km więc nie pojadę tam na monitoring i myślę żeby porostu poczekać i zrobić zastrzyk w poniedziałek bo licząc 2 mm na dobę w poniedziałek będzie 20 mm a we wtorek na inseminacje pojechać rano (bo tak kazał mi profesor ze szpitala, wieczorem zastrzyk a rano szpital). miała któraś podobną sytuacje? lepiej czekać i robić zastrzyk na większy czy mniejszy pęcherzyk??? proszę o pomoc bo już wariuje :(:(
    •  
      CommentAuthordzemilun
    • CommentTimeApr 15th 2016
     permalink
    chyba nie ma co kombinować i zrobić jak lekarz mówi
  5.  permalink
    Ja sadze, jak dzemilun i to chyba tez jest tak, że zastrzyk robi się na półtora dnia przed owu, czyli jeszcze jest czas, aby komóreczka dojrzewała.
    Raz miałam n vitro na cyklu naturalnym, całiem przypadkowo :) w poniedziałek pjechałam na wizyte do gina, a on mówi, że dojrzały pecherzyk, około 20 mm i ze moze nakłuc go i zrobic IVF, my sie zgodzilismy i na drugi dzien rano była punkcja. Ale w ten poniedziałek gin powiedział - za póxno juz na podanie ovitrelle. Własciwie nie bylismy pewni, czy pecherzyk dotrwa do punkcji, a tymczasem pwstał sliczny zarodek.
    •  
      CommentAuthorWisienka3
    • CommentTimeApr 16th 2016
     permalink
    Cześć dziewczyny! Weszłam dziś na forum z sentymentu i widzę, ze wątek jest cały czas kontynuowany. Byłam tu przez kilka lat, a ten wątek na forum jest mi szczegolnie bliski.
    Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki i życzę, żeby każda z Was spotkało to jedno wielkie szczęście! Ja tez kiedyś nie wierzyłam ze będę miala szczęście doświadczyć uroków macierzyństwa, a w tej chwili moje Najwieksze szczęście skończyło juz 11 miesięcy, nie wiem kiedy ten czas tak szybko minął. Pozdrawiam serdecznie :bigsmile:
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeApr 16th 2016 zmieniony
     permalink
    Wisienko pamiętam Cie :) Cieszyłam się i jednocześnie zazdrościłam kiedy Tobie się udało :) Podchodziłaś do IVF podobnie jak Hania :)

    Moje szczęście skończyło pół roczku! Więc nie załamywać się dziewczyny :) Nie poddawajcie jeśli tylko macie możliwość to walczcie, kiedyś się uda :)
    Pamiętam jak robiłam sobie pierwszy zastrzyk, jak jeździłam do kliniki 200km żeby 4h siedzieć w poczekalni i czekać na wizytę, jak leżałam obolała na sali po transferze i myślałam że we mnie są moje kochane maleństwa!!
    Jak pewnie część z Was pamięta dwójkę z nich straciliśmy w 16 tygodniu ciąży, kiedy czekałam przez weekend aż ich serduszka przestaną bić a nie wiadomo co będzie z żywą córeczką płakałam czując jak umierają we mnie moje dzieci, do mojego męża mówiłam że czuje się jak żywa, chodząca trumna... Później cholerna cukrzyca się doczłapała, myślałam że gorzej być nie może ... hehe
    To wszystko było warte!!! Tego jej błysku w oku kiedy wychylam się zza rogu, tego śmiechu kiedy robię akuku :) Dziewczyny warto walczyć naprawdę!! Życie odwraca się do góry nogami i każda z matek powie pewnie potwierdzi, że nawet sobie nie wyobrażały jak bardzo :)

    Wierzę w to, że Wam również się uda! Kochane weteranki powodzenia i ściskam Was mocno :)
    --
    •  
      CommentAuthorWisienka3
    • CommentTimeApr 16th 2016
     permalink
    Tosik, ja tez Ciebie pamietam :) wiele razem przeszłyśmy.
    Pamietam Twoja historie i ma ona niesamowite zakończenie. Bardzo sie ciesze Twoim szczęściem!
    Ja codziennie wspominam sobie jak to było przed ciąża, potem w ciazy, następnie tuż po porodzie.. To sa niezwykle chwile, dla których naprawde warto żyć, warto walczyć, starać sie, mimo ze czasami brakuje nam juz sił. Ale to szczęście, ktore sie rodzi, wynagradza wszelkie trudy. Przewraca życie do gory nogami, to prawda, ale daje tak duzo radości, ze nie sposób ja opisać. Moja coreczka za niecały miesiac skończy roczek, jest teraz na etapie stawania wszedzie, a najchętniej przy moich nogach. Chodzi za mna na czworakach krok w krok:) wyrzuca wszystko z szafek, wszedzie musi zajrzeć, wszystkiego dotknąć, jest cudowna, stale sie śmieje, gada po swojemu, choc zdarzają jej sie i pojedyncze słowa.
    Ja początkowo miałam mieć bliźnięta, niestety jedno serduszko przestało bić i przetrwał silniejszy zarodek. Bardzo silny i śpiący teraz smacznie obok mnie ;) dlatego wszystkim Wam zycze abyście kiedys doświadczyły tego, co my z Tosikiem ;) z całego serca tego Wam zycze, bo wiem co przeżywacie.
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 17th 2016
     permalink
    Dziewczyny i ja Was pamiętam i ciesze się, że u Was wszystko jest w porządku :) również moja mocno skomplikowana historia skończyła się happy endem. Moje szczęście też wlasnie słodko śpi obok mnie. Nie można się poddawać i warto wierzyć w to, że kiedyś się uda. Nawet gdy ivf nie pomaga, cuda się zdarzają, tak było w moim wypadku :) maleństwa przyjdą do Was we właściwym momencie.
    --
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 18th 2016
     permalink
    Dobre są takie odwiedziny i kilka słów, to podtrzymuje na duchu w tych momentach kiedy człowiek ma ochotę powiedzieć DOŚĆ, dzięki:):)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 18th 2016
     permalink
    Tosik, Wisienka i Iris, dziekujęmy Wam za te słowa. Są dla nas ogromnie ważne :*
    • CommentAuthornadzieja89
    • CommentTimeApr 18th 2016
     permalink
    Hej wam przepraszam ze tak nie pisałam :) u mnie wszystko idzie w dobrym kierunku :) i oby tak zostało. Od soboty mam stymulacje biore zastrzyki :) jutro jade już na wizyte :) zobaczymy co lekarz powie :)
    Pozdrawiam :)
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 21st 2016
     permalink
    Ja po wizycie u gina wszystkie badania wyszły dobrze oprócz TSH ale z tym problemu nie ma bo dal EuthyroxN za raz po weekendzie majowym mam przyjsc do niego zrobi mi wymaz pod kontem chlamydii. To ostatnie badanie. Nie wspomniał w ktorym dniu cyklu mozna zrobic. Obojętnie? Mam rozumieć, że kilka dni bez przytulania :bigsmile:

    Treść doklejona: 21.04.16 09:09
    Właśnie gin dzwonił jutro mam wizytę. Powiedział, że w domu przemyślał wszystko i w maju byśmy ruszyli z protokołem. @ ma być 05maja wtedy wraca z urlopu.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.