Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    ilonaa30, ja przed przystąpieniem do procedury musiałam zrobić te wszystkie posiewy i również miałam e coli. Stymulacja przesunęła nam się z października na marzec ale w końcu udało się wyleczyć te paskudztwo. No i ivf powiodło się przy pierwszej próbie :)
    •  
      CommentAuthorilonaa30
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    wielkie dzięki za odzew dziewczyny , dzięki wam mam większą nadzieję że nam się uda w końcu ..

    Obe stringów nie noszę , a powiedz mi jak odpowiednio korzystać z papieru ?? :)

    wiecie co jestem tak zła na lekarzy że szok !!

    dziewczyny leczenie to antybiotykoterapia ??

    Tuska82 to u Ciebie leczenie trwało 5 miesięcy ?? tyle czasu antybiotykami ??
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Tuskaa no to super ze sie udalo :) Ja tez mam perturbacje - 2 cykle mnie już wyciszają w tym obecny cykl 44 dniowy:/ Oby mnie nie wyciszyli na wieki :/
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Ja miałam antybiotyk który łykał też mąż, dodatkowo dla mnie tabletki dopochwowe. Też bym była zła, kase ciągną licząc, że uda Ci się za 10 razem:/:/ teraz się tego pozbędziesz i ruszysz jak torpeda i będziesz mieć jak tuskaa:)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Z tymi lekarzami to jest roznie u mnie wyszlo przy pobieraniu cytologii ze mam zapalenie, a tu niby już jestem w procedurze... Żaden z kliniki nie raczyl wykonać badania gin...no nóż sie w kieszeni otwiera... Gin z Medicoveru gdzie mam pakiet mnie przeleczył macmirorem i jest git....ale co byłoby gdyby to nie wyszło? a już w tym tygodniu zaczynam Gonapeptyl i Fostimon. Ech ci lekarze :confused:
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Tak, niestety trwało to u mnie dość długo... A wystarczyło, że zmieniłam lekarza :/
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Tak to wlasnie z nimi jest :(
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Ja już tylu lekarzy przerobiłam, że teraz na kilometr widzę, któremu zależy a któremu "zależy".
    Co do papieru, to może się wydawać śmieszne ale sposób z jego korzystania ma ogromne znaczenie. Jednym zdaniem - od przodu do tyłu :) A najlepiej korzystać z bidetów :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorGrażka
    • CommentTimeApr 25th 2016
     permalink
    Obe zapomniałaś dodać ze ten papier to zwykły biały- nie kolorowy i nie perfumowany :)
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Może jakiś filmik instruktażowy :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Pewnie jakby dobrze poszukać to by się taki znalazł :bigsmile: W pierwszym polskim numerze Cosmo był o tym artykuł. Wtedy myślałam, że to żart, bo przecież to oczywista oczywistość :bigsmile:
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Artykuł był ze zdjęciami ? :devil:
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Chyba tak, ale nie na temat:tongue:
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    uważajcie moje drogie bo znowu znajdzie się ktoś delikatny i wrażliwy ,że piszecie nie na temat:bigsmile::wink:ć

    Pulpon napisałam ci wiadomość.

    A ja już drugi dzień biorę Orgametril jajniki mnie bolą strasznie. Co to może być. Ból jest w nocy ostatnio to miałam wrażenie, że @ dostałam. Owulacji nie ma bo brak pęcherzyków.
    obe czy ty jak brałaś DHEA to wystąpił na twojej twarzy trądzik? A może były inne skutki uboczne?
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Przypomnij mi na co ty to bierzesz?
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Kamba no to dobrze, że nie ma owulacji, bo chyba ten lek na to się stosuje?

    Treść doklejona: 26.04.16 11:57
    A gdzie ta wiadomość? Bo nie mam :smile:
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    jasmina6 nie wiem czy to do mnie było skierowane pytanie ale odpowiadam:bigsmile:
    Gin przepisał mi na wydłużenie cyklu-tak to ujął. Gdyż @powinnam dostać ok 4 maja on jeszcze na urlopie wraca 7maja wtedy mam wizytę. Lek ten mam brać do 06 maja i w ciągu 3 dni pojawia się @ i zaczynamy symulację do invitra.


    Dlaczego wysyłane wiadomości nie dochodzą. Ten sam problem był jak napisałam do obe. Pomóżcie może coś trzeba ustawić.

    Treść doklejona: 26.04.16 12:21
    Pulpon ja owulacji nie mam już drugi cykl. W przedostatnim cyklu byłam symulowana do IUI Clo i menuparem i nie wyhodowałam żadnego pęcherzyka.:cry:
    Jestem ciekawa czym nie teraz będzie faszerował:bigsmile: by coś się pojawiło.
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    hmmm....nie wiem czemu nie dochodzą:/
    No już będzie wiedział czym, trochę słabo że musisz brać Orgametril...wydaje mi się, że przy Twoim AMH powinnaś jechać od razu ze stymulacją - krótkim protokołem.
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Ja będę szła krótkim protokołem.
    Ten lek mi dał bym @ nie dostała wcześniej 4 maja jak jest na urlopie. (może będzie chciał zrobić monitoring w 1dc)jak przed podaniem menuparu.
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Ach te urlopy....ja mialam dlatego przedluzony marvelon bo urlop :devil:
    Czyli będziesz stymulowana menopurem? Masz już wykupiony?

    Treść doklejona: 26.04.16 13:08
    Już wiem, dlaczego nie możesz pisać wiadomości...bo masz pewnie nieaktywne konto ( w sensie nieprzedłużone) :(
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    a jak przedłożyć konto?
    Nie wiem czy mi przepisze menopur. Ostatnio na mnie nie zadziałał, nie miałam żadnych pęcherzyków.
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Trzeba zapłacić :) Bo na poczatku jest za darmo, a po okresie testowym można sobie wykupić. Masz obok "wyloguj się" zakładkę "płatności" i wszystko tam jest napisane :)
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    ok :bigsmile:

    Treść doklejona: 26.04.16 13:22
    zrobione:)
    •  
      CommentAuthorjasmina6
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Dzięki za odpowiedź Kamba:)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Kamba79: zrobione:)



    a wiadomości nadal nie ma :(

    Treść doklejona: 26.04.16 15:24
    Ogłaszam, że mojej przyjaciołce udało się pierwsze in vitro w klinice w Rzeszowie. Właśnie do mnie zadzwoniła, że beta 40 :) Piszę to ku pokrzepieniu serc:wink:
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Jak to dobrze,usłyszeć takie wiadomości.
    •  
      CommentAuthorGrażka
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Nie pytana ale powiem jak było u mnie: DHEA to steryd, u mnie pojawił się trądzik, nieco więcej "futra" tu i ówdzie... z plusów: dodatkowy power (lekarz przed cyklem właściwym ze stymulacja wysłał nas na urlop, więc akurat w górach byliśmy- śmigalam jak młoda kozica), no i plus oczywisty: udało się bez KD
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 26th 2016
     permalink
    Kamba, a ja nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych po DHEA :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    U mnie już pojawia się trądzik. Na czole i co ciekawe w brwiach. Dziś pójdę do apteki i coś kupię na trądzik-ba wypadłam z rytmu co jest teraz dobre :bigsmile:
    co do powera nie zauważyłam :bigsmile: co do "futra" na razie nie zauważyłam sygnałów niepokojących. :wink:
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    Nie wypowiem się, bo nie mam doświadczenia :)
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    Kamba, mnie się wydaje, że to nie od DHEA, bo za krótko stosujesz, żeby się takie zmiany w organizmie porobiły. To raczej od stymulacji i tych wszystkich innych prochów które bierzesz :) I ja bym niczym specjalnym nie smarowała, bo to kolejna chemia w organizmie.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    Tak naprawde już wszystko zniose. Kupilam maść Thermentiol na te krosty.
    •  
      CommentAuthorGrażka
    • CommentTimeApr 27th 2016
     permalink
    Perakne żel możesz też kupić (miejscowo można stosować i w ciazy). I rąk jak obe napisała, to raczej nie po tym- ja brałam ponad 2 miesiące przed stymulacja
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeApr 29th 2016
     permalink
    Dziś 11 dpt 6 dniowej blastocysty bhcg 0,00 , trzeci nie udany transfer( in vitro z kd komercyjne ) .
    Odstawiam leki czekam na okres , podchodze do ostatniego transferu ( mam jeszcze jeden zarodek ) . A jak sie znów nie uda , no to koniec z walka , koniec 10 lat wmawiania sobie że się uda , najzupelniej w świecie nie stać mnie na kolejne próby , badania , leki . przez to całe in vitro juz teraz musze dwa razy ogladać każdą złotówke w sklepie i dobrze sie zastanowić czy aby na pewno musze ja wydać . O kredycie na kolejne podejscia nie ma mowy . Wiem że sa pary podchodzace po kilkanaście razy i walcza dalej . Ale bądzmy realistami ja nie chcę wlczyć juz z "wiatrakami "

    Chce przestać wegetować i móc znów zacząć żyć . Żyć pełnią " szczęścia" , bez kalendarza w reku , robic co chce , kiedy chce i nie musieć mysleć o wizytach , badaniach , lekach .

    Przepraszam za żale , ale musze to gdzieś z siebie wyrzucić .
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 29th 2016
     permalink
    Kasiu, przykro mi, że się nie udało. Czasami na szczęście trzeba trochę dłużej poczekać.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    • CommentAuthorkasia200kh
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    obe- przepraszam cie bardzo , dłużej to znaczy ile 15 , 20 lat . Trzeba po prostu umieć sobie postawić granice , umieć powiedziec dość . W sumie jestem 30 tys w plecy i co z tego mam - spora nadwagę , ciekawe jak wyglada watroba po lekach , stan psychiczny -równy depresji , prawie rozpad zwiazku , brak dziecka a i za chwile to może i długii dojda -z czegoś to trzeba finansować .

    Tym którym sie udało in vitro i przyniosło szczęście w postaci dziecka/dzieci są szczęśliwi . Mnie na chwile obecna nie przynioso nic dobrego ( zaznznaczam że nie jestem przeciwniczką in vitro ) .

    Jesli kogoś uraziłam swą wypowiedzia , sprawiłam przykrosć to bardzo przepraszam , nie taki był mój zamiar - po prostu musze to z siebie wyrzucić , ten żal jest tak duży i ciezki do udzwigniecia .
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    Kasiu200 masz racje w takim wypadku musisz ratować siebie bo ty jesteś teraz najważniejsza, dbaj o siebie, życie mamy jedno wiec warto żyć pełnia życia z nasza najważniejsza druga połówka...Ja mam małe po ivf ale jak patrzę w przeszłość tez czesto mysle ze wiele lat starałam sie w stresie, rozpaczy i smutku, lata życia przemknęły mi przez palce... Wszystko skończyło sie pięknie, ale nikt nie odda mi tych straconych na stres i smutek lat...mądry Polak po szkodzie... Życzę wszystkiego dobrego!
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    Kasiu, miałam na myśli Wasz czwarty transfer :)
    Ja staram się już tak długo, że nawet nie jestem w stanie policzyć ile to lat. Efektem jest nadwaga, OZT, kamica żółciowa i długi.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    Odebrałam wyniki czystości pochwy i wymaz z szyjki. Możecie powiedzieć czy jest dobrze.
    Wymaz kanału szyjki - na czerwono Paciorkowców hemolizujących nie wyhodowano.
    Stopień czystości pochwy:
    Leukocyty 0-1-2 wpw
    Nabłonki 1-2-3 wpw
    Flora bakteryjna
    ziarniaki Gramm -dodatnie +
    ziarniaki Gramm -ujemne ++++
    pałeczki Gramm dodatnie -
    pałeczki Gramm ujemne -
    Rzęsistek pochwowy nieobecny
    Drożdże brak
    Grzyby brak
    pałeczki kwasu mlekowego
    ph
  1.  permalink
    Kasienko, mi równiez przykro, wszystkie tu Ciebie rozumiemy, wszystkie długo walczymy... najchetniej bym Tobie powiedziała "NIE PODDAWAJ SIE", ale wiem po sobie, jak 6 lat staran mineło mi, jak dzien.. akby w zawieszeniu, wszystko odkładane, przekładane, odwlekane, bo... planuje ciaze. Ciagły stres, nieustanne chuchanie i dmuhanie na siebie, leki, jedzenie... ehh... ile mozna. Jestesmy tu, aby sie wspierac, wiec jestem z Toba. Zycze, aby sie Wam udało, choc wiem, jak porażki potrafia podciąc skrzydła. Dojdz do siebie, odpocznij, zadbaj o Wasz związek... moze jakis wyjazd. Pozdrawiam! Bedzie dobrze:)
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    Dziewczyny co to za klinika sie oglasza ze przyjmnie pacjetki z refundowanego programu ktore zmieniają klinikę taki numer 857447700 mają niewykorzystane fundusze jeszcze.
  2.  permalink
    Kamba :/ nie pomogę, nie mam pojęcia :/ a skad masz ten numer?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeApr 30th 2016
     permalink
    Kamba, ale to jest już dla zakwalifikowanych par :( Czyli takich, które są w programie, miały np. dwa podejścia a mają prawo do trzech.
    Ta klinika to Bocian z BS.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Ja rozumiem tresc ogloszenia:wink:
    Szkoda że tylko ogloszenie dotyczy pary zakwalifikowane chcące zmienic klinikę.
    Ainaa ogloszenie to pojawiło się na tym forum.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Kamba, tak tylko napisałam :bigsmile:
    Chociaż myślę, że pod koniec programu może się zdarzyć, że będą jeszcze kwalifikować nowe pary, żeby nie przepadły środki :)

    Treść doklejona: 01.05.16 10:54
    Co do wymazu z pochwy to GBS masz ujemny :) Ale nie wiem czy nie musisz przeleczyć tych ziarniaków ujemnych? Kiedy do gina?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    07 maja mam wizytę
    Obe czy w razie konieczności przewleczenia ziarniaków długo schodzi leczenie?
    co to jest?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Kamba, pojęcia nie mam czy coś się z tym robi i czy to w ogóle jest nieprawidłowość :) Ważne, że nie masz GBS i tych wszystkich innych dziadów :) Tak mnie te plusy zaniepokoiły ale może to na wyrost napisałam. W ogóle mnie nie słuchaj i zapytaj lekarza :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKamba79
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Ok Obe
    Weszłam na stronę Novum to samo jest napisane. Mają środki tylko dla par juz zakwalifikowanych ale chcac zmienic klinikę. Czyli zaczyna się wojna między klinikami o pacjetki. Kasa kasa:confused: jakie to smutne
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 1st 2016
     permalink
    Ciekawe czy jeśli te pary, które są zakwalifikowane do programu z niego zrezygnują to czy można "dokwalifikować" nowe?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeMay 2nd 2016
     permalink
    Kamba nie o to chodzi. Od lutego żadna klinika nie może kwalifikowac nowych par, dlatego też biorą pary które chca zmienić klinike bądź sa zakwalifikowane ale nie będzie im dane skorzystać z refundacji bo kolejki na to nie pozwolą :/
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.