Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    oj ciężko ;)
    ale jak to jedna forumowiczka mi napisała Nie jestes 30-latką, masz 18 lat i 12-letnie doswiadczenie ;)))
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Ja mówię, że mam 18 + VAT :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Moj test mowi, ze najlepsze 10 lat zycia kobiety to miedzy 29 a 30 ;)))) Troche mi zajelo zrozumienie, o co mu chodzilo :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    he he he dobre :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Hej! Można dołączyć? Mam 34 lata, pięcioletniego synka i właśnie zaczęliśmy starać się o kolejne maleństwo.
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    To ja też dołączam:) w grudniu 30:)
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    coraz wiecej nas, staruchów he he he
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    Witam kobietki.Mam 32 lata i ciagle sie staram o malenstwo
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    gina1511: i ciagle sie staram o malenstwo

    powodzenia więc!
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    No to jeszcze ja się przyłączę :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    Witam was serdecznie :) Zapomnialam napisac: mam juz jedno dziecko i od niedawna znow w ciazy :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 6th 2011
     permalink
    Koniecznie musialo sie udac, bo mialam sfiksowanie, ze sie moj termin waznosci konczy ;) Jednak po trzydziestych urodzinach czuc duzo bardziej, jak ten czas szybko leci..
    --
    •  
      CommentAuthorbelliz
    • CommentTimeDec 5th 2011
     permalink
    Czy któraś z Was wie kiedy pęka pęcherzyk tzn przy jakiej wielkości i czy pregnyl przy pęcherzyku 16mm to nie za wcześnie???

    Zgłupiałam już całkiem przejrzałam net i mam całkowity mętlik w głowie „co kraj to obyczaj”, różne, najróżniejsze informacje wyczytałam…
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    witam dziewczyny!
    dołączam do waszego grona-33 latka ( po waszemu 18 lat i 15 doświadczenia-kurcze jak to brzmi :) będziemy się starać o pierwszą fasoleczkę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSzklania79
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    hej:) melduje się jeszcze 32, a za 3 tygodnie 33- latka:)
    Jestem na wątku o poronieniu, minęły dopiero 3 tygodnie:( czekam na @, robię badania i wracam do starań już w kwietniu:) trzymajcie kciuki za powodzenie...
    --
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Hej,to i ja dołączam do klubu szalonych 30ek :bigsmile: jestem 31letnią staraczką i od 5 lat czekam na powodzenie,w dążeniu do celu :wink:
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Szklania79-przykro mi z powodu twojej straty-kwiecień wiosenny miesiąc amory same w powietrzu latają- to będzie twój miesiąc!!!:bigsmile:
    Mimigj-witam kolejną trzydziestkę :bigsmile:- ja mam przeczucie że wiosenne miesiące to te miesiące!!!!
    --
    • CommentAuthorMama2012
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Ja również chciałabym się przyłączyc mam 31 wiosenek w październiku będzie 32Córeczka Daria (w styczniu skończyła 4 wiosenki) i niepłodność wtórna objawiająca się brakiem owulacji. To tyle pokrótce
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Cześć Dziewczyny ...i ja się dołączę ...33 lata ,mam siedmioletnią córcię Laurę i właśnie zaczęłam starania o drugie dzieciątko :):wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    gusiadam,dziękujemy za słowa otuchy:bigsmile: Trzymamy kciuki,za to żeby, te wiosenne amory również zawitały u Ciebie :wink:
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    A dziękuję, dziękuję :bigsmile:
    Mama2012 ja w tej chwili biorę wit D3 w dawce dziennej 1000umg -ostatnie badania US dowiodły współzależność pomiędzy owulacją a brakiem wit d3., mianowicie im niższa zawartość wit d3 w organiźmie tym późniejsza owulacja bądź cykl bezowulacyjny.
    Po sobie zauważyłam jej działanie w zeszłym miesiącu miałam owulacje w dniu cd21 a w tym cd12!!!!- zobacz o ile wcześniej i to dzięki małej białej tabletce-inna opcja to się poopalać ale tu w irlandii słonecznych dni mamy jak na lekarstwo niestety :(
    miłego poniedzałku dziewczyny!!!
    --
    •  
      CommentAuthorlivvia
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    na forum to już mój trzeci chyba cykl, z niektórymi się znam:-) a z tymi z którymi nie, pokrótce 33 wiosny w tym roku i starania od sierpnia 2011 o pierwsze baby:-) fajnie, że jest nas tyle w tym super wieku!!:-)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    godusiam ale nie każdy może łykać wit D3 np osoby z Hashimoto powinny jej unikać bo ona wpływa na układ immunologiczny a Hashimoto jest chorobą autoimmunologiczną
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Puzzle-na pewno hashimotki o tym wiedzą
    ja tylko chciałam powiedzieć że było zrobione takie badanie i w jaki sposób zadziałało u mnie.
    Większość z kobietek wie co jej wolno a co nie
    pozdrawiam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Puzzle-na pewno hashimotki o tym wiedzą



    Uwierz, że nie wszystkie o tym wiedzą dlatego trzeba o tym wspominać bo ktoś może sobie bardziej zaszkodzić czytając takie rewelacje
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Nie miałam zamiaru nikogo wprowadzić w błąd albo zasugerować nieodpowiedniej suplementacji- te kobietki które nie mogą brać tabletki mogą skorzystać ze słoneczka co nie Puzzle?-to chyba nie zaszkodzi?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    jak najbardziej to chodzi tylko o dodatkową suplementację tą uzyskiwaną z pożywienia i słoneczka możemy ale nie wolno nam ekstra dodawac :)
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Witam:) dołaczam do staraczek po 30:) przyznaję się do 31 wiosen, 32 przede mną ;)
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    hej kobitki co tam u was nowego? jakieś plusiki wiosenne się pojawiły?
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    To i ja się przywitam, w czerwcu skończę 33 lata, mam 4 letniego synka, pierwszą ciążę straciłam, może od przyszłego cyklu zaczniemy starania o rodzeństwo dla Jasia :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    macek-witaj rówieśniczko :)
    u nas stan bezdzietny jeszcze ale pracujemy nad tym :) powodzonka w kolejnym cyklu!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Hej gusiadm u mnie niestety nadciąga @ i trzeba na nowo podnosić się z porażki :( Fajnie,że ożywiłaś ten wątek :)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Gusiadm trzymam kciuki za szybkie zobaczenie II :)

    U nas w pierwszej ciąży udało się za jednym podejściem, niestety ciążą obumarła w 10 tc, dowiedziałam się o tym prawie w 12. Z drugą też nam się udało za pierwszym razem ale teraz coś czuję, że już tak różowo nie będzie, obserwuję się i widzę ogromne zmiany w moim cyklu... są krótsze, mam plamienia pod koniec, teraz odpukać jak biorę dupka nie ma, nie wyczuwam prawie wcale śluzu płodnego....no nic zobaczymy...
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    macek-spóbuj pić dużo wody albo wiesiołka może na ten śłuz-albo kup pre-seed (lubrykant dla starających się)
    ja również trzymam kciuki za wszystkie staraczki !!!
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dzięki, wody piję strasznie dużo, zawsze piłam i to na mnie nie dzieła. Wiesiołek biorę od tego czyklu regularnie, wcześniej tak sporadycznie brałam. Poczekamy zobaczymy ;)
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Macek ja pamiętam jak byłam na tabletkach (anty) miałam bardzo dużo i długo śluz płodny teraz jak już się pojawi to jeden dzień na maxa głównie to mam bardziej wodnisty niż ciągnący -dlatego ja używam pre-seed -właściwie to zaczęłam od tego cyklu zobaczymy
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Zobaczymy jak to będzie, oficjalnie podjęliśmy decyzję, że w następnym cyklu zaczynamy się starać :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Stosowałaś tabletki jedno- czy trójfazowe?
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Amazonka- microgynon21 nie pamiętam już jakie to były ale na śluz płodny nie mogłam narzekać-a teraz trzeba się o niego strać co za przewrotność losu co nie?
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 12th 2012
     permalink
    Ja nawet jak zaszłam z Jasiem w ciążę to nie miałam jakoś dużo tego śluzu, normalnie musiałam się doszukiwać... Może tym razem też się uda, może taka moja uroda...
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Oby, oby-ale....-zawsze można użyć małego wspomagacza np. pre-seed albo inne żele dla starających się wtedy żołnierzyki mają większą możliwość poruszania się i pożywienia jednocześnie-zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Microgynon są jednofazowe. Pamiętasz, jak one działają na śluz?
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 13th 2012
     permalink
    Pamiętam że w dni płodne musiałam nosić wkładkę bo tak mnie zalewało- a po odstawieniu miałam tylko jeden dzień śluzu na zewnątrz więc była duża różnica!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    Byłaś płodna podczas brania Microgynonu?
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    w ciążę nie zaszłam jeżeli o to ci chodzi a brałam przez na prawdę długi czas-tylko że pamiętam że miałam śluz
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    To skąd wzięłaś dni płodne?
    --
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    Oj Amazonko,ale Ty łapiesz za słówka,dziewczyna się "przejęzyczyła", wrzuć na luz :P Pozdrawiam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    Heloo...Dziewczyny ja też dołączam się do wątku... w maju stuknie okrągła trzydziecha....starania od roku, na razie bez rezultatów...:::(((ale wieżę, że się uda i to już niebawem...czego życzę wszystkim starającym się:bigsmile:
    -- •••
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    cześć Kermitka :) wiara czyni cuda! nie trać jej i wierz głęboko a na pewno się uda :)
    --
    •  
      CommentAuthormiss_cathy
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    Hey dziewczyny,
    co prawda w lutym skończyłam dopiero albo już 29 lat ale...też się staram o dziecko i znając życie i moją sytuację jeszcze to troszkę potrwa więc .... chyba mogę śledzić ten wątek :-)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim starającym się !
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.