Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    Witam i ja w tym watku ,stram sie o dzidzie juz 9 miesiecy ,mam juz coreczke 3 latka :)

    Amazonka wyluzuj...od kiedy jestem na forum,a sledze watki widze ze jak tylko sie pojawi nowa uzytkowniczka ,atakujesz ja odrazu ...zawsze jest a co nierozrozniasz dni plodnych,,,a co niemierzysz temperatury,a co nieobserwujesz sie ???
    Po to jest to forum zeby sie czegos nauczuc ,jak juz chcesz sie wymadrzac badz chociaz pomocna....
    I co widze nowy watek i kto sie czepia Amazonka....
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 16th 2012
     permalink
    ja tylko dodam , ze pelna nazwa portalu to " 28 dni, POZNAJ swoja podnosc" ......
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    No to co oznaczają "dni płodne" podczas brania Microgynonu? Na czym polega to przejęzyczenie?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Jezu znowu ???? a co to wyklad ,egzamin ??
    --
  1.  permalink
    Amazonka a jak masz wątpliwości co coś znaczy to wygoogluj.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 17th 2012 zmieniony
     permalink
    ja już się przekonałam na własnej skórze, że według Amazonki udzielając się na tym portalu powinno się być alfą i omegą we wszystkich sprawach - inaczej nie wolno się udzielać, bo Cię zbeszta. A jeśli opowiada się o swoich doświadczeniach, to trzeba je poprzeć niezbitymi naukowymi "morałami". [Amazonko, zaczyna śmierdzieć fanatyzmem!
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 17th 2012 zmieniony
     permalink
    Kazdy z nas moze cos wrzucic w google i sie wymadrzac ,ale trzeba miec troche taktu ...
    I zawsze musi spie#####lic jakis watek ,przeciez to jej przeslanie :d
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    No ale akurat Ama ma tym razem rację. przy hormonalnej antykoncepcji nie ma "dni płodnych"
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Niemowie akurat o tym przypadku...
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeApr 17th 2012 zmieniony
     permalink
    bosca: Ama ma tym razem rację. przy hormonalnej antykoncepcji nie ma "dni płodnych"


    Oczywiscie , ze ma racje. Zgadzam sie z tym ,ze w antykoncepcji hormonalnej nie ma dni plodnych. Ale tu chodzi o forme przekazu.....
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    moya212: osca: Ama ma tym razem rację. przy hormonalnej antykoncepcji nie ma "dni płodnych"



    Oczywiscie , ze ma racje. Zgadzam sie z tym ,ze w antykoncepcji hormonalnej nie ma dni plodnych. Ale tu chodzi o forme przekazu.....


    Dokladnie .
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Nawet przy stosowaniu hormonalnej antykoncepcji nie ma 100% pewnosci
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  2.  permalink
    Myślę że tu to chodziło o dni które bez tabletek były płodne.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    ja pierwsze co, tez tak pomyślałam malutka :) nic skomplikowanego moim zdaniem :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Dość karkołomna hipoteza, skoro podczas tabletek nie ma cyklu i nie ma czego porównywać. Tym bardziej że Microgynon jest jednofazowy i nawet nie ma na celu naśladowania zdrowego cyklu, tak jak czynią to trójfazowe.

    Jeśli kiedykolwiek podczas brania jednofazowych śluz się poprawiał, to znak że nie działały jak należy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormomigj
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Brawo Amazonko,trzeba tak było od razu,a nie brać pod włos naszą koleżankę :wink:
    --
    • CommentAuthorgusiadm
    • CommentTimeApr 29th 2012
     permalink
    widzę że rozgrzała na całego burza odnośnie śluzu płodnego podczas brania tabletek anty (a propos dzisiaj rozmawiałam z moją psiapsiółka i ona też ma śluz płodny i jest na anty teraz więc to nie tylko ja taka odmienna byłam)
    pozostawmy już temat śluzu ok?
    a co tam u was dziewczyny słychać?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 4th 2013
     permalink
    Jak widać, mechanizmy anty mogą zawieść. Pogorszenie jakości śluzu to jeden z nich.
    -- [/url]
  3.  permalink
    witam ja mam ciut wiecej niz 30 hihihi(32) własnie jestem w 7 miesiacu ciazy i mam jeszcze 2 dzieci
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeMay 6th 2013
     permalink
    ja mam 34 lata i obecnie staranka niestaranka o 2 dziecko :( to nie takie łatwe ....
    --
  4.  permalink
    Witam Kochane , jestem nowa:-) wpadłam na burzę?? he he
    Ja nie mam dni płodnych więc może od żadnej nie dostanę zj..by :-)
    Całą moją przygodę z planowaniem dziecka zaczęłam rok temu , wszystko opisałam i innym temacie,
    W TEMACIE PDT " KOMU POMÓGŁ CLO ZAJŚĆ W CIĄŻE...
    Przez ostatni rok przeszłam tyle ze szok.
    Nigdy nic mi nie było, nagle jak wyszłam za mąż, to się pojawia, to guz, to ednometrioza...
    Nie wiem tylko za jakie grzechy mi BÓG nie daje dziecka.. :-(((
    Już nie mam siły ,tzn ma siłe i chce, ale nie mam siły na sex z przymusu już..
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.