Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 1st 2015
     permalink
    Dziewczyny u Was też nie działa pogrubianie i zamiast pogrubionego tekstu widzicie jakieś nawiasy trójkątne ?
    Czy tylko mi się coś popsuło ?

    Oraz przypomnijcie co ma być zaznaczone pod tym oknem, gdzie się wpisuje tekst ?
    BBCode, Html czy Tekst ?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 1st 2015
     permalink
    Teo, html

    Treść doklejona: 01.06.15 21:03
    U mnie działa pogrubienie najwyraźniej ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 1st 2015
     permalink
    No to teraz sprawdzę....

    Treść doklejona: 01.06.15 21:24
    A no źle zaznaczone miałam, dzięki Frag :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 9th 2015
     permalink
    Ponownie pytanie Jaheiry, bo nie znalazłam odpowiedzi, czemu cykl poporodowy może trwać maksymalnie 365 dni? U mnie właśnie 366 dzień leci i nie mogę wydłużyć cyklu...
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Karoolka: Ponownie pytanie Jaheiry, bo nie znalazłam odpowiedzi, czemu cykl poporodowy może trwać maksymalnie 365 dni? U mnie właśnie 366 dzień leci i nie mogę wydłużyć cyklu...

    To ja ponowię pytanie Karoolki - właśnie chciałam wydłużyć nasz cykl poporodowy (nadal karmię, nadal brak @) a tu nie ma szansy, skąd takie ograniczenie?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    To jest pytanie, które przewija się od początku istnienia tego portalu. I co? I nic. Od x lat nic z tym nie zrobiono.
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Wysłałam jeszcze wiadomość w tej sprawie do moderatora, dostałam odpowiedź, że nie ma technicznych możliwości żeby cykl był dłuższy niż 365 dni :-(
    Pewnie by trzeba pogrzebać gdzieś głębiej w portalu od strony programowania, a moderator takich możliwości nie ma. No nic, trzeba sobie radzić inaczej....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Problem techniczny - od kilku dni mam problem, zeby wejsc pod ulubione cykle z telefonu/tableta (oba Samsungi). Forum smiga, ale wlasnie cykle mi szwankuja. Wyswietla mi sie tylko panel, a pod spodem biala strona. Musze kilka razy odswiezac strone i dopiero wtedy zaskakuje. Tak samo z komenatrzami do cykli - mieli, mieli i nie moge go dodac, udaje sie dopiero po odswiezeniu strony. To jest naprawde irytujace...
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny wy też oczekujecie kilka dni na odblokowanie konta??
    W piątek opłaciłam na poczcie, wysłałam potwierdzenie wpłaty na dwa maile i do tej pory nikt się nie pofatygował żeby odblokować ...Zaczyna mnie to irytować:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorred_hotka
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Hej, chciałabym zgłosić, że nie mogę dodać obrazka do badania w karcie ciąży - klikając "dodaj obrazek" przenosi mnie na górę strony...
    -- Jeżeli martwi się nie żywią, to czemu żywi się martwią...?
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 9th 2015
     permalink
    Kiedyś na wykresie w którymś tam dniu, na poczatku pojawiała się ta różowa kokardka, która przypominała o badaniu piersi. Nie ma już tego? :sad: To akurat fajne było, zawsze badałam "z kokardką":cry:. Tak samo zmiany czasu ( w senise pażdziernik - marzec) kiedyś pojawiały się na wykresie. Teraz też nie ma...Jest tu w ogóle jeszcze ktoś z "obsługi"?
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeDec 16th 2015
     permalink
    Czy administrator odpowiada na wiadomości wewnętrzne?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 24th 2015
     permalink
    Wstążeczka samobadania była prawie od początku. Przypomnienie o zmianie czasu też.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 24th 2015
     permalink
    Dziwne, bo ja mam na wykresie tą kokardke. Moje przyjaciółki też, i nawet u Ciebie Frances ją widzę.
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeDec 24th 2015
     permalink
    moya212: Dziwne, bo ja mam na wykresie tą kokardke. Moje przyjaciółki też, i nawet u Ciebie Frances ją widzę.


    Moya - wszystko zależy, który "widok wykresu" masz właczony. Jeśli stary - to będziesz widziała kokardkę 6 dc i u siebie i u innych. W nowej opcji "widoku wykresu" (od dawna już oznaczonej tekstem - że jest to wersja testowa) kokardki brak.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Czy tylko mi wyskakuje info na telefonie o wirusie gdy przeglądam forum 28dni? Inne strony są ok.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    MyAngel: Czy tylko mi wyskakuje info na telefonie o wirusie

    Mi też, ale myślałam, że to coś u mnie...
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Dzięki Bogu :devil: , że nie jestem sama. To trwa od wczoraj. Czy KTOŚ mógłby się tym zająć?
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Witam,
    Proszę o podanie dodatkowych informacji w związku z tym komunikatem o wirusie. Jeśli istnieje taka możliwość to będziemy wdzięczni za zrzuty ekranu. Sprawdziliśmy na 3 różnych przeglądarkach i wchodząc na forum nic się nie pojawiło. Czy chodzi o jakieś konkretne wątki (jakie?) czy komunikat wyświetla się po przejściu z wykresu na forum?
    Jak tylko dostaniemy więcej szczegółów przyjrzymy się sprawie.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Teraz ( jak na złość) nic się nie dzieje, ale były już przerwy, potem wracało. Jak znów się pojawi- dam znać.
    Wchodząc przez tel z wykresu na forum ( pierwszy raz na wątku o pokojach dziecięcych, później również na innych) pojawiał się komunikat na całą stronę o wirusie/trojanie na android, że jak go nie usunę w 24h to mi zablokuje telefon itp. i proponuje mi ściągnięcie aplikacji antywirusowej. No więc pobrałam apkę, przeczyściłam, nic nie znaleziono, a komunikat dalej się pojawiał. Dziś raz się pojawił, teraz cisza.
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Mnie też się pojawilo wczoraj. Przekierowanie na stronęhttp://info.nq.com.recommend-apps.fantasiticads.com/60mvirupl3/index.php?mn=333.
    --
    •  
      CommentAuthorAnixx
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Mnie na androidzie w chrome wyskakuje. Na komputerze nic dziwnego się nie dzieje.
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    U mnie podobnie jak u dziewczyn. W laptopie nic się nie dzieje, a w telefonie tak - w obu mam przeglądarki Chrome.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    U mnie ta sama strona co u cestmoi89 i też w Chrome przez androida, w kompie ok.
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJan 13th 2016 zmieniony
     permalink
    Uwaga dziewczyny, z tego co wiem to takie informacje proszące o ściągnięcie aplikacji często są właśnie podpuchą, tzn ta aplikacja antywirusowa jest wirusem... Ktoś infekuje stronę i ściągacie aplikację. Ja bym nic nie ściągała tylko zaczekała na rozwiązanie tu, na forum.
    U mnie w telefonie (android - chrome) wszystko działa.
    •  
      CommentAuthoranikk2
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    U mnie ta sama stronka , nawet 2 się otwarty, jedna pi drugiej... Zaraz usunęłam historię przegladantch stron bi wyświetliło się coś o trzymanie i zaraz ściągnęłam program antywirusowy, nie znalazł nic
    !!
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Ale ściągnęłam że sklepu Play, tam chyba nie ma jakiejś podpuchy?
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    MyAngel: Ale ściągnęłam że sklepu Play,

    szwagierka ściągnęła sobie z niego wirusa.
    Trzeba usunąć historie ściągniętych aplikacji.
    --
    •  
      CommentAuthoranikk2
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    I znów to samo:-)http://info.nq.com.recommend-apps.fantasiticads.com/60mvirupl3/index.php#
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 13th 2016
     permalink
    Usunęłam dla spokojności.

    Treść doklejona: 13.01.16 20:31
    U mnie od rana cisza.
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    Czy Moderator doszedł już do tego co się działo z forum przez telefony? U mnie już jest ok, ale chciałabym wiedzieć co to było.
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    Witam,
    Technicy nie znaleźli żadnego wirusa. Nie było to zagrożenie infekcją, tylko baza danych android wyświetliła informacje. Prosimy o zgłoszenie problemu jeśli ponownie wystąpi
    Pozdrawiam
    M
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    O ja również się podpisuję pod postami wyżej, dziś wyskoczyło mi takie samo okienko z informacją o wirusie...oczywiście problem tylko w telefonie.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    A ja nie wiem czy ma to związek z 28 dni bo mi wyskoczylo to (na telefonie) również na fejsbuku wczoraj....
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    U mnie nic takiego się nie dzieje. Korzystam z telefonu.
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJan 14th 2016
     permalink
    Mi niestety też wyskakuje w telefonie, a anty wir twierdzi, że trojana widzi :devil: da się to jakoś opanować? Nie ma jak przeglądać 28 dni...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 9th 2016 zmieniony
     permalink
    NIe wiem czy tu, ale nie chce mnozyć wątków
    Jak wstawia sie na forum link?
    Kiedyś umiałam ale jakoś znieumiałam chyba :)
    Bo jak po prostu klikam ten podkreślony link nad okienkiem wpisywania wiadomości, wklejam adres linku, i zamykam znowu kliknięciem w link to mi się nie pokazuje nic w wiadomosći
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 9th 2016
     permalink
    Ula zaznaczasz slowo w poscie( ktore ma byc odnosnikiem) i reszte robisz jak wyzej napisalas
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMar 9th 2016
     permalink
    Ul_cia: Jak wstawia sie na forum link?


    1. Skopiuj wybrany adres z przeglądarki
    2. Wpisz w okienko treści pod daną dyskusją dowolne słowo (może być to nawet słowo LINK)
    3. Podświetl to słowo przytrzymując lewy klawisz myszy i kliknij na znacznik link nad polem treść
    4. Wciskając ctrl+v kleisz właściwy link w okienko, klikasz ENTER lub OK w okienku

    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 9th 2016
     permalink
    DZIĘKI!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 12th 2016
     permalink
    Zniknął wątek o powrocie płodności po poronieniu?
    --
    •  
      CommentAuthorizzie1983
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Dlaczego w karcie ciąży nie mogę jeszcze ustawić terminu porodu na styczeń 2017?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMay 15th 2016
     permalink
    Witaj Izzie już możesz, sprawdź proszę.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeSep 26th 2016
     permalink
    Damazy czy możesz odpowiedzieć na wiadomość prywatną? Wysłałam już trzy.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMar 30th 2017
     permalink
    mam problem.
    nie mam opcji do wstawiania zdjęć/ linków/ zmiany tekstu np pogrubienia. nie mam tego całego paska nad polem do wpisywania postu... zarówno w kompie i w telefonie.
    -- [/url]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMar 30th 2017
     permalink
    Nie jesteś jedyna. U mnie też tylko czyste pole tekstowe...
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeMar 30th 2017
     permalink
    Chyba wróciło, dziękuję za podpowiedź.
  2.  permalink
    Zapłaciłam za abonament przed wczoraj i nie odblokowaliscie mi konta. Pisałam na pomoc i także beż odzewu
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorZwitka
    • CommentTimeMar 30th 2017
     permalink
    To chyba jakaś globalna usterka, bo ja też miałam problemy z aktywacją abonamentu, ale już wszystko działa po interwencji @Damazy
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeMar 30th 2017
     permalink
    Ja nie widzę obrazków od 3 dni suwaczkow avatarow nic :/
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.